3019 Skjern Jubi (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
36678 Camilla K. Larsen Stadil-Vedersø Skytteforening J2 197.000 197.000 Mesterskab
36678 Camilla K. Larsen Stadil-Vedersø Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
37843 Jørn Jørgensen Skjern Skytteforening V2 191.000 191.000 Mesterskab
37843 Jørn Jørgensen Skjern Skytteforening V2 191.000 191.000 Hovedskydning
30774 Nicklas Hansen Trehøje Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
30774 Nicklas Hansen Trehøje Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
98010 Jeppe Larsen Lemvig Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
98010 Jeppe Larsen Lemvig Skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
33274 Johannes Jørgensen Brande Skytteforening V2 189.000 189.000 Hovedskydning
95161 Lasse Libak Skjern Skytteforening BK2 193.000 193.000 Mesterskab
95161 Lasse Libak Skjern Skytteforening BK2 186.000 186.000 Hovedskydning
33274 Johannes Jørgensen Brande Skytteforening V2 189.000 189.000 Mesterskab
36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening ÅK2 182.000 182.000 Hovedskydning
36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening ÅK2 188.000 188.000 Mesterskab
35938 Jeanette Trillingsgaard Ulfborg Bys Skytteforening ÅK3 189.000 189.000 Hovedskydning
33339 Erling Hansen Blåhøj Skytteforening V1 193.000 193.000 Hovedskydning
36987 Holger Kold Højmark Skytteforening ÅK2 195.000 195.000 Hovedskydning
36987 Holger Kold Højmark Skytteforening ÅK2 191.000 191.000 Mesterskab
33292 Jens Ove Skjøth Brande Skytteforening 2 183.000 183.000 Hovedskydning
33292 Jens Ove Skjøth Brande Skytteforening 2 188.000 188.000 Mesterskab
97393 Janni Hald Nielsen Stadil-Vedersø Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
97393 Janni Hald Nielsen Stadil-Vedersø Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
98899 Glen Jørgensen Højmark Skytteforening ÅK3 190.000 190.000 Hovedskydning
98899 Glen Jørgensen Højmark Skytteforening ÅK3 191.000 191.000 Mesterskab
37553 Camilla Nielsen Videbæk Skytteforening J2 188.000 188.000 Hovedskydning
30952 Bent Kruse Trehøje Skytteforening 2 180.000 180.000 Mesterskab
30952 Bent Kruse Trehøje Skytteforening 2 188.000 188.000 Hovedskydning
98935 Emil Fris Nielsen Trehøje Skytteforening BK4 181.000 181.000 Hovedskydning
98938 Mads Pold Trehøje Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
98938 Mads Pold Trehøje Skytteforening BK3 183.000 183.000 Mesterskab
37705 Morten Kjærside Højmark Skytteforening UNG 180.000 180.000 Mesterskab
37705 Morten Kjærside Højmark Skytteforening UNG 176.000 176.000 Hovedskydning
95160 Morten Libak Skjern Skytteforening BK3 176.000 176.000 Mesterskab
95160 Morten Libak Skjern Skytteforening BK3 181.000 181.000 Hovedskydning
36188 Kristian Hansen Trehøje Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
36188 Kristian Hansen Trehøje Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
97454 Anders Byskov Nielsen Ulfborg Bys Skytteforening BK2 190.000 190.000 Mesterskab
97454 Anders Byskov Nielsen Ulfborg Bys Skytteforening BK2 186.000 186.000 Hovedskydning
88757 Bendt Kjærsig Skjern Skytteforening 3 171.000 171.000 Hovedskydning
88757 Bendt Kjærsig Skjern Skytteforening 3 164.000 164.000 Mesterskab
37727 Michael Christensen Trehøje Skytteforening UNG 194.000 194.000 Mesterskab
37727 Michael Christensen Trehøje Skytteforening UNG 193.000 193.000 Hovedskydning
30968 Anders Stræde Trehøje Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
30968 Anders Stræde Trehøje Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
88742 Morten Smed Skjern Skytteforening BK3 177.000 177.000 Hovedskydning
87132 Freja Østerbøg Trehøje Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
87132 Freja Østerbøg Trehøje Skytteforening BK2 200.000 200.000 Mesterskab
100174 Viggo Lundsgaard Skjern Skytteforening BK4 179.000 179.000 Hovedskydning
100174 Viggo Lundsgaard Skjern Skytteforening BK4 178.000 178.000 Mesterskab
36089 Ib Kamp Stougaard Stadil-Vedersø Skytteforening ÅK3 181.000 181.000 Hovedskydning
36089 Ib Kamp Stougaard Stadil-Vedersø Skytteforening ÅK3 187.000 187.000 Mesterskab
94264 Anders Stougaard Ulfborg Bys Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
94264 Anders Stougaard Ulfborg Bys Skytteforening BK2 188.000 188.000 Mesterskab
94670 Thea Korsholm Højmark Skytteforening BK2 187.000 187.000 Hovedskydning
94670 Thea Korsholm Højmark Skytteforening BK2 191.000 191.000 Mesterskab
35895 Lene F. Høegsberg Holstebro Skytteforening ÅK1 194.000 194.000 Hovedskydning
35895 Lene F. Høegsberg Holstebro Skytteforening ÅK1 195.000 195.000 Mesterskab
37613 Thomas Pagaard Skjern Skytteforening 2 184.000 184.000 Hovedskydning
37613 Thomas Pagaard Skjern Skytteforening 2 182.000 182.000 Mesterskab
37907 Ingolf Vinther Skjern Skytteforening 3 176.000 176.000 Hovedskydning
37907 Ingolf Vinther Skjern Skytteforening 3 170.000 170.000 Mesterskab
37874 Jens Jacob Nedergård Skjern Skytteforening ÅK3 186.000 186.000 Hovedskydning
98933 Søren Hedegaard Trehøje Skytteforening BK3 184.000 184.000 Mesterskab
98933 Søren Hedegaard Trehøje Skytteforening BK3 171.000 171.000 Hovedskydning
88088 Marie Bæk Pagaard Skjern Skytteforening BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
88088 Marie Bæk Pagaard Skjern Skytteforening BK3 191.000 191.000 Mesterskab
98615 Rasmus Meinert Karstensen Skjern Skytteforening BK3 181.000 181.000 Hovedskydning
98615 Rasmus Meinert Karstensen Skjern Skytteforening BK3 184.000 184.000 Mesterskab
82791 Henriette Mortensgaard Stadil-Vedersø Skytteforening ÅK3 183.000 183.000 Hovedskydning
88479 Mark Jørgensen Højmark Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
88479 Mark Jørgensen Højmark Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
98622 Jonas N. Nielsen Højmark Skytteforening BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
98622 Jonas N. Nielsen Højmark Skytteforening BK2 191.000 191.000 Mesterskab
98902 William Jørgensen Højmark Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
98902 William Jørgensen Højmark Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
36319 Helge Møller Skjern Skytteforening V1 194.000 194.000 Hovedskydning
36319 Helge Møller Skjern Skytteforening V1 188.000 188.000 Mesterskab
37874 Jens Jacob Nedergård Skjern Skytteforening ÅK3 173.000 173.000 Mesterskab
82791 Henriette Mortensgaard Stadil-Vedersø Skytteforening ÅK3 189.000 189.000 Mesterskab
98008 Christian Torp Lemvig Skytteforening BK3 186.000 186.000 Mesterskab
94653 Benjamin Klaustrup Trehøje Skytteforening BK3 192.000 192.000 Mesterskab
94653 Benjamin Klaustrup Trehøje Skytteforening BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
98008 Christian Torp Lemvig Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
98014 Mikkel Madsen Lemvig Skytteforening BK3 189.000 189.000 Mesterskab
98014 Mikkel Madsen Lemvig Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
33314 Hilda Skjøth Brande Skytteforening ÅK2 189.000 189.000 Hovedskydning
98940 Saarangan Visakan Trehøje Skytteforening BK3 193.000 193.000 Mesterskab
98940 Saarangan Visakan Trehøje Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
83790 Stephanie Pedersen Brande Skytteforening BK2 193.000 193.000 Mesterskab
83790 Stephanie Pedersen Brande Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
83791 Nicolai Pedersen Brande Skytteforening BK2 186.000 186.000 Hovedskydning
94911 Jane Thychosen Brande Skytteforening ÅK3 183.000 183.000 Hovedskydning
98925 Maria Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
37589 William Johansen Skjern Skytteforening V3 183.000 183.000 Hovedskydning
37589 William Johansen Skjern Skytteforening V3 173.000 173.000 Mesterskab
98925 Maria Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening BK3 194.000 194.000 Mesterskab
94655 Lukas Ansbjerg Trehøje Skytteforening BK2 188.000 188.000 Hovedskydning
94655 Lukas Ansbjerg Trehøje Skytteforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
98316 Emil Meiner Karstensen Skjern Skytteforening BK3 191.000 191.000 Mesterskab
98316 Emil Meiner Karstensen Skjern Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
37330 Poul Erik Nielsen Videbæk Skytteforening ÅK3 192.000 192.000 Mesterskab
37330 Poul Erik Nielsen Videbæk Skytteforening ÅK3 187.000 187.000 Hovedskydning
87299 Mikkel Damholt Hansen Brande Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
87299 Mikkel Damholt Hansen Brande Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
93674 Marius Brogaard Nielsen Højmark Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
38118 Annette Nielsen Skjern Skytteforening ÅK2 192.000 192.000 Mesterskab
38118 Annette Nielsen Skjern Skytteforening ÅK2 196.000 196.000 Hovedskydning
93674 Marius Brogaard Nielsen Højmark Skytteforening BK3 188.000 188.000 Mesterskab
100050 Sidsel Jørgensen Højmark Skytteforening BK4 184.000 184.000 Hovedskydning
98931 Mikkel Djernes Trehøje Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
98931 Mikkel Djernes Trehøje Skytteforening BK3 192.000 192.000 Mesterskab
37692 Niels Ivanhoe Skjern Skytteforening V2 189.000 189.000 Hovedskydning
37692 Niels Ivanhoe Skjern Skytteforening V2 190.000 190.000 Mesterskab
95163 Rasmus Bank Olesen Skjern Skytteforening BK3 182.000 182.000 Mesterskab
95163 Rasmus Bank Olesen Skjern Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
37760 Martin Husted Skjern Skytteforening V2 181.000 181.000 Mesterskab
37760 Martin Husted Skjern Skytteforening V2 177.000 177.000 Hovedskydning
100172 Kim Rasmussen Skjern Skytteforening 3 163.000 163.000 Hovedskydning
100172 Kim Rasmussen Skjern Skytteforening 3 160.000 160.000 Mesterskab
94671 Mia Meldgård Højmark Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
94671 Mia Meldgård Højmark Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
37791 Laurids Holk Skjern Skytteforening V3 189.000 189.000 Mesterskab
37791 Laurids Holk Skjern Skytteforening V3 184.000 184.000 Hovedskydning
82370 Jan Marhauer Skjern Skytteforening 3 175.000 175.000 Hovedskydning
82370 Jan Marhauer Skjern Skytteforening 3 174.000 174.000 Mesterskab
36798 Lærke Lauridsen Højmark Skytteforening ÅK1 200.000 200.000 Hovedskydning
36798 Lærke Lauridsen Højmark Skytteforening ÅK1 199.000 199.000 Mesterskab
36954 Lars Kold Højmark Skytteforening V2 181.000 181.000 Hovedskydning
36954 Lars Kold Højmark Skytteforening V2 188.000 188.000 Mesterskab
37001 Erik Tyrsted Toft Højmark Skytteforening ÅK3 187.000 187.000 Hovedskydning
94310 Mikkel Bekker Skjern Skytteforening BK3 186.000 186.000 Mesterskab
100032 Kristoffer Thomsen Skjern Skytteforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
37429 Knud Clausen Videbæk Skytteforening ÅK2 192.000 192.000 Hovedskydning
37429 Knud Clausen Videbæk Skytteforening ÅK2 191.000 191.000 Mesterskab
100032 Kristoffer Thomsen Skjern Skytteforening BK3 179.000 179.000 Mesterskab
97999 Chris Tomasen Videbæk Skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
88487 Rune Christensen Højmark Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
37778 Mads Kjærsig Skjern Skytteforening BK2 193.000 193.000 Mesterskab
37778 Mads Kjærsig Skjern Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
88487 Rune Christensen Højmark Skytteforening BK3 188.000 188.000 Mesterskab
88775 Nicklas Lauridsen Ulfborg Bys Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
88775 Nicklas Lauridsen Ulfborg Bys Skytteforening BK2 187.000 187.000 Mesterskab
37638 Simon Bæk Pagaard Skjern Skytteforening J2 186.000 186.000 Mesterskab
81439 Jonas Mikkelsen Skjern Skytteforening J2 186.000 186.000 Mesterskab
81439 Jonas Mikkelsen Skjern Skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
88167 Thomas Thomsen Skjern Skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
30767 Olav Jensen Trehøje Skytteforening V1 196.000 196.000 Hovedskydning
30787 Mikkel Madsen Trehøje Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
30787 Mikkel Madsen Trehøje Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
37810 Knud I.Christensen Trehøje Skytteforening 3 177.000 177.000 Hovedskydning
37810 Knud I.Christensen Trehøje Skytteforening 3 182.000 182.000 Mesterskab
88167 Thomas Thomsen Skjern Skytteforening J2 188.000 188.000 Mesterskab
98971 Bjarke Madsen Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. ÅK3 195.000 195.000 Mesterskab
98971 Bjarke Madsen Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. ÅK3 193.000 193.000 Hovedskydning
33981 Flemming Jensen Brande Skytteforening ÅK3 181.000 181.000 Mesterskab
33981 Flemming Jensen Brande Skytteforening ÅK3 182.000 182.000 Hovedskydning
94310 Mikkel Bekker Skjern Skytteforening BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
37638 Simon Bæk Pagaard Skjern Skytteforening J2 185.000 185.000 Hovedskydning
94912 Frederik Thychosen Brande Skytteforening BK3 177.000 177.000 Hovedskydning
37620 Søren Madsen Skjern Skytteforening V2 189.000 189.000 Mesterskab
37620 Søren Madsen Skjern Skytteforening V2 188.000 188.000 Hovedskydning
37388 Martin Graversgaard Videbæk Skytteforening BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
94104 Anders Therkildsen Videbæk Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
99765 Lasse Meiner Karstensen Skjern Skytteforening BK4 152.000 152.000 Mesterskab
99765 Lasse Meiner Karstensen Skjern Skytteforening BK4 165.000 165.000 Hovedskydning
90744 Emil Roos Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. BK3 188.000 188.000 Mesterskab
90744 Emil Roos Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
89330 Simon H. Hansen Ulfborg Bys Skytteforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
89330 Simon H. Hansen Ulfborg Bys Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
95343 Magnus Madsen Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. BK2 197.000 197.000 Mesterskab
95343 Magnus Madsen Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
37716 Mikkel Kollerup Sædding Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
37716 Mikkel Kollerup Sædding Skytteforening BK3 181.000 181.000 Mesterskab
98718 Amanda Hansen Sædding Skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
98718 Amanda Hansen Sædding Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
97392 Karina Kidmose Stadil-Vedersø Skytteforening BK3 192.000 192.000 Mesterskab
97392 Karina Kidmose Stadil-Vedersø Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
UNG 171.000 171.000 Mesterskab
UNG 179.000 179.000 Hovedskydning
97390 Karl-Aage Kidmose Stadil-Vedersø Skytteforening ÅK2 195.000 195.000 Hovedskydning
97390 Karl-Aage Kidmose Stadil-Vedersø Skytteforening ÅK2 196.000 196.000 Mesterskab
29318 Lars B. Jensen Lemvig Skytteforening 3 169.000 169.000 Mesterskab
29286 Niels Ingvad Gregersen Lemvig Skytteforening V1 191.000 191.000 Hovedskydning
29286 Niels Ingvad Gregersen Lemvig Skytteforening V1 198.000 198.000 Mesterskab
98713 Malene Paibjerg Sædding Skytteforening BK3 192.000 192.000 Mesterskab
88031 Danni Ahlers Mortensgaard Stadil-Vedersø Skytteforening BK2 186.000 186.000 Hovedskydning
88031 Danni Ahlers Mortensgaard Stadil-Vedersø Skytteforening BK2 182.000 182.000 Mesterskab
98713 Malene Paibjerg Sædding Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
95435 Christina Meyer Nielsen Sædding Skytteforening BK1 192.000 192.000 Mesterskab
95435 Christina Meyer Nielsen Sædding Skytteforening BK1 191.000 191.000 Hovedskydning
95434 Rune Toft Bjerg Sædding Skytteforening BK2 192.000 192.000 Mesterskab
84327 Stine Bloch Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. BK2 196.000 196.000 Mesterskab
98366 Sofie Jensen Sædding Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
98366 Sofie Jensen Sædding Skytteforening BK3 193.000 193.000 Mesterskab
98715 Lise LotteLøger Pedersen Sædding Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
98715 Lise LotteLøger Pedersen Sædding Skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
84327 Stine Bloch Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
98006 Martin Jepsen Lemvig Skytteforening BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
98006 Martin Jepsen Lemvig Skytteforening BK3 183.000 183.000 Mesterskab
98883 Lars Andersen Videbæk Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
98883 Lars Andersen Videbæk Skytteforening BK3 188.000 188.000 Mesterskab
90098 Kim Bloch Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. V3 189.000 189.000 Mesterskab
90098 Kim Bloch Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. V3 186.000 186.000 Hovedskydning
95434 Rune Toft Bjerg Sædding Skytteforening BK2 189.000 189.000 Hovedskydning
98930 Klaus Nielsen Stadil-Vedersø Skytteforening BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
83398 Else Nielsen Brande Skytteforening V3 181.000 181.000 Hovedskydning
83398 Else Nielsen Brande Skytteforening V3 181.000 181.000 Mesterskab
95322 Sune Splidsboel Brande Skytteforening BK2 193.000 193.000 Mesterskab
98930 Klaus Nielsen Stadil-Vedersø Skytteforening BK3 185.000 185.000 Mesterskab
97391 Jonas Kidmose Stadil-Vedersø Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
97391 Jonas Kidmose Stadil-Vedersø Skytteforening BK2 200.000 200.000 Mesterskab
95322 Sune Splidsboel Brande Skytteforening BK2 183.000 183.000 Hovedskydning
29318 Lars B. Jensen Lemvig Skytteforening 3 174.000 174.000 Hovedskydning
93381 Kristian Kamp Stougaard Stadil-Vedersø Skytteforening BK2 188.000 188.000 Hovedskydning
93379 Aage Mortensgaard Stadil-Vedersø Skytteforening ÅK2 191.000 191.000 Mesterskab
93379 Aage Mortensgaard Stadil-Vedersø Skytteforening ÅK2 191.000 191.000 Hovedskydning
36689 Bianca Helene Nielsen Kirkeby Stadil-Vedersø Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
36689 Bianca Helene Nielsen Kirkeby Stadil-Vedersø Skytteforening J2 192.000 192.000 Mesterskab
36105 Charlotte Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening BK2 189.000 189.000 Hovedskydning
36105 Charlotte Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening BK2 192.000 192.000 Mesterskab
88348 Morten Meyer Nielsen Sædding Skytteforening BK2 188.000 188.000 Hovedskydning
98619 Line A. Gramhart Videbæk Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
98011 Kasper Farbricius Lemvig Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
98011 Kasper Farbricius Lemvig Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
97781 Martin Vad Videbæk Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
93381 Kristian Kamp Stougaard Stadil-Vedersø Skytteforening BK2 187.000 187.000 Mesterskab
85664 Jimmi Andersen Vinderup Skytteforening J2 175.000 175.000 Hovedskydning
85664 Jimmi Andersen Vinderup Skytteforening J2 177.000 177.000 Mesterskab
98314 Bjørn K Rasmussen Vinderup Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
98314 Bjørn K Rasmussen Vinderup Skytteforening BK3 193.000 193.000 Mesterskab

Til toppen