Videbækstævne 2013 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening ÅK2 196.000 196.000 Mesterskab
38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening ÅK2 196.000 196.000 Hovedskydning
36987 Holger Kold Højmark Skytteforening ÅK1 197.000 197.000 Mesterskab
36987 Holger Kold Højmark Skytteforening ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
37843 Jørn Jørgensen Skjern Skytteforening V2 192.000 192.000 Hovedskydning
37843 Jørn Jørgensen Skjern Skytteforening V2 190.000 190.000 Mesterskab
36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening ÅK3 187.000 187.000 Hovedskydning
36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening ÅK3 183.000 183.000 Mesterskab
102136 Jens Sønderup Tjørring IF Skytteafdeling BK1 199.000 199.000 Mesterskab
102136 Jens Sønderup Tjørring IF Skytteafdeling BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
85238 Leif Roer Videbæk Skytteforening ÅK3 184.000 184.000 Mesterskab
85238 Leif Roer Videbæk Skytteforening ÅK3 184.000 184.000 Hovedskydning
25302 Knud Møller Samsø Skytteforening V1 199.000 199.000 Mesterskab
25302 Knud Møller Samsø Skytteforening V1 199.000 199.000 Hovedskydning
UNG 184.000 184.000 Hovedskydning
UNG 188.000 188.000 Mesterskab
37553 Camilla Nielsen Videbæk Skytteforening ÅK1 199.000 199.000 Mesterskab
37553 Camilla Nielsen Videbæk Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
97393 Janni Hald Nielsen Stadil-Vedersø Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
97393 Janni Hald Nielsen Stadil-Vedersø Skytteforening J2 195.000 195.000 Mesterskab
36616 Henry Kirkeby Stadil-Vedersø Skytteforening ÅK2 193.000 193.000 Mesterskab
36616 Henry Kirkeby Stadil-Vedersø Skytteforening ÅK2 196.000 196.000 Hovedskydning
38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening ÅK1 197.000 197.000 Mesterskab
38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
94670 Thea Korsholm Højmark Skytteforening BK1 196.000 196.000 Mesterskab
94670 Thea Korsholm Højmark Skytteforening BK1 192.000 192.000 Hovedskydning
35895 Lene F. Høegsberg Holstebro Skytteforening ÅK1 197.000 197.000 Mesterskab
35895 Lene F. Høegsberg Holstebro Skytteforening ÅK1 200.000 200.000 Hovedskydning
37613 Thomas Pagaard Skjern Skytteforening 2 183.000 183.000 Hovedskydning
112257 Tobias Thomsen Ølgod Skytteforening BK4 156.000 156.000 Hovedskydning
112257 Tobias Thomsen Ølgod Skytteforening BK4 168.000 168.000 Mesterskab
37927 Gitte D. Eskildsen Skjern Skytteforening ÅK1 196.000 196.000 Mesterskab
37927 Gitte D. Eskildsen Skjern Skytteforening ÅK1 188.000 188.000 Hovedskydning
88088 Marie Bæk Pagaard Skjern Skytteforening BK1 193.000 193.000 Hovedskydning
88088 Marie Bæk Pagaard Skjern Skytteforening BK1 196.000 196.000 Mesterskab
105673 Ann-Cathrine J.M Kristensen Skjern Skytteforening BK2 192.000 192.000 Mesterskab
105673 Ann-Cathrine J.M Kristensen Skjern Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
107780 Mads Olesen Skjern Skytteforening BK2 193.000 193.000 Mesterskab
107780 Mads Olesen Skjern Skytteforening BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
112773 Simon Bernhard Madsen Stadil-Vedersø Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
112773 Simon Bernhard Madsen Stadil-Vedersø Skytteforening BK3 181.000 181.000 Mesterskab
108543 Nicklas Bjerg Jensen Videbæk Skytteforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
108543 Nicklas Bjerg Jensen Videbæk Skytteforening BK3 183.000 183.000 Mesterskab
114157 Casper Andersen Videbæk Skytteforening BK4 174.000 174.000 Hovedskydning
114157 Casper Andersen Videbæk Skytteforening BK4 176.000 176.000 Mesterskab
32510 Jesper Meyhoff Tjørring IF Skytteafdeling ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
32510 Jesper Meyhoff Tjørring IF Skytteafdeling ÅK1 199.000 199.000 Mesterskab
104819 Gert Pinnerup Jensen Tjørring IF Skytteafdeling ÅK2 193.000 193.000 Mesterskab
104819 Gert Pinnerup Jensen Tjørring IF Skytteafdeling ÅK2 194.000 194.000 Hovedskydning
92586 Oliver Høstgaard Ølgod Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
92586 Oliver Høstgaard Ølgod Skytteforening BK2 191.000 191.000 Mesterskab
98925 Maria Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening J2 197.000 197.000 Mesterskab
98925 Maria Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
92931 Anne Sofie Madsen Ølgod Skytteforening BK1 196.000 196.000 Mesterskab
92931 Anne Sofie Madsen Ølgod Skytteforening BK1 192.000 192.000 Hovedskydning
35978 Claus Søndergaard Holstebro Skytteforening UNG 190.000 190.000 Hovedskydning
35978 Claus Søndergaard Holstebro Skytteforening UNG 193.000 193.000 Mesterskab
37638 Simon Bæk Pagaard Skjern Skytteforening UNG 168.000 168.000 Hovedskydning
88487 Rune Christensen Højmark Skytteforening BK2 191.000 191.000 Mesterskab
88487 Rune Christensen Højmark Skytteforening BK2 188.000 188.000 Hovedskydning
38118 Annette Nielsen Skjern Skytteforening ÅK1 193.000 193.000 Hovedskydning
38118 Annette Nielsen Skjern Skytteforening ÅK1 190.000 190.000 Mesterskab
107135 Per Møller Kristensen Skjern Skytteforening 3 174.000 174.000 Hovedskydning
107135 Per Møller Kristensen Skjern Skytteforening 3 168.000 168.000 Mesterskab
108662 Emil Dyrholm Skjern Skytteforening BK2 192.000 192.000 Mesterskab
108662 Emil Dyrholm Skjern Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
110659 Mikkel Frederiksen Skjern Skytteforening BK3 175.000 175.000 Hovedskydning
97390 Karl-Aage Kidmose Stadil-Vedersø Skytteforening ÅK1 193.000 193.000 Mesterskab
97390 Karl-Aage Kidmose Stadil-Vedersø Skytteforening ÅK1 193.000 193.000 Hovedskydning
97391 Jonas Kidmose Stadil-Vedersø Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
97391 Jonas Kidmose Stadil-Vedersø Skytteforening J2 196.000 196.000 Mesterskab
102137 Louise Kidmose Stadil-Vedersø Skytteforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
102137 Louise Kidmose Stadil-Vedersø Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
98619 Line A. Gramhart Videbæk Skytteforening ÅK1 193.000 193.000 Mesterskab
98619 Line A. Gramhart Videbæk Skytteforening ÅK1 193.000 193.000 Hovedskydning
112507 Alex Christian Lund Videbæk Skytteforening BK4 168.000 168.000 Hovedskydning
112507 Alex Christian Lund Videbæk Skytteforening BK4 170.000 170.000 Mesterskab
112509 Ellen Bonde Nielsen Videbæk Skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
112509 Ellen Bonde Nielsen Videbæk Skytteforening J2 188.000 188.000 Mesterskab
112510 Torben Bonde Nielsen Videbæk Skytteforening BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
112510 Torben Bonde Nielsen Videbæk Skytteforening BK4 188.000 188.000 Mesterskab
113060 Anders Kristensen Videbæk Skytteforening BK4 170.000 170.000 Hovedskydning
104820 Albert Pinnerup Andersen Tjørring IF Skytteafdeling BK2 188.000 188.000 Hovedskydning
104820 Albert Pinnerup Andersen Tjørring IF Skytteafdeling BK2 190.000 190.000 Mesterskab
107058 Michelle Brun Henningsen Alslev Skytteforening BK1 194.000 194.000 Mesterskab
107058 Michelle Brun Henningsen Alslev Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
112851 Felix Anthon Andersson Skjern Skytteforening BK4 176.000 176.000 Hovedskydning
114152 Brian Andersen Videbæk Skytteforening ÅK3 191.000 191.000 Hovedskydning
114152 Brian Andersen Videbæk Skytteforening ÅK3 192.000 192.000 Mesterskab
108542 Betinna Endt Jensen Videbæk Skytteforening ÅK3 185.000 185.000 Mesterskab
108542 Betinna Endt Jensen Videbæk Skytteforening ÅK3 189.000 189.000 Hovedskydning
37692 Niels Ivanhoe Skjern Skytteforening V3 178.000 178.000 Hovedskydning
37692 Niels Ivanhoe Skjern Skytteforening V3 188.000 188.000 Mesterskab
112503 Peder Holbøll Videbæk Skytteforening BK4 187.000 187.000 Mesterskab
112503 Peder Holbøll Videbæk Skytteforening BK4 174.000 174.000 Hovedskydning
98883 Lars Andersen Videbæk Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
98883 Lars Andersen Videbæk Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
95162 Mikkel Pedersen Skjern Skytteforening BK3 197.000 197.000 Mesterskab
95162 Mikkel Pedersen Skjern Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
36319 Helge Møller Skjern Skytteforening V1 196.000 196.000 Mesterskab
36319 Helge Møller Skjern Skytteforening V1 191.000 191.000 Hovedskydning

Til toppen