Karby-hurup pistolterrænstævne (TerrænPistol) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
40949 Henrik Rasmussen Esbjerg Skyttekreds 1 65.0 49.0 Hovedskydning
26999 Peter B. Johansen Karby Skyttekreds 3 62.0 47.0 Hovedskydning
36788 Merete Agentoft Ørnhøj Skytteforening 3 36.0 27.0 Hovedskydning
86797 Leif Ravn Hem Skytteforening VET 42.0 32.0 Hovedskydning
37536 Dennis Jensen Videbæk Skytteforening 3 26.0 20.0 Hovedskydning
17450 Henrik Hjelm Hansen Hadsund Skytteforening UNG 54.0 41.0 Hovedskydning
37943 Find Pedersen Skjern Skytteforening VET 57.0 43.0 Hovedskydning
32690 Erik Pedersen Lind Skytteforening VET 5.0 4.0 Hovedskydning
28919 Klaus Steffensen Thisted Pistolklub 2 67.0 51.0 Hovedskydning
28669 Torben R. Hansen Sjørring Skytteforening 2 48.0 36.0 Hovedskydning
21143 John Walker Vejle Skytteforening VET 61.0 46.0 Hovedskydning
15557 Jens B. Johansen Asaa Skytteforening 3 32.0 24.0 Hovedskydning
18474 Bjarne Skibild Djurslands PistolKlub VET 63.0 48.0 Hovedskydning
17477 Valther Jørgensen Skytteklubben DSB/ASF 2 63.0 48.0 Hovedskydning
29712 John Andresen Struer Skyttekreds 3 35.0 27.0 Hovedskydning
85238 Leif Roer Videbæk Skytteforening 3 36.0 27.0 Hovedskydning
18494 Benny Dyrby Pedersen Djurslands PistolKlub VET 46.0 35.0 Hovedskydning
37911 Henrik Johansen Videbæk Skytteforening 2 55.0 42.0 Hovedskydning
31855 Thomas Bergholt Madsen St. Restrup Idrætsforening 1 64.0 48.0 Hovedskydning
37561 Bjarne Nielsen Videbæk Skytteforening 2 39.0 30.0 Hovedskydning
44032 Henning Dall Aabenraa Skytteforening VET 55.0 42.0 Hovedskydning
41920 Kaj Kastrup Vejen/Skibelund Skf. VET 63.0 48.0 Hovedskydning
66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening 1 57.0 43.0 Hovedskydning
81885 Signe Elbrønd Århus Pistolklub 3 55.0 42.0 Hovedskydning
24744 Dan Troelsen Århus Pistolklub 2 49.0 37.0 Hovedskydning
24732 Mikkel Troelsen Århus Pistolklub 1 62.0 47.0 Hovedskydning
24106 Henrik K Pedersen Århus Pistolklub 1 68.0 52.0 Hovedskydning
25695 Poul Kristiansen Skytteklubben DSB/ASF 2 56.0 42.0 Hovedskydning
133010 Steen Kruse Jensen Sjørring Skytteforening 3 59.0 45.0 Hovedskydning
27337 Mogens Berthelsen Lind Skytteforening 2 59.0 45.0 Hovedskydning
36182 Leif Berthelsen Ørnhøj Skytteforening VET 22.0 17.0 Hovedskydning
93471 Jannie M. Kaae Ølsted Skytteforening 3 51.0 39.0 Hovedskydning
33877 Per Bøgegren Jensen Videbæk Skytteforening 2 51.0 39.0 Hovedskydning
29055 Ebbe Sørensen Thisted Pistolklub 1 64.0 48.0 Hovedskydning
32357 Knud Erik Sørensen Lind Skytteforening 1 67.0 51.0 Hovedskydning
80150 Dieter Meier Klejs-Juelsminde Skytteforening 3 39.0 30.0 Hovedskydning
32164 Michael Brandt Lind Skytteforening 2 60.0 45.0 Hovedskydning
29892 Jan Jørgensen Haderup Skytteforening 1 63.0 48.0 Hovedskydning
91438 Hans Jørgen Christensen Struer Skyttekreds VET 40.0 30.0 Hovedskydning
16916 Rune Knudsen St. Restrup Idrætsforening 1 71.0 54.0 Hovedskydning
37659 Preben Pedersen Skjern Skytteforening 1 65.0 49.0 Hovedskydning
81109 John Harry Nielsen Ørnhøj Skytteforening 2 64.0 48.0 Hovedskydning
29107 Børge Vistisen Sjørring Skytteforening VET 44.0 33.0 Hovedskydning
31549 Per Jacobsen Ikast Skytteforening 2 59.0 45.0 Hovedskydning
17570 Frank Kristensen Allingåbro Skytteforening 2 31.0 23.0 Hovedskydning
27071 Jørn N. Kristensen Nykøbing Mors Skyttekreds VET 62.0 47.0 Hovedskydning
28747 Poul Erik Bloch Thisted Pistolklub 2 58.0 44.0 Hovedskydning
92887 Dennis Rytter Kjærsgaard Mou og Omegns Skytteforening 3 36.0 27.0 Hovedskydning
76055 Kim Juul Ølsted Skytteforening 2 46.0 35.0 Hovedskydning
32869 Bill Graversgaard Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling 3 35.0 27.0 Hovedskydning
97099 Carsten Bruhn Karby Skyttekreds 3 58.0 44.0 Hovedskydning
14941 Lars Kruse Jørgensen Asaa Skytteforening 3 26.0 20.0 Hovedskydning
13025 Carsten Østergaard Støvring Skytteforening 2 43.0 33.0 Hovedskydning
26402 Jens Krukow Allingåbro Skytteforening 2 61.0 46.0 Hovedskydning
13030 Brian Pedersen Støvring Skytteforening 3 49.0 37.0 Hovedskydning
83743 Casper Juhl Jensen Mou og Omegns Skytteforening 3 41.0 31.0 Hovedskydning
27087 Jan E. Nielsen Nykøbing Mors Skyttekreds VET 48.0 36.0 Hovedskydning
11606 Gert Bedsted Vester Han Herred Skytteforening 2 46.0 35.0 Hovedskydning
87302 Bjarne Høj Skjern Skytteforening 2 57.0 43.0 Hovedskydning
11589 Jens Peter Larsen Vester Han Herred Skytteforening 1 55.0 42.0 Hovedskydning
24504 John Jørgensen Århus Pistolklub 1 65.0 49.0 Hovedskydning
13216 Henrik Jensen Støvring Skytteforening 2 63.0 48.0 Hovedskydning
85288 Laila Naja Andersen Engesvang Skyttekreds 2 61.0 46.0 Hovedskydning
32857 Bjarne Jensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling 2 53.0 40.0 Hovedskydning
28915 Knud Bønding Sjørring Skytteforening 3 41.0 31.0 Hovedskydning
29009 Henrik Steffensen Thisted Pistolklub 3 55.0 42.0 Hovedskydning
93595 Viggo Pedersen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling 3 23.0 17.0 Hovedskydning
93160 Niels Krogh Ølsted Skytteforening 3 32.0 24.0 Hovedskydning
43974 Sten Aarestrup Aabenraa Skytteforening 1 71.0 54.0 Hovedskydning
13293 Per S. Nielsen Støvring Skytteforening VET 15.0 11.0 Hovedskydning
27568 Søren Andersen Hem Skytteforening 3 48.0 36.0 Hovedskydning
101408 Finn Majgaard Jensen Karby Skyttekreds 3 45.0 34.0 Hovedskydning
23219 Bent Kjeldsen Skytteklubben DSB/ASF VET 59.0 45.0 Hovedskydning
91952 Martin Troelsen Mou og Omegns Skytteforening 3 40.0 30.0 Hovedskydning
34941 Laurits Herløv Vejle Skytteforening VET 46.0 35.0 Hovedskydning
23200 Solveig Kjeldsen Skytteklubben DSB/ASF VET 48.0 36.0 Hovedskydning
96449 Niels Knudstrup Nykøbing Mors Skyttekreds 3 48.0 36.0 Hovedskydning
24717 Brian Therkildsen Århus Pistolklub 1 63.0 48.0 Hovedskydning
12636 John Olesen Hobro Egnens Skytteforening 3 62.0 47.0 Hovedskydning
93718 Mads Wrønding Københavns Amts Skyttelaug 3 53.0 40.0 Hovedskydning
13406 Jens Grundvad Skjern Skytteforening VET 61.0 46.0 Hovedskydning
100967 Frank Clavilla Struer Skyttekreds 3 43.0 33.0 Hovedskydning
2 61.0 46.0 Hovedskydning
31414 Ivan Kristensen Engesvang Skyttekreds VET 52.0 39.0 Hovedskydning
32361 Knud Jensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling 3 47.0 36.0 Hovedskydning
24623 Robert Elbrønd Århus Pistolklub 1 58.0 44.0 Hovedskydning
95340 Lars Hansen Lind Skytteforening VET 31.0 23.0 Hovedskydning
95341 Jørgen Nielsen Lind Skytteforening VET 18.0 14.0 Hovedskydning
17700 Svend Kolling Vejen/Skibelund Skf. VET 27.0 20.0 Hovedskydning
22541 Jens Karlskov Århus Pistolklub 3 49.0 37.0 Hovedskydning
12938 Jess Østergaard Støvring Skytteforening VET 38.0 29.0 Hovedskydning
23724 Hans Kurt Pedersen Grenå Skyttekreds VET 63.0 48.0 Hovedskydning
31422 Frank Hansen Engesvang Skyttekreds 3 49.0 37.0 Hovedskydning
22935 Kurt Persen Allingåbro Skytteforening VET 54.0 41.0 Hovedskydning
27631 Mads Ransborg Hem Skytteforening VET 65.0 49.0 Hovedskydning
29131 Arne R. Hansen Sjørring Skytteforening 3 44.0 33.0 Hovedskydning
13853 Poul Erik Eriksen Vester Han Herred Skytteforening VET 39.0 30.0 Hovedskydning
89048 Jørn Christensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling 3 45.0 34.0 Hovedskydning
32051 Ove Skinnerup Lind Skytteforening 2 46.0 35.0 Hovedskydning
91952 Martin Troelsen Støvring Skytteforening 3 40.0 30.0 Hovedskydning
91883 Bent Seeberg Vehl Vejle Skytteforening VET 37.0 28.0 Hovedskydning
30123 Mads Pedersen Hem Skytteforening VET 53.0 40.0 Hovedskydning
88577 Kristian Toft Sports skytterne Snedsted 3 62.0 47.0 Hovedskydning
93356 Brian Brix Christiansen Sports skytterne Snedsted 3 30.0 23.0 Hovedskydning
31381 Poul Arne Sørensen Engesvang Skyttekreds 2 59.0 45.0 Hovedskydning
90255 Preben Troelsen Lind Skytteforening 3 28.0 21.0 Hovedskydning
101263 Ole Christensen Struer Skyttekreds 3 27.0 20.0 Hovedskydning
32017 Poul Nykjær Lind Skytteforening 2 61.0 46.0 Hovedskydning
32224 Martin Erni Lind Skytteforening 1 66.0 50.0 Hovedskydning
97970 Hans Jørgen Jacobsen Nykøbing Mors Skyttekreds VET 17.0 13.0 Hovedskydning
27393 Bent Stengaard Hem Skytteforening 3 43.0 33.0 Hovedskydning
32050 Ove Jensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling 2 60.0 45.0 Hovedskydning
92435 Lone Stenbæk Brejning- Nr. Omme SF 3 28.0 21.0 Hovedskydning
24121 Steffen Høgh Århus Pistolklub 1 67.0 51.0 Hovedskydning
31423 Erik A. Christensen Engesvang Skyttekreds VET 47.0 36.0 Hovedskydning
99762 Michael M Thomsen Århus Pistolklub 3 29.0 22.0 Hovedskydning
44014 Kay-Werner Jacobsen Aabenraa Skytteforening 3 43.0 33.0 Hovedskydning
51757 Hans Peter Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling VET 48.0 36.0 Hovedskydning
88612 Peter Stampe Jansen Ørnhøj Skytteforening 2 58.0 44.0 Hovedskydning
92240 Rasmus Wrønding Københavns Amts Skyttelaug UNG 49.0 37.0 Hovedskydning
91439 Henrik Koustrup Struer Skyttekreds 2 47.0 36.0 Hovedskydning
83422 Michael Bertelsen Asaa Skytteforening 3 32.0 24.0 Hovedskydning
23604 Kristian Nørby Larsen Grenå Skyttekreds 1 64.0 48.0 Hovedskydning
51804 Claus Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 1 50.0 38.0 Hovedskydning

Til toppen