Karby-hurup pistolterrænstævne (GrovPistol andre end cal. 32) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
27337 Mogens Berthelsen Lind Skytteforening GPA 12.0 10.0 Hovedskydning
40949 Henrik Rasmussen Esbjerg Skyttekreds GPA 62.0 50.0 Hovedskydning
90255 Preben Troelsen Lind Skytteforening GPA 27.0 22.0 Hovedskydning
17570 Frank Kristensen Allingåbro Skytteforening GPA 18.0 15.0 Hovedskydning
31414 Ivan Christensen Engesvang Skyttekreds GPA 36.0 29.0 Hovedskydning
23604 Kristian Nørby Larsen Grenå Skyttekreds GPA 67.0 54.0 Hovedskydning
24106 Henrik K Pedersen Århus Pistolklub GPA 54.0 44.0 Hovedskydning
32357 Knud Erik Sørensen Lind Skytteforening GPA 66.0 53.0 Hovedskydning
32224 Martin Erni Lind Skytteforening GPA 31.0 25.0 Hovedskydning
37659 Preben Pedersen Skjern Skytteforening GPA 51.0 41.0 Hovedskydning
43974 Sten Aarestrup Aabenraa Skytteforening GPA 61.0 49.0 Hovedskydning
26402 Jens Krukow Allingåbro Skytteforening GPA 54.0 44.0 Hovedskydning
17477 Valther Jørgensen Skytteklubben DSB/ASF GPA 46.0 37.0 Hovedskydning
29712 John Andresen Struer Skyttekreds GPA 25.0 20.0 Hovedskydning
23200 Solveig Kjeldsen Skytteklubben DSB/ASF GPA 34.0 27.0 Hovedskydning
44032 Henning Dall Aabenraa Skytteforening GPA 23.0 19.0 Hovedskydning
41920 Kaj Kastrup Vejen/Skibelund Skf. GPA 44.0 35.0 Hovedskydning
93718 Mads Wrønding Københavns Amts Skyttelaug GPA 16.0 13.0 Hovedskydning
26999 Peter B. Johansen Karby Skyttekreds GPA 54.0 44.0 Hovedskydning
22935 Kurt Persen Allingåbro Skytteforening GPA 28.0 23.0 Hovedskydning
14941 Lars Kruse Jørgensen Asaa Skytteforening GPA 6.0 5.0 Hovedskydning
31422 Frank Hansen Engesvang Skyttekreds GPA 44.0 35.0 Hovedskydning
31381 Poul Arne Sørensen Engesvang Skyttekreds GPA 55.0 44.0 Hovedskydning
12636 John Olesen Hobro Egnens Skytteforening GPA 28.0 23.0 Hovedskydning
18474 Bjarne Skibild Djurslands PistolKlub GPA 55.0 44.0 Hovedskydning
18494 Benny Dyrby Pedersen Djurslands PistolKlub GPA 34.0 27.0 Hovedskydning
97099 Carsten Bruhn Karby Skyttekreds GPA 30.0 24.0 Hovedskydning
80150 Dieter Meier Klejs-Juelsminde Skytteforening GPA 40.0 32.0 Hovedskydning
13406 Jens Grundvad Skjern Skytteforening GPA 52.0 42.0 Hovedskydning
100967 Frank Clavilla Struer Skyttekreds GPA 42.0 34.0 Hovedskydning
44014 Kay-Werner Jacobsen Aabenraa Skytteforening GPA 18.0 15.0 Hovedskydning
32361 Knud Jensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling GPA 25.0 20.0 Hovedskydning
25695 Poul Kristiansen Skytteklubben DSB/ASF GPA 8.0 6.0 Hovedskydning
24121 Steffen Høgh Århus Pistolklub GPA 59.0 48.0 Hovedskydning
24744 Dan Troelsen Århus Pistolklub GPA 26.0 21.0 Hovedskydning
99762 Michael M Thomsen Århus Pistolklub GPA 37.0 30.0 Hovedskydning
32051 Ove Skinnerup Lind Skytteforening GPA 32.0 26.0 Hovedskydning
88577 Kristian Toft Sports skytterne Snedsted GPA 41.0 33.0 Hovedskydning
16916 Rune Knudsen St. Restrup Idrætsforening GPA 54.0 44.0 Hovedskydning
24504 John Jørgensen Århus Pistolklub GPA 40.0 32.0 Hovedskydning
81109 John Harry Nielsen Ørnhøj Skytteforening GPA 50.0 40.0 Hovedskydning
93356 Brian Brix Christiansen Sports skytterne Snedsted GPA 20.0 16.0 Hovedskydning
32164 Michael Brandt Lind Skytteforening GPA 34.0 27.0 Hovedskydning
13853 Poul Erik Eriksen Vester Han Herred Skytteforening GPA 24.0 19.0 Hovedskydning
83422 Michael Bertelsen Asaa Skytteforening GPA 20.0 16.0 Hovedskydning
13216 Henrik Jensen Støvring Skytteforening GPA 33.0 27.0 Hovedskydning
101408 Finn Majgaard Jensen Karby Skyttekreds GPA 20.0 16.0 Hovedskydning
91439 Henrik Koustrup Struer Skyttekreds GPA 45.0 36.0 Hovedskydning
95739 Christian Stigaard Struer Skyttekreds GPA 46.0 37.0 Hovedskydning
31423 Erik A. Christensen Engesvang Skyttekreds GPA 22.0 18.0 Hovedskydning
22541 Jens Karlskov Århus Pistolklub GPA 26.0 21.0 Hovedskydning
76055 Kim Juul Ølsted Skytteforening GPA 29.0 23.0 Hovedskydning

Til toppen