Skjern Jubilæumsstævne (GrovPistol andre end cal. 32) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
41920 Kaj Kastrup Vejen/Skibelund Skf. GPA 42.0 31.0 Hovedskydning
44032 Henning Dall Aabenraa Skytteforening GPA 49.0 37.0 Hovedskydning
86974 Franck Wagnersen Trelde Gymnastik- Og Idrætsforening GPA 33.0 25.0 Hovedskydning
92513 Henrik Lindegaard Kongsted Skytteforening GPA 45.0 34.0 Hovedskydning
24717 Brian Therkildsen Århus Pistolklub GPA 50.0 37.0 Hovedskydning
92266 Stefan Nielsen Vejen/Skibelund Skf. GPA 54.0 40.0 Hovedskydning
24998 Torben Brohus Århus Pistolklub GPA 55.0 41.0 Hovedskydning
44403 Karl E Nielsen Haderslev Skyttekreds GPA 63.0 47.0 Hovedskydning
32361 Knud Jensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling GPA 51.0 38.0 Hovedskydning
23961 Uffe Høgh Århus Pistolklub GPA 48.0 36.0 Hovedskydning
99762 Michael M Thomsen Århus Pistolklub GPA 38.0 28.0 Hovedskydning
20999 Mick Pedersen Horsens Skyttekreds GPA 67.0 50.0 Hovedskydning
86747 Jonathan Kramer Schmidt Haderslev Skyttekreds GPA 59.0 44.0 Hovedskydning
34726 Knud Erik Müller Vejle Skytteforening GPA 20.0 15.0 Hovedskydning
44408 Bo Nielsen Haderslev Skyttekreds GPA 59.0 44.0 Hovedskydning
GPA 37.0 28.0 Hovedskydning
24504 John Jørgensen Århus Pistolklub GPA 59.0 44.0 Hovedskydning
81109 John Harry Nielsen Ørnhøj Skytteforening GPA 59.0 44.0 Hovedskydning
93356 Brian Brix Christiansen Sports skytterne Snedsted GPA 22.0 16.0 Hovedskydning
56426 Simon Madsen Kongsted Skytteforening GPA 35.0 26.0 Hovedskydning
48044 Michael Lyndorff Midtfyns Pistolskytteforening GPA 37.0 28.0 Hovedskydning
101861 Casper Mathiasen Skytteklubben Billund GPA 31.0 23.0 Hovedskydning
48177 Jan Chopart Krarup/Espe Skydning GPA 41.0 31.0 Hovedskydning
96457 Leo Mathiasen Skytteklubben Billund GPA 15.0 11.0 Hovedskydning
81093 Søren Hansen Haderslev Skyttekreds GPA 19.0 14.0 Hovedskydning
101095 Claus Sander Jensen Sorø Skytteforening GPA 32.0 24.0 Hovedskydning
101857 Kåre Hartmann Nielsen Århus Pistolklub GPA 56.0 42.0 Hovedskydning
101096 Jane Thillerup Sorø Skytteforening GPA 32.0 24.0 Hovedskydning
94690 Ridvan Akar Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling GPA 24.0 18.0 Hovedskydning
31381 Poul Arne Sørensen Engesvang Skyttekreds GPA 66.0 49.0 Hovedskydning
92430 Erling Koling Assentoft Skytteforening GPA 14.0 10.0 Hovedskydning
92177 Martin Kolling Assentoft Skytteforening GPA 15.0 11.0 Hovedskydning
33640 Flemming Skourup Sdr. Omme Skytteforening GPA 50.0 37.0 Hovedskydning
17570 Frank Kristensen Allingåbro Skytteforening GPA 63.0 47.0 Hovedskydning
24623 Robert Elbrønd Århus Pistolklub GPA 48.0 36.0 Hovedskydning
96458 Tom Esmann Berg Skytteklubben Billund GPA 39.0 29.0 Hovedskydning
88577 Kristian Toft Sports skytterne Snedsted GPA 28.0 21.0 Hovedskydning
90528 Hans Jørgen Buhrkall Vejen/Skibelund Skf. GPA 29.0 22.0 Hovedskydning
34713 Per Jespersen Vejle Skytteforening GPA 56.0 42.0 Hovedskydning
81885 Signe Elbrønd Århus Pistolklub GPA 43.0 32.0 Hovedskydning
24732 Mikkel Troelsen Århus Pistolklub GPA 47.0 35.0 Hovedskydning
24121 Steffen Høgh Århus Pistolklub GPA 70.0 52.0 Hovedskydning
24106 Henrik K Pedersen Århus Pistolklub GPA 73.0 54.0 Hovedskydning
96255 Hans Christensen Sejs-Svejbæk Skytteforening GPA 35.0 26.0 Hovedskydning
10488 Michael Nielsen Frederikshavn Skyttekreds GPA 41.0 31.0 Hovedskydning
21999 Henrik Søndergård Møller Sejs-Svejbæk Skytteforening GPA 46.0 34.0 Hovedskydning
46624 Niels Erik Hansen Krarup/Espe Skydning GPA 52.0 39.0 Hovedskydning
27337 Mogens Berthelsen Lind Skytteforening GPA 35.0 26.0 Hovedskydning
35317 Søren Madsen Trelde Gymnastik- Og Idrætsforening GPA 61.0 46.0 Hovedskydning
96451 Peter Frost Mikkelsen Haderslev Skyttekreds GPA 44.0 33.0 Hovedskydning
44014 Kay-Werner Jacobsen Aabenraa Skytteforening GPA 40.0 30.0 Hovedskydning
90343 Johnni Egholm Skjern Skytteforening GPA 51.0 38.0 Hovedskydning

Til toppen