SK cup 2013-14 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
89170 Alexander Larsen Tuse Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
66092 Birthe Larsen Dauglykke Skytteforening ÅK1 190.0 190.0 Hovedskydning
14658 Louise Pedersen Vester Hassing Skytteforening ÅK2 196.0 196.0 Hovedskydning
60819 Jytte Kristoffersen Gundsølille Sg&if V1 195.0 195.0 Hovedskydning
25728 Jørgen Mahler Århus Riffelskytte klub V1 199.0 199.0 Hovedskydning
25215 Sonja Bissø Samsø Skytteforening ÅK1 199.0 199.0 Hovedskydning
39864 Brian Mikkelsen Ribe Skyttekreds 2 189.0 189.0 Hovedskydning
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening V1 199.0 199.0 Hovedskydning
65495 Ronald Lind Dauglykke Skytteforening V2 194.0 194.0 Hovedskydning
20732 Anders Kildehøj Vejle Skytteforening 2 190.0 190.0 Hovedskydning
18226 Jens Peter Jensen Randers Skyttekreds V1 199.0 199.0 Hovedskydning
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening V1 200.0 200.0 Hovedskydning
57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening 1 197.0 197.0 Hovedskydning
43359 Jytte Clausen Grænseegnens Skytteforening ÅK2 192.0 192.0 Hovedskydning
87090 Mette Sønderstgård Næstved Skytteforening UNG 192.0 192.0 Hovedskydning
54556 Jens West Vestfalster Skytteforening 1 189.0 189.0 Hovedskydning
20905 Steen Skallebæk Horsens Skyttekreds 1 190.0 190.0 Hovedskydning
109104 Sebastian Kristensen Korsør Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
84839 Jan Sønderstgård Næstved Skytteforening UNG 186.0 186.0 Hovedskydning
49614 John Guld Særslev Skytteforening V1 198.0 198.0 Hovedskydning
56691 Kenneth Hansen Ornebjerg Skytteforening 2 185.0 185.0 Hovedskydning
56391 Elisabeth Toftvad Næstved Skytteforening ÅK1 200.0 200.0 Hovedskydning
25369 Bjarne Andersen Samsø Skytteforening V1 199.0 199.0 Hovedskydning
83116 Hans Christian Eskildsen Haderup Skytteforening J1 196.0 196.0 Hovedskydning
96690 Hans Fabricius-Rahbek Tuse Skytteforening UNG 189.0 189.0 Hovedskydning
40983 Else Jensen Ribe Skyttekreds ÅK1 196.0 196.0 Hovedskydning
52929 Jakob Nielsen Otterup Skytteforening 1 185.0 185.0 Hovedskydning
96977 Sara Bloch Sjørring Skytteforening UNG 185.0 185.0 Hovedskydning
25302 Knud Møller Samsø Skytteforening V1 200.0 200.0 Hovedskydning
15917 Jes Højen Olsen Aalborg Skyttekreds 1 192.0 192.0 Hovedskydning
47955 Signe Steffensen Samsø Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
24825 Jane Sønnichsen VBF's Skyttelaug Hinnerup 1 193.0 193.0 Hovedskydning
42345 Jens Faurbye Vojens Skytteforening 1 189.0 189.0 Hovedskydning
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds 1 198.0 198.0 Hovedskydning
24862 Bent Toft VBF's Skyttelaug Hinnerup 2 183.0 183.0 Hovedskydning
29853 Lars Nahnsen Haderup Skytteforening 1 191.0 191.0 Hovedskydning
95000 Jon Luckmann Hansen Greve Skytteforening 2 187.0 187.0 Hovedskydning
39069 Torben Skovgaard Særslev Skytteforening ÅK1 200.0 200.0 Hovedskydning
100565 Oliver Schjørring Greve Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
49316 John Iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening V1 198.0 198.0 Hovedskydning
109981 Klaus Svindborg Vodskov Skytteforening ÅK1 200.0 200.0 Hovedskydning
102422 Magnus Andersen Vodskov Skytteforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
V2 190.0 190.0 Hovedskydning
60777 Leif Mikkelsen Gundsølille Sg&if ÅK1 194.0 194.0 Hovedskydning
68878 Elan Hansen Greve Skytteforening 2 192.0 192.0 Hovedskydning
61818 Nicklas Emil Buchholdt Ølstykke Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
50797 Oliver Møller Hansen Bullerup Skyttekreds J2 194.0 194.0 Hovedskydning
23275 Kjeld Holm Skanderborg-Stilling Skytteforening 2 186.0 186.0 Hovedskydning
59919 Andreas Andersen Tuse Skytteforening ÅK1 198.0 198.0 Hovedskydning
55090 Børge Pehrson Stege Ndr. Skytteforening ÅK2 194.0 194.0 Hovedskydning
109643 Christine Jacobi Viborg Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds 1 189.0 189.0 Hovedskydning
99497 Ivan Jørgensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
2 185.0 185.0 Hovedskydning
19797 Andreas Brunsgaard Laursen Viborg Skytteforening UNG 193.0 193.0 Hovedskydning
92834 Henrik Hammershøj Skanderborg-Stilling Skytteforening ÅK2 190.0 190.0 Hovedskydning
18504 Anny Toft Randers Skyttekreds ÅK1 199.0 199.0 Hovedskydning
84906 Rene Frederiksen Horne Skytteforening UNG 170.0 170.0 Hovedskydning
69490 Claus Bergø Fløng-Hedehusene Skytteforening V3 173.0 173.0 Hovedskydning
65538 Marianne Olsen Dauglykke Skytteforening ÅK1 192.0 192.0 Hovedskydning
69398 Marianne Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening ÅK1 196.0 196.0 Hovedskydning
23116 Jens Roland Jensen Midtdjurs skytteforening V1 199.0 199.0 Hovedskydning
87542 Claus Frederiksen Stege Ndr. Skytteforening ÅK1 200.0 200.0 Hovedskydning
84485 Therese Skrødstrup Vogt Kjellerup Skytteforening ÅK2 199.0 199.0 Hovedskydning
43365 Henning Sørensen Grænseegnens Skytteforening 2 190.0 190.0 Hovedskydning
69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening V1 194.0 194.0 Hovedskydning
100406 Karin Kraft Horne Skytteforening ÅK3 189.0 189.0 Hovedskydning
60716 Pernille Lohmann Mikkelsen Greve Skytteforening 1 188.0 188.0 Hovedskydning
96947 Monica Nielsen Nyborg Skytteforening ÅK1 197.0 197.0 Hovedskydning
105924 Casper Emil Kappelhøj Samsø Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
61908 David B. Buchholdt Ølstykke Skytteforening ÅK1 199.0 199.0 Hovedskydning
46479 Keld Jørgensen Lunde Sg&I V2 198.0 198.0 Hovedskydning
91720 Simon Buhl Carstensen Viborg Skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
102935 Victor B. Nielsen Aalborg Skyttekreds J2 196.0 196.0 Hovedskydning
75222 Mads Hansen Ballerup Skytteforening UNG 193.0 193.0 Hovedskydning
87091 Tanja R. Wriedt Næstved Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
15879 Kristinna Olsen Aalborg Skyttekreds UNG 195.0 195.0 Hovedskydning
92975 Gert M. Jensen Boddum-Ydby Skytteforening ÅK1 195.0 195.0 Hovedskydning
109288 Lea Hansen Horne Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
49637 Henriette Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
42611 Marie Sørensen Nordals Skyttekreds V1 197.0 197.0 Hovedskydning
102807 Tina Andersen Debel Ribe Skyttekreds BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
91738 Susanne Højbjerg Tommerup Skytteforening ÅK2 185.0 185.0 Hovedskydning
103695 Bent Andersen Vodskov Skytteforening ÅK2 198.0 198.0 Hovedskydning
69524 Sanne Kjær Gundsølille Sg&if ÅK1 193.0 193.0 Hovedskydning
69461 Inge Rusbjerg Fløng-Hedehusene Skytteforening V2 198.0 198.0 Hovedskydning
25354 Claus P V Jensen Samsø Skytteforening 1 191.0 191.0 Hovedskydning
93481 Anna Thrane Fjelsted/Harndrup Skytteforening ÅK1 199.0 199.0 Hovedskydning
86372 Christinna Herskind Aalborg Skyttekreds J1 198.0 198.0 Hovedskydning
25177 Kim Daugaard Skanderborg-Stilling Skytteforening ÅK2 195.0 195.0 Hovedskydning
93567 Sara Hansen Ravnsborg Skytteforening UNG 180.0 180.0 Hovedskydning
61652 Rasmus Bossen Tryk Stenløse Skytteforening UNG 180.0 180.0 Hovedskydning
50995 Jens Nørregaard Bullerup Skyttekreds V1 194.0 194.0 Hovedskydning
66600 Frank Lyngsø Nykøbing Sj. Skytteforening 2 188.0 188.0 Hovedskydning
29924 Carl Knudsen Haderup Skytteforening 2 190.0 190.0 Hovedskydning
102389 Josefine Hartvig Kjellerup Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
96039 Mikkel von der Lippe Samsø Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
109289 Sebastian Joe Larsen Horne Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
25340 Hanne Kristensen Samsø Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
112325 Dorthe Vanggaard Otterup Skytteforening ÅK3 181.0 181.0 Hovedskydning
11539 Louise Bedsted Vester Han Herred Skytteforening 1 188.0 188.0 Hovedskydning
39737 Svend Petermann Ribe Skyttekreds 1 188.0 188.0 Hovedskydning
50922 Rasmus Larsen Bullerup Skyttekreds V1 197.0 197.0 Hovedskydning
39754 Peter Christensen Ribe Skyttekreds V2 192.0 192.0 Hovedskydning
15763 Torben Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening 1 189.0 189.0 Hovedskydning
96188 Mads Rasmussen VBF's Skyttelaug Hinnerup ÅK1 196.0 196.0 Hovedskydning
33643 Finn Pedersen Ribe Skyttekreds 2 185.0 185.0 Hovedskydning
102806 Søren Debel Ribe Skyttekreds ÅK2 193.0 193.0 Hovedskydning
103892 Kasper Schultz Vester Hassing Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
51383 Kurt Knudsen Bullerup Skyttekreds V1 199.0 199.0 Hovedskydning
46860 Åse Hansen Ollerup Skytteforening ÅK1 192.0 192.0 Hovedskydning
48169 Jens Helding Horne Skytteforening 2 186.0 186.0 Hovedskydning
100964 Anders Pedersen Horne Skytteforening ÅK3 193.0 193.0 Hovedskydning
39706 Lars Nielsen Ribe Skyttekreds ÅK1 200.0 200.0 Hovedskydning
39769 Morten Petermann Ribe Skyttekreds 1 193.0 193.0 Hovedskydning
108564 Gustav Andersen Tuse Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
49545 Mogens Poulsen Særslev Skytteforening ÅK1 196.0 196.0 Hovedskydning
86804 Kevin Arulanantham Skanderborg-Stilling Skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
104678 Nickolai Malte Kristensen Tuse Skytteforening UNG 193.0 193.0 Hovedskydning
19571 Ole Nielsen Viborg Skytteforening V1 199.0 199.0 Hovedskydning
49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening V1 195.0 195.0 Hovedskydning
47799 Bo Haverholm Svendsen Tommerup Skytteforening 3 167.0 167.0 Hovedskydning
96807 Sara Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
61612 Poul Lamhauge Gundsølille Sg&if 2 185.0 185.0 Hovedskydning
104200 Stephanie Grundsøe Gundsølille Sg&if BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening ÅK1 200.0 200.0 Hovedskydning
65332 Jens Mikkelsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 3 176.0 176.0 Hovedskydning
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 189.0 189.0 Hovedskydning
82600 Celine Schäffer Sjørring Skytteforening J1 196.0 196.0 Hovedskydning
86713 Kim Bo Nielsen VBF's Skyttelaug Hinnerup ÅK2 193.0 193.0 Hovedskydning
88024 Nanna Lynggaard Kristensen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
92807 Nikolaj Lund Nymann Vester Hassing Skytteforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning
98308 Poul-Erik Hagemann Vestfalster Skytteforening ÅK1 199.0 199.0 Hovedskydning
94453 Frederik Axelsen Vester Hassing Skytteforening J1 196.0 196.0 Hovedskydning
99607 Charlotte Murrekilde Tommerup Skytteforening J2 189.0 189.0 Hovedskydning
47043 Karen Sparrewath Faaborg Skytteforening V2 190.0 190.0 Hovedskydning
99536 Nicolaj August Brock Jensen Midtdjurs skytteforening BK2 187.0 187.0 Hovedskydning
100620 Emilie Ida G. Rasmussen Gundsølille Sg&if J2 195.0 195.0 Hovedskydning
106534 Michael Kløjgaard Trolle Bullerup Skyttekreds 3 174.0 174.0 Hovedskydning
55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening 1 194.0 194.0 Hovedskydning
103890 Hanna Houen Jensen Vester Hassing Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds V1 200.0 200.0 Hovedskydning
21691 Ingo Jensen Skanderborg-Stilling Skytteforening ÅK2 192.0 192.0 Hovedskydning
81756 Allan H. Laursen Viborg Skytteforening V1 197.0 197.0 Hovedskydning
87236 Casper Trustrup Nyborg Skytteforening J2 186.0 186.0 Hovedskydning
106736 Frederik Vraa Jensen Ballerup Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
107192 Anders Houen Jensen Vester Hassing Skytteforening 3 172.0 172.0 Hovedskydning
49818 Randi Lisborg Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening ÅK1 200.0 200.0 Hovedskydning
49522 Poul H. Jørgensen Særslev Skytteforening 2 190.0 190.0 Hovedskydning
107866 Christian Bonefeld Nordals Skyttekreds BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
108748 Kathrine Jakobsen Vester Hassing Skytteforening BK2 200.0 200.0 Hovedskydning
88120 Løkke Pedersen Næstved Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
49668 Christina Rasmussen Særslev Skytteforening ÅK1 199.0 199.0 Hovedskydning
25849 Helene Klejs Dam Sørensen Beder-Malling Skytteforening 1 188.0 188.0 Hovedskydning
28660 Villy Kristensen Sjørring Skytteforening V1 194.0 194.0 Hovedskydning
48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening 2 188.0 188.0 Hovedskydning
28787 Morten Kær Sjørring Skytteforening UNG 178.0 178.0 Hovedskydning
15818 Nicoline Jensen Vodskov Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
15402 Per Schultz Vester Hassing Skytteforening 2 180.0 180.0 Hovedskydning
50476 Ivan Knudsen Særslev Skytteforening 2 187.0 187.0 Hovedskydning
96337 Christian Jensen Ribe Skyttekreds ÅK1 199.0 199.0 Hovedskydning
28830 Mette Christensen Aalborg Skyttekreds 1 196.0 196.0 Hovedskydning
29053 Egon Christensen Sjørring Skytteforening 1 188.0 188.0 Hovedskydning
106592 David Larsen Aalborg Skyttekreds BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
106593 Paulo Larsen Aalborg Skyttekreds BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
110041 Henrik Hyldahl Jensen Aalborg Skyttekreds ÅK1 195.0 195.0 Hovedskydning
113914 Jean Jasinski Aalborg Skyttekreds J2 193.0 193.0 Hovedskydning
65589 Erik Brunsholt Olsen Dauglykke Skytteforening V2 198.0 198.0 Hovedskydning
76128 Kenneth Aa. Bjørnsholm Tommerup Skytteforening 3 171.0 171.0 Hovedskydning
69477 Gert Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 182.0 182.0 Hovedskydning
110044 Laura Højris From Petersen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
82516 Mads Lillelund Skanderborg-Stilling Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
98257 Peter Christoffersen Faaborg Skytteforening J2 176.0 176.0 Hovedskydning
28188 Steffan Hasager Boddum-Ydby Skytteforening UNG 178.0 178.0 Hovedskydning
28245 Louise Madsen Boddum-Ydby Skytteforening UNG 187.0 187.0 Hovedskydning
19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening V1 198.0 198.0 Hovedskydning
84370 Christina Bukalo Aulum Skytteforening UNG 189.0 189.0 Hovedskydning
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 194.0 194.0 Hovedskydning
104416 Lea Gertz Vester Hassing Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
105686 Axel Jarland Odder Skytteforening BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
104445 Andreas Petersen Otterup Skytteforening BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
107533 Emma Taulborg Aulum Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
19477 Carsten Bjørn Viborg Skytteforening ÅK1 196.0 196.0 Hovedskydning
15368 Anna-Maria Thierry Andersen Vester Hassing Skytteforening 3 178.0 178.0 Hovedskydning
107332 Oliver Færk Guldbæk Skanderborg-Stilling Skytteforening BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
107763 Miriam Ryttersgaard Gundsølille Sg&if BK1 192.0 192.0 Hovedskydning
68694 Svend Vahlgren Greve Skytteforening V2 193.0 193.0 Hovedskydning
111294 Nikoline Svendsen Vester Hassing Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
111363 Rikke Myken Randers Skyttekreds BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
45926 Michael Hannemann Carlsen Nyborg Skytteforening 3 177.0 177.0 Hovedskydning
69622 Peter B. Frandsen Ballerup Skytteforening 1 189.0 189.0 Hovedskydning
69462 Henrik Pangel Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 192.0 192.0 Hovedskydning
72629 Simon Færregaard Ornebjerg Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
96491 Mathias Søndergaard Viborg Skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
50845 Jørgen Mortensen Bullerup Skyttekreds 3 178.0 178.0 Hovedskydning
55178 Lars Nøhr Stege Ndr. Skytteforening 2 184.0 184.0 Hovedskydning
30183 Jon Baggesen Haderup Skytteforening 2 189.0 189.0 Hovedskydning
105017 Casper Weinholt Pedersen Århus Riffelskytte klub BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
93330 Cecilie Rasmussen Korsør Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
42496 Jens Hovgaard Larsen Otterup Skytteforening 2 189.0 189.0 Hovedskydning
88229 Christian Frost Aalborg Skyttekreds ÅK1 200.0 200.0 Hovedskydning
17337 Rene Chemnitz Hansen Randers Skyttekreds 2 178.0 178.0 Hovedskydning
17339 Preben Chemnitz Hansen Randers Skyttekreds 2 186.0 186.0 Hovedskydning
23088 Mogens Pedersen Midtdjurs skytteforening ÅK1 198.0 198.0 Hovedskydning
102579 Niels Kristian Christiansen Sjørring Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
19126 Tage Grubbe Andersen Skals Skytteforening 1 190.0 190.0 Hovedskydning
94592 Anne-Marie Nysom Randers Skyttekreds J1 197.0 197.0 Hovedskydning
91423 Mads Kappel Boddum-Ydby Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
111538 Sean L Larsen Randers Skyttekreds J2 197.0 197.0 Hovedskydning
79910 Finn Silkjær Midtdjurs skytteforening V1 198.0 198.0 Hovedskydning
69365 Paul Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening V2 192.0 192.0 Hovedskydning
91694 Kasper Buhl Carstensen Viborg Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
99610 Rikke Jespersen Tommerup Skytteforening J2 189.0 189.0 Hovedskydning
15935 Henry Thomsen Vester Hassing Skytteforening V2 191.0 191.0 Hovedskydning
15925 Janne Jørgensen Vester Hassing Skytteforening ÅK2 192.0 192.0 Hovedskydning
95349 Kristian Gyldenløv Århus Riffelskytte klub J2 193.0 193.0 Hovedskydning
39795 Lene Jensen Ribe Skyttekreds ÅK1 197.0 197.0 Hovedskydning
30523 Louise Bjerregaard Mæng Aulum Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
81536 Jakob Hofstedt Otterup Skytteforening J2 192.0 192.0 Hovedskydning
112402 Martin Høft Hem Skytteforening BK3 185.0 185.0 Hovedskydning
21559 Sune Krøyer Skanderborg-Stilling Skytteforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning
25326 Jan O Jørgensen Samsø Skytteforening V1 196.0 196.0 Hovedskydning
102816 Maria Hansen Greve Skytteforening J2 200.0 200.0 Hovedskydning
109073 Kristian Kjeldahl Samsø Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
107532 Lukas Thisgaard Olesen Aulum Skytteforening BK2 187.0 187.0 Hovedskydning
107187 Max Rørbæk Odder Skytteforening BK3 198.0 198.0 Hovedskydning
89691 Martin Færch Hansen Viborg Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
110556 Frederik Holst Skanderborg-Stilling Skytteforening BK2 188.0 188.0 Hovedskydning
92241 Rasmus Kristensen Vejle Skytteforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
91693 Niels Frederik Andreasen Viborg Skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
107530 Flemming G Nielsen Hem Skytteforening ÅK3 183.0 183.0 Hovedskydning
48297 Astrid Steffensen Horne Skytteforening UNG 196.0 196.0 Hovedskydning
48293 Bent Ove Hansen Horne Skytteforening V2 193.0 193.0 Hovedskydning
101919 Lonnie Heby Pedersen Aalborg Skyttekreds BK4 184.0 184.0 Hovedskydning
49092 Jens E. Christensen Middelfart Skytteforening V1 197.0 197.0 Hovedskydning
28851 Maren B. Pedersen Sjørring Skytteforening V2 197.0 197.0 Hovedskydning
88296 Rasmus Petersen Odder Skytteforening UNG 170.0 170.0 Hovedskydning
91970 Thomas Schack Ribe Skyttekreds ÅK1 199.0 199.0 Hovedskydning
94800 Trine Herskind Vodskov Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
102409 Magnus Larsen Vodskov Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
28262 Kristian Amby Fabricius Boddum-Ydby Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
55352 Verner Nielsen Ornebjerg Skytteforening 1 188.0 188.0 Hovedskydning
109523 Kasper Johannsen Ribe Skyttekreds BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
100405 Jacob Bluhm Pedersen Horne Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
29117 Bitten Hansen Sjørring Skytteforening ÅK2 193.0 193.0 Hovedskydning
25431 Peter Junker Hansen Odder Skytteforening 2 183.0 183.0 Hovedskydning
111040 Lea Legaard Jensen Ribe Skyttekreds BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
47306 Flemmimg Back Olsen Tommerup Skytteforening ÅK3 184.0 184.0 Hovedskydning
105840 Emil Piilgaard Øland Jensen Randers Skyttekreds BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
48012 Niels Hansen Faaborg Skytteforening 3 178.0 178.0 Hovedskydning
104775 Simon Outzen VBF's Skyttelaug Hinnerup J2 195.0 195.0 Hovedskydning
91792 Andreas Borup Jørgensen Skanderborg-Stilling Skytteforening UNG 164.0 164.0 Hovedskydning
104469 Magnus Møller Rasmussen Skanderborg-Stilling Skytteforening BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
95373 Matilde Hede Haderup Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
46353 Jonathan Juhl Pedersen Lunde Sg&I UNG 188.0 188.0 Hovedskydning
39534 Sarah Brylle Ribe Skyttekreds UNG 190.0 190.0 Hovedskydning
86192 Denis Kraft Horne Skytteforening UNG 171.0 171.0 Hovedskydning
27931 Kim Larsen Haderup Skytteforening 1 194.0 194.0 Hovedskydning
69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
29931 Betty Andersen Haderup Skytteforening V2 196.0 196.0 Hovedskydning
11526 Michael Vigsø Jensen Vester Han Herred Skytteforening ÅK3 190.0 190.0 Hovedskydning
98874 Lasse Jensen Haderup Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
109646 Hans Christian Olsen Viborg Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
111647 Mads Trier Kristensen Viborg Skytteforening BK4 197.0 197.0 Hovedskydning
22122 Dorte Østerby Jakobsen Viborg Skytteforening ÅK1 199.0 199.0 Hovedskydning
110066 Alexander Hedemann Ribe Skyttekreds BK3 198.0 198.0 Hovedskydning
110075 Anja Schnoor Jørgensen Ribe Skyttekreds ÅK3 187.0 187.0 Hovedskydning
103757 Jack Lökkegaard Vejle Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
110224 Juliane Schnoor Jørgensen Ribe Skyttekreds BK3 174.0 174.0 Hovedskydning
106425 Fredrik Lundgaard Hem Skytteforening J2 181.0 181.0 Hovedskydning
96986 Dagmar Storm Kristensen Skals Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
39825 Jens Laursen Ribe Skyttekreds V2 195.0 195.0 Hovedskydning
113348 Michael F. Lauritzen Grænseegnens Skytteforening ÅK3 190.0 190.0 Hovedskydning
17242 Birgitte Kort Jørgensen Aalborg Skyttekreds ÅK1 200.0 200.0 Hovedskydning
80671 Maybritt Sloth Lynggaard VBF's Skyttelaug Hinnerup ÅK1 196.0 196.0 Hovedskydning
55571 Birthe Holm Thomsen Ornebjerg Skytteforening 2 187.0 187.0 Hovedskydning
55571 Birthe Holm Thomsen Ornebjerg Skytteforening 2 187.0 187.0 Mesterskab
17347 Knud ove Gammeljord Randers Skyttekreds V1 199.0 199.0 Hovedskydning
112611 Lars Peter Sørensen Vester Hassing Skytteforening 3 170.0 170.0 Hovedskydning
107022 Stinna Ramus Skanderborg-Stilling Skytteforening J2 190.0 190.0 Hovedskydning
41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds ÅK1 198.0 198.0 Hovedskydning
93377 Anders Høgh Vester Hassing Skytteforening ÅK2 193.0 193.0 Hovedskydning
16498 Frede Kristensen Aalborg Skyttekreds V1 198.0 198.0 Hovedskydning
91585 Ann-Britt Overgaard Ribe Skyttekreds 3 176.0 176.0 Hovedskydning
134405 Kathrine Mæng Aulum Skytteforening 3 185.0 185.0 Hovedskydning
25332 Inge Kleis Beder-Malling Skytteforening UNG 179.0 179.0 Hovedskydning
45956 Laura Buch Særslev Skytteforening 1 199.0 199.0 Hovedskydning
97855 Erik Bennedsen Ribe Skyttekreds V2 193.0 193.0 Hovedskydning
101023 Oliver Munk Vester Hassing Skytteforening J2 186.0 186.0 Hovedskydning
101762 Poul Erik Christensen Horne Skytteforening V2 193.0 193.0 Hovedskydning
49572 Maria Degn Poulsen Særslev Skytteforening 1 194.0 194.0 Hovedskydning
25639 Carsten Hauge Beder-Malling Skytteforening 1 185.0 185.0 Hovedskydning
25565 Jens Jensen Odder Skytteforening 3 170.0 170.0 Hovedskydning
88301 Michael Poulsen Odder Skytteforening UNG 183.0 183.0 Hovedskydning
86498 Kristian Iversen Særslev Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
89769 Henrik Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
92631 Jonas Harboe Christensen Særslev Skytteforening BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
94795 Anna Skade Nielsen Særslev Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
105011 Mads Bendixen Særslev Skytteforening ÅK1 200.0 200.0 Hovedskydning
27509 Niels Hansen Hem Skytteforening V2 194.0 194.0 Hovedskydning
30090 Mikael Pedersen Haderup Skytteforening ÅK1 195.0 195.0 Hovedskydning
48273 Cathrine S Jensen Horne Skytteforening UNG 181.0 181.0 Hovedskydning
99588 Mia Andersen Horne Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
112910 Sara Kirstine Jensen Horne Skytteforening BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
112908 Emma Særkjær Haderup Skytteforening BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
110492 Peter H. Christensen Særslev Skytteforening ÅK1 196.0 196.0 Hovedskydning
105370 Christian Spodsbjerg Middelfart Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
107737 Jonas B. Larsen Middelfart Skytteforening 2 183.0 183.0 Hovedskydning
100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
27876 Martin Lauritsen Hem Skytteforening 3 181.0 181.0 Hovedskydning
57295 Poul Kristensen Tuse Skytteforening 1 196.0 196.0 Hovedskydning
28459 Ole Madsen Sjørring Skytteforening ÅK1 196.0 196.0 Hovedskydning
107606 Holger Kruse Randers Skyttekreds J2 192.0 192.0 Hovedskydning
79949 Mathias Nielsen VBF's Skyttelaug Hinnerup UNG 184.0 184.0 Hovedskydning
109680 Karl Jon Hansen Vojens Skytteforening V1 199.0 199.0 Hovedskydning
18560 Alex Toft Randers Skyttekreds 2 181.0 181.0 Hovedskydning
90288 Signe Gade Horne Skytteforening J1 196.0 196.0 Hovedskydning
30703 Aksel Fyhring Aulum Skytteforening ÅK3 196.0 196.0 Hovedskydning
94117 Mads Faarborg Tuse Skytteforening BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
111042 Nikoline Storgaard- Brodersen Ribe Skyttekreds J2 194.0 194.0 Hovedskydning
106544 Silas Nielsen Tuse Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
24986 Keld Lykke Rasmussen Beder-Malling Skytteforening ÅK1 194.0 194.0 Hovedskydning
50991 Jens Peder Jensen Bullerup Skyttekreds 3 177.0 177.0 Hovedskydning
101907 Trine Røigaard Bullerup Skyttekreds BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
93946 Jan Oppermann Korsør Skytteforening ÅK1 200.0 200.0 Hovedskydning
25143 Henry Cramer Beder-Malling Skytteforening V3 193.0 193.0 Hovedskydning
89488 Andreas Gros Bendix Poulsen Beder-Malling Skytteforening BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
99010 Jesper Kjærgaard Viborg Skytteforening BK1 194.0 194.0 Hovedskydning
105728 Mathilde Pedersen Dauglykke Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
105514 Jens Thøger Thomsen Viborg Skytteforening J2 190.0 190.0 Hovedskydning
107177 Maigen Madsen Tommerup Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
82711 Louise Olesen Skals Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
108129 Sebastian Steensgaard Frandsen Beder-Malling Skytteforening BK3 180.0 180.0 Hovedskydning
112674 Kristian Nyboe Kiersgaard Lunde Sg&I BK4 187.0 187.0 Hovedskydning
92800 Line Thisgaard Samsø Skytteforening J1 195.0 195.0 Hovedskydning
103588 Mikael Baden Sørensen Odder Skytteforening V2 195.0 195.0 Hovedskydning
86197 Thor Kortegård Pedersen Horne Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
105104 Marius Hilding Petersen Ballerup Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
68035 Poul Kristensen Ballerup Skytteforening ÅK1 200.0 200.0 Hovedskydning
81415 Stefan Dahl-Nielsen Ballerup Skytteforening ÅK1 200.0 200.0 Hovedskydning
101159 Mads Christoffersen Ballerup Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
95864 Max Autzen Middelfart Skytteforening BK2 190.0 190.0 Hovedskydning
96978 Simon B Jensen Middelfart Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
53865 Belinda B. Nielsen Ravnsborg Skytteforening ÅK1 199.0 199.0 Hovedskydning
83686 Andreas Madsen Ravnsborg Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
90666 Magnus Vesterlund Gustafsen Ravnsborg Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
111960 Marc Littau Haarby Skytteforening J2 193.0 193.0 Hovedskydning
48212 Grete Steffensen Horne Skytteforening ÅK1 199.0 199.0 Hovedskydning
48256 Conni Helding Larsen Horne Skytteforening ÅK1 192.0 192.0 Hovedskydning
55104 Tobias Garn Hansen Stege Ndr. Skytteforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
110397 Signe Vangsgaard Tuse Skytteforening J2 193.0 193.0 Hovedskydning
87541 Per Jørgensen Stege Ndr. Skytteforening ÅK1 199.0 199.0 Hovedskydning
92288 Anders Danielsen Stege Ndr. Skytteforening ÅK3 195.0 195.0 Hovedskydning
106031 Andrea Andkjær Stege Ndr. Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
46298 Stig Jørgensen Lunde Sg&I 3 161.0 161.0 Hovedskydning
49348 Helle Jørgensen Særslev Skytteforening V1 196.0 196.0 Hovedskydning
106378 Christoffer Petersen Ornebjerg Skytteforening BK1 193.0 193.0 Hovedskydning
108983 Sten Færregaard Ornebjerg Skytteforening ÅK2 187.0 187.0 Hovedskydning
49050 Line Nielsen Middelfart Skytteforening 3 184.0 184.0 Hovedskydning
25495 Lynge Jensen Odder Skytteforening V2 195.0 195.0 Hovedskydning
105879 Lars Vendel Hansen Tommerup Skytteforening ÅK3 175.0 175.0 Hovedskydning
112527 Carmen Bograd Fløng-Hedehusene Skytteforening BK4 185.0 185.0 Hovedskydning
109060 Jonathan Aagesen Ballerup Skytteforening BK3 198.0 198.0 Hovedskydning
91739 Jonas Godbersen Tommerup Skytteforening J2 186.0 186.0 Hovedskydning
26495 Steffen Halfdan Olsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 1 198.0 198.0 Hovedskydning
105049 Henrik Paahnes Middelfart Skytteforening ÅK2 192.0 192.0 Hovedskydning
112826 Viktor Valdemar Lerbæk Særslev Skytteforening BK4 191.0 191.0 Hovedskydning
43006 Esben Egeskov Jakobsen Ribe Skyttekreds 1 198.0 198.0 Hovedskydning
73324 Peter Sigsgaard Vodskov Skytteforening UNG 179.0 179.0 Hovedskydning
48225 Flemming Pedersen Horne Skytteforening V3 195.0 195.0 Hovedskydning
61619 Marianne Lamhauge Gundsølille Sg&if 2 185.0 185.0 Hovedskydning
55168 Line P. Bertelsen Stege Ndr. Skytteforening UNG 190.0 190.0 Hovedskydning
106524 Katrine Rosenhøj Nielsen Odder Skytteforening BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
87627 Eva Thomadsen Randers Skyttekreds ÅK1 196.0 196.0 Hovedskydning
39563 Nicki Fabricius Aalborg Skyttekreds 2 182.0 182.0 Hovedskydning
17356 Gitte Hansen Randers Skyttekreds 1 190.0 190.0 Hovedskydning
98996 Emma Carstensen Ornebjerg Skytteforening J2 190.0 190.0 Hovedskydning
105132 Stefan Jespersen Bullerup Skyttekreds J2 192.0 192.0 Hovedskydning
J2 195.0 195.0 Hovedskydning
55908 Leif Klausen Næstved Skytteforening ÅK1 199.0 199.0 Hovedskydning
67521 Maria Mikkelsen Nordals Skyttekreds ÅK2 191.0 191.0 Hovedskydning
75460 Line Sørensen Fløng-Hedehusene Skytteforening ÅK1 195.0 195.0 Hovedskydning
65841 Jan Holm-Larsen Dauglykke Skytteforening 2 185.0 185.0 Hovedskydning
126854 Nicolai Bjerggaard Hansen Bullerup Skyttekreds BK3 182.0 182.0 Hovedskydning
69344 Signe Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 190.0 190.0 Hovedskydning
25202 Torben Kristensen Samsø Skytteforening 2 182.0 182.0 Hovedskydning
87305 Nicklas Roust Wind Ribe Skyttekreds J1 198.0 198.0 Hovedskydning
49465 Rene Rasmussen Særslev Skytteforening ÅK2 196.0 196.0 Hovedskydning
49569 Marie Frederiksen Særslev Skytteforening V1 199.0 199.0 Hovedskydning
107683 Valdemar Nevad Sørensen Lunde Sg&I J2 193.0 193.0 Hovedskydning
50208 Jan Østergård Jensen Særslev Skytteforening 1 193.0 193.0 Hovedskydning
100395 Frederik Hansen Randers Skyttekreds J1 194.0 194.0 Hovedskydning
53807 Henrik Leon Hansen Ravnsborg Skytteforening 2 188.0 188.0 Hovedskydning
52640 Erik Aborrelund Tommerup Skytteforening V3 184.0 184.0 Hovedskydning
94781 Bo Hansen Korsør Skytteforening ÅK1 200.0 200.0 Hovedskydning
69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 185.0 185.0 Hovedskydning
84983 Simon Godskesen Tommerup Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
112101 Nicolai Dam Andersen Nyvest Skytteforening BK4 191.0 191.0 Hovedskydning
85611 Sofie Bruun-Jensen Tuse Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
112188 Karl William Klausen Bullerup Skyttekreds BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
47932 Søren G. Pedersen Horne Skytteforening V1 194.0 194.0 Hovedskydning
112824 Victoria Conradsen Særslev Skytteforening BK4 191.0 191.0 Hovedskydning
101724 Mathilde L.D. Jensen Stege Ndr. Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
54405 Steffen Christensen Vestfalster Skytteforening 1 190.0 190.0 Hovedskydning
60027 Martin Petersen Ribe Skyttekreds 1 189.0 189.0 Hovedskydning
17817 Per Nielsen Hviid Randers Skyttekreds V1 193.0 193.0 Hovedskydning
31062 Matias Faurbye Pedersen Viborg Skytteforening UNG 188.0 188.0 Hovedskydning
81554 Nicky Jacobsen Vestfalster Skytteforening UNG 190.0 190.0 Hovedskydning
43351 Kurt Mortensen Grænseegnens Skytteforening V3 184.0 184.0 Hovedskydning
43354 Keld Grønlund Grænseegnens Skytteforening ÅK2 189.0 189.0 Hovedskydning
46861 Aage Stevnsgaard Ollerup Skytteforening V2 190.0 190.0 Hovedskydning
105825 Manfred Meier Ribe Skyttekreds V2 193.0 193.0 Hovedskydning
106128 Sigurd Arnsdorf Dam Stege Ndr. Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
46977 Mette Rasmussen Ollerup Skytteforening ÅK1 196.0 196.0 Hovedskydning
109735 Rasmus Dalgaard Næstved Skytteforening BK3 199.0 199.0 Hovedskydning
48751 Henrik Trolle Bullerup Skyttekreds V2 195.0 195.0 Hovedskydning
97626 Tinna W. Ringvig Dauglykke Skytteforening ÅK1 193.0 193.0 Hovedskydning
58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening V1 200.0 200.0 Hovedskydning
55114 Sarah Garn Hansen Stege Ndr. Skytteforening UNG 191.0 191.0 Hovedskydning
92196 Fin Henriksen Grænseegnens Skytteforening V2 189.0 189.0 Hovedskydning
85116 Bodil Schmidt Nyborg Skytteforening V1 199.0 199.0 Hovedskydning
49156 Anne Pieler Middelfart Skytteforening V2 190.0 190.0 Hovedskydning
52481 Torben S. Nielsen Særslev Skytteforening V1 199.0 199.0 Hovedskydning
111340 Carlo B. Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening ÅK1 184.0 184.0 Hovedskydning
84815 Rasmus Brasch Midtdjurs skytteforening UNG 189.0 189.0 Hovedskydning
106866 Lukas Juhl Nielsen Horsens Skyttekreds BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
98098 Casper Iversen Nyborg Skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
55532 Gitte Overgaard Ornebjerg Skytteforening ÅK1 195.0 195.0 Hovedskydning
87465 Sebastian Holmer Stenløse Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
97625 Peter Blakø Dauglykke Skytteforening ÅK1 196.0 196.0 Hovedskydning
101459 Mikkel Larsen Tuse Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
95234 Mikkel Bertelsen Vodskov Skytteforening UNG 189.0 189.0 Hovedskydning
104385 Jacob Schultz Vester Hassing Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
53523 Annette Munkbøl Aalborg Skyttekreds ÅK1 200.0 200.0 Hovedskydning
40760 Wendy Martin Ribe Skyttekreds 1 188.0 188.0 Hovedskydning
57425 Dennis Frederiksen Tuse Skytteforening 1 187.0 187.0 Hovedskydning
48932 Bent Nielsen Nyborg Skytteforening 3 175.0 175.0 Hovedskydning
101279 Benjamin Lahn Pedersen Randers Skyttekreds BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
106270 Kasper Bondesen Ribe Skyttekreds BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
108531 Lauge Hedemann Ribe Skyttekreds BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
27895 Lisbeth Philbert Larsen Haderup Skytteforening 1 197.0 197.0 Hovedskydning
69408 LEIF Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening V3 195.0 195.0 Hovedskydning
25147 Christian Clausen Beder-Malling Skytteforening ÅK2 194.0 194.0 Hovedskydning
80707 Claus Hansen Ollerup Skytteforening 3 183.0 183.0 Hovedskydning
106828 Martin Rasmussen Nyborg Skytteforening BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
90557 Cecilie Petersen Korsør Skytteforening UNG 188.0 188.0 Hovedskydning
102322 Line Egesø Bagger Dauglykke Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening 1 188.0 188.0 Hovedskydning
19466 Finn Karlsson Skals Skytteforening ÅK1 198.0 198.0 Hovedskydning
83204 Julie Bruun-Jensen Tuse Skytteforening UNG 189.0 189.0 Hovedskydning
25213 Stine Jensen Samsø Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
78926 Carina Stege Skanderborg-Stilling Skytteforening UNG 181.0 181.0 Hovedskydning
88524 Bo Sønderstgård Næstved Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
93540 Dorte Thomsen Haderup Skytteforening ÅK1 199.0 199.0 Hovedskydning
69334 Stine Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening 3 177.0 177.0 Hovedskydning
90165 Trine Nielsen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
15859 Mads Sigsgaard Vodskov Skytteforening 2 187.0 187.0 Hovedskydning
78249 Michael Brasch Midtdjurs skytteforening ÅK1 199.0 199.0 Hovedskydning
105494 Gustav Pedersen Nykøbing Sj. Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
88173 Jacob Laursen Viborg Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
101877 Kenneth Bonell-Buskbjerg Stege Ndr. Skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
109623 Magnus Jørck Nyborg Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
102879 Jonas Andersen Ravnsborg Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
56183 Martin Behrens Frederiksen Næstved Skytteforening 2 191.0 191.0 Hovedskydning
68861 Jan Bo Haag Greve Skytteforening 2 182.0 182.0 Hovedskydning
104786 Anders Jeppesen Vodskov Skytteforening UNG 184.0 184.0 Hovedskydning
50893 Bente M. Lohmann Bullerup Skyttekreds ÅK1 198.0 198.0 Hovedskydning
29045 Erik Reinbach Hansen Sjørring Skytteforening V1 198.0 198.0 Hovedskydning
19457 Henrik Kronborg Lyksholm Viborg Skytteforening ÅK1 200.0 200.0 Hovedskydning
29050 Else Jensen Sjørring Skytteforening ÅK1 197.0 197.0 Hovedskydning
69472 Hans Frederiksen Fløng-Hedehusene Skytteforening V2 192.0 192.0 Hovedskydning
87643 Torben Paulsen Grænseegnens Skytteforening ÅK1 197.0 197.0 Hovedskydning
107035 Lise Schultz Vester Hassing Skytteforening ÅK2 185.0 185.0 Hovedskydning
60680 Steffen Nicolaisen Fløng-Hedehusene Skytteforening V2 189.0 189.0 Hovedskydning
51428 Jan Olsen Særslev Skytteforening 2 191.0 191.0 Hovedskydning
94411 Mathias Nielsen Korsør Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
61510 Karl Dahl Nyvest Skytteforening V1 197.0 197.0 Hovedskydning
82004 Henning Carlsen Nyborg Skytteforening V2 193.0 193.0 Hovedskydning
112110 Jonathan Lohse Korsør Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
27947 Jørn Jensen Hem Skytteforening 3 180.0 180.0 Hovedskydning
69497 Bjarne Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening V2 187.0 187.0 Hovedskydning
25211 Svend Bissø Samsø Skytteforening 2 187.0 187.0 Hovedskydning
99690 Lasse T Andersen Samsø Skytteforening 1 193.0 193.0 Hovedskydning
88707 Kevin F. Sørensen Korsør Skytteforening UNG 196.0 196.0 Hovedskydning
19750 Elsebeth Kjeldsen Viborg Skytteforening V1 200.0 200.0 Hovedskydning
42620 Leo Pedersen Nordals Skyttekreds V1 192.0 192.0 Hovedskydning
111038 Anders Swierstra-Banke Ollerup Skytteforening J2 185.0 185.0 Hovedskydning
60856 Helle Lindorff Jensen Gundsølille Sg&if ÅK1 198.0 198.0 Hovedskydning
104261 Bjørn Voigt VBF's Skyttelaug Hinnerup BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
101988 Frank Durand Særslev Skytteforening ÅK2 190.0 190.0 Hovedskydning
17365 Camilla Chemnitz Hansen Randers Skyttekreds 1 193.0 193.0 Hovedskydning
86426 Frederikke Frederiksen Stege Ndr. Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
107452 Sara Alexis Viborg Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
96396 Jacob Durand Særslev Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
85621 Rasmus Immersen Sjørring Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
31140 Jette Faurbye Andersen Viborg Skytteforening 1 186.0 186.0 Hovedskydning
60617 Jens Kristian Andreasen Gundsølille Sg&if V1 197.0 197.0 Hovedskydning
97735 Lærke Amby Fabricius Boddum-Ydby Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
48198 Henning Steffensen Horne Skytteforening ÅK1 197.0 197.0 Hovedskydning
106522 Anette Andersen Viborg Skytteforening ÅK2 196.0 196.0 Hovedskydning
14750 Jesper Sandal Vester Hassing Skytteforening 1 188.0 188.0 Hovedskydning
51371 Louise Mortensen Bullerup Skyttekreds J1 198.0 198.0 Hovedskydning
15448 Kenneth Schultz Vester Hassing Skytteforening ÅK2 192.0 192.0 Hovedskydning
99341 Julie Schæffer Ravnsborg Skytteforening J2 190.0 190.0 Hovedskydning
57310 Thomas Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening ÅK1 196.0 196.0 Hovedskydning
15900 Julie Bæhrenz Vester Hassing Skytteforening ÅK2 195.0 195.0 Hovedskydning
18178 Jonas Holst Andersen Randers Skyttekreds 2 188.0 188.0 Hovedskydning
103961 Victor Nielsen Ølstykke Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
61500 Kenn Ole Knudsen Østerlars Skytteforening 1 181.0 181.0 Hovedskydning
19407 Morten De Place Bjørn Viborg Skytteforening 1 191.0 191.0 Hovedskydning
19550 Rasmus N. Fisker Viborg Skytteforening 1 189.0 189.0 Hovedskydning
21571 Rolf Krøyer Skanderborg-Stilling Skytteforening UNG 180.0 180.0 Hovedskydning
42699 Frank Hansen Nordals Skyttekreds 1 194.0 194.0 Hovedskydning
25323 Jenny Bissø Samsø Skytteforening V1 199.0 199.0 Hovedskydning
104273 Mikkel Vendelbo VBF's Skyttelaug Hinnerup BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening V1 199.0 199.0 Hovedskydning
3 183.0 183.0 Hovedskydning
23929 Mai Munk Sørensen VBF's Skyttelaug Hinnerup J2 200.0 200.0 Hovedskydning
111354 Torben Hansen Vojens Skytteforening ÅK2 196.0 196.0 Hovedskydning
106868 Nicolaj Berg Lassen Randers Skyttekreds J2 194.0 194.0 Hovedskydning
41477 Alice Frandsen Ribe Skyttekreds ÅK1 197.0 197.0 Hovedskydning
92382 Nana Bloch Christensen Sjørring Skytteforening J2 193.0 193.0 Hovedskydning
44135 Pernille Paulsen Grænseegnens Skytteforening ÅK1 200.0 200.0 Hovedskydning
92369 Sebastian Pedersen Korsør Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
92905 Kaj Mørk Vester Hassing Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
93376 Birte Strøm Vester Hassing Skytteforening ÅK1 194.0 194.0 Hovedskydning
57214 Torsten Poulsen Nykøbing Sj. Skytteforening V1 192.0 192.0 Hovedskydning
95233 Simone Thistrup Larsen Otterup Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
61820 Natasja Emilie Buchholdt Ølstykke Skytteforening UNG 188.0 188.0 Hovedskydning
81546 Nanna Stege Skanderborg-Stilling Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
47337 Villy Pedersen Haarby Skytteforening V1 192.0 192.0 Hovedskydning
84054 Camilla Anna Kristiansen Næstved Skytteforening ÅK1 199.0 199.0 Hovedskydning
102817 Magnus Matthisen Greve Skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
104262 Marcus Skødt VBF's Skyttelaug Hinnerup BK1 182.0 182.0 Hovedskydning
39794 Line Petermann Fabricius Ribe Skyttekreds 1 199.0 199.0 Hovedskydning
91732 Frederik Back Olsen Tommerup Skytteforening J2 188.0 188.0 Hovedskydning
111571 Tony Galsgaard Nordals Skyttekreds ÅK2 192.0 192.0 Hovedskydning
84580 Søren Højberg Pedersen Greve Skytteforening BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
89632 Niels Ove Pedersen Lunde Sg&I ÅK2 197.0 197.0 Hovedskydning
47308 Filip Olsen Tommerup Skytteforening 3 180.0 180.0 Hovedskydning
53557 Mikkel Christiansen Nyborg Skytteforening UNG 185.0 185.0 Hovedskydning
110247 Rasmus Hansen Greve Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
99500 Andreas Demant Jensen Nyborg Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
22034 Preben Kallegaard Kjellerup Skytteforening 1 195.0 195.0 Hovedskydning
112842 Nicolai Højskred Hansen Tommerup Skytteforening BK2 180.0 180.0 Hovedskydning
114617 Jesper Jørgensen Aalborg Skyttekreds BK4 185.0 185.0 Hovedskydning
113129 Louise Bengtsen Ballerup Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
92345 Daniel H. Pedersen Aalborg Skyttekreds J1 200.0 200.0 Hovedskydning
105804 Casper Risum Breum Andersen Horne Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening V2 194.0 194.0 Hovedskydning
14878 Andy Petersen Vester Hassing Skytteforening 1 184.0 184.0 Hovedskydning
98708 Tessa Stricker Holmström Vodskov Skytteforening J2 193.0 193.0 Hovedskydning
103697 Jens Ingerslev Larsen Vodskov Skytteforening ÅK2 198.0 198.0 Hovedskydning
15781 Ronni T. Nielsen Vester Hassing Skytteforening 3 174.0 174.0 Hovedskydning
15894 Kaj Madsen Vester Hassing Skytteforening 2 193.0 193.0 Hovedskydning
49642 Helge Larsen Særslev Skytteforening 1 188.0 188.0 Hovedskydning
93113 Jesper Hansen Nyborg Skytteforening UNG 181.0 181.0 Hovedskydning
102936 Marco Kruse Trans Aalborg Skyttekreds BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
106581 Bjarke Hebsgaard Aalborg Skyttekreds J2 195.0 195.0 Hovedskydning
100363 Niels Christian Møller Grænseegnens Skytteforening BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
49486 Vang Jarl Særslev Skytteforening V1 199.0 199.0 Hovedskydning
89803 Vicki Andersen Østerlars Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
28415 Asbjørn Søndergård Sjørring Skytteforening UNG 186.0 186.0 Hovedskydning
93828 Magnus Dahl Vester Hassing Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
18368 Erik Andersen Randers Skyttekreds V1 193.0 193.0 Hovedskydning
112857 Matilde Johannesson Tommerup Skytteforening BK4 188.0 188.0 Hovedskydning
106756 Malthe O.K. Mogensen Sjørring Skytteforening BK2 190.0 190.0 Hovedskydning
93637 Bent Jensen Boddum-Ydby Skytteforening V1 200.0 200.0 Hovedskydning
31260 Rikke Mæng Aulum Skytteforening 1 194.0 194.0 Hovedskydning
81936 Camilla Birch Nielsen Særslev Skytteforening UNG 199.0 199.0 Hovedskydning
84371 Laura Bukalo Aulum Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
69466 Helle Kirstine Larsen Ribe Skyttekreds 1 190.0 190.0 Hovedskydning
29807 Pia Birkjær Haderup Skytteforening ÅK2 195.0 195.0 Hovedskydning
31365 Anni Bøndergaard Aulum Skytteforening V2 195.0 195.0 Hovedskydning
47939 Susanne Trolle Pedersen Horne Skytteforening ÅK1 199.0 199.0 Hovedskydning
107353 Alexander Bagge Veirum Greve Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
107568 Nicolai Christiansen Faaborg Skytteforening BK2 190.0 190.0 Hovedskydning
108916 Astrid Jensen Haderup Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
95984 Amalie Frisk Lindholm Horne Skytteforening J1 196.0 196.0 Hovedskydning
69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 191.0 191.0 Hovedskydning
29776 Vagn Andersen Haderup Skytteforening V1 196.0 196.0 Hovedskydning
35001 Jan Ryholl Vejle Skytteforening ÅK1 200.0 200.0 Hovedskydning
111109 Bastian Boldt Vodskov Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
111610 Signe K. Lundgaard Hem Skytteforening BK4 188.0 188.0 Hovedskydning
96040 Søren Friis Lauritzen Grænseegnens Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
97825 Frederik Hedemann Vester Hassing Skytteforening J1 194.0 194.0 Hovedskydning
85583 Jessica Nielsen Ballerup Skytteforening UNG 189.0 189.0 Hovedskydning
98051 Jonas Brix Kristensen Vester Hassing Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
106635 Jens Christian B. I. Nørgaard Vester Hassing Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
104454 Andrea Marie Sørensen Odder Skytteforening BK3 186.0 186.0 Hovedskydning
106870 Kenni Vestergård Henriksen Randers Skyttekreds BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
92697 Jens Peter Mogensen Midtdjurs skytteforening 2 177.0 177.0 Hovedskydning
68224 Nicolai Espersen Ballerup Skytteforening ÅK1 200.0 200.0 Hovedskydning
25108 Jørgen Solsbæk Beder-Malling Skytteforening V3 187.0 187.0 Hovedskydning
16485 Jeppe V. Kristensen Aalborg Skyttekreds 1 195.0 195.0 Hovedskydning
18427 Christian Chemnitz Lyngaa Randers Skyttekreds 2 186.0 186.0 Hovedskydning
33713 Alex Møberg Århus Riffelskytte klub 1 192.0 192.0 Hovedskydning
43003 Eva E Rasmussen Grænseegnens Skytteforening 1 192.0 192.0 Hovedskydning
25436 Per Hansen Odder Skytteforening V2 194.0 194.0 Hovedskydning
29135 Ann Sofie Kold Christiansen Sjørring Skytteforening UNG 183.0 183.0 Hovedskydning
111720 Inger Hebsgaard Aalborg Skyttekreds ÅK3 181.0 181.0 Hovedskydning
81045 Thomas Holm Pedersen Viborg Skytteforening 3 181.0 181.0 Hovedskydning
94784 Laura Von der Lippe Samsø Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
95222 Phillip Hansen Samsø Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
111359 Mads Christensen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
114616 Samuel Carn Aalborg Skyttekreds BK4 174.0 174.0 Hovedskydning
48109 Kim Carstensen Lunde Sg&I 3 172.0 172.0 Hovedskydning
94293 Kaj Sørensen Hem Skytteforening V3 188.0 188.0 Hovedskydning
48138 Jørgen Andersen Horne Skytteforening 3 176.0 176.0 Hovedskydning
43346 Marianne Clausen Grænseegnens Skytteforening 2 190.0 190.0 Hovedskydning
104470 Niels Bjerg Skanderborg-Stilling Skytteforening J2 193.0 193.0 Hovedskydning
110204 Mathias Pedersen Skanderborg-Stilling Skytteforening BK3 185.0 185.0 Hovedskydning
110995 Jakob Sonnenberg Jarner Ballerup Skytteforening BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
68949 Claus Bruun Greve Skytteforening 1 191.0 191.0 Hovedskydning
101200 Jens Eskildsen Haderup Skytteforening V3 192.0 192.0 Hovedskydning
21316 Birger Iversen Horsens Skyttekreds V1 196.0 196.0 Hovedskydning
112550 Hannah Jensen Vodskov Skytteforening J2 179.0 179.0 Hovedskydning
86388 Daniel Q Schack Ribe Skyttekreds J2 198.0 198.0 Hovedskydning
99561 Josefine Ø. Laursen Viborg Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
87889 Camilla K. Frydkjær Aalborg Skyttekreds 1 187.0 187.0 Hovedskydning
103478 Rikke Christensen Ribe Skyttekreds BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
109982 Christine Svindborg Vodskov Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
107458 Daniel Hochland Andersen Viborg Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
15776 Stefan Olsen Aalborg Skyttekreds 1 189.0 189.0 Hovedskydning
105147 Henriette Lassen Vojens Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
111133 Mads Wolf Kjærsgaard Aalborg Skyttekreds J2 193.0 193.0 Hovedskydning
44303 Camilla Buthmann Paulsen Grænseegnens Skytteforening UNG 192.0 192.0 Hovedskydning
87622 Alexander Svenningsen Randers Skyttekreds J2 195.0 195.0 Hovedskydning
25390 Willy Hermansen Odder Skytteforening 2 185.0 185.0 Hovedskydning
50021 Steffen Sørensen Otterup Skytteforening ÅK1 195.0 195.0 Hovedskydning
99925 Gert A. Bedsted Vester Han Herred Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
102580 Kasper Lund Larsen Sjørring Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
50251 Erland Pedersen Otterup Skytteforening 3 175.0 175.0 Hovedskydning
49222 Niels Barlebo Fjelsted/Harndrup Skytteforening V1 196.0 196.0 Hovedskydning
87623 Daniel Filtenborg Binder Randers Skyttekreds J1 200.0 200.0 Hovedskydning
103569 Cecilie Højbjerg Hansen Tommerup Skytteforening UNG 178.0 178.0 Hovedskydning
110176 Randi Uglebjerg Lunde Sg&I BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
68928 Peter Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 187.0 187.0 Hovedskydning
96549 Anders Søballe Vej Skanderborg-Stilling Skytteforening J2 193.0 193.0 Hovedskydning
104468 Martin Bjerg Skanderborg-Stilling Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
105878 Christian Andersen Tommerup Skytteforening ÅK3 180.0 180.0 Hovedskydning
65567 Jan Michael Rasmussen Dauglykke Skytteforening 1 193.0 193.0 Hovedskydning
96824 Nathali Holmes Jensen Randers Skyttekreds BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
25297 Lasse Bertelsen Samsø Skytteforening 2 184.0 184.0 Hovedskydning
99290 Mathias Petersen Otterup Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
69328 Søren Smith Rasmussen Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 183.0 183.0 Hovedskydning
132893 Arne Lægaard Skanderborg-Stilling Skytteforening ÅK1 197.0 197.0 Hovedskydning
48137 Jørgen Pedersen Horne Skytteforening V1 197.0 197.0 Hovedskydning
48140 Jørgen Hansen Horne Skytteforening V3 183.0 183.0 Hovedskydning
48249 Diana Trolle Pedersen Horne Skytteforening ÅK1 198.0 198.0 Hovedskydning
86191 Sofus Helding Andersen Horne Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
79555 Anders R. Nielsen Ribe Skyttekreds ÅK3 194.0 194.0 Hovedskydning
101689 Hans Jensen Ribe Skyttekreds V1 196.0 196.0 Hovedskydning
114119 John Bruun Ribe Skyttekreds ÅK3 189.0 189.0 Hovedskydning
104451 Katrine Gregersen Beder-Malling Skytteforening BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
93394 Mathias Vejling Bak Viborg Skytteforening BK1 193.0 193.0 Hovedskydning
87346 Oliver Dahl Pedersen Sjørring Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
92700 Frida P Mogensen Midtdjurs skytteforening BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
86818 Simone T. Jensen Hem Skytteforening BK3 183.0 183.0 Hovedskydning
60854 Helle Østergaard Mark Gundsølille Sg&if 2 191.0 191.0 Hovedskydning
76000 Kim Henriksen Skanderborg-Stilling Skytteforening 3 183.0 183.0 Hovedskydning
91453 Rasmus Algren Pedersen Horne Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
107183 Sebastian Petersen Grænseegnens Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
96435 Tobias Baun Mikkelsen Haderup Skytteforening BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
107989 Alexander Jensen Ollerup Skytteforening J2 181.0 181.0 Hovedskydning
107535 Lars Andersen Aulum Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
111370 David Sejer Koppel Ollerup Skytteforening BK4 176.0 176.0 Hovedskydning
111371 Victor Aslak Koppel Ollerup Skytteforening J2 184.0 184.0 Hovedskydning
29126 Bent Olesen Sjørring Skytteforening V1 198.0 198.0 Hovedskydning
75355 Louise L. Rasmussen Beder-Malling Skytteforening ÅK1 195.0 195.0 Hovedskydning
105751 Marie Rosenkjær Skalshøi Særslev Skytteforening UNG 191.0 191.0 Hovedskydning
48745 John Larsen Bullerup Skyttekreds 2 178.0 178.0 Hovedskydning
108955 Silja Francoise Nielsen Vester Hassing Skytteforening BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
31360 Benjamin Bøndergård Aulum Skytteforening ÅK2 192.0 192.0 Hovedskydning
52173 Eskild L. Rasmussen Bullerup Skyttekreds 2 189.0 189.0 Hovedskydning
91130 Maria T. Heiden Bullerup Skyttekreds J1 197.0 197.0 Hovedskydning
79241 Benn Stege Skanderborg-Stilling Skytteforening 3 185.0 185.0 Hovedskydning
17325 Henning Lausten Randers Skyttekreds V1 196.0 196.0 Hovedskydning
96592 Torben Pedersen Lunde Sg&I V2 194.0 194.0 Hovedskydning
102535 Katrine Hansen Bullerup Skyttekreds BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
106405 Simon Christiansen Greve Skytteforening J2 188.0 188.0 Hovedskydning
107684 Emil Foged Pedersen Lunde Sg&I J2 182.0 182.0 Hovedskydning
94796 Mathias S. Christensen Særslev Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
50177 Jørgen Sørensen Otterup Skytteforening V1 192.0 192.0 Hovedskydning
91823 Jette Thagaard Jacobsen Beder-Malling Skytteforening V3 177.0 177.0 Hovedskydning
107027 Thomas Salling Skanderborg-Stilling Skytteforening 3 169.0 169.0 Hovedskydning
47940 Stine Nielsen Særslev Skytteforening 1 198.0 198.0 Hovedskydning
49453 Gunnar Petersen Særslev Skytteforening V2 195.0 195.0 Hovedskydning
49644 Hans Otto Rasmussen Særslev Skytteforening V1 199.0 199.0 Hovedskydning
15793 Poul E. Jørgensen Vester Hassing Skytteforening V3 192.0 192.0 Hovedskydning
52619 Henning Larsen Særslev Skytteforening 1 192.0 192.0 Hovedskydning
52737 Jesper Lyck Hansen Særslev Skytteforening 1 192.0 192.0 Hovedskydning
53723 Mikkel Villadsen Ravnsborg Skytteforening ÅK1 200.0 200.0 Hovedskydning
87592 Peter Falck Grony Særslev Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
95601 Anna Falck Grony Særslev Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
97156 Jonas Mølgaard Christensen Særslev Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
102175 Arne Schiönning Aalborg Skyttekreds V1 197.0 197.0 Hovedskydning
102795 Rasmus R. Olesen Særslev Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
108226 Micas Holmberg Pedersen Tommerup Skytteforening BK3 186.0 186.0 Hovedskydning
110371 Ove Guldager Pedersen Særslev Skytteforening V1 199.0 199.0 Hovedskydning
104491 Marius Bendixen Særslev Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
47914 Uffe Pedersen Horne Skytteforening 2 192.0 192.0 Hovedskydning
113435 Jonas Elfang Særslev Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
82605 Lise Schäffer Sjørring Skytteforening ÅK1 196.0 196.0 Hovedskydning
106628 Kim Lyng Knudsen Viborg Skytteforening ÅK1 197.0 197.0 Hovedskydning
19101 Knud Christensen Viborg Skytteforening 1 187.0 187.0 Hovedskydning
88794 Jens Kr. Olesen Ribe Skyttekreds BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
109290 Amalie Tofte Rasmussen Horne Skytteforening BK2 186.0 186.0 Hovedskydning
95492 Nanny Brown Petersen Skanderborg-Stilling Skytteforening ÅK2 187.0 187.0 Hovedskydning
109525 Sebastian Schnoor Jørgensen Ribe Skyttekreds BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
111434 Patrick Christian Schmidt Ribe Skyttekreds BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
96699 Noah Marck Kristensen Tuse Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
106545 Nicklas Gryndahl Tuse Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
109042 Jennifer F. Damm Nordals Skyttekreds BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
92798 Hans Bækgaard Odder Skytteforening J2 188.0 188.0 Hovedskydning
59218 Chevy Hansen Korsør Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
27765 Tom D. Søgård Hem Skytteforening ÅK2 194.0 194.0 Hovedskydning
96356 Daniel Madsen Bullerup Skyttekreds BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
112675 Anton Toft Christiansen Lunde Sg&I BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
87421 Rock Bue Dorffensmirtz Tommerup Skytteforening 3 171.0 171.0 Hovedskydning
107943 Britta Kristensen Vester Hassing Skytteforening ÅK2 195.0 195.0 Hovedskydning
46350 Jørgen Nielsen Lunde Sg&I V3 195.0 195.0 Hovedskydning
63046 Mads Frandsen Dauglykke Skytteforening 2 180.0 180.0 Hovedskydning
110594 Anna Frederikke Jönsson Dauglykke Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
51072 Peder Hjulmand Bullerup Skyttekreds 2 186.0 186.0 Hovedskydning
107021 Jeppe Ramus Skanderborg-Stilling Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
104465 Emilie Torp Vestergaard Randers Skyttekreds BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
96577 Louise Petersen Bullerup Skyttekreds J2 185.0 185.0 Hovedskydning
86200 Andreas Algren Pedersen Horne Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
50345 Signe Knudsen Særslev Skytteforening UNG 193.0 193.0 Hovedskydning
96464 Anne Rasmussen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
107026 Johan Salling Skanderborg-Stilling Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
50324 Torben Christiansen Særslev Skytteforening ÅK1 198.0 198.0 Hovedskydning
104570 Mikkel Kjær Hansen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
102794 Emil R. Olesen Særslev Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
56302 Tage Andersen Kjellerup Skytteforening V1 196.0 196.0 Hovedskydning
106280 Anders Therkildsen Jensen Særslev Skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
112825 Anders Møller Kofoed Særslev Skytteforening BK4 180.0 180.0 Hovedskydning
27869 Michael Lauritsen Hem Skytteforening 2 186.0 186.0 Hovedskydning
103661 Signe K. Frederiksen Grænseegnens Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
93142 Andreas Vølker Aalborg Skyttekreds J2 189.0 189.0 Hovedskydning
69235 Flemming Vennike Greve Skytteforening V1 200.0 200.0 Hovedskydning
107771 Jonas V. Pedersen Greve Skytteforening BK3 187.0 187.0 Hovedskydning
108318 Helena Bagge Veirum Greve Skytteforening BK3 182.0 182.0 Hovedskydning
112912 Laila Andersen Horne Skytteforening ÅK3 184.0 184.0 Hovedskydning
76641 Jonas Hansen Ballerup Skytteforening 1 193.0 193.0 Hovedskydning
96548 Rasmus Vej Skanderborg-Stilling Skytteforening ÅK1 195.0 195.0 Hovedskydning
101723 Stine R.D. Jensen Stege Ndr. Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
110111 Mads Emil Larsen Ollerup Skytteforening BK3 186.0 186.0 Hovedskydning
53738 Martin Villadsen Ravnsborg Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
53860 Birgitte Nielsen Ravnsborg Skytteforening 2 187.0 187.0 Hovedskydning
112993 Christoffer Madsen Ollerup Skytteforening BK4 166.0 166.0 Hovedskydning
112994 Vagn Erik Madsen Ollerup Skytteforening BK4 180.0 180.0 Hovedskydning
92040 Marc Jensen Vestfalster Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
93345 Christian Hagemann Vestfalster Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
94835 Helle Hagemann Vestfalster Skytteforening ÅK1 198.0 198.0 Hovedskydning
104199 Tommy Estrup Sørensen Gundsølille Sg&if BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
99458 Michael Hansen Vestfalster Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
108715 Andreas Jensen Haderup Skytteforening BK2 190.0 190.0 Hovedskydning
30082 Mireielle Bredal Hem Skytteforening 3 181.0 181.0 Hovedskydning
97766 Michael Petersen Bullerup Skyttekreds J2 193.0 193.0 Hovedskydning
100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
103378 Martin Nielsen Ornebjerg Skytteforening J2 189.0 189.0 Hovedskydning
105651 Mathias Borchers Horne Skytteforening BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
97869 Fie Ømand Lunde Sg&I J2 190.0 190.0 Hovedskydning
110883 Magnus Jacobsen Næstved Skytteforening BK2 200.0 200.0 Hovedskydning
92862 Caroline Peeters Haderup Skytteforening ÅK1 200.0 200.0 Hovedskydning
110384 Lasse Hansen Østerlars Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
110259 Mike Bjørnson Tuse Skytteforening BK3 178.0 178.0 Hovedskydning
50947 Merete Trolle Bullerup Skyttekreds ÅK1 197.0 197.0 Hovedskydning
110396 Frida Vangsgaard Tuse Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
104886 Emil Lindholt Nielsen Vester Hassing Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
112827 Jeppe Møller Kofoed Særslev Skytteforening BK4 193.0 193.0 Hovedskydning
103907 Lauge Rasmussen Haarby Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
97824 Tobias E. Sørensen Vester Hassing Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
91760 Marc Malmstrøm Olsen Tuse Skytteforening J2 186.0 186.0 Hovedskydning
101155 Mikkel Lindskov Petersen Lunde Sg&I BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
48025 Morten Laursen Horne Skytteforening 1 185.0 185.0 Hovedskydning
107318 Matilde Just Bullerup Skyttekreds BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
95887 John Dyhr Kristensen Odder Skytteforening V2 189.0 189.0 Hovedskydning
91740 Mikkel W. Panton Tommerup Skytteforening J2 184.0 184.0 Hovedskydning
110249 David Lyngbye Fløng-Hedehusene Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
80410 Jørn Ladegaard Nyborg Skytteforening V1 197.0 197.0 Hovedskydning
106994 Casper Broge Odder Skytteforening 3 179.0 179.0 Hovedskydning
99403 Simone Larsen Otterup Skytteforening BK3 184.0 184.0 Hovedskydning
46874 Torben Larsen Ollerup Skytteforening 3 180.0 180.0 Hovedskydning
55491 Jørgen Pedersen Ornebjerg Skytteforening V1 194.0 194.0 Hovedskydning
112526 Rikke Schwartz Fløng-Hedehusene Skytteforening BK4 197.0 197.0 Hovedskydning
47031 Kathrine Greve Ollerup Skytteforening UNG 182.0 182.0 Hovedskydning
76771 Joachim Espersen Ballerup Skytteforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning
103908 Marcus Sehested Ornebjerg Skytteforening J2 186.0 186.0 Hovedskydning
104566 Sara Karll Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 193.0 193.0 Hovedskydning
27594 Peter Damgård Haderup Skytteforening V2 199.0 199.0 Hovedskydning
46464 Lasse Aagaard Davidsen Ollerup Skytteforening UNG 182.0 182.0 Hovedskydning
106258 Annika Engler Vestfalster Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
97163 Hjalte Larsen Otterup Skytteforening BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
100365 Natashia Hansen Ornebjerg Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
104165 Bjørn Bär Grænseegnens Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
46304 Regner Kristensen Lunde Sg&I V3 193.0 193.0 Hovedskydning
97187 Arne Sundbøl Middelfart Skytteforening V1 188.0 188.0 Hovedskydning
93574 Jonas Nymand Skanderborg-Stilling Skytteforening ÅK2 197.0 197.0 Hovedskydning
46845 Anette Larsen Horne Skytteforening ÅK2 195.0 195.0 Hovedskydning
54298 Mogens Guldborg Jensen Vestfalster Skytteforening V1 193.0 193.0 Hovedskydning
53644 Miriam K. Nielsen Ravnsborg Skytteforening ÅK1 198.0 198.0 Hovedskydning
46377 Frode Nielsen Lunde Sg&I V2 191.0 191.0 Hovedskydning
48111 Ketil D Carstensen Lunde Sg&I 3 152.0 152.0 Hovedskydning
90155 Mikkel Pedersen Næstved Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
99457 Dennis Hansen Vestfalster Skytteforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning
110451 Betina Jensen Nyborg Skytteforening ÅK3 184.0 184.0 Hovedskydning
111843 Emma Lobori Nyborg Skytteforening BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
110169 Line Larsen Østerlars Skytteforening ÅK2 199.0 199.0 Hovedskydning
25511 Lars-Ingemann Jensen Odder Skytteforening 3 187.0 187.0 Hovedskydning
83921 Kenneth Sieck Korsør Skytteforening UNG 194.0 194.0 Hovedskydning
47173 Bonnie Fay Wermuth Horne Skytteforening ÅK1 200.0 200.0 Hovedskydning
108193 Tinni Katrine Jensen Korsør Skytteforening BK2 200.0 200.0 Hovedskydning
107581 Nikolai Agger Høy Fløng-Hedehusene Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
109619 Stella Bograd Fløng-Hedehusene Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
69333 Susanne Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 185.0 185.0 Hovedskydning
69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening ÅK1 197.0 197.0 Hovedskydning
75089 Marcus Grosen Poulsen Ballerup Skytteforening J1 196.0 196.0 Hovedskydning
97129 Birger Ploug Ollerup Skytteforening V3 185.0 185.0 Hovedskydning
57255 Kurt Møller Pedersen Tuse Skytteforening V1 200.0 200.0 Hovedskydning
61520 Johny Kofoed Nyvest Skytteforening 2 185.0 185.0 Hovedskydning
107498 Christine Hansen Vestfalster Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
111338 Silje Ubbesen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
111339 Maria Andersen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK4 194.0 194.0 Hovedskydning
112140 Jan Andersen Fløng-Hedehusene Skytteforening ÅK3 183.0 183.0 Hovedskydning
V2 191.0 191.0 Hovedskydning
105329 Kristine Jeppesen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
101423 Yasmin Sebech Ravnsborg Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
93657 Cathrine L. Kromann Ollerup Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
48059 Marie Trolle Pedersen Horne Skytteforening 2 188.0 188.0 Hovedskydning
69629 Per Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 183.0 183.0 Hovedskydning
49125 Frank Nielsen Middelfart Skytteforening 3 180.0 180.0 Hovedskydning
95857 Christoffer Christiansen Middelfart Skytteforening J2 186.0 186.0 Hovedskydning
90556 Mathilde Boas Larsen Korsør Skytteforening UNG 187.0 187.0 Hovedskydning
104568 Mads Edvardsen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
61333 Oliver Munkholm Kjær Nyvest Skytteforening ÅK2 193.0 193.0 Hovedskydning
20728 Anne Pihl Horsens Skyttekreds ÅK1 200.0 200.0 Hovedskydning
3 164.0 164.0 Hovedskydning
94782 Stine Kiel Wolff Korsør Skytteforening ÅK1 196.0 196.0 Hovedskydning
91664 Gert Christensen Stenløse Skytteforening V1 193.0 193.0 Hovedskydning
69336 Stefan Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening 3 178.0 178.0 Hovedskydning
85447 Ditte Skov Korsør Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
58809 Hanne Hesselberg Korsør Skytteforening ÅK1 199.0 199.0 Hovedskydning
50469 Jens Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 3 177.0 177.0 Hovedskydning

Til toppen