01-100 15m riffelturnering 1. runde senior (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
10911 Heinz Rolle Sindal Skyttekreds 3 188.000 188.000 Hovedskydning
14853 Børge Christensen Skytteforening Kimbrerne V1 196.000 196.000 Hovedskydning
16020 Vera Madsen Frederikshavn Skyttekreds 3 173.000 173.000 Hovedskydning
99370 Brian Jensen Hobro Egnens Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
15852 Mariann H. Weinreich Ulsted Skytteforening ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
10649 Bjarne Nielsen Sindal Skyttekreds 3 162.000 162.000 Hovedskydning
15917 Jes Højen Olsen Aalborg Skyttekreds 1 188.000 188.000 Hovedskydning
15879 Kristinna Olsen Aalborg Skyttekreds UNG 196.000 196.000 Hovedskydning
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds 1 197.000 197.000 Hovedskydning
13483 Bodil Abildgaard Hobro Egnens Skytteforening ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
13379 Karsten Abildgaard Hobro Egnens Skytteforening ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
15402 Per Schultz Vester Hassing Skytteforening 2 170.000 170.000 Hovedskydning
99180 Inger Marie Rasmussen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK2 192.000 192.000 Hovedskydning
103695 Bent Andersen Vodskov Skytteforening ÅK2 192.000 192.000 Hovedskydning
109981 Klaus Svindborg Vodskov Skytteforening ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
102042 Alexander Staal Vadum Skytteforening af 1970 ÅK2 196.000 196.000 Hovedskydning
82448 Sandra Nielsen Frederikshavn Skyttekreds UNG 163.000 163.000 Hovedskydning
102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening ÅK3 195.000 195.000 Hovedskydning
15238 Kim Malik Kreutzmann Ulsted Skytteforening 3 171.000 171.000 Hovedskydning
10462 Peter Møller Frederikshavn Skyttekreds 3 174.000 174.000 Hovedskydning
13678 Hans Verner Frandsen Pandrup Skytteforening 3 168.000 168.000 Hovedskydning
15237 Kirsten Weinreich Ulsted Skytteforening V2 193.000 193.000 Hovedskydning
15368 Anna-Maria Thierry Andersen Vester Hassing Skytteforening 3 176.000 176.000 Hovedskydning
15479 Frits Rasmussen Ulsted Skytteforening ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
15546 Marianne Vanggaard Asaa Skytteforening ÅK3 190.000 190.000 Hovedskydning
93377 Anders Høgh Vester Hassing Skytteforening ÅK2 195.000 195.000 Hovedskydning
88608 Svend Peter Larsen Sæby og omegns skytteforening V3 190.000 190.000 Hovedskydning
14706 Katja Rasmussen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
14845 Christian Ottesen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK2 193.000 193.000 Hovedskydning
92558 Michael Bagi Pedersen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK2 189.000 189.000 Hovedskydning
92559 Nicolai Alex Bagi Pedersen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK2 189.000 189.000 Hovedskydning
15610 Kurt R. Jensen Asaa Skytteforening ÅK3 184.000 184.000 Hovedskydning
106804 Per Lindegaard Nielsen Asaa Skytteforening ÅK1 195.000 195.000 Hovedskydning
111966 Klaus Sterup Jensen Hjallerup Skytteforening 3 172.000 172.000 Hovedskydning
111478 Martin Tychsen Sæby og omegns skytteforening ÅK3 187.000 187.000 Hovedskydning
11161 Hanne K. Schultz Hjørring Skytteforening V1 191.000 191.000 Hovedskydning
80781 Casper Krogh Frydkjær Ulsted Skytteforening UNG 182.000 182.000 Hovedskydning
11286 Bjarke Østerled Andersen Løkken og Omegns Skytteforening 3 164.000 164.000 Hovedskydning
13732 Signe Romedahl Møller Løkken og Omegns Skytteforening UNG 196.000 196.000 Hovedskydning
13734 Rune Nilsson Løkken og Omegns Skytteforening 3 157.000 157.000 Hovedskydning
109488 Erik Bundgaard Christensen Sindal Skyttekreds 3 164.000 164.000 Hovedskydning
84033 Simon Pedersen Pandrup Skytteforening J1 194.000 194.000 Hovedskydning
105678 Kurt Pedersen Hobro Egnens Skytteforening ÅK2 194.000 194.000 Hovedskydning
13168 Birgith Andersen Skytteforening Kimbrerne V1 187.000 187.000 Hovedskydning
15956 Egon Larsen Skytteforening Kimbrerne V1 197.000 197.000 Hovedskydning
16554 Poul Nørgaard Aalborg Skyttekreds V2 192.000 192.000 Hovedskydning
11933 Lars P M Jakobsen Vilsted Skytteforening ÅK1 200.000 200.000 Hovedskydning
11820 Nicolai Wahlgreen Vilsted Skytteforening ÅK1 195.000 195.000 Hovedskydning
82915 Anita Máck Zack Vilsted Skytteforening ÅK2 195.000 195.000 Hovedskydning
83972 Hans Hansen Vilsted Skytteforening ÅK2 192.000 192.000 Hovedskydning
17242 Birgitte Kort Jørgensen Aalborg Skyttekreds ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
110435 Tonny Nielsen Vodskov Skytteforening ÅK2 192.000 192.000 Hovedskydning
83441 Michael Sørensen Skytteforening Kimbrerne ÅK2 190.000 190.000 Hovedskydning
108608 Niels Peter Bro Skytteforening Kimbrerne ÅK2 195.000 195.000 Hovedskydning
15317 Gitte Rasmussen Ulsted Skytteforening ÅK3 197.000 197.000 Hovedskydning
15365 Arne Larsen Ulsted Skytteforening V3 173.000 173.000 Hovedskydning
93957 Viggo Kristensen Ulsted Skytteforening V1 197.000 197.000 Hovedskydning
111183 Dennis Kristensen Vodskov Skytteforening ÅK3 196.000 196.000 Hovedskydning
112396 Lene Billingsøe Dons Boldt Vodskov Skytteforening ÅK3 199.000 199.000 Hovedskydning
14785 Henrik Frankfurth Aalborg Skyttekreds 1 194.000 194.000 Hovedskydning
16498 Frede Kristensen Aalborg Skyttekreds V1 196.000 196.000 Hovedskydning
17108 John Lichon Aalborg Skyttekreds V3 188.000 188.000 Hovedskydning
28830 Mette Christensen Aalborg Skyttekreds 1 194.000 194.000 Hovedskydning
39563 Nicki Fabricius Aalborg Skyttekreds 2 190.000 190.000 Hovedskydning
88227 John Carlsen Aalborg Skyttekreds ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
88229 Christian Frost Aalborg Skyttekreds ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
113118 Anders Hansen Aalborg Skyttekreds ÅK3 199.000 199.000 Hovedskydning
10606 Bent Poulsen Frederikshavn Skyttekreds V1 197.000 197.000 Hovedskydning
106724 Erik Rønne Frederikshavn Skyttekreds 3 172.000 172.000 Hovedskydning
73324 Peter Sigsgaard Vodskov Skytteforening UNG 178.000 178.000 Hovedskydning
13106 Morten Andersen Skytteforening Kimbrerne V1 194.000 194.000 Hovedskydning
15485 Dennis Nielsen Ulsted Skytteforening 2 184.000 184.000 Hovedskydning
112246 Anne Lise Herskind Vodskov Skytteforening ÅK3 196.000 196.000 Hovedskydning
95234 Mikkel Bertelsen Vodskov Skytteforening UNG 182.000 182.000 Hovedskydning
15832 Michael Herskind Vodskov Skytteforening ÅK2 189.000 189.000 Hovedskydning
100451 Carl Erik Pedersen Sæby og omegns skytteforening ÅK3 183.000 183.000 Hovedskydning
15859 Mads Sigsgaard Vodskov Skytteforening 2 186.000 186.000 Hovedskydning
101584 Leif Rasmussen Skytteforening Kimbrerne ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
13651 Jørgen Brogård Pandrup Skytteforening 2 186.000 186.000 Hovedskydning
15900 Julie Bæhrenz Vester Hassing Skytteforening ÅK2 193.000 193.000 Hovedskydning
16042 Peter Kristensen Sæby og omegns skytteforening ÅK2 189.000 189.000 Hovedskydning
93376 Birte Strøm Vester Hassing Skytteforening ÅK1 195.000 195.000 Hovedskydning
15631 Frank Jensen Asaa Skytteforening ÅK3 185.000 185.000 Hovedskydning
83422 Michael Bertelsen Asaa Skytteforening ÅK3 186.000 186.000 Hovedskydning
13653 Jørgen Jensen Pandrup Skytteforening 3 169.000 169.000 Hovedskydning
10910 Henning Nielsen Hjørring Skytteforening V2 188.000 188.000 Hovedskydning
11019 Simon Vissing Ulsted Skytteforening UNG 184.000 184.000 Hovedskydning
110709 Oleksandr Gerasymovych Sindal Skyttekreds 3 161.000 161.000 Hovedskydning
13594 Mogens Skrøder Pandrup Skytteforening 3 174.000 174.000 Hovedskydning
15633 Eyvind Kristensen Hjallerup Skytteforening 2 184.000 184.000 Hovedskydning
92566 Søren Mikkelsen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK2 189.000 189.000 Hovedskydning
16875 Tinna Laursen Skytteforening Kimbrerne ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
99365 Elly Madsen Skytteforening Kimbrerne ÅK1 194.000 194.000 Hovedskydning
111031 Lars Juul Skytteforening Kimbrerne ÅK3 196.000 196.000 Hovedskydning
112173 Karin Dahl Assing Skytteforening Kimbrerne ÅK3 176.000 176.000 Hovedskydning
114028 Morten Thomsen Skytteforening Kimbrerne ÅK3 193.000 193.000 Hovedskydning
15264 John A. Pedersen Ulsted Skytteforening V3 185.000 185.000 Hovedskydning
15306 Helge Svensson Ulsted Skytteforening V3 182.000 182.000 Hovedskydning
15988 Bjarne Larsen Vodskov Skytteforening ÅK3 190.000 190.000 Hovedskydning
112287 Elin Larsen Vodskov Skytteforening ÅK3 192.000 192.000 Hovedskydning
112578 Gitte Ancher Vadum Skytteforening af 1970 ÅK3 186.000 186.000 Hovedskydning
107943 Britta Kristensen Vester Hassing Skytteforening ÅK2 195.000 195.000 Hovedskydning
15404 Ole M. Nielsen Ulsted Skytteforening V1 193.000 193.000 Hovedskydning
15133 Svenne H. Weinreich Ulsted Skytteforening V2 191.000 191.000 Hovedskydning
49022 Mie Nielsen Aalborg Skyttekreds 1 180.000 180.000 Hovedskydning
87247 Kasper Nørgaard Hansen Aalborg Skyttekreds ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
14878 Andy Petersen Vester Hassing Skytteforening 1 179.000 179.000 Hovedskydning
10514 Lars Rasmussen Frederikshavn Skyttekreds V2 194.000 194.000 Hovedskydning
11185 Chr. Schultz Hjørring Skytteforening V2 193.000 193.000 Hovedskydning
10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds V1 200.000 200.000 Hovedskydning
86371 Thomas Herskind Aalborg Skyttekreds 3 173.000 173.000 Hovedskydning
98921 Brian Rubæk Skytteforening Kimbrerne ÅK1 195.000 195.000 Hovedskydning
53523 Annette Munkbøl Aalborg Skyttekreds ÅK1 200.000 200.000 Hovedskydning
87498 Benjamin Schou Thomsen Hobro Egnens Skytteforening ÅK1 200.000 200.000 Hovedskydning
104786 Anders Jeppesen Vodskov Skytteforening UNG 185.000 185.000 Hovedskydning
13407 Jens Arne Abildgaard Hobro Egnens Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
15501 Birgith Bendtsen Ulsted Skytteforening ÅK1 194.000 194.000 Hovedskydning
87497 Jørgen Thomsen Hobro Egnens Skytteforening ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
102175 Arne Schiönning Aalborg Skyttekreds V1 194.000 194.000 Hovedskydning
97298 Charlotte Larsen Vilsted Skytteforening ÅK1 194.000 194.000 Hovedskydning
12102 Brian Jensen Vilsted Skytteforening ÅK1 196.000 196.000 Hovedskydning
12117 Bent Godiksen Vilsted Skytteforening ÅK2 196.000 196.000 Hovedskydning
16312 Ole Stefansen Skytteforening Kimbrerne V1 197.000 197.000 Hovedskydning
105679 Erling Pedersen Hobro Egnens Skytteforening ÅK2 193.000 193.000 Hovedskydning
88232 Anders Thomassen Løkken og Omegns Skytteforening 3 163.000 163.000 Hovedskydning
87889 Camilla K. Frydkjær Aalborg Skyttekreds 1 193.000 193.000 Hovedskydning
16622 Bente W. Kjelgaard Skytteforening Kimbrerne V1 187.000 187.000 Hovedskydning
15776 Stefan Olsen Aalborg Skyttekreds 1 185.000 185.000 Hovedskydning
16485 Jeppe V. Kristensen Aalborg Skyttekreds 1 192.000 192.000 Hovedskydning
16533 Asger Kristensen Aalborg Skyttekreds V1 192.000 192.000 Hovedskydning
28556 Gunvor P. Mejlholm Aalborg Skyttekreds 2 186.000 186.000 Hovedskydning
111720 Inger Hebsgaard Aalborg Skyttekreds ÅK3 193.000 193.000 Hovedskydning
10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds V1 197.000 197.000 Hovedskydning
14090 Ejmund Larsen Skytteforening Kimbrerne V1 193.000 193.000 Hovedskydning

Til toppen