Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
01-501 Aalborg skyttekreds 15m riffelstævne (Riffel, 15m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Nordjylland
DGI Midtjylland
DGI Østjylland
DGI Sydvest
Alle foreninger
Frederikshavn Skyttekreds
Hobro Egnens Skytteforening
Lindholm Sports Skytte Klub
Løgstør Sportsskytteklub
Midtdjurs skytteforening
Mou og Omegns Skytteforening
Pandrup Skytteforening
Postens Skyttelaug, Ålborg
Randers Skyttekreds
Ribe Skyttekreds
Samsø Skytteforening
Skørping Skytteforening
St. Restrup Idrætsforening
Ulsted Skytteforening
Vadum Skytteforening af 1970
Vester Hassing Skytteforening
Viborg Skytteforening
Vilsted Skytteforening
Vodskov Skytteforening
Aalborg Skyttekreds
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
14658
Louise Pedersen
Vester Hassing Skytteforening
ÅK2
197.000
197.000
Mesterskab
14658
Louise Pedersen
Vester Hassing Skytteforening
ÅK2
193.000
193.000
Hovedskydning
11768
Ruby Larsen
Vilsted Skytteforening
V2
190.000
190.000
Hovedskydning
11768
Ruby Larsen
Vilsted Skytteforening
V2
191.000
191.000
Mesterskab
99370
Brian Jensen
Hobro Egnens Skytteforening
ÅK1
197.000
197.000
Mesterskab
99370
Brian Jensen
Hobro Egnens Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
99346
Mathias Meulengracht
Mou og Omegns Skytteforening
J2
192.000
192.000
Hovedskydning
99346
Mathias Meulengracht
Mou og Omegns Skytteforening
J2
186.000
186.000
Mesterskab
109040
Anna Pejs Wernich Thomsen
Lindholm Sports Skytte Klub
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
109040
Anna Pejs Wernich Thomsen
Lindholm Sports Skytte Klub
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
25302
Knud Møller
Samsø Skytteforening
V1
200.000
200.000
Hovedskydning
25302
Knud Møller
Samsø Skytteforening
V1
199.000
199.000
Mesterskab
15917
Jes Højen Olsen
Aalborg Skyttekreds
1
194.000
194.000
Hovedskydning
15917
Jes Højen Olsen
Aalborg Skyttekreds
1
188.000
188.000
Mesterskab
17033
Lars Ørum Pedersen
Aalborg Skyttekreds
1
199.000
199.000
Mesterskab
17033
Lars Ørum Pedersen
Aalborg Skyttekreds
1
194.000
194.000
Hovedskydning
13483
Bodil Abildgaard
Hobro Egnens Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Hovedskydning
13483
Bodil Abildgaard
Hobro Egnens Skytteforening
ÅK1
197.000
197.000
Mesterskab
13379
Karsten Abildgaard
Hobro Egnens Skytteforening
ÅK1
196.000
196.000
Hovedskydning
13379
Karsten Abildgaard
Hobro Egnens Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Mesterskab
17287
Allan Prior
Lindholm Sports Skytte Klub
V1
196.000
196.000
Hovedskydning
14776
Inger Marie Rasmussen
Vadum Skytteforening af 1970
ÅK2
192.000
192.000
Hovedskydning
14776
Inger Marie Rasmussen
Vadum Skytteforening af 1970
ÅK2
193.000
193.000
Mesterskab
14776
Inger Marie Rasmussen
Vadum Skytteforening af 1970
ÅK2
188.000
188.000
Hovedskydning
14776
Inger Marie Rasmussen
Vadum Skytteforening af 1970
ÅK2
190.000
190.000
Mesterskab
103695
Bent Andersen
Vodskov Skytteforening
ÅK2
194.000
194.000
Mesterskab
103695
Bent Andersen
Vodskov Skytteforening
ÅK2
192.000
192.000
Hovedskydning
102422
Magnus Andersen
Vodskov Skytteforening
J2
192.000
192.000
Hovedskydning
96337
Christian Jensen
Ribe Skyttekreds
ÅK1
200.000
200.000
Mesterskab
96337
Christian Jensen
Ribe Skyttekreds
ÅK1
199.000
199.000
Hovedskydning
17244
Birgit Prior
Lindholm Sports Skytte Klub
V1
196.000
196.000
Hovedskydning
102935
Victor B. Nielsen
Aalborg Skyttekreds
J2
192.000
192.000
Hovedskydning
102935
Victor B. Nielsen
Aalborg Skyttekreds
J2
198.000
198.000
Mesterskab
103892
Kasper Schultz
Vester Hassing Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
103892
Kasper Schultz
Vester Hassing Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
86372
Christinna Herskind
Aalborg Skyttekreds
J1
199.000
199.000
Mesterskab
86372
Christinna Herskind
Aalborg Skyttekreds
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
88584
Jørn Czaja Kristensen
Midtdjurs skytteforening
ÅK1
197.000
197.000
Hovedskydning
88584
Jørn Czaja Kristensen
Midtdjurs skytteforening
ÅK1
196.000
196.000
Mesterskab
98796
Thomas Martinsen
Midtdjurs skytteforening
ÅK1
197.000
197.000
Hovedskydning
98796
Thomas Martinsen
Midtdjurs skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Mesterskab
1
191.000
191.000
Hovedskydning
1
190.000
190.000
Mesterskab
92807
Nikolaj Lund Nymann
Vester Hassing Skytteforening
J1
197.000
197.000
Mesterskab
92807
Nikolaj Lund Nymann
Vester Hassing Skytteforening
J1
196.000
196.000
Hovedskydning
94453
Frederik Axelsen
Vester Hassing Skytteforening
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
94453
Frederik Axelsen
Vester Hassing Skytteforening
J1
200.000
200.000
Mesterskab
103011
Gry Abildgaard Zaar Lassen
Ulsted Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
103011
Gry Abildgaard Zaar Lassen
Ulsted Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
103890
Hanna Houen Jensen
Vester Hassing Skytteforening
BK1
194.000
194.000
Hovedskydning
103890
Hanna Houen Jensen
Vester Hassing Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
108748
Kathrine Jakobsen
Vester Hassing Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
108748
Kathrine Jakobsen
Vester Hassing Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Mesterskab
111294
Nikoline Svendsen
Vester Hassing Skytteforening
J2
191.000
191.000
Hovedskydning
90512
Nicklas Bundgaard
Vadum Skytteforening af 1970
BK1
196.000
196.000
Hovedskydning
90512
Nicklas Bundgaard
Vadum Skytteforening af 1970
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
105787
Niklas Pedersen
Vadum Skytteforening af 1970
BK3
192.000
192.000
Mesterskab
105787
Niklas Pedersen
Vadum Skytteforening af 1970
BK3
194.000
194.000
Hovedskydning
109169
Sarah Rævdal Tuure
Vadum Skytteforening af 1970
BK3
196.000
196.000
Mesterskab
109169
Sarah Rævdal Tuure
Vadum Skytteforening af 1970
BK3
192.000
192.000
Hovedskydning
111624
Lærke Abildgaard Zaar Lassen
Ulsted Skytteforening
J2
200.000
200.000
Hovedskydning
111624
Lærke Abildgaard Zaar Lassen
Ulsted Skytteforening
J2
200.000
200.000
Mesterskab
84033
Simon Pedersen
Pandrup Skytteforening
J1
197.000
197.000
Mesterskab
84033
Simon Pedersen
Pandrup Skytteforening
J1
197.000
197.000
Hovedskydning
99366
Mike R. M. Jensen
Hobro Egnens Skytteforening
J2
196.000
196.000
Mesterskab
99366
Mike R. M. Jensen
Hobro Egnens Skytteforening
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
99838
Nicki R. M. Jensen
Hobro Egnens Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
99838
Nicki R. M. Jensen
Hobro Egnens Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
11933
Lars P. M. Jakobsen
Vilsted Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Mesterskab
11933
Lars P. M. Jakobsen
Vilsted Skytteforening
ÅK1
196.000
196.000
Hovedskydning
100092
Frederik B. Sørensen
Løgstør Sportsskytteklub
J2
194.000
194.000
Mesterskab
100092
Frederik B. Sørensen
Løgstør Sportsskytteklub
J2
197.000
197.000
Hovedskydning
12120
Arne Larsen
Vilsted Skytteforening
V3
193.000
193.000
Mesterskab
12120
Arne Larsen
Vilsted Skytteforening
V3
188.000
188.000
Hovedskydning
82915
Anita Máck Zack
Vilsted Skytteforening
ÅK2
197.000
197.000
Mesterskab
82915
Anita Máck Zack
Vilsted Skytteforening
ÅK2
196.000
196.000
Hovedskydning
17242
Birgitte Kort Jørgensen
Aalborg Skyttekreds
ÅK1
199.000
199.000
Mesterskab
17242
Birgitte Kort Jørgensen
Aalborg Skyttekreds
ÅK1
200.000
200.000
Hovedskydning
100082
Mathias B. Larsen
Lindholm Sports Skytte Klub
UNG
167.000
167.000
Mesterskab
100082
Mathias B. Larsen
Lindholm Sports Skytte Klub
UNG
141.000
141.000
Hovedskydning
BK3
189.000
189.000
Hovedskydning
BK3
190.000
190.000
Mesterskab
102087
Jens Peter Niss
Mou og Omegns Skytteforening
ÅK2
192.000
192.000
Mesterskab
102087
Jens Peter Niss
Mou og Omegns Skytteforening
ÅK2
187.000
187.000
Hovedskydning
112462
Daniel Brun Flodin
Mou og Omegns Skytteforening
J2
192.000
192.000
Mesterskab
112462
Daniel Brun Flodin
Mou og Omegns Skytteforening
J2
191.000
191.000
Hovedskydning
112612
Richard Jensen
Mou og Omegns Skytteforening
ÅK3
186.000
186.000
Mesterskab
112612
Richard Jensen
Mou og Omegns Skytteforening
ÅK3
185.000
185.000
Hovedskydning
94800
Trine Herskind
Vodskov Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
94800
Trine Herskind
Vodskov Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
102409
Magnus Larsen
Vodskov Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
102409
Magnus Larsen
Vodskov Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
16498
Frede Kristensen
Aalborg Skyttekreds
V1
194.000
194.000
Mesterskab
16498
Frede Kristensen
Aalborg Skyttekreds
V1
198.000
198.000
Hovedskydning
28830
Mette Christensen
Aalborg Skyttekreds
1
194.000
194.000
Mesterskab
28830
Mette Christensen
Aalborg Skyttekreds
1
185.000
185.000
Hovedskydning
39563
Nicki Fabricius
Aalborg Skyttekreds
2
191.000
191.000
Mesterskab
39563
Nicki Fabricius
Aalborg Skyttekreds
2
191.000
191.000
Hovedskydning
88229
Christian Frost
Aalborg Skyttekreds
ÅK1
198.000
198.000
Mesterskab
88229
Christian Frost
Aalborg Skyttekreds
ÅK1
200.000
200.000
Hovedskydning
110041
Henrik Hyldahl Jensen
Aalborg Skyttekreds
ÅK1
199.000
199.000
Mesterskab
110041
Henrik Hyldahl Jensen
Aalborg Skyttekreds
ÅK1
196.000
196.000
Hovedskydning
98797
Louise Hvid Hansen
Randers Skyttekreds
3
173.000
173.000
Hovedskydning
98797
Louise Hvid Hansen
Randers Skyttekreds
3
177.000
177.000
Mesterskab
98798
Kirsten Hvid Hansen
Randers Skyttekreds
V2
189.000
189.000
Hovedskydning
98798
Kirsten Hvid Hansen
Randers Skyttekreds
V2
187.000
187.000
Mesterskab
87497
Jørgen Thomsen
Hobro Egnens Skytteforening
ÅK1
196.000
196.000
Mesterskab
87497
Jørgen Thomsen
Hobro Egnens Skytteforening
ÅK1
197.000
197.000
Hovedskydning
112464
Oliver Brun Flodin
Mou og Omegns Skytteforening
J2
190.000
190.000
Hovedskydning
112464
Oliver Brun Flodin
Mou og Omegns Skytteforening
J2
194.000
194.000
Mesterskab
104214
Pernille Nielsen
Vilsted Skytteforening
BK1
196.000
196.000
Hovedskydning
104214
Pernille Nielsen
Vilsted Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
97544
Esben Pallisgaard
Mou og Omegns Skytteforening
J2
193.000
193.000
Mesterskab
97544
Esben Pallisgaard
Mou og Omegns Skytteforening
J2
193.000
193.000
Hovedskydning
104385
Jacob Schultz
Vester Hassing Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
104385
Jacob Schultz
Vester Hassing Skytteforening
BK1
196.000
196.000
Mesterskab
19746
Erik Skovmand
Viborg Skytteforening
1
197.000
197.000
Mesterskab
19746
Erik Skovmand
Viborg Skytteforening
1
196.000
196.000
Hovedskydning
13407
Jens Arne Abildgaard
Hobro Egnens Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Mesterskab
13407
Jens Arne Abildgaard
Hobro Egnens Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Hovedskydning
87498
Benjamin Schou Thomsen
Hobro Egnens Skytteforening
ÅK1
196.000
196.000
Hovedskydning
87498
Benjamin Schou Thomsen
Hobro Egnens Skytteforening
ÅK1
195.000
195.000
Mesterskab
98709
Pernille Holst Andersen
St. Restrup Idrætsforening
J2
185.000
185.000
Hovedskydning
105786
Jonas Ø. Pedersen
Vadum Skytteforening af 1970
J2
199.000
199.000
Hovedskydning
105786
Jonas Ø. Pedersen
Vadum Skytteforening af 1970
J2
198.000
198.000
Mesterskab
78249
Michael Brasch
Midtdjurs skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Mesterskab
78249
Michael Brasch
Midtdjurs skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
93031
Simon Andersen
Løgstør Sportsskytteklub
J1
200.000
200.000
Mesterskab
93031
Simon Andersen
Løgstør Sportsskytteklub
J1
199.000
199.000
Hovedskydning
93142
Andreas Vølker
Aalborg Skyttekreds
J2
189.000
189.000
Hovedskydning
97292
Jonas Barsted Christensen
Vadum Skytteforening af 1970
J1
189.000
189.000
Mesterskab
97292
Jonas Barsted Christensen
Vadum Skytteforening af 1970
J1
194.000
194.000
Hovedskydning
15220
Line Birkeholm Johansen
Ulsted Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Mesterskab
15220
Line Birkeholm Johansen
Ulsted Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Hovedskydning
15404
Ole M. Nielsen
Ulsted Skytteforening
V1
194.000
194.000
Hovedskydning
15758
Trine Weinreich Klit Andersen
Vester Hassing Skytteforening
BK3
190.000
190.000
Mesterskab
15758
Trine Weinreich Klit Andersen
Vester Hassing Skytteforening
BK3
191.000
191.000
Hovedskydning
92905
Kaj Mørk
Vester Hassing Skytteforening
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
92905
Kaj Mørk
Vester Hassing Skytteforening
J1
200.000
200.000
Mesterskab
93828
Magnus Dahl
Vester Hassing Skytteforening
J1
200.000
200.000
Mesterskab
93828
Magnus Dahl
Vester Hassing Skytteforening
J1
198.000
198.000
Hovedskydning
97825
Frederik Hedemann
Vester Hassing Skytteforening
J2
199.000
199.000
Mesterskab
97825
Frederik Hedemann
Vester Hassing Skytteforening
J2
198.000
198.000
Hovedskydning
98051
Jonas Brix Kristensen
Vester Hassing Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
108955
Silja Francoise Nielsen
Vester Hassing Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
108955
Silja Francoise Nielsen
Vester Hassing Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Mesterskab
92345
Daniel H. Pedersen
Aalborg Skyttekreds
J1
200.000
200.000
Mesterskab
92345
Daniel H. Pedersen
Aalborg Skyttekreds
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
104375
Freja Pedersen
Vadum Skytteforening af 1970
BK2
197.000
197.000
Mesterskab
104375
Freja Pedersen
Vadum Skytteforening af 1970
BK2
191.000
191.000
Hovedskydning
17184
Flemming B. Frederiksen
Postens Skyttelaug, Ålborg
2
183.000
183.000
Hovedskydning
17184
Flemming B. Frederiksen
Postens Skyttelaug, Ålborg
2
177.000
177.000
Mesterskab
88866
Matias Juellund
Skørping Skytteforening
ÅK1
195.000
195.000
Hovedskydning
88866
Matias Juellund
Skørping Skytteforening
ÅK1
195.000
195.000
Mesterskab
11697
Asbjørn Risgård Nielsen
Vilsted Skytteforening
J1
199.000
199.000
Mesterskab
11697
Asbjørn Risgård Nielsen
Vilsted Skytteforening
J1
199.000
199.000
Hovedskydning
12102
Brian Jensen
Vilsted Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
12102
Brian Jensen
Vilsted Skytteforening
ÅK1
195.000
195.000
Mesterskab
97298
Charlotte Larsen
Vilsted Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
97298
Charlotte Larsen
Vilsted Skytteforening
ÅK1
194.000
194.000
Mesterskab
14490
Winnie Rabech
Lindholm Sports Skytte Klub
V1
197.000
197.000
Hovedskydning
102175
Arne Schiönning
Aalborg Skyttekreds
V1
196.000
196.000
Mesterskab
102175
Arne Schiönning
Aalborg Skyttekreds
V1
196.000
196.000
Hovedskydning
109549
Chrestine Stenild Andersen
Lindholm Sports Skytte Klub
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
109549
Chrestine Stenild Andersen
Lindholm Sports Skytte Klub
BK2
195.000
195.000
Mesterskab
110586
Christian P. W. Thomsen
Lindholm Sports Skytte Klub
BK3
175.000
175.000
Hovedskydning
110586
Christian P. W. Thomsen
Lindholm Sports Skytte Klub
BK3
183.000
183.000
Mesterskab
98049
Emili H. Sørensen
Mou og Omegns Skytteforening
J2
183.000
183.000
Hovedskydning
98049
Emili H. Sørensen
Mou og Omegns Skytteforening
J2
186.000
186.000
Mesterskab
99019
Charlotte Pallisgaard
Mou og Omegns Skytteforening
ÅK3
190.000
190.000
Mesterskab
99019
Charlotte Pallisgaard
Mou og Omegns Skytteforening
ÅK3
188.000
188.000
Hovedskydning
99345
Mads Meulengracht
Mou og Omegns Skytteforening
J2
182.000
182.000
Mesterskab
99345
Mads Meulengracht
Mou og Omegns Skytteforening
J2
179.000
179.000
Hovedskydning
100403
Niels Kaasing
Mou og Omegns Skytteforening
J2
187.000
187.000
Hovedskydning
100403
Niels Kaasing
Mou og Omegns Skytteforening
J2
191.000
191.000
Mesterskab
101930
Jessie Meulengracht
Mou og Omegns Skytteforening
ÅK3
185.000
185.000
Hovedskydning
101930
Jessie Meulengracht
Mou og Omegns Skytteforening
ÅK3
185.000
185.000
Mesterskab
102085
Sune Harbo Andersen
Mou og Omegns Skytteforening
BK3
184.000
184.000
Mesterskab
102085
Sune Harbo Andersen
Mou og Omegns Skytteforening
BK3
184.000
184.000
Hovedskydning
103375
Niels Løjengaard Hermansen
Mou og Omegns Skytteforening
BK2
190.000
190.000
Hovedskydning
103375
Niels Løjengaard Hermansen
Mou og Omegns Skytteforening
BK2
190.000
190.000
Mesterskab
108165
Kåre L. Nielsen
Mou og Omegns Skytteforening
ÅK3
189.000
189.000
Hovedskydning
108165
Kåre L. Nielsen
Mou og Omegns Skytteforening
ÅK3
180.000
180.000
Mesterskab
108856
Sofie Kirketerp Nielsen
Mou og Omegns Skytteforening
BK3
191.000
191.000
Mesterskab
108856
Sofie Kirketerp Nielsen
Mou og Omegns Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Hovedskydning
112456
Jonas Bonde Lauersen
Mou og Omegns Skytteforening
BK4
179.000
179.000
Hovedskydning
112456
Jonas Bonde Lauersen
Mou og Omegns Skytteforening
BK4
184.000
184.000
Mesterskab
103697
Jens Ingerslev Larsen
Vodskov Skytteforening
ÅK2
189.000
189.000
Mesterskab
103697
Jens Ingerslev Larsen
Vodskov Skytteforening
ÅK2
189.000
189.000
Hovedskydning
109982
Christine Svindborg
Vodskov Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
109982
Christine Svindborg
Vodskov Skytteforening
BK2
200.000
200.000
Mesterskab
111109
Bastian Boldt
Vodskov Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
111109
Bastian Boldt
Vodskov Skytteforening
BK1
195.000
195.000
Hovedskydning
15776
Stefan Olsen
Aalborg Skyttekreds
1
189.000
189.000
Mesterskab
15776
Stefan Olsen
Aalborg Skyttekreds
1
189.000
189.000
Hovedskydning
16485
Jeppe V. Kristensen
Aalborg Skyttekreds
1
191.000
191.000
Mesterskab
16485
Jeppe V. Kristensen
Aalborg Skyttekreds
1
185.000
185.000
Hovedskydning
106581
Bjarke Hebsgaard
Aalborg Skyttekreds
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
106581
Bjarke Hebsgaard
Aalborg Skyttekreds
J2
194.000
194.000
Mesterskab
111133
Mads Wolf Kjærsgaard
Aalborg Skyttekreds
J2
192.000
192.000
Mesterskab
111133
Mads Wolf Kjærsgaard
Aalborg Skyttekreds
J2
188.000
188.000
Hovedskydning
111720
Inger Hebsgaard
Aalborg Skyttekreds
ÅK3
188.000
188.000
Hovedskydning
111720
Inger Hebsgaard
Aalborg Skyttekreds
ÅK3
186.000
186.000
Mesterskab
10470
Ole Hans Madsen
Frederikshavn Skyttekreds
V1
200.000
200.000
Mesterskab
10470
Ole Hans Madsen
Frederikshavn Skyttekreds
V1
197.000
197.000
Hovedskydning
103696
Louise Karstoft
Vodskov Skytteforening
BK2
199.000
199.000
Hovedskydning
103696
Louise Karstoft
Vodskov Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Mesterskab
104886
Emil Lindholt Nielsen
Vester Hassing Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Mesterskab
104886
Emil Lindholt Nielsen
Vester Hassing Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
Til toppen