01-501 Aalborg skyttekreds 15m riffelstævne (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
103892 Kasper Schultz Vester Hassing Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
103892 Kasper Schultz Vester Hassing Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
11872 Mathias Levinsen Vilsted Skytteforening BK2 199.0 199.0 Mesterskab
11872 Mathias Levinsen Vilsted Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
82915 Anita Máck Zack Vilsted Skytteforening ÅK1 198.0 198.0 Hovedskydning
82915 Anita Máck Zack Vilsted Skytteforening ÅK1 194.0 194.0 Mesterskab
98796 Thomas Martinsen Midtdjurs skytteforening ÅK1 198.0 198.0 Hovedskydning
98796 Thomas Martinsen Midtdjurs skytteforening ÅK1 196.0 196.0 Mesterskab
107342 Emma-Sofie Petersen Lindholm Sports Skytte Klub BK2 199.0 199.0 Mesterskab
107342 Emma-Sofie Petersen Lindholm Sports Skytte Klub BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
88584 Jørn Czaja Kristensen Midtdjurs skytteforening ÅK1 199.0 199.0 Hovedskydning
88584 Jørn Czaja Kristensen Midtdjurs skytteforening ÅK1 199.0 199.0 Mesterskab
86372 Christinna Herskind Aalborg Skyttekreds J1 199.0 199.0 Hovedskydning
86372 Christinna Herskind Aalborg Skyttekreds J1 199.0 199.0 Mesterskab
25302 Knud Møller Samsø Skytteforening V1 200.0 200.0 Mesterskab
25302 Knud Møller Samsø Skytteforening V1 200.0 200.0 Hovedskydning
11768 Ruby Larsen Vilsted Skytteforening ÅK2 193.0 193.0 Mesterskab
11768 Ruby Larsen Vilsted Skytteforening ÅK2 191.0 191.0 Hovedskydning
92807 Nikolaj Lund Nymann Vester Hassing Skytteforening J1 199.0 199.0 Mesterskab
111624 Lærke Abildgaard Zaar Lassen Ulsted Skytteforening J2 199.0 199.0 Mesterskab
92807 Nikolaj Lund Nymann Vester Hassing Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
15763 Torben Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening 2 181.0 181.0 Hovedskydning
102935 Victor B. Nielsen Aalborg Skyttekreds J2 195.0 195.0 Hovedskydning
102935 Victor B. Nielsen Aalborg Skyttekreds J2 195.0 195.0 Mesterskab
96337 Christian Jensen Ribe Skyttekreds ÅK1 196.0 196.0 Hovedskydning
96337 Christian Jensen Ribe Skyttekreds ÅK1 199.0 199.0 Mesterskab
102422 Magnus Andersen Vodskov Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
17287 Allan Prior Lindholm Sports Skytte Klub V1 197.0 197.0 Hovedskydning
13379 Karsten Abildgaard Hobro Egnens Skytteforening ÅK1 198.0 198.0 Hovedskydning
13379 Karsten Abildgaard Hobro Egnens Skytteforening ÅK1 200.0 200.0 Mesterskab
13483 Bodil Abildgaard Hobro Egnens Skytteforening ÅK1 195.0 195.0 Hovedskydning
13483 Bodil Abildgaard Hobro Egnens Skytteforening ÅK1 197.0 197.0 Mesterskab
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds 1 194.0 194.0 Hovedskydning
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds 1 197.0 197.0 Mesterskab
15917 Jes Højen Olsen Aalborg Skyttekreds 2 180.0 180.0 Mesterskab
15917 Jes Højen Olsen Aalborg Skyttekreds 2 188.0 188.0 Hovedskydning
103890 Hanna Houen Jensen Vester Hassing Skytteforening BK1 189.0 189.0 Mesterskab
111294 Nikoline Svendsen Vester Hassing Skytteforening J2 195.0 195.0 Mesterskab
111294 Nikoline Svendsen Vester Hassing Skytteforening J2 191.0 191.0 Hovedskydning
111624 Lærke Abildgaard Zaar Lassen Ulsted Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
94453 Frederik Axelsen Vester Hassing Skytteforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning
103011 Gry Abildgaard Zaar Lassen Ulsted Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
103011 Gry Abildgaard Zaar Lassen Ulsted Skytteforening J2 195.0 195.0 Mesterskab
103890 Hanna Houen Jensen Vester Hassing Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
11933 Lars P M Jakobsen Vilsted Skytteforening ÅK1 200.0 200.0 Hovedskydning
11933 Lars P M Jakobsen Vilsted Skytteforening ÅK1 198.0 198.0 Mesterskab
100092 Frederik B. Sørensen Løgstør Sportsskytteklub J2 195.0 195.0 Mesterskab
100092 Frederik B. Sørensen Løgstør Sportsskytteklub J2 197.0 197.0 Hovedskydning
92905 Kaj Mørk Vester Hassing Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
92905 Kaj Mørk Vester Hassing Skytteforening J1 200.0 200.0 Mesterskab
15404 Ole M. Nielsen Ulsted Skytteforening V1 196.0 196.0 Hovedskydning
15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening BK3 189.0 189.0 Mesterskab
17242 Birgitte Kort Jørgensen Aalborg Skyttekreds ÅK1 198.0 198.0 Hovedskydning
17242 Birgitte Kort Jørgensen Aalborg Skyttekreds ÅK1 198.0 198.0 Mesterskab
88229 Christian Frost Aalborg Skyttekreds ÅK1 198.0 198.0 Hovedskydning
88229 Christian Frost Aalborg Skyttekreds ÅK1 197.0 197.0 Mesterskab
87497 Jørgen Thomsen Hobro Egnens Skytteforening ÅK1 199.0 199.0 Hovedskydning
87497 Jørgen Thomsen Hobro Egnens Skytteforening ÅK1 195.0 195.0 Mesterskab
103891 Simon Houen Jensen Vester Hassing Skytteforening BK2 185.0 185.0 Mesterskab
103891 Simon Houen Jensen Vester Hassing Skytteforening BK2 187.0 187.0 Hovedskydning
88866 Matias Juellund Skørping Skytteforening ÅK2 197.0 197.0 Mesterskab
88866 Matias Juellund Skørping Skytteforening ÅK2 194.0 194.0 Hovedskydning
11697 Asbjørn Risgård Nielsen Vilsted Skytteforening UNG 171.0 171.0 Hovedskydning
11697 Asbjørn Risgård Nielsen Vilsted Skytteforening UNG 165.0 165.0 Mesterskab
12102 Brian Jensen Vilsted Skytteforening ÅK1 199.0 199.0 Mesterskab
12102 Brian Jensen Vilsted Skytteforening ÅK1 198.0 198.0 Hovedskydning
97298 Charlotte Larsen Vilsted Skytteforening ÅK1 199.0 199.0 Mesterskab
97298 Charlotte Larsen Vilsted Skytteforening ÅK1 196.0 196.0 Hovedskydning
14490 Winnie Rabech Lindholm Sports Skytte Klub V1 195.0 195.0 Hovedskydning
104886 Emil Lindholt Nielsen Vester Hassing Skytteforening J2 192.0 192.0 Mesterskab
15776 Stefan Olsen Aalborg Skyttekreds 2 192.0 192.0 Hovedskydning
104214 Pernille Nielsen Vilsted Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
104214 Pernille Nielsen Vilsted Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening 1 199.0 199.0 Mesterskab
19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening 1 198.0 198.0 Hovedskydning
13407 Jens Arne Abildgaard Hobro Egnens Skytteforening ÅK1 198.0 198.0 Hovedskydning
13407 Jens Arne Abildgaard Hobro Egnens Skytteforening ÅK1 194.0 194.0 Mesterskab
87498 Benjamin Schou Thomsen Hobro Egnens Skytteforening ÅK2 197.0 197.0 Mesterskab
87498 Benjamin Schou Thomsen Hobro Egnens Skytteforening ÅK2 198.0 198.0 Hovedskydning
78249 Michael Brasch Midtdjurs skytteforening ÅK1 200.0 200.0 Hovedskydning
78249 Michael Brasch Midtdjurs skytteforening ÅK1 200.0 200.0 Mesterskab
93031 Simon Andersen Løgstør Sportsskytteklub J1 200.0 200.0 Mesterskab
93031 Simon Andersen Løgstør Sportsskytteklub J1 199.0 199.0 Hovedskydning
93142 Andreas Vølker Aalborg Skyttekreds J2 193.0 193.0 Hovedskydning
93828 Magnus Dahl Vester Hassing Skytteforening J1 199.0 199.0 Mesterskab
93828 Magnus Dahl Vester Hassing Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
97825 Frederik Hedemann Vester Hassing Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
98051 Jonas Brix Kristensen Vester Hassing Skytteforening BK1 195.0 195.0 Mesterskab
98051 Jonas Brix Kristensen Vester Hassing Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
16485 Jeppe V. Kristensen Aalborg Skyttekreds 1 191.0 191.0 Hovedskydning
16485 Jeppe V. Kristensen Aalborg Skyttekreds 1 192.0 192.0 Mesterskab
10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds V1 200.0 200.0 Mesterskab
10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds V1 199.0 199.0 Hovedskydning
104886 Emil Lindholt Nielsen Vester Hassing Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning

Til toppen