Landsdelsmesterskab 15m Riffel 2013 (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
88266 Inge Spangaard Futtrup Boddum-Ydby Skytteforening ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
92382 Nana Bloch Christensen Sjørring Skytteforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
92382 Nana Bloch Christensen Sjørring Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
88266 Inge Spangaard Futtrup Boddum-Ydby Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Mesterskab
88017 Pernille Jensen Boddum-Ydby Skytteforening J1 198.000 198.000 Mesterskab
88017 Pernille Jensen Boddum-Ydby Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
28262 Kristian Amby Fabricius Boddum-Ydby Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
28262 Kristian Amby Fabricius Boddum-Ydby Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
108364 Marie Harbøll Andersen Karby Skyttekreds BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
28735 Rikke Sandal Thisted Skyttekreds J1 197.000 197.000 Mesterskab
28735 Rikke Sandal Thisted Skyttekreds J1 198.000 198.000 Hovedskydning
88024 Nanna Lynggaard Kristensen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
88024 Nanna Lynggaard Kristensen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
28888 Leif Noppenau Karby Skyttekreds V2 199.000 199.000 Hovedskydning
28888 Leif Noppenau Karby Skyttekreds V2 199.000 199.000 Mesterskab
28860 Mads Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds J1 200.000 200.000 Hovedskydning
28860 Mads Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds J1 197.000 197.000 Mesterskab
96977 Sara Bloch Sjørring Skytteforening UNG 173.000 173.000 Hovedskydning
93640 Rasmus Jensen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
93640 Rasmus Jensen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
26777 Knud Søndergård Karby Skyttekreds V2 191.000 191.000 Hovedskydning
26777 Knud Søndergård Karby Skyttekreds V2 190.000 190.000 Mesterskab
28415 Asbjørn Søndergård Sjørring Skytteforening UNG 183.000 183.000 Mesterskab
28415 Asbjørn Søndergård Sjørring Skytteforening UNG 182.000 182.000 Hovedskydning
80941 Jakob Krog Sloth Thisted Skyttekreds J1 198.000 198.000 Mesterskab
80941 Jakob Krog Sloth Thisted Skyttekreds J1 198.000 198.000 Hovedskydning
96977 Sara Bloch Sjørring Skytteforening UNG 185.000 185.000 Mesterskab
106222 Marc Lund Jensen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
85377 Niels Christensen Boddum-Ydby Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
85377 Niels Christensen Boddum-Ydby Skytteforening J1 197.000 197.000 Mesterskab
91423 Mads Kappel Boddum-Ydby Skytteforening J2 199.000 199.000 Mesterskab
91423 Mads Kappel Boddum-Ydby Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
93561 Mogens Kappel Boddum-Ydby Skytteforening BK1 195.000 195.000 Mesterskab
93561 Mogens Kappel Boddum-Ydby Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
29126 Bent Olesen Karby Skyttekreds V1 199.000 199.000 Hovedskydning
29126 Bent Olesen Karby Skyttekreds V1 199.000 199.000 Mesterskab
29024 Hans Andersen Thisted Skyttekreds ÅK2 198.000 198.000 Mesterskab
29024 Hans Andersen Thisted Skyttekreds ÅK2 198.000 198.000 Hovedskydning

Til toppen