Karby-Hurup pistol terræn (GrovPistol andre end cal. 32) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening GPA 54.000 48.000 Hovedskydning
43974 Sten Aarestrup Aabenraa Skytteforening GPA 57.000 51.000 Hovedskydning
41920 Kaj Kastrup Vejen/Skibelund Skf. GPA 26.000 23.000 Hovedskydning
44032 Henning Dall Aabenraa Skytteforening GPA 49.000 44.000 Hovedskydning
92177 Martin Kolling Assentoft Skytteforening GPA 32.000 29.000 Hovedskydning
86998 Hasse Nielsen Vordingborg Skytteforening GPA 26.000 23.000 Hovedskydning
18262 Ivan Jensen Djurslands PistolKlub GPA 14.000 13.000 Hovedskydning
67769 Bo Carstensen RI 98 Skytteforening GPA 42.000 38.000 Hovedskydning
92513 Henrik Lindegaard RI 98 Skytteforening GPA 51.000 46.000 Hovedskydning
92513 Henrik Lindegaard Kongsted Skytteforening GPA 51.000 46.000 Hovedskydning
23200 Solveig kjeldsen Skytteklubben DSB/ASF GPA 31.000 28.000 Hovedskydning
105895 Thomas Borgen RI 98 Skytteforening GPA 43.000 38.000 Hovedskydning
24717 Brian Therkildsen Århus Pistolklub GPA 46.000 41.000 Hovedskydning
22548 Jan Bøgely Silkeborg Skyttekreds GPA 26.000 23.000 Hovedskydning
29712 John Andresen Struer Skyttekreds GPA 35.000 31.000 Hovedskydning
132156 Per Fjord Carlsen Varde Skytteforening GPA 28.000 25.000 Hovedskydning
12636 John Olesen Hobro Egnens Skytteforening GPA 26.000 23.000 Hovedskydning
14365 Ivan Hjortshøj Vadum Skytteforening af 1970 GPA 29.000 26.000 Hovedskydning
24998 Torben Brohus Århus Pistolklub GPA 40.000 36.000 Hovedskydning
88234 Mikael Bo Hansen Aalborg Skyttekreds GPA 21.000 19.000 Hovedskydning
13406 Jens Grundvad Skjern Skytteforening GPA 49.000 44.000 Hovedskydning
GPA 52.000 46.000 Hovedskydning
31414 Ivan Kristensen Engesvang Skyttekreds GPA 38.000 34.000 Hovedskydning
89048 Jørn Christensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling GPA 28.000 25.000 Hovedskydning
105762 Christian Rixen Brandt Andersen Skive Pistolklub GPA 43.000 38.000 Hovedskydning
23724 Hans Kurt Pedersen Grenå Skyttekreds GPA 43.000 38.000 Hovedskydning
23961 Uffe Høgh Århus Pistolklub GPA 46.000 41.000 Hovedskydning
24121 Steffen Høgh Århus Pistolklub GPA 57.000 51.000 Hovedskydning
103432 Ulrik Grodt Ølsted Skytteforening GPA 46.000 41.000 Hovedskydning
99727 Palle Damgaard Nielsen RI 98 Skytteforening GPA 29.000 26.000 Hovedskydning
56654 Arne Eliassen Kongsted Skytteforening GPA 36.000 32.000 Hovedskydning
89919 Carina Molsing Sørensen Ringsted Skytteforening GPA 31.000 28.000 Hovedskydning
90854 Kim Laursen Skive Pistolklub GPA 31.000 28.000 Hovedskydning
88577 Kristian Toft Sports skytterne Snedsted GPA 40.000 36.000 Hovedskydning
37659 Preben Pedersen Skjern Skytteforening GPA 42.000 38.000 Hovedskydning
29559 Kim Frandsen Struer Skyttekreds GPA 55.000 49.000 Hovedskydning
24504 John Jørgensen Århus Pistolklub GPA 43.000 38.000 Hovedskydning
93356 Brian Brix Christiansen Thisted Pistolklub GPA 22.000 20.000 Hovedskydning
12731 Torben B. Schmidt St. Restrup Idrætsforening GPA 34.000 30.000 Hovedskydning
93718 Mads Wrønding Københavns Amts Skyttelaug GPA 35.000 31.000 Hovedskydning
17570 Frank Kristensen Allingåbro Skytteforening GPA 56.000 50.000 Hovedskydning
32050 Ove Jensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling GPA 40.000 36.000 Hovedskydning
45489 David Larsen Svendborg Skyttekreds GPA 54.000 48.000 Hovedskydning
97099 Carsten Bruhn Karby Skyttekreds GPA 56.000 50.000 Hovedskydning
105170 Kosta Klasnic Djurslands PistolKlub GPA 32.000 29.000 Hovedskydning
14386 Hardy Grønhøj Vadum Skytteforening af 1970 GPA 44.000 39.000 Hovedskydning
13216 Henrik Jensen Støvring Skytteforening GPA 35.000 31.000 Hovedskydning
31381 Poul Arne Sørensen Engesvang Skyttekreds GPA 44.000 39.000 Hovedskydning
31423 Erik A. Christensen Engesvang Skyttekreds GPA 37.000 33.000 Hovedskydning
22736 Allan Nielsen Silkeborg Skyttekreds GPA 42.000 38.000 Hovedskydning
32017 Poul Nykjær Lind Skytteforening GPA 42.000 38.000 Hovedskydning
95341 Jørgen Nielsen Lind Skytteforening GPA 29.000 26.000 Hovedskydning
22935 Kurt Persen Allingåbro Skytteforening GPA 32.000 29.000 Hovedskydning
25936 Steffen V Mogensen Skytteklubben DSB/ASF GPA 35.000 31.000 Hovedskydning
26454 Andreas Andersson Skytteklubben DSB/ASF GPA 38.000 34.000 Hovedskydning
78290 David Dam Olsson Skytteklubben DSB/ASF GPA 52.000 46.000 Hovedskydning
92827 Poul Ognew Aabenraa Skytteforening GPA 31.000 28.000 Hovedskydning

Til toppen