Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
DDS Thy-Mors Landsdelsmesterskab 15m (Riffel, 15m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Nordjylland
Alle foreninger
Bjergby SGI&U
Boddum-Ydby Skytteforening
Karby Skyttekreds
Nykøbing Mors Skyttekreds
Sjørring Skytteforening
Sports skytterne Snedsted
Thisted Skyttekreds
Østerild Skytteforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
101367
Flemming Rohr Pedersen
Sports skytterne Snedsted
V3
182.000
182.000
Hovedskydning
101367
Flemming Rohr Pedersen
Sports skytterne Snedsted
V3
185.000
185.000
Mesterskab
29014
Henning Christensen
Sjørring Skytteforening
V2
194.000
194.000
Hovedskydning
29014
Henning Christensen
Sjørring Skytteforening
V2
188.000
188.000
Mesterskab
27033
Mathias Mikkelsen
Bjergby SGI&U
J1
193.000
193.000
Mesterskab
27033
Mathias Mikkelsen
Bjergby SGI&U
J1
197.000
197.000
Hovedskydning
93640
Rasmus Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
93640
Rasmus Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
80973
Thomas Egeberg
Sports skytterne Snedsted
J2
190.000
190.000
Mesterskab
80973
Thomas Egeberg
Sports skytterne Snedsted
J2
188.000
188.000
Hovedskydning
101421
Freja Veng
Karby Skyttekreds
BK3
186.000
186.000
Mesterskab
101421
Freja Veng
Karby Skyttekreds
BK3
182.000
182.000
Hovedskydning
102656
Majbritt Thoftdahl
Sports skytterne Snedsted
ÅK3
178.000
178.000
Mesterskab
102656
Majbritt Thoftdahl
Sports skytterne Snedsted
ÅK3
184.000
184.000
Hovedskydning
94338
Ryan Mikkelsen
Bjergby SGI&U
ÅK2
197.000
197.000
Mesterskab
94338
Ryan Mikkelsen
Bjergby SGI&U
ÅK2
194.000
194.000
Hovedskydning
94122
Joe Jensen
Østerild Skytteforening
3
171.000
171.000
Mesterskab
94122
Joe Jensen
Østerild Skytteforening
3
169.000
169.000
Hovedskydning
85989
Mathias Engelst
Karby Skyttekreds
UNG
177.000
177.000
Hovedskydning
85989
Mathias Engelst
Karby Skyttekreds
UNG
177.000
177.000
Mesterskab
28916
Knud Larsen
Sjørring Skytteforening
V3
172.000
172.000
Mesterskab
28916
Knud Larsen
Sjørring Skytteforening
V3
179.000
179.000
Hovedskydning
28851
Maren B. Pedersen
Sjørring Skytteforening
V1
190.000
190.000
Hovedskydning
28851
Maren B. Pedersen
Sjørring Skytteforening
V1
196.000
196.000
Mesterskab
28262
Kristian Amby Fabricius
Boddum-Ydby Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
28262
Kristian Amby Fabricius
Boddum-Ydby Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
29023
Hans Jøren Zoega Strømgaard Jensen
Østerild Skytteforening
2
193.000
193.000
Hovedskydning
29023
Hans Jøren Zoega Strømgaard Jensen
Østerild Skytteforening
2
184.000
184.000
Mesterskab
29053
Egon Christensen
Sjørring Skytteforening
2
188.000
188.000
Hovedskydning
29053
Egon Christensen
Sjørring Skytteforening
2
192.000
192.000
Mesterskab
85376
Bjarne Dewett Weber Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
ÅK2
193.000
193.000
Hovedskydning
85376
Bjarne Dewett Weber Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
ÅK2
195.000
195.000
Mesterskab
88024
Nanna Lynggaard Kristensen
Boddum-Ydby Skytteforening
BK1
195.000
195.000
Mesterskab
88024
Nanna Lynggaard Kristensen
Boddum-Ydby Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
93788
Christoffer Vad Zacho
Bjergby SGI&U
BK3
194.000
194.000
Hovedskydning
93788
Christoffer Vad Zacho
Bjergby SGI&U
BK3
191.000
191.000
Mesterskab
95573
Andreas Alstrup
Bjergby SGI&U
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
95573
Andreas Alstrup
Bjergby SGI&U
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
98860
Charlotte Falsig Jensen
Karby Skyttekreds
BK2
193.000
193.000
Mesterskab
98860
Charlotte Falsig Jensen
Karby Skyttekreds
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
102756
Laust Johansen
Bjergby SGI&U
BK2
193.000
193.000
Mesterskab
102756
Laust Johansen
Bjergby SGI&U
BK2
189.000
189.000
Hovedskydning
103225
Mathias Lund Madsen
Karby Skyttekreds
BK3
185.000
185.000
Mesterskab
103225
Mathias Lund Madsen
Karby Skyttekreds
BK3
184.000
184.000
Hovedskydning
104942
Maria Cicilia Andersen
Bjergby SGI&U
BK4
158.000
158.000
Mesterskab
104942
Maria Cicilia Andersen
Bjergby SGI&U
BK4
127.000
127.000
Hovedskydning
104947
Christoffer Andresen
Bjergby SGI&U
BK4
178.000
178.000
Mesterskab
104947
Christoffer Andresen
Bjergby SGI&U
BK4
179.000
179.000
Hovedskydning
28847
Marie Brandi
Thisted Skyttekreds
J2
191.000
191.000
Mesterskab
28847
Marie Brandi
Thisted Skyttekreds
J2
197.000
197.000
Hovedskydning
103770
Mikkel Lund
Østerild Skytteforening
BK4
170.000
170.000
Hovedskydning
103770
Mikkel Lund
Østerild Skytteforening
BK4
172.000
172.000
Mesterskab
102629
Mohamed Mogharbel
Thisted Skyttekreds
BK3
186.000
186.000
Hovedskydning
102629
Mohamed Mogharbel
Thisted Skyttekreds
BK3
192.000
192.000
Mesterskab
102630
Salim Mogharbel
Thisted Skyttekreds
BK3
188.000
188.000
Mesterskab
102630
Salim Mogharbel
Thisted Skyttekreds
BK3
190.000
190.000
Hovedskydning
103352
Daniel Einarsson
Thisted Skyttekreds
BK3
189.000
189.000
Mesterskab
103352
Daniel Einarsson
Thisted Skyttekreds
BK3
189.000
189.000
Hovedskydning
104968
Emma Gasberg
Thisted Skyttekreds
BK4
179.000
179.000
Mesterskab
104968
Emma Gasberg
Thisted Skyttekreds
BK4
180.000
180.000
Hovedskydning
105268
Arni Einarsson
Thisted Skyttekreds
ÅK3
183.000
183.000
Mesterskab
105268
Arni Einarsson
Thisted Skyttekreds
ÅK3
185.000
185.000
Hovedskydning
28414
Bent Erik Jensen
Sjørring Skytteforening
V3
183.000
183.000
Hovedskydning
28459
Ole Madsen
Sjørring Skytteforening
ÅK1
195.000
195.000
Mesterskab
28459
Ole Madsen
Sjørring Skytteforening
ÅK1
200.000
200.000
Hovedskydning
103769
Katrine Lund
Østerild Skytteforening
BK4
178.000
178.000
Mesterskab
103769
Katrine Lund
Østerild Skytteforening
BK4
178.000
178.000
Hovedskydning
28517
Karl Jonasen
Sjørring Skytteforening
ÅK3
188.000
188.000
Hovedskydning
103768
Daniel Jørgensen
Østerild Skytteforening
BK4
182.000
182.000
Hovedskydning
103768
Daniel Jørgensen
Østerild Skytteforening
BK4
191.000
191.000
Mesterskab
103488
Olivia Sørensen Johansen
Bjergby SGI&U
BK4
177.000
177.000
Hovedskydning
103488
Olivia Sørensen Johansen
Bjergby SGI&U
BK4
181.000
181.000
Mesterskab
102637
Ole Vestergaard Preetzmann Jensen
Sports skytterne Snedsted
ÅK3
178.000
178.000
Hovedskydning
102637
Ole Vestergaard Preetzmann Jensen
Sports skytterne Snedsted
ÅK3
182.000
182.000
Mesterskab
29117
Bitten Hansen
Sjørring Skytteforening
ÅK1
191.000
191.000
Mesterskab
97332
Emil Jensen
Sports skytterne Snedsted
BK3
189.000
189.000
Hovedskydning
88274
Laila Mikkelsen
Bjergby SGI&U
ÅK1
195.000
195.000
Mesterskab
88274
Laila Mikkelsen
Bjergby SGI&U
ÅK1
199.000
199.000
Hovedskydning
82600
Celine Schäffer
Sjørring Skytteforening
J2
199.000
199.000
Mesterskab
83754
Jesper Østergaard
Sjørring Skytteforening
J1
194.000
194.000
Hovedskydning
90340
Mathias Nielsen
Sjørring Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
90340
Mathias Nielsen
Sjørring Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
82600
Celine Schäffer
Sjørring Skytteforening
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
28896
Lars Brandi
Thisted Skyttekreds
ÅK2
190.000
190.000
Mesterskab
28896
Lars Brandi
Thisted Skyttekreds
ÅK2
192.000
192.000
Hovedskydning
102579
Niels Kristian Christiansen
Sjørring Skytteforening
BK3
196.000
196.000
Hovedskydning
102579
Niels Kristian Christiansen
Sjørring Skytteforening
BK3
197.000
197.000
Mesterskab
103495
Victor Ringgård Grison
Sjørring Skytteforening
BK4
185.000
185.000
Hovedskydning
103495
Victor Ringgård Grison
Sjørring Skytteforening
BK4
186.000
186.000
Mesterskab
104264
Sander Bonnerup Jepsen
Sjørring Skytteforening
BK4
171.000
171.000
Mesterskab
104264
Sander Bonnerup Jepsen
Sjørring Skytteforening
BK4
172.000
172.000
Hovedskydning
28188
Steffan Hasager
Boddum-Ydby Skytteforening
J1
190.000
190.000
Mesterskab
28188
Steffan Hasager
Boddum-Ydby Skytteforening
J1
195.000
195.000
Hovedskydning
28660
Villy Kristensen
Sjørring Skytteforening
V1
200.000
200.000
Hovedskydning
28304
Emma Hasager
Boddum-Ydby Skytteforening
J2
198.000
198.000
Hovedskydning
28304
Emma Hasager
Boddum-Ydby Skytteforening
J2
191.000
191.000
Mesterskab
28312
Daniel Thomsen
Boddum-Ydby Skytteforening
UNG
186.000
186.000
Mesterskab
28312
Daniel Thomsen
Boddum-Ydby Skytteforening
UNG
184.000
184.000
Hovedskydning
85377
Niels Christensen
Boddum-Ydby Skytteforening
J2
196.000
196.000
Hovedskydning
85377
Niels Christensen
Boddum-Ydby Skytteforening
J2
196.000
196.000
Mesterskab
88017
Pernille Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
J1
197.000
197.000
Hovedskydning
88017
Pernille Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
J1
198.000
198.000
Mesterskab
88266
Inge Spanggaard Futtrup
Boddum-Ydby Skytteforening
ÅK1
195.000
195.000
Hovedskydning
88266
Inge Spanggaard Futtrup
Boddum-Ydby Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Mesterskab
28660
Villy Kristensen
Sjørring Skytteforening
V1
199.000
199.000
Mesterskab
93561
Mogens Kappel
Boddum-Ydby Skytteforening
BK1
195.000
195.000
Hovedskydning
93561
Mogens Kappel
Boddum-Ydby Skytteforening
BK1
193.000
193.000
Mesterskab
102651
Philip Spangaard Futtrup
Boddum-Ydby Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Mesterskab
28491
Majbritt Iversen
Sports skytterne Snedsted
ÅK2
190.000
190.000
Hovedskydning
28491
Majbritt Iversen
Sports skytterne Snedsted
ÅK2
191.000
191.000
Mesterskab
83719
Jens Søgaard
Sports skytterne Snedsted
V1
194.000
194.000
Hovedskydning
83719
Jens Søgaard
Sports skytterne Snedsted
V1
194.000
194.000
Mesterskab
93562
Mathias Toftdahl
Sports skytterne Snedsted
BK2
192.000
192.000
Mesterskab
93562
Mathias Toftdahl
Sports skytterne Snedsted
BK2
191.000
191.000
Hovedskydning
28787
Morten Kær
Sjørring Skytteforening
UNG
171.000
171.000
Mesterskab
28748
Pia Jensen
Østerild Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
28748
Pia Jensen
Østerild Skytteforening
ÅK1
197.000
197.000
Mesterskab
103141
Andresas B. Andersen
Østerild Skytteforening
BK4
181.000
181.000
Hovedskydning
103141
Andresas B. Andersen
Østerild Skytteforening
BK4
183.000
183.000
Mesterskab
94452
Mette Poulsen
Karby Skyttekreds
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
94452
Mette Poulsen
Karby Skyttekreds
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
95575
Line Horsager Poulsen
Karby Skyttekreds
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
95575
Line Horsager Poulsen
Karby Skyttekreds
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
28787
Morten Kær
Sjørring Skytteforening
UNG
156.000
156.000
Hovedskydning
102711
Sofie Møller Frantsen
Bjergby SGI&U
BK3
199.000
199.000
Mesterskab
102711
Sofie Møller Frantsen
Bjergby SGI&U
BK3
198.000
198.000
Hovedskydning
103169
Lars Eggerstedt
Karby Skyttekreds
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
103169
Lars Eggerstedt
Karby Skyttekreds
BK2
191.000
191.000
Mesterskab
103236
Isabella Christensen
Karby Skyttekreds
BK4
177.000
177.000
Hovedskydning
103236
Isabella Christensen
Karby Skyttekreds
BK4
166.000
166.000
Mesterskab
103237
Marc Gade Larsen
Karby Skyttekreds
BK3
194.000
194.000
Mesterskab
103237
Marc Gade Larsen
Karby Skyttekreds
BK3
190.000
190.000
Hovedskydning
103241
Rasmus Beck
Karby Skyttekreds
BK3
184.000
184.000
Mesterskab
103241
Rasmus Beck
Karby Skyttekreds
BK3
188.000
188.000
Hovedskydning
104114
Andreas Lynggaard
Karby Skyttekreds
BK4
182.000
182.000
Hovedskydning
104114
Andreas Lynggaard
Karby Skyttekreds
BK4
175.000
175.000
Mesterskab
96977
Sara Bloch
Sjørring Skytteforening
J1
188.000
188.000
Mesterskab
104575
Rasmus Skov Fabricius
Karby Skyttekreds
BK4
166.000
166.000
Mesterskab
104575
Rasmus Skov Fabricius
Karby Skyttekreds
BK4
178.000
178.000
Hovedskydning
104651
Ib Poulsen
Karby Skyttekreds
ÅK3
192.000
192.000
Hovedskydning
104651
Ib Poulsen
Karby Skyttekreds
ÅK3
189.000
189.000
Mesterskab
96977
Sara Bloch
Sjørring Skytteforening
J1
195.000
195.000
Hovedskydning
100002
Louise Toft Thøgersen
Karby Skyttekreds
BK1
194.000
194.000
Mesterskab
100002
Louise Toft Thøgersen
Karby Skyttekreds
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
28663
Verner Jørgensen
Sjørring Skytteforening
V1
188.000
188.000
Hovedskydning
28663
Verner Jørgensen
Sjørring Skytteforening
V1
194.000
194.000
Mesterskab
97729
Anne D. V. Hjortshøj
Boddum-Ydby Skytteforening
ÅK2
193.000
193.000
Mesterskab
97729
Anne D. V. Hjortshøj
Boddum-Ydby Skytteforening
ÅK2
192.000
192.000
Hovedskydning
84718
Emil Gasberg
Thisted Skyttekreds
BK3
189.000
189.000
Mesterskab
84718
Emil Gasberg
Thisted Skyttekreds
BK3
192.000
192.000
Hovedskydning
103227
Peter Bak Hansen
Karby Skyttekreds
BK4
183.000
183.000
Mesterskab
103227
Peter Bak Hansen
Karby Skyttekreds
BK4
180.000
180.000
Hovedskydning
95600
Daniel Nikolajsen
Nykøbing Mors Skyttekreds
BK3
175.000
175.000
Hovedskydning
28911
Knud Rask Nielsen
Thisted Skyttekreds
V3
183.000
183.000
Hovedskydning
28911
Knud Rask Nielsen
Thisted Skyttekreds
V3
185.000
185.000
Mesterskab
28425
Thore P. Mejlholm
Thisted Skyttekreds
UNG
179.000
179.000
Mesterskab
28425
Thore P. Mejlholm
Thisted Skyttekreds
UNG
178.000
178.000
Hovedskydning
94415
Marcus Blaabjerg Hansen
Thisted Skyttekreds
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
94415
Marcus Blaabjerg Hansen
Thisted Skyttekreds
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
28517
Karl Jonasen
Sjørring Skytteforening
ÅK3
184.000
184.000
Mesterskab
27146
Allan Sørensen
Karby Skyttekreds
2
182.000
182.000
Mesterskab
27146
Allan Sørensen
Karby Skyttekreds
2
181.000
181.000
Hovedskydning
29045
Erik Reinbach Hansen
Sjørring Skytteforening
ÅK1
194.000
194.000
Mesterskab
29045
Erik Reinbach Hansen
Sjørring Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
28864
Mads Immersen
Sjørring Skytteforening
J2
197.000
197.000
Mesterskab
28860
Mads Bakke Nielsen
Thisted Skyttekreds
J1
194.000
194.000
Mesterskab
28860
Mads Bakke Nielsen
Thisted Skyttekreds
J1
197.000
197.000
Hovedskydning
28222
Michael Madsen
Boddum-Ydby Skytteforening
2
184.000
184.000
Mesterskab
28222
Michael Madsen
Boddum-Ydby Skytteforening
2
181.000
181.000
Hovedskydning
83255
Kristian Bak Pedersen
Bjergby SGI&U
ÅK1
199.000
199.000
Mesterskab
83255
Kristian Bak Pedersen
Bjergby SGI&U
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
28864
Mads Immersen
Sjørring Skytteforening
J2
198.000
198.000
Hovedskydning
29117
Bitten Hansen
Sjørring Skytteforening
ÅK1
191.000
191.000
Hovedskydning
83696
Jonas Østergaard
Sjørring Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
87346
Oliver Dahl Pedersen
Sjørring Skytteforening
BK3
193.000
193.000
Mesterskab
83696
Jonas Østergaard
Sjørring Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
29552
Lars Thesbjerg
Boddum-Ydby Skytteforening
1
192.000
192.000
Hovedskydning
29552
Lars Thesbjerg
Boddum-Ydby Skytteforening
1
195.000
195.000
Mesterskab
99642
Rasmus Jensen
Sports skytterne Snedsted
BK3
196.000
196.000
Mesterskab
99642
Rasmus Jensen
Sports skytterne Snedsted
BK3
195.000
195.000
Hovedskydning
29126
Bent Olesen
Sjørring Skytteforening
V1
195.000
195.000
Mesterskab
29126
Bent Olesen
Sjørring Skytteforening
V1
196.000
196.000
Hovedskydning
83754
Jesper Østergaard
Sjørring Skytteforening
J1
195.000
195.000
Mesterskab
99005
Emma Vangsgaard
Sjørring Skytteforening
BK3
193.000
193.000
Mesterskab
99005
Emma Vangsgaard
Sjørring Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Hovedskydning
28245
Louise Madsen
Boddum-Ydby Skytteforening
UNG
186.000
186.000
Mesterskab
28245
Louise Madsen
Boddum-Ydby Skytteforening
UNG
187.000
187.000
Hovedskydning
92382
Nana Bloch Christensen
Sjørring Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
92382
Nana Bloch Christensen
Sjørring Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Mesterskab
88271
Mia Meyer Jensen
Østerild Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
88271
Mia Meyer Jensen
Østerild Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
91423
Mads Kappel
Boddum-Ydby Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
91423
Mads Kappel
Boddum-Ydby Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Mesterskab
92976
Kenneth Bang Langvang
Boddum-Ydby Skytteforening
J2
198.000
198.000
Hovedskydning
92976
Kenneth Bang Langvang
Boddum-Ydby Skytteforening
J2
188.000
188.000
Mesterskab
82992
Thomas Bach Andersen
Sports skytterne Snedsted
BK3
186.000
186.000
Mesterskab
82992
Thomas Bach Andersen
Sports skytterne Snedsted
BK3
186.000
186.000
Hovedskydning
83698
Tim Søgaard
Sports skytterne Snedsted
J2
193.000
193.000
Hovedskydning
83698
Tim Søgaard
Sports skytterne Snedsted
J2
192.000
192.000
Mesterskab
28418
Anders K. Jørgensen
Boddum-Ydby Skytteforening
1
190.000
190.000
Mesterskab
98859
Nadia Johanne Gabriel Thisted
Karby Skyttekreds
BK2
192.000
192.000
Hovedskydning
98859
Nadia Johanne Gabriel Thisted
Karby Skyttekreds
BK2
195.000
195.000
Mesterskab
104378
Christian Strøm Horsager
Karby Skyttekreds
BK4
190.000
190.000
Hovedskydning
104378
Christian Strøm Horsager
Karby Skyttekreds
BK4
185.000
185.000
Mesterskab
95599
Frederik Knudstrup
Nykøbing Mors Skyttekreds
BK3
176.000
176.000
Hovedskydning
104000
Liselotte Overbeck Gregersen
Boddum-Ydby Skytteforening
ÅK2
197.000
197.000
Mesterskab
104000
Liselotte Overbeck Gregersen
Boddum-Ydby Skytteforening
ÅK2
194.000
194.000
Hovedskydning
103867
Nicolaj Kvist
Nykøbing Mors Skyttekreds
BK3
190.000
190.000
Hovedskydning
104792
Victor Kjær Stampe
Bjergby SGI&U
BK4
182.000
182.000
Hovedskydning
27027
Michelle Amby Thomassen
Karby Skyttekreds
J1
198.000
198.000
Hovedskydning
27027
Michelle Amby Thomassen
Karby Skyttekreds
J1
199.000
199.000
Mesterskab
99523
Laust Vestergaard Agesen
Sjørring Skytteforening
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
99523
Laust Vestergaard Agesen
Sjørring Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Mesterskab
104792
Victor Kjær Stampe
Bjergby SGI&U
BK4
190.000
190.000
Mesterskab
104791
Martin Nielsen
Bjergby SGI&U
BK4
174.000
174.000
Hovedskydning
104791
Martin Nielsen
Bjergby SGI&U
BK4
175.000
175.000
Mesterskab
104790
Mathias Bertelsen
Bjergby SGI&U
BK4
189.000
189.000
Mesterskab
87346
Oliver Dahl Pedersen
Sjørring Skytteforening
BK3
187.000
187.000
Hovedskydning
104790
Mathias Bertelsen
Bjergby SGI&U
BK4
188.000
188.000
Hovedskydning
28523
Jonas Munkholm
Sports skytterne Snedsted
BK2
187.000
187.000
Mesterskab
28523
Jonas Munkholm
Sports skytterne Snedsted
BK2
191.000
191.000
Hovedskydning
93636
Lars Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
3
179.000
179.000
Mesterskab
93636
Lars Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
3
170.000
170.000
Hovedskydning
101368
Søren Bach Andersen
Sports skytterne Snedsted
BK4
178.000
178.000
Hovedskydning
101368
Søren Bach Andersen
Sports skytterne Snedsted
BK4
175.000
175.000
Mesterskab
104647
Simon Stentoft Svenningsen
Bjergby SGI&U
BK4
182.000
182.000
Hovedskydning
104647
Simon Stentoft Svenningsen
Bjergby SGI&U
BK4
184.000
184.000
Mesterskab
104788
Elias Würtz Vestergaard
Bjergby SGI&U
BK4
185.000
185.000
Hovedskydning
104788
Elias Würtz Vestergaard
Bjergby SGI&U
BK4
189.000
189.000
Mesterskab
100001
Anne Katrine Thøgersen
Karby Skyttekreds
BK2
188.000
188.000
Mesterskab
100001
Anne Katrine Thøgersen
Karby Skyttekreds
BK2
192.000
192.000
Hovedskydning
87864
Frans Jensen
Sports skytterne Snedsted
ÅK3
176.000
176.000
Mesterskab
87864
Frans Jensen
Sports skytterne Snedsted
ÅK3
181.000
181.000
Hovedskydning
28418
Anders K. Jørgensen
Boddum-Ydby Skytteforening
1
188.000
188.000
Hovedskydning
103286
Jesper Daniel Pedersen
Sports skytterne Snedsted
BK4
183.000
183.000
Hovedskydning
88023
Simone Futtrup
Boddum-Ydby Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
88023
Simone Futtrup
Boddum-Ydby Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
103286
Jesper Daniel Pedersen
Sports skytterne Snedsted
BK4
187.000
187.000
Mesterskab
27027
Michelle Amby Thomassen
Bjergby SGI&U
J1
199.000
199.000
Mesterskab
27027
Michelle Amby Thomassen
Bjergby SGI&U
J1
198.000
198.000
Hovedskydning
28556
Gunvor P. Mejlholm
Thisted Skyttekreds
UNG
185.000
185.000
Mesterskab
28556
Gunvor P. Mejlholm
Thisted Skyttekreds
UNG
184.000
184.000
Hovedskydning
83672
Emil Bakke Nielsen
Thisted Skyttekreds
BK3
189.000
189.000
Mesterskab
83672
Emil Bakke Nielsen
Thisted Skyttekreds
BK3
177.000
177.000
Hovedskydning
28978
Jens Kr. Smed
Østerild Skytteforening
3
167.000
167.000
Mesterskab
104949
Johan S. Pedersen
Bjergby SGI&U
BK4
185.000
185.000
Hovedskydning
104949
Johan S. Pedersen
Bjergby SGI&U
BK4
186.000
186.000
Mesterskab
28978
Jens Kr. Smed
Østerild Skytteforening
3
179.000
179.000
Hovedskydning
28591
Anne Grete Iversen
Sports skytterne Snedsted
ÅK2
194.000
194.000
Hovedskydning
28591
Anne Grete Iversen
Sports skytterne Snedsted
ÅK2
192.000
192.000
Mesterskab
29044
Erik Lund
Østerild Skytteforening
ÅK1
191.000
191.000
Mesterskab
29044
Erik Lund
Østerild Skytteforening
ÅK1
194.000
194.000
Hovedskydning
29143
Anna K. Juul Lukassen
Thisted Skyttekreds
ÅK2
196.000
196.000
Mesterskab
29143
Anna K. Juul Lukassen
Thisted Skyttekreds
ÅK2
194.000
194.000
Hovedskydning
103548
Stine Gøttrup
Østerild Skytteforening
J2
195.000
195.000
Mesterskab
103548
Stine Gøttrup
Østerild Skytteforening
J2
193.000
193.000
Hovedskydning
28579
Christian Kjær Pedersen
Thisted Skyttekreds
V1
197.000
197.000
Hovedskydning
28579
Christian Kjær Pedersen
Thisted Skyttekreds
V1
199.000
199.000
Mesterskab
97333
Benjamin Jensen
Sports skytterne Snedsted
J2
185.000
185.000
Hovedskydning
97734
Kristian Overbeck Gregersen
Boddum-Ydby Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
103288
Ronni Simonsen Sund
Sports skytterne Snedsted
BK3
190.000
190.000
Hovedskydning
103288
Ronni Simonsen Sund
Sports skytterne Snedsted
BK3
187.000
187.000
Mesterskab
105267
Jacob Andersen
Sports skytterne Snedsted
BK4
172.000
172.000
Mesterskab
105267
Jacob Andersen
Sports skytterne Snedsted
BK4
177.000
177.000
Hovedskydning
28604
Kjeld Søe
Østerild Skytteforening
ÅK2
185.000
185.000
Mesterskab
28604
Kjeld Søe
Østerild Skytteforening
ÅK2
190.000
190.000
Hovedskydning
97734
Kristian Overbeck Gregersen
Boddum-Ydby Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Mesterskab
28564
Elsebeth K. Pedersen
Thisted Skyttekreds
ÅK1
194.000
194.000
Hovedskydning
28564
Elsebeth K. Pedersen
Thisted Skyttekreds
ÅK1
192.000
192.000
Mesterskab
93793
Rasmus Steffensen
Bjergby SGI&U
BK1
196.000
196.000
Hovedskydning
93793
Rasmus Steffensen
Bjergby SGI&U
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
97739
Michael T. Rasmusssen
Bjergby SGI&U
BK3
192.000
192.000
Mesterskab
97739
Michael T. Rasmusssen
Bjergby SGI&U
BK3
192.000
192.000
Hovedskydning
99827
Andreas Nielsen
Bjergby SGI&U
BK3
187.000
187.000
Hovedskydning
99827
Andreas Nielsen
Bjergby SGI&U
BK3
190.000
190.000
Mesterskab
88261
Tove Brix Korsgård
Boddum-Ydby Skytteforening
ÅK1
195.000
195.000
Hovedskydning
26939
Ejvind M. Jensen
Bjergby SGI&U
ÅK1
196.000
196.000
Hovedskydning
26939
Ejvind M. Jensen
Bjergby SGI&U
ÅK1
200.000
200.000
Mesterskab
88261
Tove Brix Korsgård
Boddum-Ydby Skytteforening
ÅK1
195.000
195.000
Mesterskab
95321
Amalie Birk D. Sørensen
Karby Skyttekreds
BK3
182.000
182.000
Hovedskydning
104943
Marie Kjær Jensen
Bjergby SGI&U
BK4
196.000
196.000
Hovedskydning
104943
Marie Kjær Jensen
Bjergby SGI&U
BK4
190.000
190.000
Mesterskab
97871
Peter Josefsen
Boddum-Ydby Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Mesterskab
97871
Peter Josefsen
Boddum-Ydby Skytteforening
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
85621
Rasmus Immersen
Sjørring Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Mesterskab
105160
Frederik Krog
Bjergby SGI&U
BK4
187.000
187.000
Hovedskydning
105160
Frederik Krog
Bjergby SGI&U
BK4
186.000
186.000
Mesterskab
103493
Fredrik Vandet Iversen
Sjørring Skytteforening
BK3
194.000
194.000
Hovedskydning
28504
Kurt Nielsen
Sports skytterne Snedsted
V2
188.000
188.000
Hovedskydning
80989
Jens Vækild Kristensen
Sports skytterne Snedsted
V3
189.000
189.000
Hovedskydning
80989
Jens Vækild Kristensen
Sports skytterne Snedsted
V3
188.000
188.000
Mesterskab
84771
Erik Andersen
Sports skytterne Snedsted
ÅK2
185.000
185.000
Hovedskydning
84771
Erik Andersen
Sports skytterne Snedsted
ÅK2
184.000
184.000
Mesterskab
92791
Jonas Schreiber Poulsen
Sports skytterne Snedsted
BK3
183.000
183.000
Hovedskydning
92791
Jonas Schreiber Poulsen
Sports skytterne Snedsted
BK3
172.000
172.000
Mesterskab
103493
Fredrik Vandet Iversen
Sjørring Skytteforening
BK3
190.000
190.000
Mesterskab
102580
Kasper Lund Larsen
Sjørring Skytteforening
BK3
184.000
184.000
Hovedskydning
102580
Kasper Lund Larsen
Sjørring Skytteforening
BK3
184.000
184.000
Mesterskab
97738
Christina Glöss
Karby Skyttekreds
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
28466
Nikolaj Madsen
Sjørring Skytteforening
ÅK2
195.000
195.000
Hovedskydning
28466
Nikolaj Madsen
Sjørring Skytteforening
ÅK2
192.000
192.000
Mesterskab
28415
Asbjørn Søndergård
Sjørring Skytteforening
UNG
180.000
180.000
Hovedskydning
28415
Asbjørn Søndergård
Sjørring Skytteforening
UNG
184.000
184.000
Mesterskab
104787
Carl Kjær Stampe
Bjergby SGI&U
BK4
154.000
154.000
Hovedskydning
104787
Carl Kjær Stampe
Bjergby SGI&U
BK4
165.000
165.000
Mesterskab
29136
Anni Brandi
Thisted Skyttekreds
ÅK1
194.000
194.000
Hovedskydning
86396
Niclas S Poulsen
Sports skytterne Snedsted
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
86396
Niclas S Poulsen
Sports skytterne Snedsted
BK2
178.000
178.000
Mesterskab
102577
Victoria Erina Sørensen
Sjørring Skytteforening
BK4
185.000
185.000
Mesterskab
82670
Simon Rose Jensen
Østerild Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
82670
Simon Rose Jensen
Østerild Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
141901
Egon Andersen
Østerild Skytteforening
V2
192.000
192.000
Hovedskydning
141901
Egon Andersen
Østerild Skytteforening
V2
192.000
192.000
Mesterskab
99641
Emil Kjelstrup
Sports skytterne Snedsted
BK3
191.000
191.000
Hovedskydning
99641
Emil Kjelstrup
Sports skytterne Snedsted
BK3
186.000
186.000
Mesterskab
29136
Anni Brandi
Thisted Skyttekreds
ÅK1
194.000
194.000
Mesterskab
26979
Stefanie Emilie Nielsen
Karby Skyttekreds
UNG
192.000
192.000
Mesterskab
26979
Stefanie Emilie Nielsen
Karby Skyttekreds
UNG
187.000
187.000
Hovedskydning
85621
Rasmus Immersen
Sjørring Skytteforening
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
97738
Christina Glöss
Karby Skyttekreds
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
29050
Else Jensen
Sjørring Skytteforening
ÅK2
196.000
196.000
Hovedskydning
82605
Lise Schäffer
Sjørring Skytteforening
ÅK1
197.000
197.000
Mesterskab
103496
Celena Bonnerup Jepsen
Sjørring Skytteforening
BK3
191.000
191.000
Mesterskab
97730
Camilla Bach Kristensen
Boddum-Ydby Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Hovedskydning
97730
Camilla Bach Kristensen
Boddum-Ydby Skytteforening
BK3
195.000
195.000
Mesterskab
93954
Erling Munkholm
Boddum-Ydby Skytteforening
V2
194.000
194.000
Hovedskydning
93954
Erling Munkholm
Boddum-Ydby Skytteforening
V2
185.000
185.000
Mesterskab
29074
Claus Hove Birch
Thisted Skyttekreds
J2
197.000
197.000
Hovedskydning
29074
Claus Hove Birch
Thisted Skyttekreds
J2
194.000
194.000
Mesterskab
28876
Lisse Christensen
Østerild Skytteforening
ÅK2
194.000
194.000
Hovedskydning
28876
Lisse Christensen
Østerild Skytteforening
ÅK2
192.000
192.000
Mesterskab
103496
Celena Bonnerup Jepsen
Sjørring Skytteforening
BK3
185.000
185.000
Hovedskydning
88263
Claus Brix Korsgaard
Boddum-Ydby Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Mesterskab
80499
Mathias Frost
Thisted Skyttekreds
J1
196.000
196.000
Mesterskab
80499
Mathias Frost
Thisted Skyttekreds
J1
198.000
198.000
Hovedskydning
80941
Jakob Krog Sloth
Thisted Skyttekreds
J2
192.000
192.000
Hovedskydning
80941
Jakob Krog Sloth
Thisted Skyttekreds
J2
196.000
196.000
Mesterskab
99619
Sanne Lundby Kristensen
Østerild Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
99619
Sanne Lundby Kristensen
Østerild Skytteforening
BK2
192.000
192.000
Mesterskab
27041
Maria Birk Sørensen
Karby Skyttekreds
ÅK1
199.000
199.000
Hovedskydning
27041
Maria Birk Sørensen
Karby Skyttekreds
ÅK1
192.000
192.000
Mesterskab
89565
Daniel Larsen Glöss
Karby Skyttekreds
J1
198.000
198.000
Mesterskab
89565
Daniel Larsen Glöss
Karby Skyttekreds
J1
197.000
197.000
Hovedskydning
103771
Nikolaj Sloth Jensen
Østerild Skytteforening
BK3
191.000
191.000
Mesterskab
103771
Nikolaj Sloth Jensen
Østerild Skytteforening
BK3
190.000
190.000
Hovedskydning
88263
Claus Brix Korsgaard
Boddum-Ydby Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
93637
Bent Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
V2
186.000
186.000
Mesterskab
93637
Bent Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
V2
193.000
193.000
Hovedskydning
101592
Elly Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
V3
191.000
191.000
Mesterskab
101592
Elly Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
V3
186.000
186.000
Hovedskydning
82605
Lise Schäffer
Sjørring Skytteforening
ÅK1
195.000
195.000
Hovedskydning
102626
Khaled Mogharbel
Thisted Skyttekreds
ÅK3
182.000
182.000
Hovedskydning
102626
Khaled Mogharbel
Thisted Skyttekreds
ÅK3
187.000
187.000
Mesterskab
104969
Mikkel Søe Larsen
Thisted Skyttekreds
BK4
181.000
181.000
Hovedskydning
104969
Mikkel Søe Larsen
Thisted Skyttekreds
BK4
181.000
181.000
Mesterskab
104299
Jacob Heise
Nykøbing Mors Skyttekreds
BK4
186.000
186.000
Hovedskydning
102577
Victoria Erina Sørensen
Sjørring Skytteforening
BK4
180.000
180.000
Hovedskydning
105003
Bjarke Møller Thing
Boddum-Ydby Skytteforening
BK4
191.000
191.000
Mesterskab
105003
Bjarke Møller Thing
Boddum-Ydby Skytteforening
BK4
187.000
187.000
Hovedskydning
103894
Rasmus Grandjean
Bjergby SGI&U
BK3
187.000
187.000
Hovedskydning
103894
Rasmus Grandjean
Bjergby SGI&U
BK3
185.000
185.000
Mesterskab
29135
Ann Sofie Kold Christiansen
Sjørring Skytteforening
J1
197.000
197.000
Hovedskydning
29135
Ann Sofie Kold Christiansen
Sjørring Skytteforening
J1
196.000
196.000
Mesterskab
95786
Emil Mikkelsen
Bjergby SGI&U
J1
198.000
198.000
Mesterskab
95786
Emil Mikkelsen
Bjergby SGI&U
J1
196.000
196.000
Hovedskydning
103218
Andreas Østergaard
Karby Skyttekreds
BK3
185.000
185.000
Hovedskydning
103218
Andreas Østergaard
Karby Skyttekreds
BK3
184.000
184.000
Mesterskab
28906
Kristian Brandi
Thisted Skyttekreds
2
187.000
187.000
Hovedskydning
28906
Kristian Brandi
Thisted Skyttekreds
2
181.000
181.000
Mesterskab
103226
Morten Have Lynggaard
Karby Skyttekreds
BK4
187.000
187.000
Hovedskydning
103226
Morten Have Lynggaard
Karby Skyttekreds
BK4
178.000
178.000
Mesterskab
29000
Irene Blak
Sjørring Skytteforening
V3
183.000
183.000
Mesterskab
92982
Damian Kristensen
Karby Skyttekreds
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
92982
Damian Kristensen
Karby Skyttekreds
BK2
185.000
185.000
Mesterskab
29000
Irene Blak
Sjørring Skytteforening
V3
180.000
180.000
Hovedskydning
96975
Nicolai Schäffer
Sjørring Skytteforening
BK4
182.000
182.000
Mesterskab
80502
Mads Andreasen
Østerild Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
80502
Mads Andreasen
Østerild Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
99978
Thomas Nielsen
Østerild Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Mesterskab
99978
Thomas Nielsen
Østerild Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
96975
Nicolai Schäffer
Sjørring Skytteforening
BK4
185.000
185.000
Hovedskydning
88272
Melissa Andreasen
Østerild Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
88272
Melissa Andreasen
Østerild Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Mesterskab
103172
Mikkel Fabricius
Karby Skyttekreds
BK3
185.000
185.000
Mesterskab
103172
Mikkel Fabricius
Karby Skyttekreds
BK3
184.000
184.000
Hovedskydning
93472
Anne Bakke Nielsen
Thisted Skyttekreds
BK4
180.000
180.000
Hovedskydning
93472
Anne Bakke Nielsen
Thisted Skyttekreds
BK4
190.000
190.000
Mesterskab
Til toppen