Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
Storstrømsskydning 2013 (Riffel, 15m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Midt- og Vestsjælland
DGI Nordsjælland
DGI Storkøbenhavn
DGI Storstrømmen
Alle foreninger
Faxe Skytteforening
Fløng-Hedehusene Skytteforening
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
Helsinge S&i - Skytteafd.
Holmegaard Skytteforening
Hvidovre Skyttekreds
Kongsted Skytteforening
Køge Skytteforening
Maribo Skytteforening
Nykøbing F. Skytteforening
Næstved Skytteforening
Ornebjerg Skytteforening
Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
Stege Ndr. Skytteforening
Tingsted Skytteforening
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
Vestfalster Skytteforening
Væggerløse Skytteforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
111560
Anders Røge
Næstved Skytteforening
J2
189.000
189.000
Hovedskydning
111560
Anders Røge
Næstved Skytteforening
J2
190.000
190.000
Mesterskab
55481
Kasper Larsen
Ornebjerg Skytteforening
ÅK3
185.000
185.000
Hovedskydning
55481
Kasper Larsen
Ornebjerg Skytteforening
ÅK3
182.000
182.000
Mesterskab
72629
Simon Færregaard
Ornebjerg Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Mesterskab
75460
Line Sørensen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Hovedskydning
75460
Line Sørensen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Mesterskab
72629
Simon Færregaard
Ornebjerg Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
55360
Tobias Nielsen
Ornebjerg Skytteforening
3
172.000
172.000
Hovedskydning
56391
Elisabeth Toftvad
Næstved Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Mesterskab
56391
Elisabeth Toftvad
Næstved Skytteforening
ÅK1
200.000
200.000
Hovedskydning
53137
Hanne Andersen
Tingsted Skytteforening
2
183.000
183.000
Hovedskydning
53137
Hanne Andersen
Tingsted Skytteforening
2
188.000
188.000
Mesterskab
55133
Peter Hansen
Stege Ndr. Skytteforening
1
185.000
185.000
Hovedskydning
55133
Peter Hansen
Stege Ndr. Skytteforening
1
191.000
191.000
Mesterskab
59536
Johnny Olsen
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
1
184.000
184.000
Hovedskydning
59536
Johnny Olsen
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
1
188.000
188.000
Mesterskab
54113
Poul Erik Hansen
Væggerløse Skytteforening
V1
198.000
198.000
Hovedskydning
54113
Poul Erik Hansen
Væggerløse Skytteforening
V1
200.000
200.000
Mesterskab
56448
Knud Nielsen
Kongsted Skytteforening
V3
190.000
190.000
Mesterskab
56448
Knud Nielsen
Kongsted Skytteforening
V3
192.000
192.000
Hovedskydning
V2
192.000
192.000
Hovedskydning
V2
192.000
192.000
Mesterskab
108983
Sten Færregaard
Ornebjerg Skytteforening
ÅK2
191.000
191.000
Mesterskab
108983
Sten Færregaard
Ornebjerg Skytteforening
ÅK2
189.000
189.000
Hovedskydning
54631
Bjarne Skov Pedersen
Vestfalster Skytteforening
V2
186.000
186.000
Hovedskydning
54631
Bjarne Skov Pedersen
Vestfalster Skytteforening
V2
193.000
193.000
Mesterskab
56096
Birthe Skytte
Næstved Skytteforening
V1
195.000
195.000
Mesterskab
56096
Birthe Skytte
Næstved Skytteforening
V1
196.000
196.000
Hovedskydning
104700
Nicklas Pries
Helsinge S&i - Skytteafd.
BK1
196.000
196.000
Mesterskab
104700
Nicklas Pries
Helsinge S&i - Skytteafd.
BK1
196.000
196.000
Hovedskydning
54142
Karen Lolle
Væggerløse Skytteforening
3
177.000
177.000
Hovedskydning
54142
Karen Lolle
Væggerløse Skytteforening
3
179.000
179.000
Mesterskab
96800
Lars Jacobsen
Holmegaard Skytteforening
3
172.000
172.000
Mesterskab
96800
Lars Jacobsen
Holmegaard Skytteforening
3
172.000
172.000
Hovedskydning
111530
Maja Juhl Hansen
Vestfalster Skytteforening
BK4
197.000
197.000
Mesterskab
111530
Maja Juhl Hansen
Vestfalster Skytteforening
BK4
199.000
199.000
Hovedskydning
55789
Svend Erik Reckeweg
Næstved Skytteforening
V2
195.000
195.000
Mesterskab
54902
Hans Pil
Nykøbing F. Skytteforening
V1
195.000
195.000
Mesterskab
54902
Hans Pil
Nykøbing F. Skytteforening
V1
197.000
197.000
Hovedskydning
55908
Leif Klausen
Næstved Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Hovedskydning
55908
Leif Klausen
Næstved Skytteforening
ÅK1
196.000
196.000
Mesterskab
55104
Tobias Garn Hansen
Stege Ndr. Skytteforening
J2
198.000
198.000
Mesterskab
55104
Tobias Garn Hansen
Stege Ndr. Skytteforening
J2
198.000
198.000
Hovedskydning
55168
Line P. Bertelsen
Stege Ndr. Skytteforening
UNG
188.000
188.000
Hovedskydning
55168
Line P. Bertelsen
Stege Ndr. Skytteforening
UNG
189.000
189.000
Mesterskab
55366
Svend Overgaard
Ornebjerg Skytteforening
ÅK3
184.000
184.000
Mesterskab
55366
Svend Overgaard
Ornebjerg Skytteforening
ÅK3
185.000
185.000
Hovedskydning
55477
Kenneth Bremer
Ornebjerg Skytteforening
2
188.000
188.000
Hovedskydning
55477
Kenneth Bremer
Ornebjerg Skytteforening
2
184.000
184.000
Mesterskab
90163
Jonas Jørgensen
Ornebjerg Skytteforening
UNG
165.000
165.000
Mesterskab
90163
Jonas Jørgensen
Ornebjerg Skytteforening
UNG
173.000
173.000
Hovedskydning
106378
Christoffer Petersen
Ornebjerg Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
106378
Christoffer Petersen
Ornebjerg Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Mesterskab
55789
Svend Erik Reckeweg
Næstved Skytteforening
V2
196.000
196.000
Hovedskydning
55299
Gert W. Olsen
Næstved Skytteforening
V2
191.000
191.000
Hovedskydning
80876
Ruddy Frederiksen
Næstved Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
80876
Ruddy Frederiksen
Næstved Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Mesterskab
81869
Leif Nielsen
Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
V2
191.000
191.000
Hovedskydning
81869
Leif Nielsen
Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
V2
190.000
190.000
Mesterskab
55571
Birthe Holm Thomsen
Ornebjerg Skytteforening
2
190.000
190.000
Hovedskydning
55571
Birthe Holm Thomsen
Ornebjerg Skytteforening
2
187.000
187.000
Mesterskab
53229
Kaj Pedersen
Maribo Skytteforening
V2
192.000
192.000
Mesterskab
53229
Kaj Pedersen
Maribo Skytteforening
V2
193.000
193.000
Hovedskydning
87091
Tanja R. Wriedt
Næstved Skytteforening
J1
198.000
198.000
Mesterskab
87091
Tanja R. Wriedt
Næstved Skytteforening
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
55299
Gert W. Olsen
Næstved Skytteforening
V2
194.000
194.000
Mesterskab
104699
Henning Pries
Helsinge S&i - Skytteafd.
ÅK2
190.000
190.000
Hovedskydning
104699
Henning Pries
Helsinge S&i - Skytteafd.
ÅK2
192.000
192.000
Mesterskab
106258
Annika Engler
Vestfalster Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Mesterskab
106258
Annika Engler
Vestfalster Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
56017
Henrik Pedersen
Næstved Skytteforening
ÅK1
200.000
200.000
Hovedskydning
56017
Henrik Pedersen
Næstved Skytteforening
ÅK1
195.000
195.000
Mesterskab
55698
Karsten Larsen
Ornebjerg Skytteforening
3
180.000
180.000
Hovedskydning
55698
Karsten Larsen
Ornebjerg Skytteforening
3
174.000
174.000
Mesterskab
104814
Kasper Pedersen
Faxe Skytteforening
J2
198.000
198.000
Hovedskydning
104814
Kasper Pedersen
Faxe Skytteforening
J2
198.000
198.000
Mesterskab
59650
Allan Knud Hansen
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
1
188.000
188.000
Mesterskab
65179
Bjørn Klaus Nath Nielsen
Helsinge S&i - Skytteafd.
V1
197.000
197.000
Mesterskab
65179
Bjørn Klaus Nath Nielsen
Helsinge S&i - Skytteafd.
V1
198.000
198.000
Hovedskydning
53054
Per Andersen
Tingsted Skytteforening
V1
196.000
196.000
Hovedskydning
55409
Nikolaj Overgaard
Ornebjerg Skytteforening
BK4
186.000
186.000
Mesterskab
55409
Nikolaj Overgaard
Ornebjerg Skytteforening
BK4
174.000
174.000
Hovedskydning
55546
Finn K. Larsen
Ornebjerg Skytteforening
3
162.000
162.000
Hovedskydning
53054
Per Andersen
Tingsted Skytteforening
V1
198.000
198.000
Mesterskab
92040
Marc Jensen
Vestfalster Skytteforening
J2
193.000
193.000
Mesterskab
100365
Natashia Mwanje Hansen
Ornebjerg Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
100365
Natashia Mwanje Hansen
Ornebjerg Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
92040
Marc Jensen
Vestfalster Skytteforening
J2
196.000
196.000
Hovedskydning
93345
Christian Hagemann
Vestfalster Skytteforening
J1
194.000
194.000
Hovedskydning
93345
Christian Hagemann
Vestfalster Skytteforening
J1
199.000
199.000
Mesterskab
99457
Dennis Hansen
Vestfalster Skytteforening
J1
193.000
193.000
Hovedskydning
99457
Dennis Hansen
Vestfalster Skytteforening
J1
195.000
195.000
Mesterskab
99458
Michael Hansen
Vestfalster Skytteforening
BK1
195.000
195.000
Mesterskab
99458
Michael Hansen
Vestfalster Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
54116
Ole Ebbe
Væggerløse Skytteforening
V1
200.000
200.000
Hovedskydning
109743
Anders Ladefoged
Næstved Skytteforening
J2
180.000
180.000
Hovedskydning
109743
Anders Ladefoged
Næstved Skytteforening
J2
180.000
180.000
Mesterskab
54116
Ole Ebbe
Væggerløse Skytteforening
V1
199.000
199.000
Mesterskab
59402
Torben Kaalund-Ramm
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
V2
193.000
193.000
Hovedskydning
59402
Torben Kaalund-Ramm
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
V2
191.000
191.000
Mesterskab
59650
Allan Knud Hansen
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
1
187.000
187.000
Hovedskydning
55109
Stefan Rasmussen
Ornebjerg Skytteforening
ÅK2
189.000
189.000
Hovedskydning
55328
Sven Ørrild
Ornebjerg Skytteforening
3
166.000
166.000
Mesterskab
55328
Sven Ørrild
Ornebjerg Skytteforening
3
160.000
160.000
Hovedskydning
83034
Jens Jacobsen
Ornebjerg Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
83034
Jens Jacobsen
Ornebjerg Skytteforening
BK2
191.000
191.000
Mesterskab
99427
Bent Christensen
Kongsted Skytteforening
V2
194.000
194.000
Mesterskab
99427
Bent Christensen
Kongsted Skytteforening
V2
191.000
191.000
Hovedskydning
56316
Per Lund Pedersen
Holmegaard Skytteforening
ÅK2
192.000
192.000
Hovedskydning
56316
Per Lund Pedersen
Holmegaard Skytteforening
ÅK2
193.000
193.000
Mesterskab
100140
Mette Hansen
Kongsted Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
55319
Preben Michaelsen
Ornebjerg Skytteforening
V3
179.000
179.000
Hovedskydning
55319
Preben Michaelsen
Ornebjerg Skytteforening
V3
185.000
185.000
Mesterskab
100140
Mette Hansen
Kongsted Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
55090
Børge Pehrson
Stege Ndr. Skytteforening
ÅK2
193.000
193.000
Mesterskab
55090
Børge Pehrson
Stege Ndr. Skytteforening
ÅK2
192.000
192.000
Hovedskydning
70271
Ib Vejvad Hansen
Hvidovre Skyttekreds
1
187.000
187.000
Mesterskab
V3
184.000
184.000
Hovedskydning
V3
183.000
183.000
Mesterskab
70271
Ib Vejvad Hansen
Hvidovre Skyttekreds
1
185.000
185.000
Hovedskydning
55109
Stefan Rasmussen
Ornebjerg Skytteforening
ÅK2
191.000
191.000
Mesterskab
87542
Claus Frederiksen
Stege Ndr. Skytteforening
ÅK1
200.000
200.000
Hovedskydning
64579
Thomas Møllegaard
Helsinge S&i - Skytteafd.
3
176.000
176.000
Hovedskydning
64579
Thomas Møllegaard
Helsinge S&i - Skytteafd.
3
179.000
179.000
Mesterskab
54808
Lisbeth Pil
Nykøbing F. Skytteforening
V1
194.000
194.000
Mesterskab
54808
Lisbeth Pil
Nykøbing F. Skytteforening
V1
191.000
191.000
Hovedskydning
86426
Frederikke Frederiksen
Stege Ndr. Skytteforening
J1
199.000
199.000
Hovedskydning
86426
Frederikke Frederiksen
Stege Ndr. Skytteforening
J1
198.000
198.000
Mesterskab
55352
Verner Nielsen
Ornebjerg Skytteforening
1
187.000
187.000
Hovedskydning
55770
Tove Sønderstgård
Næstved Skytteforening
V2
191.000
191.000
Hovedskydning
55770
Tove Sønderstgård
Næstved Skytteforening
V2
190.000
190.000
Mesterskab
55352
Verner Nielsen
Ornebjerg Skytteforening
1
190.000
190.000
Mesterskab
56376
Jens Rasmussen
Kongsted Skytteforening
V3
183.000
183.000
Hovedskydning
56376
Jens Rasmussen
Kongsted Skytteforening
V3
187.000
187.000
Mesterskab
55844
Ove Hansen
Næstved Skytteforening
V2
187.000
187.000
Mesterskab
55844
Ove Hansen
Næstved Skytteforening
V2
195.000
195.000
Hovedskydning
56284
Benny Christiansen
Kongsted Skytteforening
V1
196.000
196.000
Hovedskydning
56284
Benny Christiansen
Kongsted Skytteforening
V1
194.000
194.000
Mesterskab
70247
Sys Hansen
Hvidovre Skyttekreds
1
192.000
192.000
Mesterskab
70247
Sys Hansen
Hvidovre Skyttekreds
1
190.000
190.000
Hovedskydning
54509
Knud Holse
Vestfalster Skytteforening
V1
193.000
193.000
Hovedskydning
54509
Knud Holse
Vestfalster Skytteforening
V1
193.000
193.000
Mesterskab
90155
Mikkel Pedersen
Næstved Skytteforening
J1
194.000
194.000
Mesterskab
90155
Mikkel Pedersen
Næstved Skytteforening
J1
194.000
194.000
Hovedskydning
87542
Claus Frederiksen
Stege Ndr. Skytteforening
ÅK1
197.000
197.000
Mesterskab
53053
Per Henriksen
Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
V2
191.000
191.000
Mesterskab
107497
Emma Smedegaard
Vestfalster Skytteforening
J2
190.000
190.000
Mesterskab
105053
Anne M. Hansen
Vestfalster Skytteforening
BK2
191.000
191.000
Mesterskab
105053
Anne M. Hansen
Vestfalster Skytteforening
BK2
191.000
191.000
Hovedskydning
107498
Christine Hansen
Vestfalster Skytteforening
BK2
200.000
200.000
Hovedskydning
107498
Christine Hansen
Vestfalster Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Mesterskab
109972
Kjeld Jensen
Vestfalster Skytteforening
V3
192.000
192.000
Hovedskydning
109972
Kjeld Jensen
Vestfalster Skytteforening
V3
191.000
191.000
Mesterskab
53091
Line N. With
Stege Ndr. Skytteforening
1
186.000
186.000
Hovedskydning
53091
Line N. With
Stege Ndr. Skytteforening
1
189.000
189.000
Mesterskab
54172
Preben Grubbe
Væggerløse Skytteforening
V2
192.000
192.000
Mesterskab
54172
Preben Grubbe
Væggerløse Skytteforening
V2
190.000
190.000
Hovedskydning
88120
Løkke Pedersen
Næstved Skytteforening
J1
200.000
200.000
Mesterskab
88120
Løkke Pedersen
Næstved Skytteforening
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
65156
Ebbe B. Andersen
Helsinge S&i - Skytteafd.
V3
184.000
184.000
Mesterskab
65156
Ebbe B. Andersen
Helsinge S&i - Skytteafd.
V3
184.000
184.000
Hovedskydning
68807
Michael Hansen
Hvidovre Skyttekreds
1
188.000
188.000
Hovedskydning
68807
Michael Hansen
Hvidovre Skyttekreds
1
187.000
187.000
Mesterskab
101518
Anna Danielsen
Ornebjerg Skytteforening
J2
189.000
189.000
Hovedskydning
101518
Anna Danielsen
Ornebjerg Skytteforening
J2
193.000
193.000
Mesterskab
56691
Kenneth Hansen
Ornebjerg Skytteforening
2
180.000
180.000
Mesterskab
56691
Kenneth Hansen
Ornebjerg Skytteforening
2
180.000
180.000
Hovedskydning
108974
Kamilla Schlippe Jakobsen
Kongsted Skytteforening
BK2
199.000
199.000
Mesterskab
108974
Kamilla Schlippe Jakobsen
Kongsted Skytteforening
BK2
199.000
199.000
Hovedskydning
53053
Per Henriksen
Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
V2
194.000
194.000
Hovedskydning
54547
Jette Skov Pedersen
Vestfalster Skytteforening
V1
197.000
197.000
Hovedskydning
54547
Jette Skov Pedersen
Vestfalster Skytteforening
V1
192.000
192.000
Mesterskab
53166
Berrit Carlsen
Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
V1
197.000
197.000
Mesterskab
53166
Berrit Carlsen
Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
V1
197.000
197.000
Hovedskydning
107497
Emma Smedegaard
Vestfalster Skytteforening
J2
188.000
188.000
Hovedskydning
102820
Alexander Erik Meulengracht
Næstved Skytteforening
J2
185.000
185.000
Mesterskab
102820
Alexander Erik Meulengracht
Næstved Skytteforening
J2
180.000
180.000
Hovedskydning
97648
Mathilde Pedersen
Kongsted Skytteforening
J2
198.000
198.000
Mesterskab
97648
Mathilde Pedersen
Kongsted Skytteforening
J2
198.000
198.000
Hovedskydning
56375
Jesper Gerner Malmborg
Holmegaard Skytteforening
2
186.000
186.000
Mesterskab
56375
Jesper Gerner Malmborg
Holmegaard Skytteforening
2
186.000
186.000
Hovedskydning
85764
Erik Hudlebusch
Næstved Skytteforening
V2
191.000
191.000
Hovedskydning
85764
Erik Hudlebusch
Næstved Skytteforening
V2
189.000
189.000
Mesterskab
109735
Rasmus Dalgaard Larsen
Næstved Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Mesterskab
109735
Rasmus Dalgaard Larsen
Næstved Skytteforening
BK3
197.000
197.000
Hovedskydning
108615
Kristian Bülow
Næstved Skytteforening
J2
191.000
191.000
Hovedskydning
108615
Kristian Bülow
Næstved Skytteforening
J2
186.000
186.000
Mesterskab
108276
Mogens Graarup Hoven
Køge Skytteforening
V2
193.000
193.000
Mesterskab
108276
Mogens Graarup Hoven
Køge Skytteforening
V2
190.000
190.000
Hovedskydning
88524
Bo Sønderstgård
Næstved Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
88524
Bo Sønderstgård
Næstved Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
59981
Jørgen Søndergård
Næstved Skytteforening
V2
188.000
188.000
Hovedskydning
59981
Jørgen Søndergård
Næstved Skytteforening
V2
187.000
187.000
Mesterskab
104721
Peter H. Nielsen
Kongsted Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
104721
Peter H. Nielsen
Kongsted Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
56352
Line Gerner Malmborg
Holmegaard Skytteforening
J2
198.000
198.000
Hovedskydning
56352
Line Gerner Malmborg
Holmegaard Skytteforening
J2
198.000
198.000
Mesterskab
90251
Jens V. Henriksen
Holmegaard Skytteforening
1
191.000
191.000
Hovedskydning
90251
Jens V. Henriksen
Holmegaard Skytteforening
1
183.000
183.000
Mesterskab
107581
Nikolai Agger Høy
Fløng-Hedehusene Skytteforening
BK2
189.000
189.000
Mesterskab
107581
Nikolai Agger Høy
Fløng-Hedehusene Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
54298
Mogens Guldborg Jensen
Vestfalster Skytteforening
V1
194.000
194.000
Hovedskydning
54298
Mogens Guldborg Jensen
Vestfalster Skytteforening
V1
194.000
194.000
Mesterskab
102458
Henrik Hansen
Faxe Skytteforening
ÅK2
193.000
193.000
Mesterskab
102458
Henrik Hansen
Faxe Skytteforening
ÅK2
194.000
194.000
Hovedskydning
112215
Amalie Holm
Faxe Skytteforening
BK4
199.000
199.000
Mesterskab
112215
Amalie Holm
Faxe Skytteforening
BK4
198.000
198.000
Hovedskydning
54180
Finn Munksbo
Væggerløse Skytteforening
V2
194.000
194.000
Mesterskab
54180
Finn Munksbo
Væggerløse Skytteforening
V2
198.000
198.000
Hovedskydning
93566
Jens Frimann
Næstved Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
93566
Jens Frimann
Næstved Skytteforening
ÅK1
196.000
196.000
Mesterskab
95724
John Helstrup
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
ÅK1
197.000
197.000
Hovedskydning
95724
John Helstrup
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
ÅK1
197.000
197.000
Mesterskab
84054
Camilla Anna Kristiansen
Næstved Skytteforening
ÅK1
197.000
197.000
Hovedskydning
84054
Camilla Anna Kristiansen
Næstved Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Mesterskab
56001
Jan Mortensen
Næstved Skytteforening
V1
197.000
197.000
Hovedskydning
54168
Allan Bruun
Væggerløse Skytteforening
V2
189.000
189.000
Mesterskab
54168
Allan Bruun
Væggerløse Skytteforening
V2
186.000
186.000
Hovedskydning
55114
Sarah Garn Hansen
Stege Ndr. Skytteforening
UNG
192.000
192.000
Mesterskab
55114
Sarah Garn Hansen
Stege Ndr. Skytteforening
UNG
190.000
190.000
Hovedskydning
68899
Britta Hansen
Hvidovre Skyttekreds
1
185.000
185.000
Mesterskab
68899
Britta Hansen
Hvidovre Skyttekreds
1
189.000
189.000
Hovedskydning
109719
Jonas Rogert Pedersen
Næstved Skytteforening
BK3
189.000
189.000
Hovedskydning
109719
Jonas Rogert Pedersen
Næstved Skytteforening
BK3
186.000
186.000
Mesterskab
110883
Magnus Jacobsen
Næstved Skytteforening
BK4
198.000
198.000
Mesterskab
110883
Magnus Jacobsen
Næstved Skytteforening
BK4
196.000
196.000
Hovedskydning
108973
Tobias Ellehøj
Kongsted Skytteforening
BK2
199.000
199.000
Hovedskydning
108975
Rasmus Caspersen
Kongsted Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
103378
Martin Nielsen
Ornebjerg Skytteforening
J2
192.000
192.000
Hovedskydning
108973
Tobias Ellehøj
Kongsted Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Mesterskab
108975
Rasmus Caspersen
Kongsted Skytteforening
BK2
200.000
200.000
Mesterskab
103378
Martin Nielsen
Ornebjerg Skytteforening
J2
190.000
190.000
Mesterskab
103908
Marcus Sehested
Ornebjerg Skytteforening
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
103908
Marcus Sehested
Ornebjerg Skytteforening
J2
196.000
196.000
Mesterskab
56001
Jan Mortensen
Næstved Skytteforening
V1
200.000
200.000
Mesterskab
Til toppen