12032 Kr. Hyllinge 15 meter riffel og pistol (Standardpistol, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
104283 Kim Chabert Kirke Hyllinge Idrætsforening V2 242.0 242.0 Mesterskab
104283 Kim Chabert Kirke Hyllinge Idrætsforening V2 242.0 242.0 Hovedskydning
68657 Niels Dalhoff Andersen Karlslunde Skytteforening 2 274.0 274.0 Mesterskab
68657 Niels Dalhoff Andersen Karlslunde Skytteforening 2 282.0 282.0 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening ÅK1 261.0 261.0 Mesterskab
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening ÅK1 272.0 272.0 Hovedskydning
60328 Henrik Tolstrup Kirke Hyllinge Idrætsforening V2 227.0 227.0 Hovedskydning
104284 Carsten Jensen Kirke Hyllinge Idrætsforening 4 231.0 231.0 Hovedskydning
68245 Jim Poulsen Ballerup Skytteforening ÅK1 265.0 265.0 Hovedskydning
104284 Carsten Jensen Kirke Hyllinge Idrætsforening 4 231.0 231.0 Mesterskab
57099 Carl-Erik Larsen Strøby Skytteforening V2 256.0 256.0 Hovedskydning
57099 Carl-Erik Larsen Strøby Skytteforening V2 263.0 263.0 Mesterskab
86998 Hasse Nielsen Vordingborg Skytteforening ÅK1 286.0 286.0 Mesterskab
86998 Hasse Nielsen Vordingborg Skytteforening ÅK1 279.0 279.0 Hovedskydning
60345 Casper Christensen Kirke Hyllinge Idrætsforening UNG 130.0 130.0 Hovedskydning
60050 Mogens Hemann Roskilde Skytteforening 3 251.0 251.0 Mesterskab
60050 Mogens Hemann Roskilde Skytteforening 3 244.0 244.0 Hovedskydning
61936 Anders H. Nielsen Kirke Hyllinge Idrætsforening V1 261.0 261.0 Mesterskab
61936 Anders H. Nielsen Kirke Hyllinge Idrætsforening V1 275.0 275.0 Hovedskydning
98117 Lene Sjøgren Nykøbing Sj. Skytteforening ÅK2 243.0 243.0 Hovedskydning
105193 Jan Laursen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 3 256.0 256.0 Hovedskydning
105193 Jan Laursen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 3 264.0 264.0 Mesterskab
60269 Rasmus Ketelsen Kirke Hyllinge Idrætsforening UNG 254.0 254.0 Hovedskydning
60269 Rasmus Ketelsen Kirke Hyllinge Idrætsforening UNG 267.0 267.0 Mesterskab
60041 Theodor Diener Roskilde Skytteforening V1 286.0 286.0 Mesterskab
60041 Theodor Diener Roskilde Skytteforening V1 283.0 283.0 Hovedskydning
96397 Jesper Lund Svinninge Skytteforening ÅK2 261.0 261.0 Mesterskab
96397 Jesper Lund Svinninge Skytteforening ÅK2 254.0 254.0 Hovedskydning
60946 Jens Håkonsson Kirke Hyllinge Idrætsforening 1 284.0 284.0 Hovedskydning
60946 Jens Håkonsson Kirke Hyllinge Idrætsforening 1 273.0 273.0 Mesterskab
98116 Irene Møller Hørve Skytteforening V2 246.0 246.0 Hovedskydning
60311 Kjeld Karbæk Kirke Hyllinge Idrætsforening V1 241.0 241.0 Mesterskab
60311 Kjeld Karbæk Kirke Hyllinge Idrætsforening V1 264.0 264.0 Hovedskydning
57723 Nerik Frandsen Svinninge Skytteforening ÅK1 258.0 258.0 Mesterskab
57723 Nerik Frandsen Svinninge Skytteforening ÅK1 253.0 253.0 Hovedskydning
109640 Lasse Strandgaard Kirke Hyllinge Idrætsforening 4 244.0 244.0 Hovedskydning
58177 Ole Hansen Kirke Hyllinge Idrætsforening 2 275.0 275.0 Mesterskab
58177 Ole Hansen Kirke Hyllinge Idrætsforening 2 286.0 286.0 Hovedskydning
101390 Peter Nielsen Strøby Skytteforening 2 246.0 246.0 Hovedskydning
101390 Peter Nielsen Strøby Skytteforening 2 230.0 230.0 Mesterskab
60330 Henning Sørensen Kirke Hyllinge Idrætsforening 4 229.0 229.0 Hovedskydning
75089 Marcus Grosen Poulsen Ballerup Skytteforening JUN 253.0 253.0 Hovedskydning

Til toppen