12032 Kr. Hyllinge 15 meter riffel og pistol (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
98671 Oscar Sjøgren Hørve Skytteforening V3 183.0 183.0 Hovedskydning
98646 Tine Sørensen Svinninge Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
98646 Tine Sørensen Svinninge Skytteforening J2 198.0 198.0 Mesterskab
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 199.0 199.0 Mesterskab
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 194.0 194.0 Hovedskydning
110369 Bente Andersen Nykøbing Sj. Skytteforening ÅK3 183.0 183.0 Hovedskydning
110414 Marius Christensen Kirke Hyllinge Idrætsforening J2 191.0 191.0 Hovedskydning
103541 Erik Jensen Roskilde Skytteforening V2 191.0 191.0 Mesterskab
103541 Erik Jensen Roskilde Skytteforening V2 190.0 190.0 Hovedskydning
60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 2 187.0 187.0 Hovedskydning
60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 2 184.0 184.0 Mesterskab
69461 Inge Rusbjerg Fløng-Hedehusene Skytteforening V2 199.0 199.0 Mesterskab
69461 Inge Rusbjerg Fløng-Hedehusene Skytteforening V2 199.0 199.0 Hovedskydning
66600 Frank Lyngsø Nykøbing F. Skytteforening 2 183.0 183.0 Hovedskydning
66600 Frank Lyngsø Nykøbing Sj. Skytteforening 2 180.0 180.0 Mesterskab
60818 Jørgen Jensen Roskilde Skytteforening V1 197.0 197.0 Mesterskab
60818 Jørgen Jensen Roskilde Skytteforening V1 192.0 192.0 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening ÅK1 200.0 200.0 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening ÅK1 200.0 200.0 Mesterskab
58230 Hans Rubi Klausen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. V2 197.0 197.0 Mesterskab
58230 Hans Rubi Klausen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. V2 196.0 196.0 Hovedskydning
87993 Bente Hansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. ÅK1 200.0 200.0 Hovedskydning
87993 Bente Hansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. ÅK1 198.0 198.0 Mesterskab
107610 Mathias Molin Kirke Hyllinge Idrætsforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
107610 Mathias Molin Kirke Hyllinge Idrætsforening BK2 199.0 199.0 Mesterskab
110369 Bente Andersen Nykøbing F. Skytteforening ÅK3 184.0 184.0 Mesterskab
104200 Stephanie Grundsøe Gundsølille Sg&if BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
104200 Stephanie Grundsøe Gundsølille Sg&if BK1 200.0 200.0 Mesterskab
80641 Erika Frandsen Svinninge Skytteforening J2 194.0 194.0 Mesterskab
80641 Erika Frandsen Svinninge Skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
75149 Maja Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds UNG 176.0 176.0 Mesterskab
75149 Maja Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds UNG 179.0 179.0 Hovedskydning
110720 Stefan A. Poulsen Roskilde Skytteforening J2 189.0 189.0 Mesterskab
110720 Stefan A. Poulsen Roskilde Skytteforening J2 188.0 188.0 Hovedskydning
57310 Thomas Lindberg Hermann Nykøbing F. Skytteforening ÅK1 196.0 196.0 Hovedskydning
77609 Helle Lundgreen Kirke Hyllinge Idrætsforening ÅK1 199.0 199.0 Hovedskydning
77609 Helle Lundgreen Kirke Hyllinge Idrætsforening ÅK1 197.0 197.0 Mesterskab
103737 Kristina Svenstrup Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening ÅK3 183.0 183.0 Mesterskab
103737 Kristina Svenstrup Jensen Nykøbing F. Skytteforening ÅK3 190.0 190.0 Hovedskydning
76186 Ken Poulsen Kirke Hyllinge Idrætsforening ÅK2 195.0 195.0 Mesterskab
76186 Ken Poulsen Kirke Hyllinge Idrætsforening ÅK2 193.0 193.0 Hovedskydning
111112 Zakarias Perk Valtrup Roskilde Skytteforening J2 190.0 190.0 Hovedskydning
111112 Zakarias Perk Valtrup Roskilde Skytteforening J2 184.0 184.0 Mesterskab
104195 Helle R. Jacobsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK2 194.0 194.0 Mesterskab
104195 Helle R. Jacobsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK2 195.0 195.0 Hovedskydning
105670 Bent Jacobsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK3 188.0 188.0 Hovedskydning
105670 Bent Jacobsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK3 191.0 191.0 Mesterskab
111809 Jonas H. Sørensen Roskilde Skytteforening J2 167.0 167.0 Hovedskydning
111809 Jonas H. Sørensen Roskilde Skytteforening J2 174.0 174.0 Mesterskab
105095 Frederik Christensen Mullerup Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
105095 Frederik Christensen Mullerup Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
57310 Thomas Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening ÅK1 196.0 196.0 Mesterskab
108558 Torbjørn Funder-Eriksen Nykøbing F. Skytteforening BK4 184.0 184.0 Hovedskydning
110092 Janne Bagge Larsen Roskilde Skytteforening J2 194.0 194.0 Mesterskab
110723 Jakob Bjerager Roskilde Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
108558 Torbjørn Funder-Eriksen Nykøbing Sj. Skytteforening BK4 187.0 187.0 Mesterskab
110092 Janne Bagge Larsen Roskilde Skytteforening J2 193.0 193.0 Hovedskydning
105494 Gustav Pedersen Nykøbing Sj. Skytteforening BK1 197.0 197.0 Mesterskab
105494 Gustav Pedersen Nykøbing F. Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
110723 Jakob Bjerager Roskilde Skytteforening BK2 196.0 196.0 Mesterskab
107611 Mikkel Schiødt Kirke Hyllinge Idrætsforening BK3 194.0 194.0 Hovedskydning
59402 Torben Kaalund-Ramm Gimlinge Sg&i V2 191.0 191.0 Hovedskydning
59402 Torben Kaalund-Ramm Gimlinge Sg&i V2 192.0 192.0 Mesterskab
110525 Astrid Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening BK3 189.0 189.0 Mesterskab
110525 Astrid Lindberg Hermann Nykøbing F. Skytteforening BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
111736 Kean Fjeldsted Hansen Svinninge Skytteforening BK4 172.0 172.0 Hovedskydning
75546 Leif Møller Hørve Skytteforening V2 186.0 186.0 Hovedskydning
104318 Gustav Nielsen Svinninge Skytteforening BK2 194.0 194.0 Mesterskab
104318 Gustav Nielsen Svinninge Skytteforening BK2 190.0 190.0 Hovedskydning
61619 Marianne Lamhauge Gundsølille Sg&if 2 184.0 184.0 Hovedskydning
61619 Marianne Lamhauge Gundsølille Sg&if 2 190.0 190.0 Mesterskab
60395 Jette Karlsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 3 165.0 165.0 Hovedskydning
60395 Jette Karlsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 3 174.0 174.0 Mesterskab
58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening V1 195.0 195.0 Mesterskab
58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening V1 200.0 200.0 Hovedskydning
60680 Steffen Nicolaisen Fløng-Hedehusene Skytteforening V2 194.0 194.0 Mesterskab
60680 Steffen Nicolaisen Fløng-Hedehusene Skytteforening V2 192.0 192.0 Hovedskydning
107611 Mikkel Schiødt Kirke Hyllinge Idrætsforening BK3 187.0 187.0 Mesterskab
93371 Morten Bjerre Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J1 198.0 198.0 Mesterskab
93371 Morten Bjerre Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J1 195.0 195.0 Hovedskydning
111622 Andreas Jensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
97862 Nicolas Sørensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK1 198.0 198.0 Mesterskab
97862 Nicolas Sørensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
111605 Daniel Larholm Rasmussen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK4 184.0 184.0 Hovedskydning
111605 Daniel Larholm Rasmussen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK4 180.0 180.0 Mesterskab
111622 Andreas Jensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 197.0 197.0 Mesterskab
99942 Nicolai R. Jacobsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 191.0 191.0 Hovedskydning
60854 Helle Østergaard Mark Gundsølille Sg&if 2 185.0 185.0 Mesterskab
99942 Nicolai R. Jacobsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 195.0 195.0 Mesterskab
114282 Mikkel Thomsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK4 179.0 179.0 Mesterskab
114282 Mikkel Thomsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK4 182.0 182.0 Hovedskydning
60675 Søren Christiansen Roskilde Skytteforening V2 188.0 188.0 Hovedskydning
60675 Søren Christiansen Roskilde Skytteforening V2 187.0 187.0 Mesterskab
60775 Leif Gulholm Roskilde Skytteforening V2 195.0 195.0 Hovedskydning
60775 Leif Gulholm Roskilde Skytteforening V2 190.0 190.0 Mesterskab
106625 Alexander Petersen Vallensbæk Skytteforening VI39 43.kr. BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
106625 Alexander Petersen Vallensbæk Skytteforening VI39 43.kr. BK1 198.0 198.0 Mesterskab
107773 Casper Johnsen Vallensbæk Skytteforening VI39 43.kr. J2 194.0 194.0 Hovedskydning
107773 Casper Johnsen Vallensbæk Skytteforening VI39 43.kr. J2 199.0 199.0 Mesterskab
103735 Magnus Nielsen Svinninge Skytteforening J2 192.0 192.0 Hovedskydning
103735 Magnus Nielsen Svinninge Skytteforening J2 189.0 189.0 Mesterskab
106793 Anna T. Pedersen Svinninge Skytteforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
106793 Anna T. Pedersen Svinninge Skytteforening J2 194.0 194.0 Mesterskab
108276 Mogens Graarup Hoven Køge Skytteforening V2 191.0 191.0 Mesterskab
108276 Mogens Graarup Hoven Køge Skytteforening V2 195.0 195.0 Hovedskydning
60854 Helle Østergaard Mark Gundsølille Sg&if 2 182.0 182.0 Hovedskydning
112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Idrætsforening BK3 192.0 192.0 Mesterskab
102256 Kalle Preisler Mathiesen Gundsølille Sg&if BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
102256 Kalle Preisler Mathiesen Gundsølille Sg&if BK2 195.0 195.0 Mesterskab
108569 Simon Ryttersgaard Gundsølille Sg&if BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
108569 Simon Ryttersgaard Gundsølille Sg&if BK2 195.0 195.0 Mesterskab
112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Idrætsforening BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
60345 Casper Christensen Kirke Hyllinge Idrætsforening ÅK1 197.0 197.0 Hovedskydning
97864 Mathias Stigaard Kirke Hyllinge Idrætsforening BK1 197.0 197.0 Mesterskab
97864 Mathias Stigaard Kirke Hyllinge Idrætsforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
110423 Emma Nielsen Kirke Hyllinge Idrætsforening BK2 195.0 195.0 Mesterskab
110423 Emma Nielsen Kirke Hyllinge Idrætsforening BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
110486 Joakim Marwood Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK1 199.0 199.0 Mesterskab
110486 Joakim Marwood Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
104316 Katrine Frandsen Svinninge Skytteforening BK2 196.0 196.0 Mesterskab
104316 Katrine Frandsen Svinninge Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
105094 Katrine Christensen Mullerup Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
105094 Katrine Christensen Mullerup Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
95716 Emil Teglers Svinninge Skytteforening BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
95716 Emil Teglers Svinninge Skytteforening BK2 196.0 196.0 Mesterskab
110487 Cecilie Larholm Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
110487 Cecilie Larholm Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 194.0 194.0 Mesterskab
113109 Mohammed Salmon Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
113109 Mohammed Salmon Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK3 193.0 193.0 Mesterskab
60300 Mads Sørensen Kirke Hyllinge Idrætsforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
60300 Mads Sørensen Kirke Hyllinge Idrætsforening J2 199.0 199.0 Mesterskab
60345 Casper Christensen Kirke Hyllinge Idrætsforening ÅK1 196.0 196.0 Mesterskab
74614 Mette Nordsted Kirke Hyllinge Idrætsforening ÅK1 200.0 200.0 Mesterskab
74614 Mette Nordsted Kirke Hyllinge Idrætsforening ÅK1 200.0 200.0 Hovedskydning
60330 Henning Sørensen Gundsølille Sg&if 2 189.0 189.0 Mesterskab
96351 Louise Petersen Kirke Hyllinge Idrætsforening J2 192.0 192.0 Mesterskab
96351 Louise Petersen Kirke Hyllinge Idrætsforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
60330 Henning Sørensen Gundsølille Sg&if 2 180.0 180.0 Hovedskydning
104199 Tommy Estrup Sørensen Gundsølille Sg&if BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
104199 Tommy Estrup Sørensen Gundsølille Sg&if BK1 200.0 200.0 Mesterskab
107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Idrætsforening BK2 200.0 200.0 Mesterskab
107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Idrætsforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
58160 Victor Straus Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 198.0 198.0 Mesterskab
58160 Victor Straus Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 194.0 194.0 Hovedskydning
93363 Christian Jensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 191.0 191.0 Hovedskydning
93363 Christian Jensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 185.0 185.0 Mesterskab
95283 Laila B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK1 192.0 192.0 Hovedskydning
95283 Laila B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK1 192.0 192.0 Mesterskab
75089 Marcus Grosen Poulsen Ballerup Skytteforening J1 196.0 196.0 Hovedskydning
107774 Alexander Johnsen Vallensbæk Skytteforening VI39 43.kr. BK3 190.0 190.0 Mesterskab
107774 Alexander Johnsen Vallensbæk Skytteforening VI39 43.kr. BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
102545 Morten Falck Kirke Hyllinge Idrætsforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
102545 Morten Falck Kirke Hyllinge Idrætsforening BK2 192.0 192.0 Mesterskab
109641 Karina Lassen Kirke Hyllinge Idrætsforening ÅK1 199.0 199.0 Mesterskab
109641 Karina Lassen Kirke Hyllinge Idrætsforening ÅK1 199.0 199.0 Hovedskydning
111638 Sejer Bennedsen Kirke Hyllinge Idrætsforening BK4 181.0 181.0 Hovedskydning
111638 Sejer Bennedsen Kirke Hyllinge Idrætsforening BK4 180.0 180.0 Mesterskab

Til toppen