Landsdelsturnering 3. omg. Korsør (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
59244 Søren Skov Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 1 189.000 189.000 Hovedskydning
59095 Allan Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening V1 188.000 188.000 Hovedskydning
59504 Lena Jensen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening V2 191.000 191.000 Hovedskydning
59037 Pelle Rogert Pedersen Korsør Skytteforening V1 200.000 200.000 Hovedskydning
59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening V1 198.000 198.000 Hovedskydning
59536 Johnny Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 1 190.000 190.000 Hovedskydning
109104 Sebastian Kristensen Korsør Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
79138 Bitten Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland ÅK1 196.000 196.000 Hovedskydning
60025 Morten Kleffel Petersen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 1 192.000 192.000 Hovedskydning
112322 Morten Frank Korsør Skytteforening ÅK3 192.000 192.000 Hovedskydning
59093 Anne-Grete Oldenborg Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening V2 192.000 192.000 Hovedskydning
59382 Bent Andersen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening V2 190.000 190.000 Hovedskydning
57325 Kenneth Pedersen Højby Skytteforening, Sjælland ÅK1 191.000 191.000 Hovedskydning
100147 Kasper Pedersen Høng Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
105095 Frederik Christensen Mullerup Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
58926 Mie Findsen Vestergaard Korsør Skytteforening ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
90557 Cecilie Petersen Korsør Skytteforening UNG 186.000 186.000 Hovedskydning
93946 Jan Oppermann Korsør Skytteforening ÅK1 200.000 200.000 Hovedskydning
94781 Bo Hansen Korsør Skytteforening ÅK1 200.000 200.000 Hovedskydning
94781 Bo Hansen Korsør Skytteforening ÅK1 192.000 192.000 Mesterskab
96636 Willy O. Jensen Korsør Skytteforening V2 194.000 194.000 Hovedskydning
94220 Frederik Pedersen Høng Skytteforening J1 193.000 193.000 Hovedskydning
109089 Anna Jørgensen Høng Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
112110 Jonathan Lohse Korsør Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
88707 Kevin F. Sørensen Korsør Skytteforening UNG 191.000 191.000 Hovedskydning
59509 Kurt Linhart Jensen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening V2 191.000 191.000 Hovedskydning
61799 Peter Hansen Ballerup Skytteforening ÅK1 196.000 196.000 Hovedskydning
92369 Sebastian Pedersen Korsør Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
59402 Torben Kaalund-Ramm Gimlinge Skytte- og Idrætsforening V2 193.000 193.000 Hovedskydning
58884 Ebbe W. Hansen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening V3 188.000 188.000 Hovedskydning
57183 Rikke Larsen Højby Skytteforening, Sjælland ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
57588 Dennis Mikkelsen Højby Skytteforening, Sjælland ÅK1 195.000 195.000 Hovedskydning
104383 Christian Jervelund Mullerup Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
105094 Katrine Christensen Mullerup Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
58809 Hanne Hesselberg Korsør Skytteforening ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
59218 Chevy Hansen Korsør Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
59269 Ole S. Madsen Korsør Skytteforening V1 195.000 195.000 Hovedskydning
83921 Kenneth Sieck Korsør Skytteforening UNG 184.000 184.000 Hovedskydning
85447 Ditte Skov Korsør Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
90556 Mathilde Boas Larsen Korsør Skytteforening UNG 181.000 181.000 Hovedskydning
94782 Stine Kiel Wolff Korsør Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
100177 Kevin Jensen Mullerup Skytteforening J2 184.000 184.000 Hovedskydning
98518 Martin Gregersen Mullerup Skytteforening BK1 187.000 187.000 Hovedskydning
97043 Mie Laursen Mullerup Skytteforening ÅK3 191.000 191.000 Hovedskydning
103807 Andreas F. Kristensen Høng Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
89175 Gert Lessow Høng Skytteforening ÅK2 194.000 194.000 Hovedskydning
59023 Stig Oldenborg Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening V1 193.000 193.000 Hovedskydning
94411 Mathias Nielsen Korsør Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
58624 Steen Sønderby Mullerup Skytteforening ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
112242 Emil Jørgensen Korsør Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
112240 Asbjørn A. Larsen Korsør Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
111885 Jeppe Wentzer Korsør Skytteforening BK4 188.000 188.000 Hovedskydning
103836 Maria Ibsen Høng Skytteforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
101457 Rasmus Nielsen Høng Skytteforening BK1 190.000 190.000 Hovedskydning
93433 Sebastian Nielsen Korsør Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
58805 Inge Nielsen Korsør Skytteforening ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
58694 Dagmar Winther Keinicke Mullerup Skytteforening V1 194.000 194.000 Hovedskydning
112155 Andreas Andersen Korsør Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
103828 John Pedersen Høng Skytteforening ÅK2 191.000 191.000 Hovedskydning
108193 Tinni Katrine Jensen Korsør Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
97168 Niels Larsen Korsør Skytteforening ÅK3 195.000 195.000 Hovedskydning

Til toppen