01501 Aalborg skyttekreds riffelstævne (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
15879 Kristinna Olsen Aalborg Skyttekreds UNG 193.0 193.0 Mesterskab
15917 Jes Højen Olsen Aalborg Skyttekreds 2 188.0 188.0 Mesterskab
97292 Jonas Barsted Christensen Vadum Skytteforening af 1970 BK3 190.0 190.0 Mesterskab
19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening 1 194.0 194.0 Mesterskab
12022 Henrik Noppenau Lytzen Løgstør Sportsskytteklub 1 188.0 188.0 Mesterskab
78249 Michael Brasch Midtdjurs skytteforening ÅK1 196.0 196.0 Mesterskab
94717 Thomas Serup Hautopp Vadum Skytteforening af 1970 BK3 196.0 196.0 Mesterskab
92563 Rasmus Mikkelsen Vadum Skytteforening af 1970 BK3 196.0 196.0 Mesterskab
17287 Allan Prior Lindholm Sports Skytte Klub V2 194.0 194.0 Mesterskab
23116 Jens Roland Jensen Midtdjurs skytteforening V1 200.0 200.0 Mesterskab
16005 Ann Olsen Aalborg Skyttekreds ÅK2 198.0 198.0 Mesterskab
86372 Christinna Herskind Vadum Skytteforening af 1970 BK3 197.0 197.0 Mesterskab
15763 Torben Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening 2 185.0 185.0 Mesterskab
29126 Bent Olesen Karby Skyttekreds V1 197.0 197.0 Mesterskab
17244 Birgit Prior Lindholm Sports Skytte Klub V1 198.0 198.0 Mesterskab
14776 Inger Marie Rasmussen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK2 190.0 190.0 Mesterskab
11539 Louise Bedsted Vester Han Herred Skytteforening 2 186.0 186.0 Mesterskab
98441 Regina Hjort Jensen Vadum Skytteforening af 1970 BK3 174.0 174.0 Mesterskab
92345 Daniel H. Pedersen Vadum Skytteforening af 1970 BK2 199.0 199.0 Mesterskab
92566 Søren Mikkelsen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK2 191.0 191.0 Mesterskab
93374 Simon Brix Aalborg Skyttekreds BK2 197.0 197.0 Mesterskab
88229 Christian Frost Aalborg Skyttekreds ÅK2 197.0 197.0 Mesterskab
16498 Frede Kristensen Aalborg Skyttekreds ÅK1 196.0 196.0 Mesterskab
88370 Mathias Aagaard Christensen Vilsted Skytteforening BK3 199.0 199.0 Mesterskab
11721 Tobias Engberg Hansen Vilsted Skytteforening BK2 198.0 198.0 Mesterskab
11933 Lars P M Jakobsen Vilsted Skytteforening ÅK2 196.0 196.0 Mesterskab
14706 Katja Rasmussen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK1 200.0 200.0 Mesterskab
10577 Eskil Aachmann Frederikshavn Skyttekreds 3 130.0 130.0 Mesterskab
79910 Finn Silkjær Midtdjurs skytteforening ÅK2 199.0 199.0 Mesterskab
13917 Egon Østergaard Løgstør Sportsskytteklub 2 186.0 186.0 Mesterskab
28860 Mads Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds BK1 200.0 200.0 Mesterskab
11019 Simon Vissing Hjørring Skytteforening J1 195.0 195.0 Mesterskab
85492 Martin Jensen Løgstør Sportsskytteklub BK1 200.0 200.0 Mesterskab
12102 Brian Jensen Vilsted Skytteforening ÅK2 194.0 194.0 Mesterskab
93388 Jonas Holm Lindholm Sports Skytte Klub BK2 190.0 190.0 Mesterskab
30467 Niels H. Overgaard Skytteklubben DSB/ASF UNG 199.0 199.0 Mesterskab
98708 Tessa Stricker Holmström Vodskov Skytteforening BK3 194.0 194.0 Mesterskab
16485 Jeppe V. Kristensen Aalborg Skyttekreds 1 194.0 194.0 Mesterskab
97558 Jacob Dencker Gregersen Vester Hassing Skytteforening J2 168.0 168.0 Mesterskab
71949 Tobias Iversen Vester Hassing Skytteforening J2 151.0 151.0 Mesterskab
14490 Winnie Rabech Lindholm Sports Skytte Klub V1 196.0 196.0 Mesterskab

Til toppen