Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
01000 15m pistolturnering 1. runde (Standardpistol, 15m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Nordjylland
Alle foreninger
Frederikshavn Skyttekreds
Hjallerup Skytteforening
Hjørring Skytteforening
Nørresundby Skytteforening
Pandrup Skytteforening
Sindal Skyttekreds
St. Restrup Idrætsforening
Ulsted Skytteforening
Vadum Skytteforening af 1970
Vester Hassing Skytteforening
Aalborg Skyttekreds
Års Skytteforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
103321
Knud Mårup Andersen
Hjørring Skytteforening
V2
216.000
216.000
Hovedskydning
15697
Lars Kristensen
Hjallerup Skytteforening
3
261.000
261.000
Hovedskydning
15238
Kim Malik Kreutzmann
Ulsted Skytteforening
4
268.000
268.000
Hovedskydning
15935
Henry Thomsen
Vester Hassing Skytteforening
V1
271.000
271.000
Hovedskydning
15674
Peer Ovesen
Hjallerup Skytteforening
1
269.000
269.000
Hovedskydning
16504
Erik Mark
St. Restrup Idrætsforening
1
282.000
282.000
Hovedskydning
106999
Henrik Mortensen
Pandrup Skytteforening
ÅK2
249.000
249.000
Hovedskydning
107522
Allan Klarborg
Pandrup Skytteforening
ÅK2
260.000
260.000
Hovedskydning
90087
John Henry Just Schreiber
Hjørring Skytteforening
V2
183.000
183.000
Hovedskydning
12415
Ernst Klysner Jensen
Års Skytteforening
V1
275.000
275.000
Hovedskydning
85281
Torben Breindahl
Frederikshavn Skyttekreds
ÅK2
249.000
249.000
Hovedskydning
82887
Leif Larsen
Hjørring Skytteforening
V2
191.000
191.000
Hovedskydning
17065
Kim Aagaard
Vadum Skytteforening af 1970
2
274.000
274.000
Hovedskydning
14831
Dennis Sørensen
Nørresundby Skytteforening
ÅK1
265.000
265.000
Hovedskydning
15996
Benny Thomasen
Nørresundby Skytteforening
V2
233.000
233.000
Hovedskydning
14453
Birgitte Bæk Larsen
Aalborg Skyttekreds
2
270.000
270.000
Hovedskydning
14145
Thomas Melbye Suslik
Vadum Skytteforening af 1970
3
269.000
269.000
Hovedskydning
16277
Tom Wendell
Aalborg Skyttekreds
2
263.000
263.000
Hovedskydning
104229
Rikke Kortegaard
Nørresundby Skytteforening
ÅK2
203.000
203.000
Hovedskydning
83224
Flemming Jensen
Hjørring Skytteforening
2
275.000
275.000
Hovedskydning
15368
Anna-Maria Thierry Andersen
Vester Hassing Skytteforening
ÅK1
259.000
259.000
Hovedskydning
10318
Djon Larsen
Frederikshavn Skyttekreds
V2
238.000
238.000
Hovedskydning
13543
Villy Hvarregaard
Pandrup Skytteforening
V2
254.000
254.000
Hovedskydning
10462
Peter Møller
Frederikshavn Skyttekreds
V2
252.000
252.000
Hovedskydning
10602
Bo Bæk Nielsen
Frederikshavn Skyttekreds
2
264.000
264.000
Hovedskydning
10164
Harry Andersen
Frederikshavn Skyttekreds
3
238.000
238.000
Hovedskydning
15517
Richardt Larsen
Hjallerup Skytteforening
4
230.000
230.000
Hovedskydning
15402
Per Schultz
Vester Hassing Skytteforening
2
258.000
258.000
Hovedskydning
14860
Bo Lykholt Andreasen
Aalborg Skyttekreds
2
264.000
264.000
Hovedskydning
10649
Bjarne Nielsen
Sindal Skyttekreds
4
185.000
185.000
Hovedskydning
95235
Frank Bertelsen
Nørresundby Skytteforening
ÅK1
250.000
250.000
Hovedskydning
95060
Lars Klausen
Sindal Skyttekreds
4
228.000
228.000
Hovedskydning
82446
Aksel Nielsen
Frederikshavn Skyttekreds
2
271.000
271.000
Hovedskydning
31855
Thomas Bergholt Madsen
St. Restrup Idrætsforening
1
279.000
279.000
Hovedskydning
12167
Kim Levisen
Års Skytteforening
2
278.000
278.000
Hovedskydning
16943
Peter Bentsen
Aalborg Skyttekreds
1
261.000
261.000
Hovedskydning
12397
Leif Ellegaard Nielsen
Års Skytteforening
V2
258.000
258.000
Hovedskydning
105853
Alexandros Gentekos
Sindal Skyttekreds
4
218.000
218.000
Hovedskydning
16742
Poul Fjorback
St. Restrup Idrætsforening
2
270.000
270.000
Hovedskydning
93569
Hans Mathiasen
Års Skytteforening
V2
274.000
274.000
Hovedskydning
14571
Peter Rølby
Nørresundby Skytteforening
2
267.000
267.000
Hovedskydning
95488
Henrik Braun
Frederikshavn Skyttekreds
4
234.000
234.000
Hovedskydning
14643
Markus Hierzmann
Nørresundby Skytteforening
V2
206.000
206.000
Hovedskydning
11035
Per Kristensen
Hjørring Skytteforening
V1
252.000
252.000
Hovedskydning
16117
Henrik Jensen
Nørresundby Skytteforening
4
247.000
247.000
Hovedskydning
99179
Ib Ejgil Pedersen
Hjallerup Skytteforening
4
237.000
237.000
Hovedskydning
94825
Frank Kristensen
Hjallerup Skytteforening
4
231.000
231.000
Hovedskydning
104228
Steen Jensen
Nørresundby Skytteforening
4
238.000
238.000
Hovedskydning
13442
Flemming Hansen
Aalborg Skyttekreds
V2
260.000
260.000
Hovedskydning
14770
Jacob Klærke
Aalborg Skyttekreds
3
252.000
252.000
Hovedskydning
14862
Bjørn Meldgaard Pedersen
Aalborg Skyttekreds
V2
236.000
236.000
Hovedskydning
13974
Ove Bjørn Kringelborhn
Pandrup Skytteforening
ÅK2
270.000
270.000
Hovedskydning
16542
Villy Nedergaard
Aalborg Skyttekreds
V2
255.000
255.000
Hovedskydning
16941
Peter Holmegaard
Aalborg Skyttekreds
1
281.000
281.000
Hovedskydning
14306
Lars Dyrskjøt
Vadum Skytteforening af 1970
1
276.000
276.000
Hovedskydning
14322
Kenn Eskildsen
Vadum Skytteforening af 1970
V1
265.000
265.000
Hovedskydning
14386
Hardy Grønhøj
Vadum Skytteforening af 1970
V2
258.000
258.000
Hovedskydning
14525
Svend Rasmussen
Vadum Skytteforening af 1970
V1
240.000
240.000
Hovedskydning
14754
Jens Ove Horsted
Vadum Skytteforening af 1970
V1
268.000
268.000
Hovedskydning
10439
Søren Kogsbøll
Frederikshavn Skyttekreds
V1
262.000
262.000
Hovedskydning
10461
Peter Degn
Frederikshavn Skyttekreds
2
275.000
275.000
Hovedskydning
96456
Jørgen Gottschalck
Frederikshavn Skyttekreds
V2
227.000
227.000
Hovedskydning
11094
Lars Peter Høgh
Hjørring Skytteforening
2
267.000
267.000
Hovedskydning
16383
Allan Simonsen
St. Restrup Idrætsforening
2
273.000
273.000
Hovedskydning
16986
Michael Fjorback
St. Restrup Idrætsforening
2
256.000
256.000
Hovedskydning
86413
Tony Schultz
Nørresundby Skytteforening
V1
263.000
263.000
Hovedskydning
32639
Heidi Bergholt Madsen
St. Restrup Idrætsforening
1
282.000
282.000
Hovedskydning
90554
Lars Mathiasen
Års Skytteforening
ÅK1
272.000
272.000
Hovedskydning
105238
Mikkel Ranneberg
Års Skytteforening
4
267.000
267.000
Hovedskydning
16916
Rune Knudsen
St. Restrup Idrætsforening
1
283.000
283.000
Hovedskydning
105854
Gitte Vium
Sindal Skyttekreds
4
261.000
261.000
Hovedskydning
12731
Torben B. Schmidt
St. Restrup Idrætsforening
2
274.000
274.000
Hovedskydning
17213
Dan Olsen
Nørresundby Skytteforening
4
245.000
245.000
Hovedskydning
97206
Peter Gade
Frederikshavn Skyttekreds
4
245.000
245.000
Hovedskydning
11185
Chr. Schultz
Hjørring Skytteforening
V1
257.000
257.000
Hovedskydning
13578
Ove Gottlieb Michelsen
Pandrup Skytteforening
ÅK2
272.000
272.000
Hovedskydning
106722
Jesper Skov
Nørresundby Skytteforening
4
121.000
121.000
Hovedskydning
14427
Dan Poulsen
Vadum Skytteforening af 1970
2
266.000
266.000
Hovedskydning
14823
Elizabeth Andreasen
Aalborg Skyttekreds
2
262.000
262.000
Hovedskydning
15298
Henning Mortensen
Ulsted Skytteforening
4
262.000
262.000
Hovedskydning
15404
Ole M. Nielsen
Ulsted Skytteforening
V1
258.000
258.000
Hovedskydning
15448
Kenneth Schultz
Vester Hassing Skytteforening
4
244.000
244.000
Hovedskydning
15751
Allan Christensen
Hjallerup Skytteforening
1
280.000
280.000
Hovedskydning
15984
Carsten Thimm
Vester Hassing Skytteforening
2
261.000
261.000
Hovedskydning
15650
Troels Nielsen
Hjallerup Skytteforening
4
229.000
229.000
Hovedskydning
14780
Holger W. Sørensen
Aalborg Skyttekreds
1
282.000
282.000
Hovedskydning
15633
Eyvind Kristensen
Hjallerup Skytteforening
2
280.000
280.000
Hovedskydning
15522
Henri Thimm
Hjallerup Skytteforening
1
251.000
251.000
Hovedskydning
10910
Henning Nielsen
Hjørring Skytteforening
V2
207.000
207.000
Hovedskydning
11056
Morten Rasmussen
Hjørring Skytteforening
2
280.000
280.000
Hovedskydning
10695
Mogens Sørensen
Sindal Skyttekreds
3
275.000
275.000
Hovedskydning
13708
Benjamin Hvarregaard
Pandrup Skytteforening
JUN
231.000
231.000
Hovedskydning
15548
Mads Jensen
Ulsted Skytteforening
1
277.000
277.000
Hovedskydning
86371
Thomas Herskind
Aalborg Skyttekreds
4
238.000
238.000
Hovedskydning
17239
Bjarne Nielsen
Nørresundby Skytteforening
V1
263.000
263.000
Hovedskydning
84830
Lars C. Larsen
Nørresundby Skytteforening
ÅK1
265.000
265.000
Hovedskydning
104227
Peter Madsen
Nørresundby Skytteforening
3
253.000
253.000
Hovedskydning
104356
Michael Christensen
Nørresundby Skytteforening
ÅK2
233.000
233.000
Hovedskydning
15796
Peter Simonsen
Vester Hassing Skytteforening
ÅK1
271.000
271.000
Hovedskydning
97723
Peer Frost Olesen
Vester Hassing Skytteforening
V1
275.000
275.000
Hovedskydning
14027
Lars Kjeldgaard
Aalborg Skyttekreds
2
272.000
272.000
Hovedskydning
15062
Thomas Thomsen
Aalborg Skyttekreds
1
270.000
270.000
Hovedskydning
15094
Frank Thomsen
Aalborg Skyttekreds
ÅK1
268.000
268.000
Hovedskydning
16206
Claus Rittig
Aalborg Skyttekreds
ÅK1
277.000
277.000
Hovedskydning
16415
Per Hansen
Aalborg Skyttekreds
2
273.000
273.000
Hovedskydning
16581
Mads Peter Bach
Aalborg Skyttekreds
ÅK1
269.000
269.000
Hovedskydning
16666
Leif Jakobsen
Aalborg Skyttekreds
V2
264.000
264.000
Hovedskydning
16783
Kim Lammert
Aalborg Skyttekreds
2
266.000
266.000
Hovedskydning
89659
Herluf Uboldo Montes Schütte
Aalborg Skyttekreds
ÅK2
266.000
266.000
Hovedskydning
13122
Kim Nielsen
Nørresundby Skytteforening
2
270.000
270.000
Hovedskydning
14819
Erik Christensen
Nørresundby Skytteforening
2
263.000
263.000
Hovedskydning
14851
Carsten Hansen
Nørresundby Skytteforening
2
272.000
272.000
Hovedskydning
10613
Arne Emil Jensen
Frederikshavn Skyttekreds
V2
251.000
251.000
Hovedskydning
11033
Per Ørbech Petersen
Frederikshavn Skyttekreds
V2
248.000
248.000
Hovedskydning
Til toppen