Sk-cup region 2 1. runde (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
89170 Alexander Larsen Tuse Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
46860 Åse Hansen Ollerup Skytteforening ÅK2 196.000 196.000 Hovedskydning
62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Stenløse Skytteforening 1 189.000 189.000 Hovedskydning
61654 Preben Bach Stenløse Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
60400 Gitte Kjep Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK1 193.000 193.000 Hovedskydning
58449 Allan Jørgensen Tuse Skytteforening 1 189.000 189.000 Hovedskydning
57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening 1 193.000 193.000 Hovedskydning
58059 Stefan Holm Hvalsø Skytteforening 33. Kreds UNG 176.000 176.000 Hovedskydning
69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening V1 199.000 199.000 Hovedskydning
49316 John Iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening V1 199.000 199.000 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening ÅK1 200.000 200.000 Hovedskydning
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening V1 200.000 200.000 Hovedskydning
58326 Kjeld Pedersen Tuse Skytteforening V1 197.000 197.000 Hovedskydning
59037 Pelle Rogert Pedersen Korsør Skytteforening V1 200.000 200.000 Hovedskydning
68878 Elan Hansen Greve Skytteforening 2 185.000 185.000 Hovedskydning
61751 Christer Marnæs Ballerup Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
69398 Marianne Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening ÅK2 196.000 196.000 Hovedskydning
49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 1 196.000 196.000 Hovedskydning
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 189.000 189.000 Hovedskydning
69461 Inge Rusbjerg Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 183.000 183.000 Hovedskydning
60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 2 188.000 188.000 Hovedskydning
95000 Jon Luckmann Hansen Greve Skytteforening 2 181.000 181.000 Hovedskydning
69477 Gert Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 182.000 182.000 Hovedskydning
79092 Bjørn Espersen Ballerup Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening ÅK1 200.000 200.000 Hovedskydning
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 193.000 193.000 Hovedskydning
90461 Mads Storm Ollerup Skytteforening BK2 188.000 188.000 Hovedskydning
94947 André Jensen Middelfart Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
59919 Andreas Andersen Tuse Skytteforening UNG 180.000 180.000 Hovedskydning
96690 Hans Fabricius-Rahbek Tuse Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
75149 Maja Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds UNG 179.000 179.000 Hovedskydning
60716 Pernille Lohmann Mikkelsen Greve Skytteforening 1 190.000 190.000 Hovedskydning
100565 Oliver Schjørring Greve Skytteforening BK3 198.000 198.000 Hovedskydning
61652 Rasmus Bossen Tryk Stenløse Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
69365 Paul Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening V1 193.000 193.000 Hovedskydning
69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
49092 Jens E. Christensen Middelfart Skytteforening V2 197.000 197.000 Hovedskydning
69622 Peter B. Frandsen Ballerup Skytteforening 1 192.000 192.000 Hovedskydning
96807 Sara Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
93481 Anna Thrane Fjelsted/Harndrup Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
69462 Henrik Pangel Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 194.000 194.000 Hovedskydning
82311 Joakim Dahl-Nielsen Ballerup Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
86956 Frederik Bagger Greve Skytteforening J1 195.000 195.000 Hovedskydning
102816 Maria Hansen Greve Skytteforening BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
46861 Aage Stevnsgaard Ollerup Skytteforening V1 193.000 193.000 Hovedskydning
97103 William Stavnsbjerg Ollerup Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
90475 Rasmus Dietz Middelfart Skytteforening 3 176.000 176.000 Hovedskydning
95401 Anders Wadmann Middelfart Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
96978 Simon B Jensen Middelfart Skytteforening BK1 192.000 192.000 Hovedskydning
37731 Michael Larsen Haarby Skytteforening 3 182.000 182.000 Hovedskydning
82476 Tine Christensen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
101083 Jakob Jakobsen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
57369 Brian Larsen Tuse Skytteforening 3 183.000 183.000 Hovedskydning
58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening V1 199.000 199.000 Hovedskydning
81342 Jonas Büchner Tuse Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
102551 Phillip Salskov Tuse Skytteforening BK4 194.000 194.000 Hovedskydning
98762 Cecilie Marie Patshe Stenløse Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
69344 Signe Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 192.000 192.000 Hovedskydning
69497 Bjarne Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening V2 191.000 191.000 Hovedskydning
69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 188.000 188.000 Hovedskydning
58213 Anne Sørensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
73992 Nanna Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK2 193.000 193.000 Hovedskydning
90168 Joshua Ersgaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 192.000 192.000 Hovedskydning
93371 Morten Bjerre Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 197.000 197.000 Hovedskydning
99943 Natasja R. Jacobsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
68110 Julie Deleurang Mortensen Ballerup Skytteforening 1 192.000 192.000 Hovedskydning
81415 Stefan Dahl-Nielsen Ballerup Skytteforening ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
101159 Mads Christoffersen Ballerup Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
69472 Hans Frederiksen Fløng-Hedehusene Skytteforening V2 190.000 190.000 Hovedskydning
61992 Nanna Hother Ballerup Skytteforening 1 193.000 193.000 Hovedskydning
95724 John Helstrup Gimlinge Skytte- og Idrætsforening ÅK1 196.000 196.000 Hovedskydning
83204 Julie Bruun-Jensen Tuse Skytteforening J1 195.000 195.000 Hovedskydning
85611 Sofie Bruun-Jensen Tuse Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
57413 Morten Larsen Tuse Skytteforening 2 187.000 187.000 Hovedskydning
87465 Sebastian Holmer Stenløse Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening V1 197.000 197.000 Hovedskydning
57425 Dennis Frederiksen Tuse Skytteforening UNG 192.000 192.000 Hovedskydning
68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening V1 199.000 199.000 Hovedskydning
69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 186.000 186.000 Hovedskydning
85583 Jessica Nielsen Ballerup Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
68861 Jan Bo Haag Greve Skytteforening 2 186.000 186.000 Hovedskydning
88707 Kevin F. Sørensen Korsør Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
68949 Claus Bruun Greve Skytteforening 1 188.000 188.000 Hovedskydning
69532 Ole Kjenner Greve Skytteforening V1 196.000 196.000 Hovedskydning
68928 Peter Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 186.000 186.000 Hovedskydning
68224 Nicolai Espersen Ballerup Skytteforening ÅK1 200.000 200.000 Hovedskydning
62229 Mette Tranegaard Sukstorf Stenløse Skytteforening 2 178.000 178.000 Hovedskydning
68697 Steen K. Pedersen Greve Skytteforening 2 185.000 185.000 Hovedskydning
99942 Nicolai R. Jacobsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 186.000 186.000 Hovedskydning
102817 Magnus Matthisen Greve Skytteforening BK4 187.000 187.000 Hovedskydning
59402 Torben Kaalund-Ramm Gimlinge Skytte- og Idrætsforening V1 194.000 194.000 Hovedskydning
46464 Lasse Aagaard Davidsen Ollerup Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
46874 Torben Larsen Ollerup Skytteforening 3 181.000 181.000 Hovedskydning
47031 Kathrine Greve Ollerup Skytteforening UNG 177.000 177.000 Hovedskydning
93657 Cathrine L. Kromann Ollerup Skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
49046 Mads Berg Middelfart Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
49125 Frank Nielsen Middelfart Skytteforening 3 181.000 181.000 Hovedskydning
95400 Nicolai Wadmann Middelfart Skytteforening ÅK3 192.000 192.000 Hovedskydning
91996 Christian Schäffer Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
47725 Vibeke Rosenberg Larsen Haarby Skytteforening ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
95779 Anders Hansen Haarby Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
99207 Esben Luxhøj Haarby Skytteforening J2 188.000 188.000 Hovedskydning
57835 Arno Rasmussen Tuse Skytteforening V1 198.000 198.000 Hovedskydning
91760 Marc Malmstrøm Olsen Tuse Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
102552 Mikkel Pedersen Tuse Skytteforening BK4 184.000 184.000 Hovedskydning
102553 Nichlas Pedersen Tuse Skytteforening BK4 184.000 184.000 Hovedskydning
59218 Chevy Hansen Korsør Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
83921 Kenneth Sieck Korsør Skytteforening UNG 197.000 197.000 Hovedskydning
96445 Freddy Bossen Tryk Stenløse Skytteforening ÅK2 195.000 195.000 Hovedskydning
102350 Morten Sørensen Stenløse Skytteforening J2 187.000 187.000 Hovedskydning
69336 Stefan Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening 3 180.000 180.000 Hovedskydning
69333 Susanne Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 185.000 185.000 Hovedskydning
69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening ÅK1 196.000 196.000 Hovedskydning
69629 Per Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 181.000 181.000 Hovedskydning
96370 Emma Bjergbakke Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
96464 Anne Rasmussen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
101796 Niels Schreiber Fløng-Hedehusene Skytteforening BK4 190.000 190.000 Hovedskydning
104570 Mikkel Kjær Hansen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK4 198.000 198.000 Hovedskydning
69235 Flemming Vennike Greve Skytteforening V2 195.000 195.000 Hovedskydning
101144 Jonas Fuglsang Greve Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
102500 Kevin Krimme Greve Skytteforening BK4 190.000 190.000 Hovedskydning
84531 Jesper Hansen Ballerup Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
58160 Victor Straus Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
58163 Susanne Jørgensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK1 196.000 196.000 Hovedskydning
58183 Mogens Dalsgaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 2 185.000 185.000 Hovedskydning
90073 Martin Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 194.000 194.000 Hovedskydning
93363 Christian Jensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
100236 Frederik Flensborg Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 191.000 191.000 Hovedskydning
75089 Marcus Grosen Poulsen Ballerup Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
76641 Jonas Hansen Ballerup Skytteforening UNG 194.000 194.000 Hovedskydning
76771 Joachim Espersen Ballerup Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
91772 Rihard Kipans Ballerup Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning

Til toppen