GRÆNSESKYDNING 50M 2012 (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
100990 Jacob S Matthiesen Grænseegnens Skytteforening BK1 188.000 188.000 Hovedskydning
42997 Friedrich E. Christiansen Sundeved Skytteforening V2 170.000 170.000 Hovedskydning
44389 William Kjær Vojens Skytteforening V1 198.000 198.000 Hovedskydning
42620 Leo Pedersen Nordals Skyttekreds V1 184.000 184.000 Hovedskydning
44135 Pernille Paulsen Grænseegnens Skytteforening J1 195.000 195.000 Hovedskydning
87643 Torben Paulsen Grænseegnens Skytteforening ÅK1 194.000 194.000 Hovedskydning
43346 Marianne Clausen Grænseegnens Skytteforening 3 186.000 186.000 Hovedskydning
42764 Thomas Brokholm Sønderborg Skyttekreds 2 189.000 189.000 Mesterskab
42764 Thomas Brokholm Sønderborg Skyttekreds 2 197.000 197.000 Hovedskydning
43371 Benny Jørgensen Grænseegnens Skytteforening 2 192.000 192.000 Mesterskab
43371 Benny Jørgensen Grænseegnens Skytteforening 2 193.000 193.000 Hovedskydning
103663 Ida R. Frederiksen Grænseegnens Skytteforening BK3 179.000 179.000 Hovedskydning
88384 Anette Lauritzen Broagerlands Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
42815 Philip Petersen Broagerlands Skytteforening ÅK2 198.000 198.000 Hovedskydning
42757 Tom Petersen Broagerlands Skytteforening ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
102540 Niels Chr. Hansen Vojens Skytteforening V2 176.000 176.000 Hovedskydning
44078 Valdemar Nielsen Vojens Skytteforening V1 197.000 197.000 Hovedskydning
43337 Poul Clausen Grænseegnens Skytteforening 2 187.000 187.000 Hovedskydning
43337 Poul Clausen Grænseegnens Skytteforening 2 183.000 183.000 Mesterskab
43365 Henning Sørensen Grænseegnens Skytteforening 1 191.000 191.000 Hovedskydning
43365 Henning Sørensen Grænseegnens Skytteforening 1 196.000 196.000 Mesterskab
42611 Marie Sørensen Nordals Skyttekreds V1 192.000 192.000 Hovedskydning
96040 Søren Friis Lauritzen Grænseegnens Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
103664 Astrid K. Frederiksen Grænseegnens Skytteforening BK3 136.000 136.000 Hovedskydning
103661 Signe K. Frederiksen Grænseegnens Skytteforening BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
44303 Camilla Buthmann Paulsen Grænseegnens Skytteforening UNG 189.000 189.000 Hovedskydning
85128 Horst Clausen Broagerlands Skytteforening ÅK1 194.000 194.000 Hovedskydning
84635 Hans Jørgen Nissen Broagerlands Skytteforening ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
84091 Kenneth Clausen Broagerlands Skytteforening J1 194.000 194.000 Hovedskydning
42336 Karin Rudebeck Vojens Skytteforening V1 197.000 197.000 Hovedskydning
96043 Lise-Lotte A. Jørgensen Grænseegnens Skytteforening 3 171.000 171.000 Hovedskydning
82934 Jørgen Hansen Sundeved Skytteforening V1 189.000 189.000 Hovedskydning
43331 Tais Kire Jensen Grænseegnens Skytteforening BK1 190.000 190.000 Hovedskydning
42345 Jens Faurbye Vojens Skytteforening 1 192.000 192.000 Mesterskab
42345 Jens Faurbye Vojens Skytteforening 1 195.000 195.000 Hovedskydning
96041 Louise K. B. Andersen Grænseegnens Skytteforening BK2 188.000 188.000 Hovedskydning
43006 Esben Egeskov Jakobsen Ribe Skyttekreds 1 199.000 199.000 Mesterskab
43006 Esben Egeskov Jakobsen Ribe Skyttekreds 1 199.000 199.000 Hovedskydning

Til toppen