Amtsturnering runde 3 (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
42611 Marie Sørensen Nordals Skyttekreds V1 198.000 198.000 Mesterskab
42611 Marie Sørensen Nordals Skyttekreds V1 194.000 194.000 Hovedskydning
42922 Kaj Christensen Sønderborg Skyttekreds V1 198.000 198.000 Hovedskydning
42951 Jens Ernst Christiansen Sundeved Skytteforening 1 191.000 191.000 Hovedskydning
42687 Helge Mygil Nordals Skyttekreds V2 171.000 171.000 Hovedskydning
42687 Helge Mygil Nordals Skyttekreds V2 174.000 174.000 Mesterskab
106137 Nicoline Skov Hedegaard Broagerlands Skytteforening J2 163.000 163.000 Hovedskydning
42644 Karl Sørensen Nordals Skyttekreds V1 194.000 194.000 Mesterskab
42644 Karl Sørensen Nordals Skyttekreds V1 193.000 193.000 Hovedskydning
42992 Gunnar Holm Rasmussen Sønderborg Skyttekreds V1 193.000 193.000 Hovedskydning
43365 Henning Sørensen Grænseegnens Skytteforening 1 187.000 187.000 Hovedskydning
39655 Connie Schmidt Sparta Idrætsforening ÅK2 190.000 190.000 Hovedskydning
43337 Poul Clausen Grænseegnens Skytteforening 2 183.000 183.000 Hovedskydning
42838 Nikolaj Dall Sønderborg Skyttekreds BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
42971 Henriette Wagner Sønderborg Skyttekreds ÅK2 190.000 190.000 Mesterskab
42971 Henriette Wagner Sønderborg Skyttekreds ÅK2 190.000 190.000 Hovedskydning
98154 Sonja Valentin Sundeved Skytteforening ÅK2 195.000 195.000 Hovedskydning
98154 Sonja Valentin Sundeved Skytteforening ÅK2 193.000 193.000 Mesterskab
93206 Lars Nielsen Sundeved Skytteforening ÅK2 189.000 189.000 Hovedskydning
93206 Lars Nielsen Sundeved Skytteforening ÅK2 185.000 185.000 Mesterskab
43455 Jørn Christensen Broagerlands Skytteforening V2 164.000 164.000 Mesterskab
43455 Jørn Christensen Broagerlands Skytteforening V2 163.000 163.000 Hovedskydning
103298 Morten Schmidt Sundeved Skytteforening BK3 198.000 198.000 Hovedskydning
42721 Kristian Bolding Nordals Skyttekreds V2 187.000 187.000 Hovedskydning
42721 Kristian Bolding Nordals Skyttekreds V2 190.000 190.000 Mesterskab
V2 184.000 184.000 Hovedskydning
2 189.000 189.000 Hovedskydning
96041 Louise K. B. Andersen Grænseegnens Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
96323 Jacob Deigaard Nordals Skyttekreds BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
39563 Nicki Fabricius Sparta Idrætsforening 2 191.000 191.000 Hovedskydning
39534 Sarah Brylle Ribe Skyttekreds UNG 188.000 188.000 Hovedskydning
44078 Valdemar Nielsen Vojens Skytteforening V1 199.000 199.000 Hovedskydning
102540 Niels Chr. Hansen Vojens Skytteforening V2 180.000 180.000 Hovedskydning
44224 John Maass Haderslev Skyttekreds V2 195.000 195.000 Hovedskydning
44224 John Maass Haderslev Skyttekreds V2 192.000 192.000 Mesterskab
44317 Birgith Rothmeier Haderslev Skyttekreds ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
87610 Thomas Andresen Haderslev Skyttekreds BK1 192.000 192.000 Hovedskydning
88994 Frederik Sydow Andresen Haderslev Skyttekreds J2 179.000 179.000 Hovedskydning
97707 Martin Dyhrberg Haderslev Skyttekreds BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
101211 Tobias Andresen Haderslev Skyttekreds BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
102158 Marie P. Detlevsen Haderslev Skyttekreds BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
102159 Frederik Bjørk Andersen Haderslev Skyttekreds BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
106011 Tine Freese Nielsen Haderslev Skyttekreds BK3 178.000 178.000 Hovedskydning
106012 Alex Lilbæk Cenholt Haderslev Skyttekreds BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
106013 Simon Clausen Haderslev Skyttekreds BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
42757 Tom Petersen Broagerlands Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
42757 Tom Petersen Broagerlands Skytteforening ÅK1 197.000 197.000 Mesterskab
43401 Sune Christensen Broagerlands Skytteforening ÅK2 185.000 185.000 Hovedskydning
43401 Sune Christensen Broagerlands Skytteforening ÅK2 191.000 191.000 Mesterskab
88384 Anette Lauritzen Broagerlands Skytteforening ÅK1 190.000 190.000 Hovedskydning
88384 Anette Lauritzen Broagerlands Skytteforening ÅK1 196.000 196.000 Mesterskab
99684 Christan Iskov Jensen Broagerlands Skytteforening BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
103062 Kevin Larsen Broagerlands Skytteforening BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
105288 Andreas Ravnholt Cramer Broagerlands Skytteforening BK3 146.000 146.000 Hovedskydning
106136 Josefine Skov Hedegaard Broagerlands Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
88726 Benjamin Cordua Nordals Skyttekreds J2 182.000 182.000 Hovedskydning
88726 Benjamin Cordua Nordals Skyttekreds J2 191.000 191.000 Mesterskab
101145 Lasse Kyhn Sørensen Nordals Skyttekreds BK3 169.000 169.000 Hovedskydning
42991 Hanne Moisen Sundeved Skytteforening UNG 190.000 190.000 Hovedskydning
104577 Celina Dam Blom Sundeved Skytteforening BK3 179.000 179.000 Hovedskydning
42834 Ole Hansen Sønderborg Skyttekreds V1 194.000 194.000 Hovedskydning
42950 Jens K. Jensen Sønderborg Skyttekreds V1 189.000 189.000 Hovedskydning
42970 Henrik Autzen Sønderborg Skyttekreds ÅK2 194.000 194.000 Hovedskydning
42970 Henrik Autzen Sønderborg Skyttekreds ÅK2 192.000 192.000 Mesterskab
82344 Jonas E. Sköld Kjemtrup Sønderborg Skyttekreds BK2 176.000 176.000 Hovedskydning
85923 Noa N. Grunske Jepsen Sønderborg Skyttekreds BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
92505 Emil Nielsen Sønderborg Skyttekreds BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
97275 Jannick Wolfsen Sønderborg Skyttekreds BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
99878 Nicolai V. Knudsen Sønderborg Skyttekreds BK2 187.000 187.000 Hovedskydning
101936 Jonas Hviid Skov Sønderborg Skyttekreds BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
101939 Kasper Henriksen Sønderborg Skyttekreds BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
102209 Mikkel Carlsen Becker Sønderborg Skyttekreds BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
102537 Hans Christian Lien Nielsen Sønderborg Skyttekreds BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
103663 Ida R. Frederiksen Grænseegnens Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
42676 Jan Sørensen Nordals Skyttekreds 3 185.000 185.000 Hovedskydning
42699 Frank Hansen Nordals Skyttekreds 1 197.000 197.000 Hovedskydning
42754 Torben Larsen Nordals Skyttekreds 1 192.000 192.000 Hovedskydning
ÅK1 192.000 192.000 Hovedskydning
39630 Henrik Bentsen Sparta Idrætsforening ÅK2 196.000 196.000 Hovedskydning
98141 Kristine Petersen Sundeved Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
100363 Niels Christian Møller Grænseegnens Skytteforening BK3 179.000 179.000 Hovedskydning
42336 Karin Rudebeck Vojens Skytteforening V1 197.000 197.000 Hovedskydning
43346 Marianne Clausen Grænseegnens Skytteforening 3 185.000 185.000 Hovedskydning
87121 Helle Bang Sparta Idrætsforening ÅK2 193.000 193.000 Hovedskydning
87643 Torben Paulsen Grænseegnens Skytteforening ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
44135 Pernille Paulsen Grænseegnens Skytteforening J1 196.000 196.000 Hovedskydning
87609 Thomas Nielsen Haderslev Skyttekreds J2 186.000 186.000 Hovedskydning
96040 Søren Friis Lauritzen Grænseegnens Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
42805 Rasmus Dall Sønderborg Skyttekreds J1 197.000 197.000 Mesterskab
42805 Rasmus Dall Sønderborg Skyttekreds J1 196.000 196.000 Hovedskydning
97703 Jonas Thielsen Haderslev Skyttekreds BK1 192.000 192.000 Hovedskydning
42620 Leo Pedersen Nordals Skyttekreds V1 190.000 190.000 Hovedskydning
42620 Leo Pedersen Nordals Skyttekreds V1 195.000 195.000 Mesterskab
42586 Niels Pedersen Nordals Skyttekreds V2 188.000 188.000 Mesterskab
42586 Niels Pedersen Nordals Skyttekreds V2 178.000 178.000 Hovedskydning
98290 Connie Valentin Sundeved Skytteforening J2 188.000 188.000 Hovedskydning
42425 Jan B. Sørensen Sønderborg Skyttekreds ÅK2 194.000 194.000 Mesterskab
42425 Jan B. Sørensen Sønderborg Skyttekreds ÅK2 195.000 195.000 Hovedskydning
42661 John Haas Nordals Skyttekreds V2 194.000 194.000 Hovedskydning
42661 John Haas Nordals Skyttekreds V2 191.000 191.000 Mesterskab
94000 Anna Jensen Nordals Skyttekreds BK2 187.000 187.000 Hovedskydning
100978 Bjørn Jacobsen Sundeved Skytteforening ÅK1 189.000 189.000 Hovedskydning
43382 Kristina Lykke Schnuchel Grænseegnens Skytteforening ÅK1 193.000 193.000 Hovedskydning
44389 William Kjær Vojens Skytteforening V1 198.000 198.000 Hovedskydning
44406 Bue Petersen Vojens Skytteforening V2 171.000 171.000 Hovedskydning
101767 Egon Johansen Vojens Skytteforening V2 195.000 195.000 Hovedskydning
44255 Henning Knudsen Haderslev Skyttekreds ÅK2 198.000 198.000 Hovedskydning
44258 Helge Vesti Jensen Haderslev Skyttekreds V2 191.000 191.000 Hovedskydning
44258 Helge Vesti Jensen Haderslev Skyttekreds V2 182.000 182.000 Mesterskab
44291 Connie Jensen Haderslev Skyttekreds V2 187.000 187.000 Hovedskydning
44291 Connie Jensen Haderslev Skyttekreds V2 190.000 190.000 Mesterskab
44329 Andreas Johnsen Haderslev Skyttekreds V2 187.000 187.000 Hovedskydning
44329 Andreas Johnsen Haderslev Skyttekreds V2 185.000 185.000 Mesterskab
91803 Christian Dyhrberg Haderslev Skyttekreds J2 188.000 188.000 Hovedskydning
98532 Signe Frits Nielsen Haderslev Skyttekreds BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
100990 Jacob S Matthiesen Grænseegnens Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
100993 Peter Gade Haderslev Skyttekreds BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
100996 Alexander Andersen Haderslev Skyttekreds J1 198.000 198.000 Hovedskydning
105396 Villiam Studsgård Haderslev Skyttekreds BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
84635 Hans Jørgen Nissen Broagerlands Skytteforening ÅK1 194.000 194.000 Hovedskydning
84635 Hans Jørgen Nissen Broagerlands Skytteforening ÅK1 199.000 199.000 Mesterskab
85128 Horst Clausen Broagerlands Skytteforening ÅK1 199.000 199.000 Mesterskab
85128 Horst Clausen Broagerlands Skytteforening ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
98503 Christian Delf Nielsen Nordals Skyttekreds BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
42784 Susanne Jakobsen Sundeved Skytteforening ÅK2 194.000 194.000 Mesterskab
42784 Susanne Jakobsen Sundeved Skytteforening ÅK2 194.000 194.000 Hovedskydning
102592 Anders Blankschøn Lorenzen Sundeved Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
102593 Marsel Kästel Sundeved Skytteforening J2 185.000 185.000 Hovedskydning
42411 Mikkel Sørensen Sønderborg Skyttekreds J1 192.000 192.000 Mesterskab
42411 Mikkel Sørensen Sønderborg Skyttekreds J1 193.000 193.000 Hovedskydning
42429 Hanne Bergmann Sørensen Sønderborg Skyttekreds ÅK2 197.000 197.000 Hovedskydning
42429 Hanne Bergmann Sørensen Sønderborg Skyttekreds ÅK2 198.000 198.000 Mesterskab
42799 Rune Baun Jensen Sønderborg Skyttekreds J1 192.000 192.000 Mesterskab
42799 Rune Baun Jensen Sønderborg Skyttekreds J1 190.000 190.000 Hovedskydning
83010 Erik Dall Sønderborg Skyttekreds V1 192.000 192.000 Hovedskydning
86290 Irene Clausen Sønderborg Skyttekreds V1 192.000 192.000 Hovedskydning
86291 Kjeld P. P. Clausen Sønderborg Skyttekreds V2 193.000 193.000 Hovedskydning
89012 Mathias A. Jensen Sønderborg Skyttekreds J2 189.000 189.000 Mesterskab
89012 Mathias A. Jensen Sønderborg Skyttekreds J2 191.000 191.000 Hovedskydning
93697 Daniel Pedersen Sønderborg Skyttekreds BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
97271 Thomas Erik Andersen Sønderborg Skyttekreds BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
101376 John Christensen Sønderborg Skyttekreds V1 192.000 192.000 Hovedskydning
44303 Camilla Buthmann Paulsen Grænseegnens Skytteforening UNG 179.000 179.000 Hovedskydning
92141 Tobias Petersen Grænseegnens Skytteforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
103661 Signe K. Frederiksen Grænseegnens Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
39616 Jens Peter Oksen Sparta Idrætsforening 3 188.000 188.000 Hovedskydning
43916 Jan Jepsen Lund Sparta Idrætsforening UNG 183.000 183.000 Hovedskydning
84412 Per Brylle Sparta Idrætsforening ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
43067 Anders Ottobrøker Sundeved Skytteforening ÅK2 192.000 192.000 Hovedskydning
43331 Tais Kire Jensen Grænseegnens Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
44249 Ib-Detlev Hulgard Haderslev Skyttekreds ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning

Til toppen