125 års Jubilæumsstævne i Dalum (Standardpistol, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
52034 Flemming Buch Odense Skyttekreds 3 253.0 253.0 Hovedskydning
52034 Flemming Buch Odense Skyttekreds 3 263.0 263.0 Mesterskab
51725 Jens Hald Dalum Skytteforening V1 253.0 253.0 Hovedskydning
51725 Jens Hald Dalum Skytteforening V1 255.0 255.0 Mesterskab
51937 Michael D. Buch Særslev Skytteforening UNG 273.0 273.0 Hovedskydning
51937 Michael D. Buch Særslev Skytteforening UNG 271.0 271.0 Mesterskab
110912 Bjørn Madsen Bullerup Skyttekreds 4 240.0 240.0 Hovedskydning
110912 Bjørn Madsen Bullerup Skyttekreds 4 245.0 245.0 Mesterskab
19102 Kirsten Malene Bitsch Sejs-Svejbæk Skytteforening 3 254.0 254.0 Hovedskydning
19102 Kirsten Malene Bitsch Sejs-Svejbæk Skytteforening 3 257.0 257.0 Mesterskab
52072 Benny Jensen Dalum Skytteforening ÅK1 256.0 256.0 Mesterskab
52072 Benny Jensen Dalum Skytteforening ÅK1 257.0 257.0 Hovedskydning
52991 Brian Lønberg Dalum Skytteforening ÅK1 269.0 269.0 Mesterskab
52991 Brian Lønberg Dalum Skytteforening ÅK1 269.0 269.0 Hovedskydning
51010 Egon Nielsen Bullerup Skyttekreds 2 271.0 271.0 Mesterskab
51010 Egon Nielsen Bullerup Skyttekreds 2 273.0 273.0 Hovedskydning
19104 Kim Bitsch Sejs-Svejbæk Skytteforening 3 256.0 256.0 Mesterskab
19104 Kim Bitsch Sejs-Svejbæk Skytteforening 3 273.0 273.0 Hovedskydning
51497 Bjarne Carlsen Lumby Skytteforening ÅK1 249.0 249.0 Hovedskydning
51497 Bjarne Carlsen Lumby Skytteforening ÅK1 252.0 252.0 Mesterskab
49571 Marianne Jacobsen Lumby Skytteforening ÅK2 247.0 247.0 Hovedskydning
49571 Marianne Jacobsen Lumby Skytteforening ÅK2 256.0 256.0 Mesterskab
49555 Michael Lund Jacobsen Lumby Skytteforening 1 277.0 277.0 Hovedskydning
49555 Michael Lund Jacobsen Lumby Skytteforening 1 279.0 279.0 Mesterskab
86212 Jørgen Uldal Hansen Bullerup Skyttekreds 4 230.0 230.0 Mesterskab
86212 Jørgen Uldal Hansen Bullerup Skyttekreds 4 232.0 232.0 Hovedskydning
52144 Kenneth Nielsen Bullerup Skyttekreds 1 272.0 272.0 Hovedskydning
52144 Kenneth Nielsen Bullerup Skyttekreds 1 271.0 271.0 Mesterskab
111416 Dan Skytte Hansen Dalum Skytteforening ÅK2 229.0 229.0 Hovedskydning
111416 Dan Skytte Hansen Dalum Skytteforening ÅK2 243.0 243.0 Mesterskab
110067 Anders Rasmussen Dalum Skytteforening ÅK2 276.0 276.0 Mesterskab
110067 Anders Rasmussen Dalum Skytteforening ÅK2 265.0 265.0 Hovedskydning
46120 Søren Lind Dalum Skytteforening ÅK2 212.0 212.0 Mesterskab
46120 Søren Lind Dalum Skytteforening ÅK2 246.0 246.0 Hovedskydning
48109 Kim Carstensen Lunde Sg&I 3 265.0 265.0 Mesterskab
48109 Kim Carstensen Lunde Sg&I 3 261.0 261.0 Hovedskydning
95427 Michael Fisker Fjelsted/Harndrup Skytteforening ÅK2 232.0 232.0 Hovedskydning
95427 Michael Fisker Fjelsted/Harndrup Skytteforening ÅK2 233.0 233.0 Mesterskab
51581 Per Michael Elmose Dalum Skytteforening 2 280.0 280.0 Hovedskydning
51581 Per Michael Elmose Dalum Skytteforening 2 278.0 278.0 Mesterskab
105320 Daniel Broxgaard Krarup/Espe Skydning ÅK2 229.0 229.0 Mesterskab
105320 Daniel Broxgaard Krarup/Espe Skydning ÅK2 253.0 253.0 Hovedskydning
106875 Rasmus Bech Dalum Skytteforening ÅK2 222.0 222.0 Hovedskydning
106875 Rasmus Bech Dalum Skytteforening ÅK2 223.0 223.0 Mesterskab
105065 Marcus C. Schyam Dalum Skytteforening BK 240.0 240.0 Hovedskydning
105065 Marcus C. Schyam Dalum Skytteforening BK 227.0 227.0 Mesterskab
102066 Kirsten Bluhm Dalum Skytteforening ÅK2 239.0 239.0 Mesterskab
102066 Kirsten Bluhm Dalum Skytteforening ÅK2 198.0 198.0 Hovedskydning
93505 Helle Christoffersen Vissenbjerg Skytteforening 3 224.0 224.0 Hovedskydning
93505 Helle Christoffersen Vissenbjerg Skytteforening 3 245.0 245.0 Mesterskab
52318 Bo Børnsen Dalum Skytteforening V2 241.0 241.0 Hovedskydning
52318 Bo Børnsen Dalum Skytteforening V2 259.0 259.0 Mesterskab
51709 John Lund Dalum Skytteforening ÅK2 247.0 247.0 Hovedskydning
51709 John Lund Dalum Skytteforening ÅK2 254.0 254.0 Mesterskab

Til toppen