DDS Thy-Mors Pistolterræn Ulfborg 2013 (GrovPistol andre end cal. 32) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
22786 Michael Strøm Århus Pistolklub GPA 44.0 38.0 Hovedskydning
20733 Anders Zoffmann Ølsted Skytteforening GPA 51.0 44.0 Hovedskydning
24106 Henrik K Pedersen Århus Pistolklub GPA 68.0 59.0 Hovedskydning
24717 Brian Therkildsen Århus Pistolklub GPA 48.0 41.0 Hovedskydning
93595 Viggo Pedersen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling GPA 17.0 15.0 Hovedskydning
22263 Preben Henriksen Silkeborg Skyttekreds GPA 27.0 23.0 Hovedskydning
33640 Flemming Skourup Sdr. Omme Skytteforening GPA 32.0 28.0 Hovedskydning
44032 Henning Dall Aabenraa Skytteforening GPA 34.0 29.0 Hovedskydning
81885 Signe Elbrønd Århus Pistolklub GPA 39.0 34.0 Hovedskydning
32035 Peter Davis Lind Skytteforening GPA 53.0 46.0 Hovedskydning
40949 Henrik Rasmussen Esbjerg Skyttekreds GPA 59.0 51.0 Hovedskydning
41920 Kaj Kastrup Vejen/Skibelund Skf. GPA 34.0 29.0 Hovedskydning
29712 John Andresen Struer Skyttekreds GPA 39.0 34.0 Hovedskydning
17477 Valther Jørgensen Allingåbro Skytteforening GPA 36.0 31.0 Hovedskydning
92266 Stefan Nielsen Vejen/Skibelund Skf. GPA 38.0 33.0 Hovedskydning
99370 Brian Jensen Hobro Egnens Skytteforening GPA 16.0 14.0 Hovedskydning
18494 Benny Dyrby Pedersen Djurslands PistolKlub GPA 30.0 26.0 Hovedskydning
67769 Bo Carstensen RI 98 Skytteforening GPA 56.0 48.0 Hovedskydning
92513 Henrik Lindegaard RI 98 Skytteforening GPA 37.0 32.0 Hovedskydning
82900 Bruno Nedergaard Pedersen Hobro Egnens Skytteforening GPA 18.0 16.0 Hovedskydning
92970 Tommy Kessler Djurslands PistolKlub GPA 10.0 9.0 Hovedskydning
32361 Knud Jensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling GPA 7.0 6.0 Hovedskydning
85288 Laila Naja Andersen Engesvang Skyttekreds GPA 43.0 37.0 Hovedskydning
31414 Ivan Christensen Engesvang Skyttekreds GPA 27.0 23.0 Hovedskydning
29559 Kim Frandsen Struer Skyttekreds GPA 40.0 34.0 Hovedskydning
13406 Jens Grundvad Skjern Skytteforening GPA 55.0 47.0 Hovedskydning
26999 Peter B. Johansen Karby Skyttekreds GPA 40.0 34.0 Hovedskydning
83743 Casper Juhl Jensen Støvring Skytteforening GPA 22.0 19.0 Hovedskydning
92714 Stig Stendrup Hobro Egnens Skytteforening GPA 20.0 17.0 Hovedskydning
11598 Henrik Hornum Vester Han Herred Skytteforening GPA 49.0 42.0 Hovedskydning
11593 Jann Hornum Vester Han Herred Skytteforening GPA 11.0 9.0 Hovedskydning
104770 Ulrik Sørensen Djurslands PistolKlub GPA 33.0 28.0 Hovedskydning
44403 Karl E Nielsen Haderslev Skyttekreds GPA 38.0 33.0 Hovedskydning
102480 Per Fjord Carlsen Varde Skytteforening GPA 16.0 14.0 Hovedskydning
106695 Anders E A Pedersen Djurslands PistolKlub GPA 25.0 22.0 Hovedskydning
18474 Bjarne Skibild Djurslands PistolKlub GPA 55.0 47.0 Hovedskydning
111056 Henrik Kristensen Vejen/Skibelund Skf. GPA 23.0 20.0 Hovedskydning
103432 Ulrik Grodt Ølsted Skytteforening GPA 44.0 38.0 Hovedskydning
44408 Bo Nielsen Haderslev Skyttekreds GPA 51.0 44.0 Hovedskydning
105216 Jascha Paetzke Aabenraa Skytteforening GPA 27.0 23.0 Hovedskydning
82468 Manfred Thiel Aabenraa Skytteforening GPA 14.0 12.0 Hovedskydning
99727 Palle Damgaard Nielsen RI 98 Skytteforening GPA 39.0 34.0 Hovedskydning
13216 Henrik Jensen Støvring Skytteforening GPA 44.0 38.0 Hovedskydning
22736 Allan Nielsen Silkeborg Skyttekreds GPA 30.0 26.0 Hovedskydning
67575 Kim Vestergaard Therkelsen Skytteforeningen Pilen af 1927 GPA 33.0 28.0 Hovedskydning
32357 Knud Erik Sørensen Lind Skytteforening GPA 71.0 61.0 Hovedskydning
32051 Ove Skinnerup Lind Skytteforening GPA 44.0 38.0 Hovedskydning
85328 Theis Petersen Skytteforeningen Pilen af 1927 GPA 21.0 18.0 Hovedskydning
78290 David Dam Olsson Skytteklubben DSB/ASF GPA 58.0 50.0 Hovedskydning
80150 Dieter Meier Skjern Skytteforening GPA 32.0 28.0 Hovedskydning
38077 Martin Høholt Skjern Skytteforening GPA 36.0 31.0 Hovedskydning
24504 John Jørgensen Århus Pistolklub GPA 44.0 38.0 Hovedskydning
81109 John Harry Nielsen Ørnhøj Skytteforening GPA 32.0 28.0 Hovedskydning
16742 Poul Fjorback St. Restrup Idrætsforening GPA 12.0 10.0 Hovedskydning
70534 Per Nygaard Jensen RI 98 Skytteforening GPA 34.0 29.0 Hovedskydning
91436 Helge Hulegaard Vejle Skytteforening GPA 28.0 24.0 Hovedskydning
90255 Preben Troelsen Lind Skytteforening GPA 31.0 27.0 Hovedskydning
24623 Robert Elbrønd Århus Pistolklub GPA 35.0 30.0 Hovedskydning
95488 Henrik Braun Frederikshavn Skyttekreds GPA 10.0 9.0 Hovedskydning
32050 Ove Jensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling GPA 43.0 37.0 Hovedskydning
77661 Hardy Hansen Skytteklubben af 1984 GPA 10.0 9.0 Hovedskydning
101176 Frank P Hariken Skytteforeningen Pilen af 1927 GPA 34.0 29.0 Hovedskydning
31381 Poul Arne Sørensen Engesvang Skyttekreds GPA 42.0 36.0 Hovedskydning
31422 Frank Hansen Engesvang Skyttekreds GPA 41.0 35.0 Hovedskydning
101948 Anne-Mette P Hariken Skytteforeningen Pilen af 1927 GPA 20.0 17.0 Hovedskydning
13489 Bent H. Christensen Hobro Egnens Skytteforening GPA 18.0 16.0 Hovedskydning
31423 Erik A. Christensen Engesvang Skyttekreds GPA 51.0 44.0 Hovedskydning
18772 Asger Angel Århus Pistolklub GPA 29.0 25.0 Hovedskydning
25886 Max Hald Akademisk Skytteforening, Århus GPA 31.0 27.0 Hovedskydning
96451 Peter Frost Mikkelsen Haderslev Skyttekreds GPA 41.0 35.0 Hovedskydning
107749 Mikael Kjelstrup Vejen/Skibelund Skf. GPA 31.0 27.0 Hovedskydning
82469 Bernhard Paetzke Aabenraa Skytteforening GPA 42.0 36.0 Hovedskydning
88152 Theis Jessen Eilersen Skytteforeningen Pilen af 1927 GPA 27.0 23.0 Hovedskydning
65439 Niels Thulin Johansen Faxe Skytteforening GPA 48.0 41.0 Hovedskydning
75613 Lasse Grønlund Kampmann Silkeborg Skyttekreds GPA 26.0 22.0 Hovedskydning

Til toppen