Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
Snedsted Præmieskydning 2013 (Riffel, 15m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Nordjylland
Alle foreninger
Boddum-Ydby Skytteforening
Sjørring Skytteforening
Sports skytterne Snedsted
Østerild Skytteforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
101367
Flemming Rohr Pedersen
Sports skytterne Snedsted
V2
187.000
187.000
Hovedskydning
93640
Rasmus Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
J2
197.000
197.000
Hovedskydning
28262
Kristian Amby Fabricius
Boddum-Ydby Skytteforening
J2
199.000
199.000
Hovedskydning
28491
Majbritt Iversen
Sports skytterne Snedsted
ÅK2
190.000
190.000
Hovedskydning
103768
Daniel Jørgensen
Østerild Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
103770
Mikkel Lund
Østerild Skytteforening
BK3
180.000
180.000
Hovedskydning
28517
Karl Jonasen
Sjørring Skytteforening
ÅK2
185.000
185.000
Hovedskydning
91423
Mads Kappel
Boddum-Ydby Skytteforening
J2
192.000
192.000
Hovedskydning
93561
Mogens Kappel
Boddum-Ydby Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
109420
Rasmus Thomsen
Sports skytterne Snedsted
BK2
192.000
192.000
Hovedskydning
114760
Chris Øgaard Gøttrup
Østerild Skytteforening
BK4
178.000
178.000
Hovedskydning
28498
Lene Iversen
Sports skytterne Snedsted
ÅK3
181.000
181.000
Hovedskydning
28978
Jens Kr. Smed
Østerild Skytteforening
3
177.000
177.000
Mesterskab
28978
Jens Kr. Smed
Østerild Skytteforening
3
184.000
184.000
Hovedskydning
99642
Rasmus Jensen
Sports skytterne Snedsted
BK1
195.000
195.000
Hovedskydning
88271
Mia Meyer Jensen
Østerild Skytteforening
J1
198.000
198.000
Hovedskydning
103548
Stine Gøttrup
Østerild Skytteforening
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
97331
Thomas Michael Jensen
Sports skytterne Snedsted
ÅK3
179.000
179.000
Hovedskydning
87864
Frans Jensen
Sports skytterne Snedsted
ÅK3
184.000
184.000
Hovedskydning
28415
Asbjørn Søndergård
Sjørring Skytteforening
UNG
189.000
189.000
Mesterskab
28415
Asbjørn Søndergård
Sjørring Skytteforening
UNG
183.000
183.000
Hovedskydning
93637
Bent Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
V2
200.000
200.000
Hovedskydning
101592
Elly Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
V3
187.000
187.000
Hovedskydning
110961
Kasper Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
BK3
185.000
185.000
Hovedskydning
28504
Kurt Nielsen
Sports skytterne Snedsted
V2
189.000
189.000
Hovedskydning
92791
Jonas Schreiber Poulsen
Sports skytterne Snedsted
BK3
193.000
193.000
Hovedskydning
99641
Emil Kjelstrup
Sports skytterne Snedsted
BK3
187.000
187.000
Hovedskydning
103288
Ronni Simonsen Sund
Sports skytterne Snedsted
J2
192.000
192.000
Hovedskydning
112791
Kenneth Svalgaard
Sports skytterne Snedsted
ÅK3
187.000
187.000
Hovedskydning
112793
Rasmus Abildhauge Christensen
Sports skytterne Snedsted
BK4
177.000
177.000
Hovedskydning
88272
Melissa Andreasen
Østerild Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
108391
Sofie Jensen
Østerild Skytteforening
BK3
175.000
175.000
Hovedskydning
Til toppen