Divisionsskydning hjemme 3. runde (Standardpistol, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
60714 Peter Scheffel Roskilde Skytteforening ÅK2 255.0 255.0 Hovedskydning
67889 Jan Guldbrandsen Ballerup Skytteforening ÅK1 279.0 279.0 Hovedskydning
103843 Bjarne Hågerup Nykøbing Sj. Skytteforening V2 237.0 237.0 Hovedskydning
57522 Per Christiansen Nykøbing Sj. Skytteforening V1 256.0 256.0 Hovedskydning
114269 Niels Andersen Tølløse Skytteforening V2 257.0 257.0 Hovedskydning
68367 Flemming Haagensen Ballerup Skytteforening ÅK1 271.0 271.0 Hovedskydning
61936 Anders H. Nielsen Kirke Hyllinge Idrætsforening V1 272.0 272.0 Hovedskydning
104195 Helle R. Jacobsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK1 247.0 247.0 Hovedskydning
98117 Lene Sjøgren Nykøbing Sj. Skytteforening V2 239.0 239.0 Hovedskydning
118315 Thomas Hiort Kralund Roskilde Skytteforening ÅK1 265.0 265.0 Hovedskydning
60279 Palle Rasmussen Kirke Hyllinge Idrætsforening V1 239.0 239.0 Hovedskydning
112206 Kenneth Larsen Slagelse Skytteforening ÅK2 243.0 243.0 Hovedskydning
60511 Jørgen Jacobsen Kirke Hyllinge Idrætsforening V2 265.0 265.0 Hovedskydning
104486 Eduardo Hansen Greve Skytteforening 3 191.0 191.0 Hovedskydning
105193 Jan Laursen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 3 266.0 266.0 Hovedskydning
101992 Jacob Larsen Nykøbing Sj. Skytteforening ÅK1 286.0 286.0 Hovedskydning
103840 Henrik Lerfeldt Nykøbing Sj. Skytteforening ÅK1 288.0 288.0 Hovedskydning
71414 Bjarne Schlichter Brøndby Skytte Forening 4 203.0 203.0 Hovedskydning
60041 Theodor Diener Roskilde Skytteforening V1 271.0 271.0 Hovedskydning
112212 Brian Slots Kalundborg Skytteforening 3 243.0 243.0 Hovedskydning
57577 Gert Hansen Nykøbing F. Skytteforening V1 280.0 280.0 Mesterskab
57577 Gert Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening V1 286.0 286.0 Hovedskydning
58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK2 217.0 217.0 Hovedskydning
59417 Svend Nielsen Slagelse Skytteforening 2 263.0 263.0 Hovedskydning
109640 Lasse Strandgaard Kirke Hyllinge Idrætsforening 3 251.0 251.0 Hovedskydning
60326 Jan Larsen Kirke Hyllinge Idrætsforening V2 223.0 223.0 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening ÅK1 259.0 259.0 Hovedskydning
102358 Johnny Nielsen Karsholte Skytteforening ÅK1 258.0 258.0 Hovedskydning
90778 Simon Jørgensen Ringsted Skytteforening JUN 261.0 261.0 Hovedskydning
103530 Stig Hornuff Korsør Skytteforening 2 282.0 282.0 Hovedskydning
86053 Jimmy Larsen Korsør Skytteforening 2 273.0 273.0 Hovedskydning
59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening V1 275.0 275.0 Hovedskydning
81630 Hans-Jørgen Mortensen Korsør Skytteforening V1 265.0 265.0 Hovedskydning
113996 Jens Skov Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening V2 249.0 249.0 Hovedskydning
100933 Klaus Frederiksen Roskilde Skytteforening V2 248.0 248.0 Hovedskydning
57272 Erik Nygaard Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening V2 257.0 257.0 Hovedskydning
68382 Christian Lausten Ballerup Skytteforening V2 260.0 260.0 Hovedskydning
101675 Thorkild B. Rasmussen Karsholte Skytteforening ÅK1 269.0 269.0 Hovedskydning
87057 Jonas Ørtoft Larsen Ballerup Skytteforening ÅK1 265.0 265.0 Hovedskydning
101165 Søren Moonlee Ballerup Skytteforening V2 231.0 231.0 Hovedskydning
101166 Helge Kelkeland Ballerup Skytteforening V1 278.0 278.0 Hovedskydning
118744 Tina Røbel Ballerup Skytteforening ÅK2 264.0 264.0 Hovedskydning
60329 Henning Frederiksen Kirke Hyllinge Idrætsforening 2 276.0 276.0 Hovedskydning
81966 Steen Taphouse Kirke Hyllinge Idrætsforening ÅK1 246.0 246.0 Hovedskydning
119654 Johnny Bølling Viskinge Skytteforening 4 250.0 250.0 Hovedskydning
118747 Kim Overgaard Ballerup Skytteforening ÅK2 247.0 247.0 Hovedskydning
58018 Martin Heby Tølløse Skytteforening ÅK1 274.0 274.0 Hovedskydning
60311 Kjeld Karbæk Kirke Hyllinge Idrætsforening V1 259.0 259.0 Hovedskydning
100794 Michelle Leth Wehage Nykøbing Sj. Skytteforening BK 290.0 290.0 Hovedskydning
68220 Peter Dausell Viskinge Skytteforening 2 261.0 261.0 Hovedskydning
92738 Arne Skafte Viskinge Skytteforening 4 236.0 236.0 Hovedskydning
68245 Jim Poulsen Ballerup Skytteforening ÅK1 261.0 261.0 Hovedskydning
68245 Jim Poulsen Ballerup Skytteforening ÅK1 243.0 243.0 Mesterskab
99785 Patrik Ibsen Svinninge Skytteforening JUN 236.0 236.0 Hovedskydning
57546 Kurt Bonde Rasmussen Nykøbing Sj. Skytteforening V1 273.0 273.0 Hovedskydning
57749 Finn Hallø Nykøbing Sj. Skytteforening 3 283.0 283.0 Hovedskydning
59333 John Mathiasen Korsør Skytteforening 1 268.0 268.0 Hovedskydning
68697 Steen K. Pedersen Greve Skytteforening 2 263.0 263.0 Hovedskydning
59392 Aksel Hemmingsen Korsør Skytteforening V2 238.0 238.0 Hovedskydning
V1 266.0 266.0 Hovedskydning
79014 Brian Stauning Karsholte Skytteforening ÅK1 272.0 272.0 Hovedskydning
87037 Peter Jablonski Mullerup Skytteforening 4 223.0 223.0 Hovedskydning
57562 John Bønnicke Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening 1 275.0 275.0 Hovedskydning
103674 Magnus B. Hansen Mullerup Skytteforening JUN 204.0 204.0 Hovedskydning
58380 Henrik Bendtsen Nykøbing Sj. Skytteforening 3 252.0 252.0 Hovedskydning
89144 Anne Willerup Tølløse Skytteforening ÅK1 256.0 256.0 Hovedskydning
119695 Niels Christian Rohde Tølløse Skytteforening 4 274.0 274.0 Hovedskydning
97426 Anders Persson Karsholte Skytteforening ÅK1 271.0 271.0 Hovedskydning
118745 Julie Petersen Ballerup Skytteforening ÅK2 235.0 235.0 Hovedskydning
119737 Steen Weihe Svinninge Skytteforening 4 232.0 232.0 Hovedskydning
98208 Kasper Andersen Nykøbing Sj. Skytteforening JUN 257.0 257.0 Hovedskydning
57506 Uffe Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening V1 270.0 270.0 Hovedskydning
116963 Jan Van de Louw Brøndby Skytte Forening 4 231.0 231.0 Hovedskydning
57359 Johnny Ole Larsen Nykøbing Sj. Skytteforening 2 277.0 277.0 Hovedskydning
69958 Michael K. Barnes Brøndby Skytte Forening 2 244.0 244.0 Hovedskydning
106729 Kristina Agerbæk Nykøbing Sj. Skytteforening ÅK2 230.0 230.0 Hovedskydning
113298 Kim Hansen Kalundborg Skytteforening 4 201.0 201.0 Hovedskydning
94441 Emil Madsen Nykøbing Sj. Skytteforening JUN 246.0 246.0 Hovedskydning
85608 Henrik Raaskov Madsen Hørve Skytteforening 4 231.0 231.0 Hovedskydning
59476 Michael Frederiksen Slagelse Skytteforening 2 261.0 261.0 Hovedskydning
58074 Anders Holbek Tølløse Skytteforening ÅK1 265.0 265.0 Hovedskydning
98324 Rasmus Glud Tølløse Skytteforening ÅK1 286.0 286.0 Hovedskydning
114399 Poul Pedersen Korsør Skytteforening ÅK2 262.0 262.0 Hovedskydning
68155 Erling von Fuglsang Ballerup Skytteforening ÅK1 274.0 274.0 Hovedskydning
83970 Peter Christiansen Tølløse Skytteforening ÅK1 274.0 274.0 Hovedskydning
59362 Dennis Samuelsen Korsør Skytteforening 1 281.0 281.0 Hovedskydning
59008 Lasse Bantz Korsør Skytteforening V2 234.0 234.0 Hovedskydning
68104 Kaj Withøft Ballerup Skytteforening V1 263.0 263.0 Hovedskydning
57775 Leo Nielsen Svinninge Skytteforening V2 239.0 239.0 Hovedskydning
93796 Ingelise Keis Hørve Skytteforening V2 221.0 221.0 Hovedskydning
98646 Tine Sørensen Svinninge Skytteforening JUN 139.0 139.0 Hovedskydning
98343 Tonni Hansen Ringsted Skytteforening 3 263.0 263.0 Hovedskydning
75089 Marcus Grosen Poulsen Ballerup Skytteforening JUN 245.0 245.0 Hovedskydning
120216 Marius Laache Tølløse Skytteforening 4 262.0 262.0 Hovedskydning
88363 Anneli Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening ÅK1 286.0 286.0 Hovedskydning
71219 Claus B. Mortensen Ballerup Skytteforening ÅK2 249.0 249.0 Hovedskydning
59263 Povl Nissen Korsør Skytteforening V1 266.0 266.0 Hovedskydning
59467 Morten Petersen Korsør Skytteforening 1 273.0 273.0 Hovedskydning
81407 Christa Rassow Ballerup Skytteforening ÅK1 268.0 268.0 Hovedskydning
101167 Gustav H. Kelkeland Ballerup Skytteforening ÅK2 264.0 264.0 Hovedskydning
114623 Morten Fischer Ballerup Skytteforening ÅK2 250.0 250.0 Hovedskydning
119568 Aleksandar Duracov Ballerup Skytteforening ÅK2 244.0 244.0 Hovedskydning
83306 Bjarne Christian Lund Hansen Brøndby Skytte Forening V1 251.0 251.0 Hovedskydning
119248 Erik Larsen Slagelse Skytteforening ÅK2 231.0 231.0 Hovedskydning
58095 Søren Kragh Nielsen Tølløse Skytteforening ÅK1 278.0 278.0 Hovedskydning
100874 Johannes Larsen Karsholte Skytteforening ÅK2 254.0 254.0 Hovedskydning
107450 Peter Aunskov Hansen Karsholte Skytteforening ÅK1 265.0 265.0 Hovedskydning
58578 Claus Nielsen Karsholte Skytteforening V2 263.0 263.0 Hovedskydning
84192 Rasmus Hare Viskinge Skytteforening 4 237.0 237.0 Hovedskydning
66275 Jørgen Rasmussen Ballerup Skytteforening V2 225.0 225.0 Hovedskydning
70300 Tom Andersson Ballerup Skytteforening V1 274.0 274.0 Hovedskydning
106793 Anna T. Pedersen Svinninge Skytteforening JUN 232.0 232.0 Hovedskydning
88490 Jan Agerbo Brøndby Skytte Forening 4 238.0 238.0 Hovedskydning
114354 Danni Lorentzen Mullerup Skytteforening 4 255.0 255.0 Hovedskydning
95028 Jens Mortensen Hørve Skytteforening ÅK2 266.0 266.0 Hovedskydning
117910 Jonas Bojko Slagelse Skytteforening ÅK2 265.0 265.0 Hovedskydning
90346 Jan Oster Pedersen Brøndby Skytte Forening 3 229.0 229.0 Hovedskydning
117205 Robert Castor Andersen Nykøbing Sj. Skytteforening ÅK2 213.0 213.0 Hovedskydning
57452 Michael Alring Svinninge Skytteforening V1 236.0 236.0 Hovedskydning
116307 Bjarne Nielsen Svinninge Skytteforening ÅK2 230.0 230.0 Hovedskydning
57192 Lars Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening 2 278.0 278.0 Mesterskab
57192 Lars Jensen Nykøbing F. Skytteforening 2 275.0 275.0 Hovedskydning
115388 Henning Graversen Slagelse Skytteforening 3 257.0 257.0 Hovedskydning
91902 Henrik Güsmer-Riggelsen Svinninge Skytteforening ÅK2 254.0 254.0 Hovedskydning
106773 Paw Lorentz Kunz Brøndby Skytte Forening 3 255.0 255.0 Hovedskydning
106708 Mads Dantoft Tølløse Skytteforening ÅK2 237.0 237.0 Hovedskydning
86383 Ralf Køhler Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening V2 252.0 252.0 Hovedskydning
103735 Magnus Nielsen Svinninge Skytteforening JUN 211.0 211.0 Hovedskydning
57397 Finn Hansen Svinninge Skytteforening V2 233.0 233.0 Hovedskydning
59102 Torben Emcken Korsør Skytteforening V1 269.0 269.0 Hovedskydning
56844 Flemming Jaszczak Ringsted Skytteforening 3 265.0 265.0 Hovedskydning
98342 Niels Olsen Ringsted Skytteforening 2 262.0 262.0 Hovedskydning
57723 Nerik Frandsen Svinninge Skytteforening ÅK1 259.0 259.0 Hovedskydning
107400 Krzysztof Jurkowski Greve Skytteforening 4 259.0 259.0 Hovedskydning
113296 Hans Jørgen Ankergren Kalundborg Skytteforening 4 194.0 194.0 Hovedskydning
113733 Klaus Jakobsen Kalundborg Skytteforening 3 248.0 248.0 Hovedskydning
98116 Irene Møller Hørve Skytteforening V2 243.0 243.0 Hovedskydning
90737 Johnny Hartmann Slagelse Skytteforening ÅK2 241.0 241.0 Hovedskydning
59579 Henrik Chabert Slagelse Skytteforening V2 237.0 237.0 Hovedskydning
72576 Sophia Stauning Karsholte Skytteforening ÅK2 248.0 248.0 Hovedskydning
83207 Tonny Nielsen Svinninge Skytteforening 3 244.0 244.0 Hovedskydning
91804 Morten Jensen Slagelse Skytteforening 2 278.0 278.0 Hovedskydning

Til toppen