Divisionsskydning ude 4. runde (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
108564 Gustav Andersen Tuse Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
60819 Jytte Kristoffersen Gundsølille Sg&if V1 197.000 197.000 Hovedskydning
62299 Karin Iversen Svinninge Skytteforening 1 188.000 188.000 Hovedskydning
59244 Søren Skov Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 2 188.000 188.000 Hovedskydning
58212 Axel Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds V1 195.000 195.000 Hovedskydning
V1 195.000 195.000 Hovedskydning
57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening 1 194.000 194.000 Hovedskydning
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening V1 199.000 199.000 Hovedskydning
61612 Poul Lamhauge Gundsølille Sg&if 2 184.000 184.000 Hovedskydning
60818 Jørgen Jensen Roskilde Skytteforening V1 192.000 192.000 Hovedskydning
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 185.000 185.000 Hovedskydning
69461 Inge Rusbjerg Fløng-Hedehusene Skytteforening V1 197.000 197.000 Hovedskydning
75750 Lars Kristensen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 V3 185.000 185.000 Hovedskydning
58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 3 165.000 165.000 Hovedskydning
95000 Jon Luckmann Meulengracht Greve Skytteforening 2 181.000 181.000 Hovedskydning
69477 Gert Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 179.000 179.000 Hovedskydning
79092 Bjørn Espersen Ballerup Skytteforening ÅK1 192.000 192.000 Hovedskydning
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening V1 199.000 199.000 Hovedskydning
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 196.000 196.000 Hovedskydning
92598 Steen Rasmussen Køge Og Omegns Garderf. Skyttelaug V3 187.000 187.000 Hovedskydning
V2 191.000 191.000 Hovedskydning
75149 Maja Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 2 184.000 184.000 Hovedskydning
105193 Jan Laursen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 3 163.000 163.000 Hovedskydning
104678 Nickolai Malte Kristensen Tuse Skytteforening UNG 189.000 189.000 Hovedskydning
69365 Paul Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening V2 191.000 191.000 Hovedskydning
58195 Kurt Johnsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds V3 185.000 185.000 Hovedskydning
69622 Peter B. Frandsen Ballerup Skytteforening 1 192.000 192.000 Hovedskydning
96807 Sara Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
118275 John Romlund Knabstrup Skytteforening ÅK3 182.000 182.000 Hovedskydning
105670 Bent Jacobsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK3 187.000 187.000 Hovedskydning
108389 Otto Nielforss Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 ÅK3 183.000 183.000 Hovedskydning
60081 Søren Madsen Svinninge Skytteforening 1 189.000 189.000 Hovedskydning
69462 Henrik Pangel Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 189.000 189.000 Hovedskydning
60615 Johnny Hvidtfeldt Gundsølille Sg&if ÅK3 197.000 197.000 Hovedskydning
V2 193.000 193.000 Hovedskydning
68708 Ole Kaliszan Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 3 182.000 182.000 Hovedskydning
107763 Miriam Ryttersgaard Gundsølille Sg&if BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
111113 Andreas Rasmussen Roskilde Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
118080 Maiken Vejle Kofod Jensen Greve Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
32378 Kim Laurberg Ballerup Skytteforening 1 193.000 193.000 Hovedskydning
57295 Poul Kristensen Tuse Skytteforening 1 190.000 190.000 Hovedskydning
57469 Kaj Egebro Jensen Svinninge Skytteforening V2 185.000 185.000 Hovedskydning
80735 Vivi Nielsen Svinninge Skytteforening V3 184.000 184.000 Hovedskydning
58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening V1 197.000 197.000 Hovedskydning
94117 Mads Faarborg Tuse Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
101459 Mikkel Larsen Tuse Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
106544 Silas Nielsen Tuse Skytteforening J1 191.000 191.000 Hovedskydning
110952 Nikoline Storm Ballerup Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
107611 Mikkel Schiødt Kirke Hyllinge Idrætsforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
103541 Erik Jensen Roskilde Skytteforening V2 194.000 194.000 Hovedskydning
69344 Signe Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 190.000 190.000 Hovedskydning
110841 Erik Godsk Reerslev Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
111358 Peter Godsk Reerslev Skytteforening V3 181.000 181.000 Hovedskydning
69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 184.000 184.000 Hovedskydning
77161 Jan Aarestrup Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 2 188.000 188.000 Hovedskydning
119588 Knud-Erik Frederiksen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 V3 184.000 184.000 Hovedskydning
58227 Johannes Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. V2 193.000 193.000 Hovedskydning
111728 Rasmus Bagger Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
117034 Sebastian Christensen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
25955 Nanna Westby Ballerup Skytteforening 1 192.000 192.000 Hovedskydning
58190 Lydia Mielow Hvalsø Skytteforening 33. Kreds V2 190.000 190.000 Hovedskydning
58213 Anne Sørensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK1 200.000 200.000 Hovedskydning
97862 Nicolas Sørensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 171.000 171.000 Hovedskydning
104923 Nikolaj Esbensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
111605 Daniel Larholm Rasmussen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
111622 Andreas Jensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
119411 Lucas Lodahl Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK4 189.000 189.000 Hovedskydning
77610 Helle Espersen Ballerup Skytteforening ÅK1 195.000 195.000 Hovedskydning
105104 Marius Hilding Petersen Ballerup Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
106625 Alexander Petersen Ballerup Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
V3 168.000 168.000 Hovedskydning
81415 Stefan Dahl-Nielsen Ballerup Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Mesterskab
119589 Dorte Frederiksen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 V3 184.000 184.000 Hovedskydning
85450 Ib Morell Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 ÅK2 190.000 190.000 Hovedskydning
61619 Marianne Lamhauge Gundsølille Sg&if 2 187.000 187.000 Hovedskydning
60856 Helle Lindorff Jensen Gundsølille Sg&if ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
60395 Jette Karlsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 3 170.000 170.000 Hovedskydning
111561 August Brandt Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
83204 Julie Bruun-Jensen Tuse Skytteforening UNG 186.000 186.000 Hovedskydning
85611 Sofie Bruun-Jensen Tuse Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
85583 Jessica Nielsen Ballerup Skytteforening UNG 187.000 187.000 Hovedskydning
110092 Janne Bagge Larsen Roskilde Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
110723 Jakob Bjerager Roskilde Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
84580 Søren Højberg Pedersen Greve Skytteforening BK1 181.000 181.000 Hovedskydning
106405 Simon Christiansen Greve Skytteforening J2 187.000 187.000 Hovedskydning
108388 Jørgen Larsen-Ledet Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 ÅK3 187.000 187.000 Hovedskydning
68928 Peter Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 184.000 184.000 Hovedskydning
68224 Nicolai Espersen Ballerup Skytteforening ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
69328 Søren Smith Rasmussen Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 181.000 181.000 Hovedskydning
60617 Jens Kristian Andreasen Gundsølille Sg&if V2 194.000 194.000 Hovedskydning
94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
58174 Peter Witthøft Rasmussen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK2 195.000 195.000 Hovedskydning
60370 Michael Å. Hansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 3 179.000 179.000 Hovedskydning
60854 Helle Østergaard Mark Gundsølille Sg&if 2 188.000 188.000 Hovedskydning
90190 Mikkel Adam Warrer Ballerup Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
99942 Nicolai R. Jacobsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 194.000 194.000 Hovedskydning
105940 Jørgen Sørensen Gundsølille Sg&if V3 192.000 192.000 Hovedskydning
68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening V1 190.000 190.000 Hovedskydning
113065 Sarah Rasmussen Gundsølille Sg&if BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
68831 Kurt Nielsen Greve Skytteforening V2 192.000 192.000 Hovedskydning
118522 Dennis Svaneberg Nielsen Knabstrup Skytteforening ÅK3 174.000 174.000 Hovedskydning
110397 Signe Vangsgaard Tuse Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
57255 Kurt Møller Pedersen Tuse Skytteforening V1 198.000 198.000 Hovedskydning
96699 Noah Marck Kristensen Tuse Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
113130 Alexander Bengtsen Ballerup Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
104568 Mads Edvardsen Fløng-Hedehusene Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Idrætsforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
60675 Søren Christiansen Roskilde Skytteforening V2 190.000 190.000 Hovedskydning
60775 Leif Gulholm Roskilde Skytteforening V2 188.000 188.000 Hovedskydning
56494 Pia Eriksen Reerslev Skytteforening ÅK2 190.000 190.000 Hovedskydning
60731 Niels Jørgen Petersen Reerslev Skytteforening V3 185.000 185.000 Hovedskydning
69336 Stefan Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening 3 185.000 185.000 Hovedskydning
88037 Palle Andersen Reerslev Skytteforening V3 185.000 185.000 Hovedskydning
115382 Simone Carlsson Reerslev Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
113069 Asta Holm Gundsølille Sg&if BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
96464 Anne Rasmussen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
104570 Mikkel Kjær Hansen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
109619 Stella Bograd Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
111338 Silje Ubbesen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
111339 Maria Andersen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
69235 Flemming Vennike Greve Skytteforening V1 191.000 191.000 Hovedskydning
79010 Brian Pedersen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 3 177.000 177.000 Hovedskydning
119587 Birgit Frederiksen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 V3 190.000 190.000 Hovedskydning
60859 Grete Jensen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. V2 191.000 191.000 Hovedskydning
58163 Susanne Jørgensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
58176 Otto Baltsersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds V3 184.000 184.000 Hovedskydning
58183 Mogens Dalsgaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 3 174.000 174.000 Hovedskydning
106275 Marianne Munch Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
110486 Joakim Marwood Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
110487 Cecilie Larholm Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 192.000 192.000 Hovedskydning
116689 Sebastian Frøslev Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
75089 Marcus Grosen Poulsen Ballerup Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
97447 Bo Michael Hansen Gundsølille Sg&if V3 189.000 189.000 Hovedskydning
69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening V2 192.000 192.000 Hovedskydning
58192 Lisbeth Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK2 189.000 189.000 Hovedskydning
68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening V1 194.000 194.000 Hovedskydning
69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 185.000 185.000 Hovedskydning
68823 Lis Jensen Greve Skytteforening V2 195.000 195.000 Hovedskydning
68697 Steen K. Pedersen Greve Skytteforening 1 188.000 188.000 Hovedskydning
56508 Svend Erik Sjøtlow Køge Og Omegns Garderf. Skyttelaug V3 185.000 185.000 Hovedskydning
76771 Joachim Espersen Ballerup Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
102545 Morten Falck Kirke Hyllinge Idrætsforening BK1 191.000 191.000 Hovedskydning
118273 Allan Riemer Knabstrup Skytteforening ÅK3 186.000 186.000 Hovedskydning
110396 Frida Vangsgaard Tuse Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
111809 Jonas H. Sørensen Roskilde Skytteforening J2 182.000 182.000 Hovedskydning
84147 Klaus Morell Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 3 177.000 177.000 Hovedskydning
120405 Julie Feddersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK4 188.000 188.000 Hovedskydning
65332 Jens Mikkelsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 3 182.000 182.000 Hovedskydning
60773 Lone Hoffmann Gundsølille Sg&if ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
60716 Pernille Lohmann Mikkelsen Greve Skytteforening 1 189.000 189.000 Hovedskydning
60136 Lisbeth Iversen Svinninge Skytteforening 1 186.000 186.000 Hovedskydning
60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 2 180.000 180.000 Hovedskydning
68878 Elan Hansen Greve Skytteforening 2 185.000 185.000 Hovedskydning
69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening V1 188.000 188.000 Hovedskydning
87993 Bente Hansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. V1 196.000 196.000 Hovedskydning
57543 Leif Nielsen Svinninge Skytteforening 1 179.000 179.000 Hovedskydning
57698 Torben B Nielsen Svinninge Skytteforening V1 189.000 189.000 Hovedskydning
102256 Kalle Preisler Mathiesen Gundsølille Sg&if BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
118274 Jannie Kjeldgaard Drews Riemer Knabstrup Skytteforening ÅK3 187.000 187.000 Hovedskydning
69532 Ole Kjenner Greve Skytteforening V2 189.000 189.000 Hovedskydning
60400 Gitte Kjep Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK1 194.000 194.000 Hovedskydning
69524 Sanne Kjær Gundsølille Sg&if ÅK1 195.000 195.000 Hovedskydning
60678 Sv. Erik Rasmussen Reerslev Skytteforening V3 189.000 189.000 Hovedskydning
116709 Nina Carlsson Reerslev Skytteforening ÅK3 196.000 196.000 Hovedskydning
111638 Sejer Bennedsen Kirke Hyllinge Idrætsforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
118760 Daniel A. Whittle Greve Skytteforening BK4 195.000 195.000 Hovedskydning
118758 Malthe K. Hansen Greve Skytteforening BK4 164.000 164.000 Hovedskydning
110995 Jakob Sonnenberg Jarner Ballerup Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
110247 Rasmus Hansen Greve Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
107353 Alexander Bagge Veirum Greve Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
69333 Susanne Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 183.000 183.000 Hovedskydning
60330 Henning Sørensen Gundsølille Sg&if 2 181.000 181.000 Hovedskydning

Til toppen