Gråsten-Skydning 15 m 2014 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
42611 Marie Sørensen Nordals Skyttekreds V1 195.000 195.000 Hovedskydning
42922 Kaj Christensen Sønderborg Skyttekreds V1 192.000 192.000 Hovedskydning
42693 Hans Hansen Nordals Skyttekreds 2 178.000 178.000 Mesterskab
42693 Hans Hansen Nordals Skyttekreds 2 179.000 179.000 Hovedskydning
43565 Iver Clausen Gråsten Skytteforening V2 192.000 192.000 Hovedskydning
42644 Karl Sørensen Nordals Skyttekreds V1 195.000 195.000 Hovedskydning
42992 Gunnar Holm Rasmussen Sønderborg Skyttekreds V2 192.000 192.000 Hovedskydning
43365 Henning Sørensen Grænseegnens Skytteforening 2 183.000 183.000 Hovedskydning
43365 Henning Sørensen Grænseegnens Skytteforening 2 190.000 190.000 Mesterskab
43337 Poul Clausen Grænseegnens Skytteforening 2 180.000 180.000 Mesterskab
43337 Poul Clausen Grænseegnens Skytteforening 2 183.000 183.000 Hovedskydning
118678 Maria Zingel Sønderborg Skyttekreds J2 186.000 186.000 Hovedskydning
43002 Finn Christensen Sundeved Skytteforening 2 182.000 182.000 Hovedskydning
43002 Finn Christensen Sundeved Skytteforening 2 180.000 180.000 Mesterskab
43316 Hardy Bjerg Grænseegnens Skytteforening V3 191.000 191.000 Hovedskydning
2 185.000 185.000 Mesterskab
2 180.000 180.000 Hovedskydning
107866 Christian Bonefeld Nordals Skyttekreds BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
112837 Anna Bonefeld Nordals Skyttekreds BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
43401 Sune Christensen Broagerlands Skytteforening ÅK3 190.000 190.000 Hovedskydning
83739 Kathrine Lyhne Broagerlands Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
110549 Jacob Beck Nowak Broagerlands Skytteforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
114608 Anja Christensen Broagerlands Skytteforening ÅK3 186.000 186.000 Hovedskydning
114609 Sam Christensen Broagerlands Skytteforening ÅK3 183.000 183.000 Hovedskydning
114610 Mike Christensen Broagerlands Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
117997 Ida Beck Nowak Broagerlands Skytteforening BK4 190.000 190.000 Hovedskydning
42834 Ole Hansen Sønderborg Skyttekreds V1 192.000 192.000 Hovedskydning
101936 Jonas Hviid Skov Sønderborg Skyttekreds J2 192.000 192.000 Hovedskydning
111707 Rasmus Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
118673 Lucas C.M. Schjelde Sønderborg Skyttekreds BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
118674 Lukas K. Andersen Sønderborg Skyttekreds BK4 190.000 190.000 Hovedskydning
118675 Magnus Rusbjerg Sønderborg Skyttekreds BK4 191.000 191.000 Hovedskydning
118681 Oliver R. Johnsen Sønderborg Skyttekreds BK4 165.000 165.000 Hovedskydning
118777 Suszi Düwel Gråsten Skytteforening V3 183.000 183.000 Hovedskydning
118679 Andreas Lass Sønderborg Skyttekreds BK4 176.000 176.000 Hovedskydning
42620 Leo Pedersen Nordals Skyttekreds V1 198.000 198.000 Hovedskydning
43003 Eva E Rasmussen Grænseegnens Skytteforening 1 186.000 186.000 Hovedskydning
43003 Eva E Rasmussen Grænseegnens Skytteforening 1 187.000 187.000 Mesterskab
94000 Anna Jensen Nordals Skyttekreds BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
84091 Kenneth Clausen Broagerlands Skytteforening ÅK1 200.000 200.000 Hovedskydning
85128 Horst Clausen Broagerlands Skytteforening ÅK1 196.000 196.000 Hovedskydning
42601 Mary Jørgensen Nordals Skyttekreds ÅK2 181.000 181.000 Hovedskydning
109042 Jennifer F. Damm Nordals Skyttekreds J2 197.000 197.000 Hovedskydning
117996 Laura E. Petersen Nordals Skyttekreds BK4 193.000 193.000 Hovedskydning
42997 Friedrich E. Christiansen Sundeved Skytteforening V3 180.000 180.000 Hovedskydning
43533 Mona Clausen Gråsten Skytteforening V2 187.000 187.000 Hovedskydning
43583 Christa Dahl Gråsten Skytteforening V2 187.000 187.000 Hovedskydning
43067 Anders Ottobrøker Sundeved Skytteforening ÅK1 196.000 196.000 Hovedskydning

Til toppen