Puljeskydning 15 m gevær og luftgevær A omg. (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
45411 Ole Vagn Jensen Hesselager Fore. Sportsklubber V2 187.0 187.0 Hovedskydning
48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening 2 186.0 186.0 Hovedskydning
49614 John Guld Særslev Skytteforening V1 196.0 196.0 Hovedskydning
50922 Rasmus Larsen Bullerup Skyttekreds V1 197.0 197.0 Hovedskydning
49316 John Iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening V1 200.0 200.0 Hovedskydning
49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening V1 200.0 200.0 Hovedskydning
47955 Signe Steffensen Horne Skytteforening UNG 191.0 191.0 Hovedskydning
98459 Erik Solberg Christensen Svendborg Skyttekreds UNG 153.0 153.0 Hovedskydning
115781 Tom Rasmussen Svendborg Skyttekreds ÅK1 193.0 193.0 Hovedskydning
48212 Grete Steffensen Horne Skytteforening ÅK1 198.0 198.0 Hovedskydning
49348 Helle Jørgensen Særslev Skytteforening V1 197.0 197.0 Hovedskydning
92631 Jonas Harboe Christensen Særslev Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
105648 Andreas Borchers Horne Skytteforening BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
86197 Thor Kortegård Pedersen Horne Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
86498 Kristian Iversen Særslev Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
115687 Mathias Worsøe Bullerup Skyttekreds BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
91453 Rasmus Algren Pedersen Horne Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
82836 Line Soelberg Andersen Vissenbjerg Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
101907 Trine Røigaard Bullerup Skyttekreds BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
108286 Louise Angelbo Hansen Svendborg Skyttekreds BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
48297 Astrid Steffensen Horne Skytteforening 1 199.0 199.0 Hovedskydning
45439 Lona Steenbjerg Hesselager Fore. Sportsklubber V2 191.0 191.0 Hovedskydning
114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
48012 Niels Hansen Faaborg Skytteforening 3 163.0 163.0 Mesterskab
49599 Kay Ole Veber Larsen Særslev Skytteforening V2 193.0 193.0 Hovedskydning
48012 Niels Hansen Faaborg Skytteforening 3 164.0 164.0 Hovedskydning
46934 Rasmus M Hansen Svendborg Skyttekreds 1 189.0 189.0 Hovedskydning
45995 Jens Erik Hansen Nyborg Skytteforening V2 193.0 193.0 Mesterskab
45995 Jens Erik Hansen Nyborg Skytteforening V2 182.0 182.0 Hovedskydning
110371 Ove Guldager Pedersen Særslev Skytteforening V1 199.0 199.0 Hovedskydning
112829 Stine Nymann Særslev Skytteforening J2 191.0 191.0 Hovedskydning
109289 Sebastian Joe Larsen Horne Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
50995 Jens Nørregaard Bullerup Skyttekreds V2 197.0 197.0 Hovedskydning
48350 Leif Hansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening V1 197.0 197.0 Hovedskydning
45810 Brita Johannesen Herrested Skytteforening V2 182.0 182.0 Hovedskydning
V2 196.0 196.0 Hovedskydning
104039 Søren Nymark Bøllehuus Hesselager Fore. Sportsklubber ÅK2 182.0 182.0 Hovedskydning
47043 Karen Sparrewath Faaborg Skytteforening V2 196.0 196.0 Finale
90487 Søren Thor Munkholm Sødinge Skytteforening 3 189.0 189.0 Hovedskydning
47043 Karen Sparrewath Faaborg Skytteforening V2 193.0 193.0 Mesterskab
47939 Susanne Trolle Pedersen Horne Skytteforening ÅK1 198.0 198.0 Hovedskydning
47043 Karen Sparrewath Faaborg Skytteforening V2 196.0 196.0 Hovedskydning
90133 Freddy Johansen Faaborg Skytteforening V2 184.0 184.0 Finale
119171 Marie Jørgensen Herrested Skytteforening BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
90133 Freddy Johansen Faaborg Skytteforening V2 185.0 185.0 Mesterskab
90133 Freddy Johansen Faaborg Skytteforening V2 184.0 184.0 Hovedskydning
45456 Karl Aage Jensen Hesselager Fore. Sportsklubber V2 174.0 174.0 Hovedskydning
49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening V1 199.0 199.0 Hovedskydning
46614 Peter Hansen Horne Skytteforening UNG 146.0 146.0 Hovedskydning
109290 Amalie Tofte Rasmussen Horne Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
46904 Sv. Aa. Sparrewath Faaborg Skytteforening V2 179.0 179.0 Hovedskydning
89769 Henrik Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
52481 Torben S. Nielsen Særslev Skytteforening V1 199.0 199.0 Hovedskydning
49486 Vang Jarl Særslev Skytteforening V1 198.0 198.0 Hovedskydning
116119 Adam Hjorth Vissenbjerg Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
112910 Sara Kirstine Jensen Horne Skytteforening BK1 193.0 193.0 Hovedskydning
114602 Lasse Kok Horne Skytteforening BK3 172.0 172.0 Hovedskydning
104491 Marius Bendixen Særslev Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
105803 Niklas Møller Dall Faaborg Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
47914 Uffe Pedersen Horne Skytteforening 2 188.0 188.0 Hovedskydning
86191 Sofus Helding Andersen Horne Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
49581 Lise Larsen Særslev Skytteforening V2 197.0 197.0 Hovedskydning
49644 Hans Otto Rasmussen Særslev Skytteforening V1 198.0 198.0 Hovedskydning
97156 Jonas Mølgaard Christensen Særslev Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
102794 Emil R. Olesen Særslev Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
113869 Christian Larsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
102795 Rasmus R. Olesen Særslev Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
48231 Erling Jørgensen Faaborg Skytteforening V2 195.0 195.0 Hovedskydning
48231 Erling Jørgensen Faaborg Skytteforening V2 199.0 199.0 Mesterskab
101284 Gitte Christensen Herrested Skytteforening ÅK2 189.0 189.0 Hovedskydning
110279 Claudia Ravnsbæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
96642 Thor Dallerup Vissenbjerg Skytteforening BK2 200.0 200.0 Hovedskydning
114383 Laura Maagaard Vissenbjerg Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
112227 David Skovdam Skaarup Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
84906 Rene Frederiksen Horne Skytteforening UNG 179.0 179.0 Hovedskydning
118263 Kaare Nordam Hesselager Fore. Sportsklubber V2 170.0 170.0 Hovedskydning
104348 Jonas Christensen Herrested Skytteforening BK3 187.0 187.0 Hovedskydning
105804 Casper Risum Breum Andersen Horne Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
80410 Jørn Ladegaard Nyborg Skytteforening V2 189.0 189.0 Hovedskydning
48198 Henning Steffensen Horne Skytteforening ÅK1 195.0 195.0 Hovedskydning
96356 Daniel Madsen Bullerup Skyttekreds J2 193.0 193.0 Hovedskydning
V2 186.0 186.0 Hovedskydning
V2 186.0 186.0 Mesterskab
91130 Maria T. Heiden Bullerup Skyttekreds J1 192.0 192.0 Hovedskydning
50797 Oliver Møller Hansen Bullerup Skyttekreds J1 199.0 199.0 Hovedskydning
110044 Laura Højris From Petersen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
114781 Laurits Schmidt Sigaard Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
51383 Kurt Knudsen Bullerup Skyttekreds V1 194.0 194.0 Hovedskydning
86192 Denis Kraft Horne Skytteforening ÅK1 198.0 198.0 Hovedskydning
45793 Finn Langæble Hesselager Fore. Sportsklubber V2 187.0 187.0 Hovedskydning
45894 Peder M Clausen Nyborg Skytteforening V2 191.0 191.0 Hovedskydning
45894 Peder M Clausen Nyborg Skytteforening V2 189.0 189.0 Mesterskab
85116 Bodil Schmidt Nyborg Skytteforening V1 200.0 200.0 Mesterskab
85116 Bodil Schmidt Nyborg Skytteforening V1 199.0 199.0 Hovedskydning
96948 Knud Harboe Nyborg Skytteforening V2 193.0 193.0 Hovedskydning
112188 Karl William Klausen Bullerup Skyttekreds BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
46704 Knud Hansen Horne Skytteforening 2 191.0 191.0 Hovedskydning
117940 Freja Bache Mortensen Vissenbjerg Skytteforening BK3 194.0 194.0 Hovedskydning
114402 Mark Jensen Horne Skytteforening BK3 187.0 187.0 Hovedskydning
115302 Theis Thrane Christensen Horne Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
85117 Henry Schmidt Nyborg Skytteforening V2 188.0 188.0 Hovedskydning
117934 Tobias Bai Larsen Vissenbjerg Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
52205 Bent Johansen Bullerup Skyttekreds V2 197.0 197.0 Hovedskydning
90858 Lise Munter Bullerup Skyttekreds J1 198.0 198.0 Hovedskydning
114405 Laura Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
45513 Ane-Marie Hansen Hesselager Fore. Sportsklubber V2 190.0 190.0 Hovedskydning
117939 Oliver Bache Mortensen Vissenbjerg Skytteforening BK3 183.0 183.0 Hovedskydning
119370 Marcus Uldal Vissenbjerg Skytteforening BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
93482 Mille Thrane Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
87234 Ole Pedersen Nyborg Skytteforening V2 173.0 173.0 Hovedskydning
105651 Mathias Borchers Horne Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning

Til toppen