Nordjysk Mesterskab Øst 15m riffel senior 2015 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
99370 Brian Jensen Hobro Egnens Skytteforening ÅK1 198.0 198.0 Hovedskydning
99370 Brian Jensen Hobro Egnens Skytteforening ÅK1 193.0 193.0 Mesterskab
14853 Børge Christensen Skytteforening Kimbrerne V1 193.0 193.0 Hovedskydning
14853 Børge Christensen Skytteforening Kimbrerne V1 195.0 195.0 Mesterskab
14658 Louise Pedersen Vester Hassing Skytteforening ÅK2 196.0 196.0 Mesterskab
14658 Louise Pedersen Vester Hassing Skytteforening ÅK2 197.0 197.0 Hovedskydning
116872 Dorthe K. Hegaard Frederikshavn Skyttekreds ÅK2 197.0 197.0 Mesterskab
116872 Dorthe K. Hegaard Frederikshavn Skyttekreds ÅK2 197.0 197.0 Hovedskydning
116012 Kaj Haulrich Vodskov Skytteforening V2 192.0 192.0 Mesterskab
116012 Kaj Haulrich Vodskov Skytteforening V2 188.0 188.0 Hovedskydning
102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening ÅK1 198.0 198.0 Hovedskydning
102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening ÅK1 199.0 199.0 Mesterskab
112395 Finn Radouch Boldt Vodskov Skytteforening ÅK2 192.0 192.0 Hovedskydning
112395 Finn Radouch Boldt Vodskov Skytteforening ÅK2 193.0 193.0 Mesterskab
15599 Mette Sørensen Ulsted Skytteforening ÅK1 196.0 196.0 Hovedskydning
15599 Mette Sørensen Ulsted Skytteforening ÅK1 198.0 198.0 Mesterskab
103695 Bent Andersen Vodskov Skytteforening ÅK2 198.0 198.0 Hovedskydning
103695 Bent Andersen Vodskov Skytteforening ÅK2 197.0 197.0 Mesterskab
15402 Per Schultz Vester Hassing Skytteforening 3 185.0 185.0 Mesterskab
15402 Per Schultz Vester Hassing Skytteforening 3 179.0 179.0 Hovedskydning
13379 Karsten Abildgaard Hobro Egnens Skytteforening ÅK1 197.0 197.0 Mesterskab
13379 Karsten Abildgaard Hobro Egnens Skytteforening ÅK1 198.0 198.0 Hovedskydning
88608 Svend Peter Larsen Sæby og omegns skytteforening V2 188.0 188.0 Hovedskydning
88608 Svend Peter Larsen Sæby og omegns skytteforening V2 185.0 185.0 Mesterskab
15852 Mariann H. Weinreich Ulsted Skytteforening ÅK1 199.0 199.0 Hovedskydning
15852 Mariann H. Weinreich Ulsted Skytteforening ÅK1 195.0 195.0 Mesterskab
15917 Jes Højen Olsen Aalborg Skyttekreds 1 192.0 192.0 Mesterskab
15917 Jes Højen Olsen Aalborg Skyttekreds 1 189.0 189.0 Hovedskydning
115741 Susanne Svendsen Vester Hassing Skytteforening ÅK2 199.0 199.0 Mesterskab
115741 Susanne Svendsen Vester Hassing Skytteforening ÅK2 194.0 194.0 Hovedskydning
86372 Christinna Herskind Aalborg Skyttekreds UNG 192.0 192.0 Mesterskab
86372 Christinna Herskind Aalborg Skyttekreds UNG 190.0 190.0 Hovedskydning
99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening ÅK2 197.0 197.0 Hovedskydning
99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening ÅK2 198.0 198.0 Mesterskab
13678 Hans Verner Frandsen Pandrup Skytteforening 3 168.0 168.0 Hovedskydning
13678 Hans Verner Frandsen Pandrup Skytteforening 3 171.0 171.0 Mesterskab
15237 Kirsten Weinreich Ulsted Skytteforening V2 198.0 198.0 Hovedskydning
17244 Birgit Prior Lindholm Sports Skytte Klub V1 200.0 200.0 Hovedskydning
15237 Kirsten Weinreich Ulsted Skytteforening V2 194.0 194.0 Mesterskab
14776 Inger Marie Rasmussen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK2 192.0 192.0 Mesterskab
14776 Inger Marie Rasmussen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK2 190.0 190.0 Hovedskydning
17287 Allan Prior Lindholm Sports Skytte Klub V1 195.0 195.0 Hovedskydning
15399 Peter Buus Larsen Ulsted Skytteforening V2 191.0 191.0 Mesterskab
13483 Bodil Abildgaard Hobro Egnens Skytteforening ÅK1 198.0 198.0 Mesterskab
13483 Bodil Abildgaard Hobro Egnens Skytteforening ÅK1 197.0 197.0 Hovedskydning
15368 Anna-Maria Thierry Andersen Vester Hassing Skytteforening 3 176.0 176.0 Mesterskab
15368 Anna-Maria Thierry Andersen Vester Hassing Skytteforening 3 178.0 178.0 Hovedskydning
112462 Daniel Brun Flodin Mou og Omegns Skytteforening ÅK2 193.0 193.0 Mesterskab
112462 Daniel Brun Flodin Mou og Omegns Skytteforening ÅK2 195.0 195.0 Hovedskydning
112612 Richard Jensen Mou og Omegns Skytteforening ÅK3 182.0 182.0 Mesterskab
112612 Richard Jensen Mou og Omegns Skytteforening ÅK3 182.0 182.0 Hovedskydning
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds 1 198.0 198.0 Mesterskab
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds 1 193.0 193.0 Hovedskydning
11539 Louise Bedsted Vester Han Herred Skytteforening 2 188.0 188.0 Hovedskydning
11539 Louise Bedsted Vester Han Herred Skytteforening 2 186.0 186.0 Mesterskab
15399 Peter Buus Larsen Ulsted Skytteforening V2 192.0 192.0 Hovedskydning
15956 Egon Larsen Skytteforening Kimbrerne V1 197.0 197.0 Mesterskab
15956 Egon Larsen Skytteforening Kimbrerne V1 198.0 198.0 Hovedskydning
16554 Poul Nørgaard Skytteforening Kimbrerne V1 197.0 197.0 Mesterskab
16554 Poul Nørgaard Skytteforening Kimbrerne V1 195.0 195.0 Hovedskydning
92807 Nikolaj Lund Nymann Vester Hassing Skytteforening UNG 181.0 181.0 Hovedskydning
15763 Torben Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening 2 185.0 185.0 Mesterskab
15763 Torben Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening 2 185.0 185.0 Hovedskydning
15890 Karsten Vestergaard Vester Hassing Skytteforening 3 166.0 166.0 Mesterskab
15890 Karsten Vestergaard Vester Hassing Skytteforening 3 180.0 180.0 Hovedskydning
92807 Nikolaj Lund Nymann Vester Hassing Skytteforening UNG 184.0 184.0 Mesterskab
94453 Frederik Axelsen Vester Hassing Skytteforening UNG 185.0 185.0 Mesterskab
94453 Frederik Axelsen Vester Hassing Skytteforening UNG 182.0 182.0 Hovedskydning
119691 Hanne Færregaard Andersen Mou og Omegns Skytteforening V3 185.0 185.0 Mesterskab
119691 Hanne Færregaard Andersen Mou og Omegns Skytteforening V3 186.0 186.0 Hovedskydning
15925 Janne Jørgensen Vester Hassing Skytteforening ÅK2 187.0 187.0 Hovedskydning
80781 Casper Krogh Frydkjær Ulsted Skytteforening UNG 187.0 187.0 Mesterskab
80781 Casper Krogh Frydkjær Ulsted Skytteforening UNG 187.0 187.0 Hovedskydning
13168 Birgith Andersen Skytteforening Kimbrerne V2 193.0 193.0 Hovedskydning
15317 Gitte Rasmussen Ulsted Skytteforening ÅK1 197.0 197.0 Mesterskab
15317 Gitte Rasmussen Ulsted Skytteforening ÅK1 191.0 191.0 Hovedskydning
13168 Birgith Andersen Skytteforening Kimbrerne V2 193.0 193.0 Mesterskab
15632 Flemming Sørensen Ulsted Skytteforening 2 180.0 180.0 Hovedskydning
15632 Flemming Sørensen Ulsted Skytteforening 2 182.0 182.0 Mesterskab
V3 187.0 187.0 Hovedskydning
16688 Hanne Otte Jensen Postens Skyttelaug, Ålborg 2 184.0 184.0 Hovedskydning
16688 Hanne Otte Jensen Postens Skyttelaug, Ålborg 2 189.0 189.0 Mesterskab
103513 Caris Bech Andersen Mou og Omegns Skytteforening ÅK3 181.0 181.0 Mesterskab
103513 Caris Bech Andersen Mou og Omegns Skytteforening ÅK3 184.0 184.0 Hovedskydning
86371 Thomas Herskind Aalborg Skyttekreds 3 184.0 184.0 Mesterskab
86371 Thomas Herskind Aalborg Skyttekreds 3 180.0 180.0 Hovedskydning
11526 Michael Vigsø Jensen Vester Han Herred Skytteforening ÅK2 194.0 194.0 Hovedskydning
11526 Michael Vigsø Jensen Vester Han Herred Skytteforening ÅK2 188.0 188.0 Mesterskab
115279 Henrik Møller Jakobsen Vester Hassing Skytteforening ÅK2 193.0 193.0 Mesterskab
115279 Henrik Møller Jakobsen Vester Hassing Skytteforening ÅK2 196.0 196.0 Hovedskydning
102087 Jens Peter Niss Mou og Omegns Skytteforening ÅK2 196.0 196.0 Mesterskab
102087 Jens Peter Niss Mou og Omegns Skytteforening ÅK2 198.0 198.0 Hovedskydning
87084 Torben Hjardemål Vester Han Herred Skytteforening V3 197.0 197.0 Mesterskab
87084 Torben Hjardemål Vester Han Herred Skytteforening V3 193.0 193.0 Hovedskydning
115512 Kaj Dahlmoes Larsen Sæby og omegns skytteforening ÅK3 189.0 189.0 Mesterskab
115512 Kaj Dahlmoes Larsen Sæby og omegns skytteforening ÅK3 186.0 186.0 Hovedskydning
99344 Klaus Meulengracht Mou og Omegns Skytteforening ÅK3 165.0 165.0 Hovedskydning
99344 Klaus Meulengracht Mou og Omegns Skytteforening ÅK3 172.0 172.0 Mesterskab
107192 Anders Houen Jensen Vester Hassing Skytteforening ÅK2 197.0 197.0 Hovedskydning
107192 Anders Houen Jensen Vester Hassing Skytteforening ÅK2 196.0 196.0 Mesterskab
108861 Øyvind Jensen Mou og Omegns Skytteforening V3 181.0 181.0 Mesterskab
108861 Øyvind Jensen Mou og Omegns Skytteforening V3 180.0 180.0 Hovedskydning
11933 Lars P M Jakobsen Vilsted Skytteforening ÅK1 197.0 197.0 Mesterskab
11933 Lars P M Jakobsen Vilsted Skytteforening ÅK1 197.0 197.0 Hovedskydning
107122 Lene Ringgren Nielsen Vester Hassing Skytteforening ÅK3 188.0 188.0 Hovedskydning
93957 Viggo Kristensen Ulsted Skytteforening V1 191.0 191.0 Mesterskab
93957 Viggo Kristensen Ulsted Skytteforening V1 195.0 195.0 Hovedskydning
107122 Lene Ringgren Nielsen Vester Hassing Skytteforening ÅK3 195.0 195.0 Mesterskab
15968 Daniel Dalbøge Vodskov Skytteforening 3 176.0 176.0 Hovedskydning
15968 Daniel Dalbøge Vodskov Skytteforening 3 179.0 179.0 Mesterskab
39563 Nicki Fabricius Aalborg Skyttekreds 2 190.0 190.0 Hovedskydning
39563 Nicki Fabricius Aalborg Skyttekreds 2 189.0 189.0 Mesterskab
11820 Nicolai Wahlgreen Vilsted Skytteforening ÅK1 196.0 196.0 Hovedskydning
112396 Lene Billingsøe Dons Boldt Vodskov Skytteforening ÅK1 193.0 193.0 Mesterskab
11820 Nicolai Wahlgreen Vilsted Skytteforening ÅK1 193.0 193.0 Mesterskab
112396 Lene Billingsøe Dons Boldt Vodskov Skytteforening ÅK1 195.0 195.0 Hovedskydning
106980 C. C. Rose Rabech Lindholm Sports Skytte Klub V3 183.0 183.0 Hovedskydning
28830 Mette Christensen Aalborg Skyttekreds 1 189.0 189.0 Mesterskab
14706 Katja Rasmussen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK1 198.0 198.0 Mesterskab
14845 Christian Ottesen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK1 194.0 194.0 Hovedskydning
14845 Christian Ottesen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK1 199.0 199.0 Mesterskab
16213 Thomas Aagaard Hansen Mou og Omegns Skytteforening 2 185.0 185.0 Mesterskab
13651 Jørgen Brogård Pandrup Skytteforening 2 183.0 183.0 Mesterskab
13651 Jørgen Brogård Pandrup Skytteforening 2 177.0 177.0 Hovedskydning
37727 Michael Christensen Aalborg Skyttekreds 1 197.0 197.0 Hovedskydning
109338 Jens Nielsen Vester Hassing Skytteforening ÅK2 195.0 195.0 Hovedskydning
16213 Thomas Aagaard Hansen Mou og Omegns Skytteforening 2 183.0 183.0 Hovedskydning
28830 Mette Christensen Aalborg Skyttekreds 1 192.0 192.0 Hovedskydning
17163 Hans Jørgen Madsen Lindholm Sports Skytte Klub V3 180.0 180.0 Hovedskydning
109338 Jens Nielsen Vester Hassing Skytteforening ÅK2 196.0 196.0 Mesterskab
17242 Birgitte Kort Jørgensen Aalborg Skyttekreds ÅK1 200.0 200.0 Mesterskab
14706 Katja Rasmussen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK1 198.0 198.0 Hovedskydning
37727 Michael Christensen Aalborg Skyttekreds 1 192.0 192.0 Mesterskab
17242 Birgitte Kort Jørgensen Aalborg Skyttekreds ÅK1 199.0 199.0 Hovedskydning
106980 C. C. Rose Rabech Lindholm Sports Skytte Klub V3 183.0 183.0 Mesterskab
82915 Anita Máck Zack Vilsted Skytteforening ÅK1 192.0 192.0 Mesterskab
82915 Anita Máck Zack Vilsted Skytteforening ÅK1 194.0 194.0 Hovedskydning
113161 Pia Andersen Vodskov Skytteforening ÅK2 198.0 198.0 Hovedskydning
113161 Pia Andersen Vodskov Skytteforening ÅK2 199.0 199.0 Mesterskab
17163 Hans Jørgen Madsen Lindholm Sports Skytte Klub V3 185.0 185.0 Mesterskab
87497 Jørgen Thomsen Hobro Egnens Skytteforening ÅK1 199.0 199.0 Hovedskydning
15501 Birgith Bendtsen Ulsted Skytteforening V1 190.0 190.0 Hovedskydning
15501 Birgith Bendtsen Ulsted Skytteforening V1 195.0 195.0 Mesterskab
15485 Dennis Nielsen Ulsted Skytteforening 2 187.0 187.0 Mesterskab
15485 Dennis Nielsen Ulsted Skytteforening 2 184.0 184.0 Hovedskydning
15859 Mads Sigsgaard Vodskov Skytteforening 2 181.0 181.0 Hovedskydning
15859 Mads Sigsgaard Vodskov Skytteforening 2 183.0 183.0 Mesterskab
14785 Henrik Frankfurth Aalborg Skyttekreds 1 193.0 193.0 Hovedskydning
14785 Henrik Frankfurth Aalborg Skyttekreds 1 191.0 191.0 Mesterskab
14060 Jens Justenlund Åbybro Skytteforening V2 189.0 189.0 Mesterskab
14060 Jens Justenlund Åbybro Skytteforening V2 189.0 189.0 Hovedskydning
14878 Andy Petersen Vester Hassing Skytteforening 2 188.0 188.0 Hovedskydning
14878 Andy Petersen Vester Hassing Skytteforening 2 190.0 190.0 Mesterskab
15133 Svenne H. Weinreich Ulsted Skytteforening V2 191.0 191.0 Hovedskydning
15404 Ole M. Nielsen Ulsted Skytteforening V1 198.0 198.0 Hovedskydning
15404 Ole M. Nielsen Ulsted Skytteforening V1 198.0 198.0 Mesterskab
15437 Kristine Rasmussen Ulsted Skytteforening ÅK1 200.0 200.0 Hovedskydning
15437 Kristine Rasmussen Ulsted Skytteforening ÅK1 198.0 198.0 Mesterskab
16969 Morten Larsen Vester Hassing Skytteforening 2 189.0 189.0 Hovedskydning
16969 Morten Larsen Vester Hassing Skytteforening 2 184.0 184.0 Mesterskab
73324 Peter Sigsgaard Vodskov Skytteforening UNG 189.0 189.0 Hovedskydning
10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds V1 197.0 197.0 Mesterskab
10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds V1 195.0 195.0 Hovedskydning
73324 Peter Sigsgaard Vodskov Skytteforening UNG 188.0 188.0 Mesterskab
87497 Jørgen Thomsen Hobro Egnens Skytteforening ÅK1 198.0 198.0 Mesterskab
13407 Jens Arne Abildgaard Hobro Egnens Skytteforening ÅK1 198.0 198.0 Hovedskydning
13407 Jens Arne Abildgaard Hobro Egnens Skytteforening ÅK1 198.0 198.0 Mesterskab
13917 Egon Østergaard Vester Han Herred Skytteforening 2 189.0 189.0 Mesterskab
13917 Egon Østergaard Vester Han Herred Skytteforening 2 183.0 183.0 Hovedskydning
112246 Anne Lise Herskind Vodskov Skytteforening ÅK1 200.0 200.0 Hovedskydning
112246 Anne Lise Herskind Vodskov Skytteforening ÅK1 198.0 198.0 Mesterskab
87498 Benjamin Schou Thomsen Hobro Egnens Skytteforening ÅK1 197.0 197.0 Hovedskydning
87498 Benjamin Schou Thomsen Hobro Egnens Skytteforening ÅK1 198.0 198.0 Mesterskab
53523 Annette Munkbøl Aalborg Skyttekreds ÅK1 199.0 199.0 Mesterskab
53523 Annette Munkbøl Aalborg Skyttekreds ÅK1 199.0 199.0 Hovedskydning
106985 Lotte Bredahl Frederikshavn Skyttekreds ÅK2 195.0 195.0 Mesterskab
106985 Lotte Bredahl Frederikshavn Skyttekreds ÅK2 193.0 193.0 Hovedskydning
98921 Brian Rubæk Skytteforening Kimbrerne ÅK1 197.0 197.0 Hovedskydning
98921 Brian Rubæk Skytteforening Kimbrerne ÅK1 199.0 199.0 Mesterskab
101584 Leif Rasmussen Skytteforening Kimbrerne ÅK1 195.0 195.0 Mesterskab
101584 Leif Rasmussen Skytteforening Kimbrerne ÅK1 197.0 197.0 Hovedskydning
10606 Bent Poulsen Frederikshavn Skyttekreds V1 198.0 198.0 Mesterskab
10606 Bent Poulsen Frederikshavn Skyttekreds V1 198.0 198.0 Hovedskydning
92905 Kaj Mørk Vester Hassing Skytteforening UNG 188.0 188.0 Hovedskydning
112387 Ole Søholm Lindholm Sports Skytte Klub ÅK3 184.0 184.0 Hovedskydning
112387 Ole Søholm Lindholm Sports Skytte Klub ÅK3 189.0 189.0 Mesterskab
92905 Kaj Mørk Vester Hassing Skytteforening UNG 188.0 188.0 Mesterskab
13106 Morten Andersen Skytteforening Kimbrerne V1 195.0 195.0 Hovedskydning
13106 Morten Andersen Skytteforening Kimbrerne V1 197.0 197.0 Mesterskab
13653 Jørgen Jensen Pandrup Skytteforening 3 180.0 180.0 Hovedskydning
13653 Jørgen Jensen Pandrup Skytteforening 3 175.0 175.0 Mesterskab
11019 Simon Vissing Ulsted Skytteforening UNG 189.0 189.0 Hovedskydning
11019 Simon Vissing Ulsted Skytteforening UNG 187.0 187.0 Mesterskab
15781 Ronni T. Nielsen Vester Hassing Skytteforening 3 169.0 169.0 Hovedskydning
16622 Bente W. Kjelgaard Skytteforening Kimbrerne V1 195.0 195.0 Hovedskydning
16622 Bente W. Kjelgaard Skytteforening Kimbrerne V1 195.0 195.0 Mesterskab
17184 Flemming B. Frederiksen Postens Skyttelaug, Ålborg 2 178.0 178.0 Hovedskydning
17184 Flemming B. Frederiksen Postens Skyttelaug, Ålborg 2 181.0 181.0 Mesterskab
85492 Martin Jensen Løgstør Sportsskytteklub UNG 184.0 184.0 Mesterskab
85492 Martin Jensen Løgstør Sportsskytteklub UNG 187.0 187.0 Hovedskydning
97298 Charlotte Larsen Vilsted Skytteforening ÅK2 196.0 196.0 Mesterskab
97298 Charlotte Larsen Vilsted Skytteforening ÅK2 198.0 198.0 Hovedskydning
14490 Winnie Rabech Lindholm Sports Skytte Klub V1 195.0 195.0 Hovedskydning
14490 Winnie Rabech Lindholm Sports Skytte Klub V1 195.0 195.0 Mesterskab
13668 Jan Viese Sørensen Pandrup Skytteforening 3 175.0 175.0 Mesterskab
13668 Jan Viese Sørensen Pandrup Skytteforening 3 181.0 181.0 Hovedskydning
92345 Daniel H. Pedersen Aalborg Skyttekreds UNG 189.0 189.0 Mesterskab
92345 Daniel H. Pedersen Aalborg Skyttekreds UNG 183.0 183.0 Hovedskydning
15792 Poul Michael Dalbøge Vodskov Skytteforening 2 177.0 177.0 Hovedskydning
108503 Evan Pedersen Vilsted Skytteforening ÅK2 194.0 194.0 Hovedskydning
108503 Evan Pedersen Vilsted Skytteforening ÅK2 193.0 193.0 Mesterskab
15792 Poul Michael Dalbøge Vodskov Skytteforening 2 179.0 179.0 Mesterskab
88229 Christian Frost Aalborg Skyttekreds ÅK1 197.0 197.0 Mesterskab
88229 Christian Frost Aalborg Skyttekreds ÅK1 198.0 198.0 Hovedskydning
87889 Camilla K. Frydkjær Aalborg Skyttekreds 1 188.0 188.0 Mesterskab
87889 Camilla K. Frydkjær Aalborg Skyttekreds 1 188.0 188.0 Hovedskydning
103697 Jens Ingerslev Larsen Vodskov Skytteforening ÅK1 199.0 199.0 Mesterskab
12102 Brian Jensen Vilsted Skytteforening ÅK1 198.0 198.0 Hovedskydning
12102 Brian Jensen Vilsted Skytteforening ÅK1 195.0 195.0 Mesterskab
103697 Jens Ingerslev Larsen Vodskov Skytteforening ÅK1 194.0 194.0 Hovedskydning
93828 Magnus Dahl Vester Hassing Skytteforening UNG 184.0 184.0 Mesterskab
10623 Anders L. Rasmussen Frederikshavn Skyttekreds V3 188.0 188.0 Mesterskab
10623 Anders L. Rasmussen Frederikshavn Skyttekreds V3 189.0 189.0 Hovedskydning
87036 Christian Frederiksen Frederikshavn Skyttekreds ÅK1 200.0 200.0 Hovedskydning
87036 Christian Frederiksen Frederikshavn Skyttekreds ÅK1 197.0 197.0 Mesterskab
93828 Magnus Dahl Vester Hassing Skytteforening UNG 186.0 186.0 Hovedskydning
113118 Anders Hansen Aalborg Skyttekreds ÅK1 199.0 199.0 Hovedskydning
113118 Anders Hansen Aalborg Skyttekreds ÅK1 200.0 200.0 Mesterskab
101930 Jessie Meulengracht Mou og Omegns Skytteforening ÅK3 196.0 196.0 Hovedskydning
101930 Jessie Meulengracht Mou og Omegns Skytteforening ÅK3 194.0 194.0 Mesterskab
10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds V1 198.0 198.0 Mesterskab
111031 Lars Juul Skytteforening Kimbrerne ÅK1 195.0 195.0 Hovedskydning
111031 Lars Juul Skytteforening Kimbrerne ÅK1 198.0 198.0 Mesterskab
71949 Tobias Iversen Vester Hassing Skytteforening ÅK3 184.0 184.0 Hovedskydning
15776 Stefan Olsen Aalborg Skyttekreds 1 189.0 189.0 Mesterskab
71949 Tobias Iversen Vester Hassing Skytteforening ÅK3 191.0 191.0 Mesterskab
106956 Michael Erbs Frederikshavn Skyttekreds ÅK1 197.0 197.0 Mesterskab
106956 Michael Erbs Frederikshavn Skyttekreds ÅK1 197.0 197.0 Hovedskydning
10514 Lars Rasmussen Frederikshavn Skyttekreds V2 190.0 190.0 Hovedskydning
10514 Lars Rasmussen Frederikshavn Skyttekreds V2 194.0 194.0 Mesterskab
16485 Jeppe V. Kristensen Aalborg Skyttekreds 1 193.0 193.0 Hovedskydning
16485 Jeppe V. Kristensen Aalborg Skyttekreds 1 192.0 192.0 Mesterskab
16875 Tinna Laursen Skytteforening Kimbrerne ÅK1 199.0 199.0 Hovedskydning
16875 Tinna Laursen Skytteforening Kimbrerne ÅK1 199.0 199.0 Mesterskab
15776 Stefan Olsen Aalborg Skyttekreds 1 187.0 187.0 Hovedskydning
10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds V1 194.0 194.0 Hovedskydning
113910 Michael Guldbæk Larsen Mou og Omegns Skytteforening ÅK3 192.0 192.0 Mesterskab
113910 Michael Guldbæk Larsen Mou og Omegns Skytteforening ÅK3 189.0 189.0 Hovedskydning

Til toppen