Pistolterræn Skallebjerg 2014 (GrovPistol andre end cal. 32) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
56688 Kurt Christensen Hørsholm Pistolforening GPA 41.0 32.0 Hovedskydning
45957 Lasse Pedersen Svendborg Skyttekreds GPA 9.0 7.0 Hovedskydning
44815 Flemming Petersen Rudkøbing Skyttekreds GPA 47.0 37.0 Hovedskydning
107292 Willy Friis Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening GPA 24.0 19.0 Hovedskydning
69657 Klaus B. Kæseler Skytteforeningen Af 1949 GPA 52.0 41.0 Hovedskydning
89737 Gregers Kirdorf Ølsted Skytteforening GPA 40.0 31.0 Hovedskydning
32357 Knud Erik Sørensen Lind Skytteforening GPA 68.0 53.0 Hovedskydning
98799 Louise Petersen Kongsted Skytteforening GPA 11.0 9.0 Hovedskydning
52072 Benny Jensen Dalum Skytteforening GPA 20.0 16.0 Hovedskydning
109779 Ib Navntoft Andersen Krarup/Espe Skydning GPA 32.0 25.0 Hovedskydning
81885 Signe Elbrønd Århus Pistolklub GPA 51.0 40.0 Hovedskydning
83743 Casper Juhl Jensen Støvring Skytteforening GPA 25.0 20.0 Hovedskydning
52166 Hans Villy Jensen HPRD/ROID Fyn Skyttekreds GPA 36.0 28.0 Hovedskydning
116246 Ole Gaml Jensen Slagelse Skytteforening GPA 23.0 18.0 Hovedskydning
93718 Mads Wrønding Københavns Amts Skyttelaug GPA 49.0 38.0 Hovedskydning
44403 Karl E Nielsen Haderslev Skyttekreds GPA 42.0 33.0 Hovedskydning
20666 Jesper Larsen Ølsted Skytteforening GPA 62.0 48.0 Hovedskydning
32050 Ove Jensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling GPA 36.0 28.0 Hovedskydning
59476 Michael Frederiksen Slagelse Skytteforening GPA 28.0 22.0 Hovedskydning
102480 Per Fjord Carlsen Varde Skytteforening GPA 36.0 28.0 Hovedskydning
24717 Brian Therkildsen Århus Pistolklub GPA 52.0 41.0 Hovedskydning
94652 Kaare Grønvold Strøby Skytteforening GPA 46.0 36.0 Hovedskydning
46624 Niels Erik Hansen Krarup/Espe Skydning GPA 58.0 45.0 Hovedskydning
68835 Kent Preben Holm Københavns Amts Skyttelaug GPA 45.0 35.0 Hovedskydning
92513 Henrik Lindegaard RI 98 Skytteforening GPA 51.0 40.0 Hovedskydning
114948 Krzysztof Klos Postens Skytteforening Odense GPA 21.0 16.0 Hovedskydning
105247 Ivan Nielsen Ballerup Skytteforening GPA 43.0 34.0 Hovedskydning
86974 Franck Wagnersen Trelde Gymnastik- Og Idrætsforening GPA 37.0 29.0 Hovedskydning
62650 Niels W. Nielsen Hørsholm Pistolforening GPA 57.0 45.0 Hovedskydning
46357 Jesper Christensen Lunde Sg&I GPA 31.0 24.0 Hovedskydning
47017 Kurt Larsen Lunde Sg&I GPA 34.0 27.0 Hovedskydning
44032 Henning Dall Aabenraa Skytteforening GPA 50.0 39.0 Hovedskydning
41920 Kaj Kastrup Vejen/Skibelund Skf. GPA 45.0 35.0 Hovedskydning
52804 Kim Rosenlyst Postens Skytteforening Odense GPA 14.0 11.0 Hovedskydning
40949 Henrik Rasmussen Esbjerg Skyttekreds GPA 65.0 51.0 Hovedskydning
66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening GPA 63.0 49.0 Hovedskydning
85773 Erik Dyhr Østbirk Pistol Skytter GPA 41.0 32.0 Hovedskydning
51246 Klaus Mørkeberg Bullerup Skyttekreds GPA 44.0 34.0 Hovedskydning
100532 Birger Johansen Skytteforeningen Af 1949 GPA 43.0 34.0 Hovedskydning
68615 Finn Ziemlis Skytteforeningen Af 1949 GPA 30.0 23.0 Hovedskydning
47371 Martin Dyreborg Hansen Haarby Skytteforening GPA 17.0 13.0 Hovedskydning
114851 Martin Ladov Krarup/Espe Skydning GPA 37.0 29.0 Hovedskydning
112156 Eva Holmgreen Postens Skytteforening Odense GPA 9.0 7.0 Hovedskydning
51581 Per Michael Elmose Dalum Skytteforening GPA 62.0 48.0 Hovedskydning
19104 Kim Bitsch Sejs-Svejbæk Skytteforening GPA 51.0 40.0 Hovedskydning
99386 Claus Ole Rasmussen Rudkøbing Skyttekreds GPA 6.0 5.0 Hovedskydning
116109 Henrik Degn Hansen Tommerup Skytteforening GPA 33.0 26.0 Hovedskydning
44408 Bo Nielsen Haderslev Skyttekreds GPA 61.0 48.0 Hovedskydning
47310 Erik Birch Jensen Tommerup Skytteforening GPA 18.0 14.0 Hovedskydning
32361 Knud Jensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling GPA 15.0 12.0 Hovedskydning
106008 Søren Nyborg Hansen Svendborg Skyttekreds GPA 39.0 30.0 Hovedskydning
111850 Claus Rasmussen Nyborg Skytteforening GPA 23.0 18.0 Hovedskydning
81109 John Harry Nielsen Ørnhøj Skytteforening GPA 50.0 39.0 Hovedskydning
36252 Richard Davis Lind Skytteforening GPA 64.0 50.0 Hovedskydning
24623 Robert Elbrønd Århus Pistolklub GPA 59.0 46.0 Hovedskydning
101163 John Andreasen Ballerup Skytteforening GPA 45.0 35.0 Hovedskydning
13216 Henrik Jensen Støvring Skytteforening GPA 45.0 35.0 Hovedskydning
25886 Max Hald Akademisk Skytteforening, Århus GPA 21.0 16.0 Hovedskydning
20984 Nathasja Juul Ølsted Skytteforening GPA 23.0 18.0 Hovedskydning
76055 Kim Juul Ølsted Skytteforening GPA 28.0 22.0 Hovedskydning
111401 Andreas Binicki Postens Skytteforening Odense GPA 15.0 12.0 Hovedskydning
106388 Peter Allan Reynolds Københavns Amts Skyttelaug GPA 8.0 6.0 Hovedskydning
48177 Jan Chopart Krarup/Espe Skydning GPA 25.0 20.0 Hovedskydning
102370 Finn Christian Langkjær Lunde Sg&I GPA 30.0 23.0 Hovedskydning
45373 Benny Bisserup Lunde Sg&I GPA 26.0 20.0 Hovedskydning
106049 Dennis Martlev Slagelse Skytteforening GPA 39.0 30.0 Hovedskydning
24504 John Jørgensen Århus Pistolklub GPA 54.0 42.0 Hovedskydning
70375 Jan Bodé Københavns Amts Skyttelaug GPA 38.0 30.0 Hovedskydning
50309 Andreas Kristensen Vissenbjerg Skytteforening GPA 45.0 35.0 Hovedskydning
76128 Kenneth Aa. Bjørnsholm Vissenbjerg Skytteforening GPA 54.0 42.0 Hovedskydning
111402 Martin Hagen Hansen Postens Skytteforening Odense GPA 2.0 2.0 Hovedskydning
GPA 42.0 33.0 Hovedskydning
24121 Steffen Høgh Århus Pistolklub GPA 68.0 53.0 Hovedskydning
56426 Simon Madsen Kongsted Skytteforening GPA 53.0 41.0 Hovedskydning
111411 Ole Hoffensitz Postens Skytteforening Odense GPA 10.0 8.0 Hovedskydning

Til toppen