Puljeskydning B omg. 25 m. std.-, Finpistol & GPA (Standardpistol, 25m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
44812 Hanne Kathrine Jensen Rudkøbing Skyttekreds 3 481.0 481.0 Hovedskydning
44812 Hanne Kathrine Jensen Rudkøbing Skyttekreds 3 479.0 479.0 Mesterskab
44815 Flemming Petersen Rudkøbing Skyttekreds 3 504.0 504.0 Hovedskydning
44815 Flemming Petersen Rudkøbing Skyttekreds 3 514.0 514.0 Mesterskab
97223 Mads Dallerup Vissenbjerg Skytteforening ÅKL 456.0 456.0 Hovedskydning
110912 Bjørn Madsen Bullerup Skyttekreds 3 456.0 456.0 Hovedskydning
46268 Jörn Jacobi Lunde Sg&I 3 510.0 510.0 Finale
46268 Jörn Jacobi Lunde Sg&I 3 507.0 507.0 Hovedskydning
46268 Jörn Jacobi Lunde Sg&I 3 498.0 498.0 Mesterskab
45195 Bent O Hansen Humble Skytteforening 3 528.0 528.0 Hovedskydning
45195 Bent O Hansen Humble Skytteforening 3 505.0 505.0 Mesterskab
49177 Therkel Madsen Vissenbjerg Skytteforening VET 536.0 536.0 Hovedskydning
49401 Asger Thomsen Vissenbjerg Skytteforening VET 520.0 520.0 Hovedskydning
49953 Poul Basse Vissenbjerg Skytteforening VET 504.0 504.0 Hovedskydning
113186 Aleksander Zincuk Vissenbjerg Skytteforening ÅKL 470.0 470.0 Hovedskydning
110596 Torben Schønnemann Krarup/Espe Skydning ÅKL 518.0 518.0 Hovedskydning
114851 Martin Ladov Krarup/Espe Skydning ÅKL 482.0 482.0 Hovedskydning
52144 Kenneth Nielsen Bullerup Skyttekreds 2 519.0 519.0 Hovedskydning
86212 Jørgen Uldal Hansen Bullerup Skyttekreds 3 482.0 482.0 Hovedskydning
51010 Egon Nielsen Bullerup Skyttekreds 2 488.0 488.0 Hovedskydning
45753 Lars Johannesen Lunde Sg&I UNG 517.0 517.0 Hovedskydning
45753 Lars Johannesen Lunde Sg&I UNG 515.0 515.0 Mesterskab
99386 Claus Ole Rasmussen Rudkøbing Skyttekreds 3 428.0 428.0 Hovedskydning
99386 Claus Ole Rasmussen Rudkøbing Skyttekreds 3 444.0 444.0 Mesterskab
48109 Kim Carstensen Lunde Sg&I 2 514.0 514.0 Finale
48109 Kim Carstensen Lunde Sg&I 2 512.0 512.0 Hovedskydning
48109 Kim Carstensen Lunde Sg&I 2 505.0 505.0 Mesterskab
97189 Karl Hans Larsen Lunde Sg&I VET 454.0 454.0 Hovedskydning
45373 Benny Bisserup Lunde Sg&I VET 460.0 460.0 Hovedskydning
47017 Kurt Larsen Lunde Sg&I VET 480.0 480.0 Hovedskydning
48111 Ketil D Carstensen Lunde Sg&I 3 515.0 515.0 Finale
48111 Ketil D Carstensen Lunde Sg&I 3 489.0 489.0 Hovedskydning
48111 Ketil D Carstensen Lunde Sg&I 3 492.0 492.0 Mesterskab
86774 Jesper Hoppe Lunde Sg&I 2 484.0 484.0 Hovedskydning
102370 Finn Christian Langkjær Lunde Sg&I ÅKL 546.0 546.0 Hovedskydning
51584 Palle Rosthøj Vissenbjerg Skytteforening 3 488.0 488.0 Hovedskydning
81626 Karina Vever Krarup/Espe Skydning ÅKL 452.0 452.0 Hovedskydning
105320 Daniel Broxgaard Krarup/Espe Skydning ÅKL 388.0 388.0 Hovedskydning

Til toppen