Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
Indled Bisley cup (Riffel, 50m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Nordjylland
DGI Vestjylland
DGI Midtjylland
DGI Østjylland
DGI Sydøstjylland
DGI Sydvest
DGI Fyn
DGI Midt- og Vestsjælland
DGI Nordsjælland
DGI Storstrømmen
Alle foreninger
Ballerup Skytteforening
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
Boddum-Ydby Skytteforening
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
Fløng-Hedehusene Skytteforening
Frederikshavn Skyttekreds
Greve Skytteforening
Helle Skytteforening
Holstebro Skytteforening
Horne Skytteforening
Horsens Skyttekreds
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
Højby Skytteforening
Højby Skytteforening, Sjælland
Jelling fS
Korsør Skytteforening
Nykøbing F. Skytteforening
Næstved Skytteforening
Otterup Skytteforening
Randers Skyttekreds
Ravnsborg Skytteforening
Rønde Skytteforening
Samsø Skytteforening
Skanderborg-Stilling Skytteforening
Skive skytteforening
Særslev Skytteforening
Trehøje Skytteforening
Tuse Skytteforening
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
Ulsted Skytteforening
Vejle Skytteforening
Vester Hassing Skytteforening
Viborg Skytteforening
Ølstykke Skytteforening
Aalborg Skyttekreds
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
88618
Anders Kurt Rødsgaard Christensen
Jelling fS
ÅK1
200.000
200.000
Mesterskab
88618
Anders Kurt Rødsgaard Christensen
Jelling fS
ÅK1
200.000
200.000
Hovedskydning
39087
Thomas Søndergaard
Helle Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
39087
Thomas Søndergaard
Helle Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Mesterskab
49637
Henriette Hylsebeck Nielsen
Særslev Skytteforening
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
49637
Henriette Hylsebeck Nielsen
Særslev Skytteforening
J1
200.000
200.000
Mesterskab
93640
Rasmus Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
J2
195.000
195.000
Mesterskab
93640
Rasmus Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
J2
198.000
198.000
Hovedskydning
106810
Christian Blaabjerg
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
106810
Christian Blaabjerg
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
J2
194.000
194.000
Mesterskab
61818
Nicklas Emil Buchholdt
Ølstykke Skytteforening
J1
197.000
197.000
Mesterskab
61818
Nicklas Emil Buchholdt
Ølstykke Skytteforening
J1
198.000
198.000
Hovedskydning
75222
Mads Hansen
Ballerup Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Hovedskydning
75222
Mads Hansen
Ballerup Skytteforening
ÅK1
200.000
200.000
Mesterskab
92230
Mikkel Kurtzweil
Højby Skytteforening, Sjælland
J1
199.000
199.000
Mesterskab
92230
Mikkel Kurtzweil
Højby Skytteforening, Sjælland
J1
198.000
198.000
Hovedskydning
47955
Signe Steffensen
Samsø Skytteforening
J1
200.000
200.000
Mesterskab
47955
Signe Steffensen
Samsø Skytteforening
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
104707
Malthe Carstensen
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
J1
198.000
198.000
Hovedskydning
104707
Malthe Carstensen
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
J1
198.000
198.000
Mesterskab
ÅK1
200.000
200.000
Mesterskab
ÅK1
200.000
200.000
Hovedskydning
100565
Oliver Schjørring
Greve Skytteforening
J1
195.000
195.000
Hovedskydning
100565
Oliver Schjørring
Greve Skytteforening
J1
199.000
199.000
Mesterskab
98282
Kristine Rødsgaard Christensen
Jelling fS
J1
200.000
200.000
Mesterskab
98282
Kristine Rødsgaard Christensen
Jelling fS
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
25340
Hanne Kirstine Kristensen
Samsø Skytteforening
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
25340
Hanne Kirstine Kristensen
Samsø Skytteforening
J1
200.000
200.000
Mesterskab
82516
Mads Lillelund
Skanderborg-Stilling Skytteforening
J2
197.000
197.000
Hovedskydning
82516
Mads Lillelund
Skanderborg-Stilling Skytteforening
J2
193.000
193.000
Mesterskab
96491
Mathias Søndergaard
Viborg Skytteforening
J2
200.000
200.000
Mesterskab
96491
Mathias Søndergaard
Viborg Skytteforening
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
115306
Nicolaj Christian Villadsen
Højby Skytteforening
J2
180.000
180.000
Mesterskab
115306
Nicolaj Christian Villadsen
Højby Skytteforening
J2
184.000
184.000
Hovedskydning
87872
Martin Knudsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
J2
199.000
199.000
Mesterskab
87872
Martin Knudsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
J2
198.000
198.000
Hovedskydning
91720
Simon Buhl Carstensen
Viborg Skytteforening
J2
199.000
199.000
Hovedskydning
91720
Simon Buhl Carstensen
Viborg Skytteforening
J2
196.000
196.000
Mesterskab
102935
Victor B. Nielsen
Aalborg Skyttekreds
J2
198.000
198.000
Mesterskab
102935
Victor B. Nielsen
Aalborg Skyttekreds
J2
200.000
200.000
Hovedskydning
87091
Tanja R. Wriedt
Næstved Skytteforening
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
87091
Tanja R. Wriedt
Næstved Skytteforening
J1
200.000
200.000
Mesterskab
115167
Camilla Juul Møller
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
J2
198.000
198.000
Hovedskydning
115167
Camilla Juul Møller
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
J2
198.000
198.000
Mesterskab
96807
Sara Hvidberg
Fløng-Hedehusene Skytteforening
J1
195.000
195.000
Mesterskab
96807
Sara Hvidberg
Fløng-Hedehusene Skytteforening
J1
196.000
196.000
Hovedskydning
19552
Rasmus Barrett
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
J1
199.000
199.000
Mesterskab
19552
Rasmus Barrett
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
J1
199.000
199.000
Hovedskydning
28262
Kristian Amby Fabricius
Boddum-Ydby Skytteforening
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
28262
Kristian Amby Fabricius
Boddum-Ydby Skytteforening
J1
200.000
200.000
Mesterskab
81536
Jakob Hofstedt
Otterup Skytteforening
J2
188.000
188.000
Mesterskab
81536
Jakob Hofstedt
Otterup Skytteforening
J2
192.000
192.000
Hovedskydning
92807
Nikolaj Lund Nymann
Vester Hassing Skytteforening
J1
198.000
198.000
Hovedskydning
92807
Nikolaj Lund Nymann
Vester Hassing Skytteforening
J1
199.000
199.000
Mesterskab
94453
Frederik Axelsen
Vester Hassing Skytteforening
J1
200.000
200.000
Mesterskab
94453
Frederik Axelsen
Vester Hassing Skytteforening
J1
195.000
195.000
Hovedskydning
111624
Lærke Abildgaard Zaar Lassen
Ulsted Skytteforening
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
111624
Lærke Abildgaard Zaar Lassen
Ulsted Skytteforening
J2
198.000
198.000
Mesterskab
113914
Jean Jasinski
Aalborg Skyttekreds
J2
195.000
195.000
Mesterskab
113914
Jean Jasinski
Aalborg Skyttekreds
J2
197.000
197.000
Hovedskydning
93433
Sebastian Nielsen
Korsør Skytteforening
J1
200.000
200.000
Mesterskab
93433
Sebastian Nielsen
Korsør Skytteforening
J1
198.000
198.000
Hovedskydning
91423
Mads Kappel
Boddum-Ydby Skytteforening
J1
196.000
196.000
Mesterskab
91423
Mads Kappel
Boddum-Ydby Skytteforening
J1
195.000
195.000
Hovedskydning
112439
Mike Hersom
Boddum-Ydby Skytteforening
J2
163.000
163.000
Mesterskab
112439
Mike Hersom
Boddum-Ydby Skytteforening
J2
148.000
148.000
Hovedskydning
89691
Martin Færch Hansen
Viborg Skytteforening
J1
196.000
196.000
Mesterskab
89691
Martin Færch Hansen
Viborg Skytteforening
J1
193.000
193.000
Hovedskydning
91693
Niels Frederik Andreasen
Viborg Skytteforening
J2
193.000
193.000
Hovedskydning
91693
Niels Frederik Andreasen
Viborg Skytteforening
J2
198.000
198.000
Mesterskab
91694
Kasper Buhl Carstensen
Viborg Skytteforening
J2
194.000
194.000
Mesterskab
91694
Kasper Buhl Carstensen
Viborg Skytteforening
J2
199.000
199.000
Hovedskydning
82711
Louise K. R. Strand
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
J1
197.000
197.000
Mesterskab
82711
Louise K. R. Strand
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
J1
197.000
197.000
Hovedskydning
109008
Rico Henrik Andreasen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
109008
Rico Henrik Andreasen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
J2
189.000
189.000
Mesterskab
94592
Anne-Marie Nysom
Randers Skyttekreds
J1
198.000
198.000
Mesterskab
94592
Anne-Marie Nysom
Randers Skyttekreds
J1
197.000
197.000
Hovedskydning
101109
Marc Nygaard Christensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
J2
199.000
199.000
Hovedskydning
101109
Marc Nygaard Christensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
J2
195.000
195.000
Mesterskab
109229
Andreas Storgaard Jensen
Horsens Skyttekreds
J2
186.000
186.000
Mesterskab
109229
Andreas Storgaard Jensen
Horsens Skyttekreds
J2
188.000
188.000
Hovedskydning
108641
Patrick Roskvist
Vejle Skytteforening
J1
194.000
194.000
Hovedskydning
108641
Patrick Roskvist
Vejle Skytteforening
J1
194.000
194.000
Mesterskab
98903
Troels Nielsen
Helle Skytteforening
J2
198.000
198.000
Mesterskab
98903
Troels Nielsen
Helle Skytteforening
J2
197.000
197.000
Hovedskydning
99588
Mia Andersen
Horne Skytteforening
J1
198.000
198.000
Hovedskydning
99588
Mia Andersen
Horne Skytteforening
J1
200.000
200.000
Mesterskab
86498
Kristian Iversen
Særslev Skytteforening
J1
199.000
199.000
Mesterskab
86498
Kristian Iversen
Særslev Skytteforening
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
101459
Mikkel Larsen
Tuse Skytteforening
J1
199.000
199.000
Mesterskab
101459
Mikkel Larsen
Tuse Skytteforening
J1
198.000
198.000
Hovedskydning
110397
Signe Vangsgaard
Tuse Skytteforening
J2
195.000
195.000
Mesterskab
110397
Signe Vangsgaard
Tuse Skytteforening
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
93371
Morten Bjerre Larsen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
93371
Morten Bjerre Larsen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
J1
195.000
195.000
Mesterskab
105104
Marius Hilding Petersen
Ballerup Skytteforening
J1
197.000
197.000
Mesterskab
105104
Marius Hilding Petersen
Ballerup Skytteforening
J1
199.000
199.000
Hovedskydning
99341
Julie Schæffer
Ravnsborg Skytteforening
J2
190.000
190.000
Mesterskab
99341
Julie Schæffer
Ravnsborg Skytteforening
J2
189.000
189.000
Hovedskydning
101228
Philip Petersen
Ravnsborg Skytteforening
J2
190.000
190.000
Mesterskab
101228
Philip Petersen
Ravnsborg Skytteforening
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
101748
Robert Petersen
Ravnsborg Skytteforening
ÅK1
195.000
195.000
Mesterskab
101748
Robert Petersen
Ravnsborg Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
96675
Regitze Harslund Sancoeur
Næstved Skytteforening
J1
196.000
196.000
Mesterskab
96675
Regitze Harslund Sancoeur
Næstved Skytteforening
J1
197.000
197.000
Hovedskydning
63279
Sara Brix Sivertsen
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
J1
199.000
199.000
Mesterskab
63279
Sara Brix Sivertsen
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
86426
Frederikke Frederiksen
Nykøbing F. Skytteforening
J1
198.000
198.000
Mesterskab
86426
Frederikke Frederiksen
Nykøbing F. Skytteforening
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
84054
Camilla Anna Kristiansen
Næstved Skytteforening
ÅK1
200.000
200.000
Hovedskydning
84054
Camilla Anna Kristiansen
Næstved Skytteforening
ÅK1
200.000
200.000
Mesterskab
96396
Jacob Durand
Særslev Skytteforening
J1
199.000
199.000
Mesterskab
96396
Jacob Durand
Særslev Skytteforening
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
82447
Christian Nielsen
Frederikshavn Skyttekreds
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
82447
Christian Nielsen
Frederikshavn Skyttekreds
J1
200.000
200.000
Mesterskab
95233
Simone Thistrup Larsen
Otterup Skytteforening
J2
198.000
198.000
Hovedskydning
95233
Simone Thistrup Larsen
Otterup Skytteforening
J2
200.000
200.000
Mesterskab
105786
Jonas Ø. Pedersen
Aalborg Skyttekreds
J2
197.000
197.000
Mesterskab
105786
Jonas Ø. Pedersen
Aalborg Skyttekreds
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
25213
Stine Jensen
Samsø Skytteforening
J1
198.000
198.000
Mesterskab
25213
Stine Jensen
Samsø Skytteforening
J1
197.000
197.000
Hovedskydning
85583
Jessica Nielsen
Ballerup Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
85583
Jessica Nielsen
Ballerup Skytteforening
ÅK1
197.000
197.000
Mesterskab
81546
Nanna Stege
Skanderborg-Stilling Skytteforening
J2
193.000
193.000
Mesterskab
81546
Nanna Stege
Skanderborg-Stilling Skytteforening
J2
197.000
197.000
Hovedskydning
88173
Jacob Laursen
Viborg Skytteforening
J2
199.000
199.000
Hovedskydning
88173
Jacob Laursen
Viborg Skytteforening
J2
200.000
200.000
Mesterskab
81197
Nanna Bryld Pedersen
Højby Skytteforening
J2
191.000
191.000
Mesterskab
81197
Nanna Bryld Pedersen
Højby Skytteforening
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
106059
Andreas Erbs
Frederikshavn Skyttekreds
J2
189.000
189.000
Mesterskab
106059
Andreas Erbs
Frederikshavn Skyttekreds
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
99850
Simon Pedersen
Frederikshavn Skyttekreds
J2
192.000
192.000
Mesterskab
99850
Simon Pedersen
Frederikshavn Skyttekreds
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
98723
Emil Kronholm Søvsø
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
J1
198.000
198.000
Mesterskab
98723
Emil Kronholm Søvsø
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
J1
199.000
199.000
Hovedskydning
106405
Simon Christiansen
Greve Skytteforening
J2
183.000
183.000
Mesterskab
106405
Simon Christiansen
Greve Skytteforening
J2
192.000
192.000
Hovedskydning
101636
Anton Christensen
Frederikshavn Skyttekreds
J1
198.000
198.000
Hovedskydning
101636
Anton Christensen
Frederikshavn Skyttekreds
J1
199.000
199.000
Mesterskab
21571
Rolf Krøyer
Skanderborg-Stilling Skytteforening
UNG
197.000
197.000
Hovedskydning
21571
Rolf Krøyer
Skanderborg-Stilling Skytteforening
UNG
197.000
197.000
Mesterskab
35978
Claus Laumann Sindberg
Holstebro Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Hovedskydning
35978
Claus Laumann Sindberg
Holstebro Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Mesterskab
90319
Jeannette Frost
Ravnsborg Skytteforening
ÅK1
200.000
200.000
Hovedskydning
90319
Jeannette Frost
Ravnsborg Skytteforening
ÅK1
195.000
195.000
Mesterskab
92668
Tobias Maarup Pedersen
Rønde Skytteforening
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
92668
Tobias Maarup Pedersen
Rønde Skytteforening
J1
198.000
198.000
Mesterskab
92905
Kaj Mørk
Vester Hassing Skytteforening
J1
199.000
199.000
Hovedskydning
92905
Kaj Mørk
Vester Hassing Skytteforening
J1
200.000
200.000
Mesterskab
93828
Magnus Dahl
Vester Hassing Skytteforening
J1
195.000
195.000
Hovedskydning
93828
Magnus Dahl
Vester Hassing Skytteforening
J1
198.000
198.000
Mesterskab
97825
Frederik Hedemann
Vester Hassing Skytteforening
J1
199.000
199.000
Mesterskab
97825
Frederik Hedemann
Vester Hassing Skytteforening
J1
199.000
199.000
Hovedskydning
99290
Mathias Petersen
Otterup Skytteforening
J2
189.000
189.000
Hovedskydning
99942
Nicolai R. Jacobsen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
99942
Nicolai R. Jacobsen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
J2
196.000
196.000
Mesterskab
113129
Louise Bengtsen
Ballerup Skytteforening
J2
198.000
198.000
Mesterskab
113129
Louise Bengtsen
Ballerup Skytteforening
J2
199.000
199.000
Hovedskydning
116521
Magnus Manniche Larsen
Greve Skytteforening
J2
176.000
176.000
Mesterskab
116521
Magnus Manniche Larsen
Greve Skytteforening
J2
173.000
173.000
Hovedskydning
92345
Daniel H. Pedersen
Aalborg Skyttekreds
J1
199.000
199.000
Mesterskab
92345
Daniel H. Pedersen
Aalborg Skyttekreds
J1
199.000
199.000
Hovedskydning
106581
Bjarke Hebsgaard
Aalborg Skyttekreds
J2
192.000
192.000
Hovedskydning
106581
Bjarke Hebsgaard
Aalborg Skyttekreds
J2
189.000
189.000
Mesterskab
111133
Mads Wolf Kjærsgaard
Aalborg Skyttekreds
J2
197.000
197.000
Mesterskab
111133
Mads Wolf Kjærsgaard
Aalborg Skyttekreds
J2
191.000
191.000
Hovedskydning
112614
Melanie Husted Thøgersen
Skive skytteforening
J2
197.000
197.000
Mesterskab
112614
Melanie Husted Thøgersen
Skive skytteforening
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
97734
Kristian Overbeck Gregersen
Boddum-Ydby Skytteforening
J2
194.000
194.000
Mesterskab
97734
Kristian Overbeck Gregersen
Boddum-Ydby Skytteforening
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
115897
Mikkel Munk Thingaard
Boddum-Ydby Skytteforening
J2
190.000
190.000
Mesterskab
115897
Mikkel Munk Thingaard
Boddum-Ydby Skytteforening
J2
191.000
191.000
Hovedskydning
84371
Laura Bukalo
Trehøje Skytteforening
J1
198.000
198.000
Mesterskab
84371
Laura Bukalo
Trehøje Skytteforening
J1
197.000
197.000
Hovedskydning
94684
Nikolaj Madum Bertelsen
Holstebro Skytteforening
J2
198.000
198.000
Hovedskydning
94684
Nikolaj Madum Bertelsen
Holstebro Skytteforening
J2
194.000
194.000
Mesterskab
97987
Christian Thordahl Hansen
Viborg Skytteforening
J2
187.000
187.000
Mesterskab
97987
Christian Thordahl Hansen
Viborg Skytteforening
J2
183.000
183.000
Hovedskydning
112080
Stinne Vels
Viborg Skytteforening
J2
190.000
190.000
Hovedskydning
112080
Stinne Vels
Viborg Skytteforening
J2
177.000
177.000
Mesterskab
104538
Lukas Hald Gregersen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
J2
196.000
196.000
Mesterskab
104538
Lukas Hald Gregersen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
87623
Daniel Filtenborg Binder
Randers Skyttekreds
J1
198.000
198.000
Mesterskab
87623
Daniel Filtenborg Binder
Randers Skyttekreds
J1
199.000
199.000
Hovedskydning
94784
Laura Von der Lippe
Samsø Skytteforening
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
94784
Laura Von der Lippe
Samsø Skytteforening
J1
198.000
198.000
Mesterskab
111359
Mads Christensen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
J2
198.000
198.000
Mesterskab
111359
Mads Christensen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
J2
192.000
192.000
Hovedskydning
96549
Anders Søballe Vej
Skanderborg-Stilling Skytteforening
J2
198.000
198.000
Hovedskydning
96549
Anders Søballe Vej
Skanderborg-Stilling Skytteforening
J2
197.000
197.000
Mesterskab
93583
Nicklas Chr. Jensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
J2
198.000
198.000
Hovedskydning
93583
Nicklas Chr. Jensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
J2
199.000
199.000
Mesterskab
115856
Christina Andersen
Horsens Skyttekreds
J2
187.000
187.000
Mesterskab
115856
Christina Andersen
Horsens Skyttekreds
J2
182.000
182.000
Hovedskydning
34051
Sofie Kuhrt Lauridsen
Helle Skytteforening
J1
199.000
199.000
Mesterskab
34051
Sofie Kuhrt Lauridsen
Helle Skytteforening
J1
199.000
199.000
Hovedskydning
83414
Tobias W. Hansen
Helle Skytteforening
J2
199.000
199.000
Hovedskydning
83414
Tobias W. Hansen
Helle Skytteforening
J2
194.000
194.000
Mesterskab
95036
Marcel Wolfgang
Helle Skytteforening
J2
196.000
196.000
Mesterskab
95036
Marcel Wolfgang
Helle Skytteforening
J2
197.000
197.000
Hovedskydning
86200
Andreas Algren Pedersen
Horne Skytteforening
J2
192.000
192.000
Mesterskab
86200
Andreas Algren Pedersen
Horne Skytteforening
J2
197.000
197.000
Hovedskydning
85447
Ditte Skov
Korsør Skytteforening
J2
199.000
199.000
Mesterskab
85447
Ditte Skov
Korsør Skytteforening
J2
200.000
200.000
Hovedskydning
104570
Mikkel Kjær Hansen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
J2
198.000
198.000
Mesterskab
104570
Mikkel Kjær Hansen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
J2
196.000
196.000
Hovedskydning
58160
Victor Straus
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
58160
Victor Straus
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
J2
195.000
195.000
Mesterskab
75089
Marcus Grosen Poulsen
Ballerup Skytteforening
J1
199.000
199.000
Hovedskydning
75089
Marcus Grosen Poulsen
Ballerup Skytteforening
J1
198.000
198.000
Mesterskab
53644
Miriam K. Nielsen
Ravnsborg Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Mesterskab
53644
Miriam K. Nielsen
Ravnsborg Skytteforening
ÅK1
197.000
197.000
Hovedskydning
53738
Martin Villadsen
Ravnsborg Skytteforening
J1
197.000
197.000
Mesterskab
53738
Martin Villadsen
Ravnsborg Skytteforening
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
90155
Mikkel Pedersen
Næstved Skytteforening
J2
195.000
195.000
Mesterskab
90155
Mikkel Pedersen
Næstved Skytteforening
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
115855
Malene Louw-Christensen
Horsens Skyttekreds
J2
178.000
178.000
Mesterskab
115855
Malene Louw-Christensen
Horsens Skyttekreds
J2
183.000
183.000
Hovedskydning
Til toppen