LDM riffel 2014 Midt- og Vestsjælland (Riffel, 200m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 1 144.000 144.000 Hovedskydning
62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 1 145.000 145.000 Mesterskab
57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening 1 141.000 141.000 Hovedskydning
69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening V1 146.000 146.000 Mesterskab
69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening V1 144.000 144.000 Hovedskydning
95000 Jon Luckmann Hansen Greve Skytteforening 2 139.000 139.000 Hovedskydning
95000 Jon Luckmann Hansen Greve Skytteforening 2 141.000 141.000 Mesterskab
69477 Gert Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 126.000 126.000 Mesterskab
69477 Gert Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 136.000 136.000 Hovedskydning
58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds V2 129.000 129.000 Hovedskydning
58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds V2 141.000 141.000 Mesterskab
100238 Henrik Albertsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. ÅK2 146.000 146.000 Hovedskydning
100238 Henrik Albertsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. ÅK2 143.000 143.000 Mesterskab
69461 Inge Rusbjerg Fløng-Hedehusene Skytteforening V1 146.000 146.000 Hovedskydning
69461 Inge Rusbjerg Fløng-Hedehusene Skytteforening V1 146.000 146.000 Mesterskab
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 140.000 140.000 Mesterskab
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 138.000 138.000 Hovedskydning
69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening JUN 146.000 146.000 Mesterskab
69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening JUN 145.000 145.000 Hovedskydning
93330 Cecilie Rasmussen Korsør Skytteforening JUN 142.000 142.000 Mesterskab
93330 Cecilie Rasmussen Korsør Skytteforening JUN 144.000 144.000 Hovedskydning
59536 Johnny Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 1 147.000 147.000 Hovedskydning
59536 Johnny Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 1 145.000 145.000 Mesterskab
59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening V2 138.000 138.000 Hovedskydning
59037 Pelle Rogert Pedersen Korsør Skytteforening V1 145.000 145.000 Hovedskydning
65332 Jens Mikkelsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 3 133.000 133.000 Hovedskydning
60081 Søren Madsen Svinninge Skytteforening 1 144.000 144.000 Hovedskydning
60081 Søren Madsen Svinninge Skytteforening 1 139.000 139.000 Mesterskab
59037 Pelle Rogert Pedersen Korsør Skytteforening V1 148.000 148.000 Mesterskab
86956 Frederik Bagger Greve Skytteforening ÅK1 144.000 144.000 Hovedskydning
86956 Frederik Bagger Greve Skytteforening ÅK1 145.000 145.000 Mesterskab
105047 Victor Raff Gundsølille Sg&if BK 145.000 145.000 Mesterskab
105047 Victor Raff Gundsølille Sg&if BK 145.000 145.000 Hovedskydning
107763 Miriam Ryttersgaard Gundsølille Sg&if BK 143.000 143.000 Hovedskydning
107763 Miriam Ryttersgaard Gundsølille Sg&if BK 143.000 143.000 Mesterskab
93433 Sebastian Nielsen Korsør Skytteforening JUN 144.000 144.000 Mesterskab
93433 Sebastian Nielsen Korsør Skytteforening JUN 141.000 141.000 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening ÅK1 145.000 145.000 Hovedskydning
62299 Karin Iversen Svinninge Skytteforening 1 143.000 143.000 Hovedskydning
62299 Karin Iversen Svinninge Skytteforening 1 144.000 144.000 Mesterskab
92230 Mikkel Kurtzweil Højby Skytteforening, Sjælland JUN 144.000 144.000 Mesterskab
75149 Maja Groot Greve Skytteforening UNG 139.000 139.000 Hovedskydning
75149 Maja Groot Greve Skytteforening UNG 138.000 138.000 Mesterskab
60025 Morten Kleffel Petersen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 1 143.000 143.000 Hovedskydning
60025 Morten Kleffel Petersen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 1 142.000 142.000 Mesterskab
69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 143.000 143.000 Mesterskab
69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 144.000 144.000 Hovedskydning
93371 Morten Bjerre Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds JUN 148.000 148.000 Mesterskab
93371 Morten Bjerre Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds JUN 150.000 150.000 Hovedskydning
60136 Lisbeth Iversen Svinninge Skytteforening 1 148.000 148.000 Mesterskab
60136 Lisbeth Iversen Svinninge Skytteforening 1 143.000 143.000 Hovedskydning
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 147.000 147.000 Hovedskydning
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 145.000 145.000 Mesterskab
92230 Mikkel Kurtzweil Højby Skytteforening, Sjælland JUN 143.000 143.000 Hovedskydning
60716 Pernille Lohmann Mikkelsen Greve Skytteforening 2 137.000 137.000 Hovedskydning
60716 Pernille Lohmann Mikkelsen Greve Skytteforening 2 136.000 136.000 Mesterskab
104200 Stephanie Grundsøe Gundsølille Sg&if BK 149.000 149.000 Hovedskydning
104200 Stephanie Grundsøe Gundsølille Sg&if BK 149.000 149.000 Mesterskab
69365 Paul Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening V1 139.000 139.000 Hovedskydning
69365 Paul Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening V1 140.000 140.000 Mesterskab
104486 Eduardo Hansen Greve Skytteforening ÅK2 139.000 139.000 Hovedskydning
104486 Eduardo Hansen Greve Skytteforening ÅK2 139.000 139.000 Mesterskab
76186 Ken Poulsen Kirke Hyllinge Idrætsforening ÅK2 143.000 143.000 Hovedskydning
76186 Ken Poulsen Kirke Hyllinge Idrætsforening ÅK2 142.000 142.000 Mesterskab
V2 134.000 134.000 Hovedskydning
58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening V1 147.000 147.000 Mesterskab
68949 Claus Bruun Greve Skytteforening 1 145.000 145.000 Mesterskab
68949 Claus Bruun Greve Skytteforening 1 147.000 147.000 Hovedskydning
69532 Ole Kjenner Greve Skytteforening V1 143.000 143.000 Hovedskydning
58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening V1 145.000 145.000 Hovedskydning
96636 Willy O. Jensen Korsør Skytteforening V2 133.000 133.000 Hovedskydning
60854 Helle Østergaard Mark Gundsølille Sg&if ÅK1 147.000 147.000 Hovedskydning
60854 Helle Østergaard Mark Gundsølille Sg&if ÅK1 145.000 145.000 Mesterskab
96636 Willy O. Jensen Korsør Skytteforening V2 125.000 125.000 Mesterskab
69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening V2 149.000 149.000 Mesterskab
69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening V2 142.000 142.000 Hovedskydning
106625 Alexander Petersen Ballerup Skytteforening BK 143.000 143.000 Hovedskydning
106625 Alexander Petersen Ballerup Skytteforening BK 145.000 145.000 Mesterskab
68035 Poul Kristensen Ballerup Skytteforening ÅK1 149.000 149.000 Hovedskydning
57543 Leif Nielsen Svinninge Skytteforening 3 138.000 138.000 Hovedskydning
57543 Leif Nielsen Svinninge Skytteforening 3 135.000 135.000 Mesterskab
94220 Frederik Pedersen Høng Skytteforening JUN 136.000 136.000 Hovedskydning
94220 Frederik Pedersen Høng Skytteforening JUN 137.000 137.000 Mesterskab
61619 Marianne Lamhauge Gundsølille Sg&if ÅK1 150.000 150.000 Mesterskab
61619 Marianne Lamhauge Gundsølille Sg&if ÅK1 150.000 150.000 Hovedskydning
68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening V1 146.000 146.000 Hovedskydning
68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening V1 144.000 144.000 Mesterskab
69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 3 133.000 133.000 Mesterskab
69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 3 126.000 126.000 Hovedskydning
96464 Anne Rasmussen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK 146.000 146.000 Mesterskab
96464 Anne Rasmussen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK 144.000 144.000 Hovedskydning
104570 Mikkel Kjær Hansen Fløng-Hedehusene Skytteforening JUN 134.000 134.000 Hovedskydning
107400 Krzysztof Jurkowski Greve Skytteforening ÅK2 148.000 148.000 Mesterskab
107400 Krzysztof Jurkowski Greve Skytteforening ÅK2 146.000 146.000 Hovedskydning
94411 Mathias Nielsen Korsør Skytteforening JUN 136.000 136.000 Hovedskydning
94411 Mathias Nielsen Korsør Skytteforening JUN 141.000 141.000 Mesterskab
112110 Jonathan Lohse Korsør Skytteforening BK 115.000 115.000 Mesterskab
112110 Jonathan Lohse Korsør Skytteforening BK 132.000 132.000 Hovedskydning
69328 Søren Smith Rasmussen Fløng-Hedehusene Skytteforening 3 135.000 135.000 Mesterskab
69328 Søren Smith Rasmussen Fløng-Hedehusene Skytteforening 3 134.000 134.000 Hovedskydning
101459 Mikkel Larsen Tuse Skytteforening JUN 148.000 148.000 Mesterskab
101459 Mikkel Larsen Tuse Skytteforening JUN 147.000 147.000 Hovedskydning
68697 Steen K. Pedersen Greve Skytteforening ÅK1 149.000 149.000 Hovedskydning
68697 Steen K. Pedersen Greve Skytteforening ÅK1 148.000 148.000 Mesterskab
59402 Torben Kaalund-Ramm Gimlinge Skytte- og Idrætsforening V1 145.000 145.000 Mesterskab
59402 Torben Kaalund-Ramm Gimlinge Skytte- og Idrætsforening V1 142.000 142.000 Hovedskydning
59650 Allan Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 1 146.000 146.000 Mesterskab
59650 Allan Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 1 137.000 137.000 Hovedskydning
57255 Kurt Møller Pedersen Tuse Skytteforening V1 145.000 145.000 Hovedskydning
85447 Ditte Skov Korsør Skytteforening JUN 142.000 142.000 Hovedskydning
111953 Anders Andersen Ringsted Skytteforening 3 132.000 132.000 Hovedskydning
104199 Tommy Estrup Sørensen Gundsølille Sg&if BK 145.000 145.000 Hovedskydning
104199 Tommy Estrup Sørensen Gundsølille Sg&if BK 145.000 145.000 Mesterskab
60330 Henning Sørensen Gundsølille Sg&if ÅK1 148.000 148.000 Hovedskydning
60330 Henning Sørensen Gundsølille Sg&if ÅK1 148.000 148.000 Mesterskab
104568 Mads Edvardsen Fløng-Hedehusene Skytteforening JUN 142.000 142.000 Hovedskydning
58160 Victor Straus Hvalsø Skytteforening 33. Kreds JUN 141.000 141.000 Mesterskab
58160 Victor Straus Hvalsø Skytteforening 33. Kreds JUN 143.000 143.000 Hovedskydning

Til toppen