LDM riffel 2014 Midt- og Vestsjælland (Riffel, 300m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 1 273.000 273.000 Hovedskydning
59037 Pelle Rogert Pedersen Korsør Skytteforening VET 146.000 146.000 Hovedskydning
59037 Pelle Rogert Pedersen Korsør Skytteforening VET 138.000 138.000 Mesterskab
95000 Jon Luckmann Hansen Greve Skytteforening 3 254.000 254.000 Hovedskydning
69477 Gert Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 257.000 257.000 Hovedskydning
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 279.000 279.000 Hovedskydning
60025 Morten Kleffel Petersen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 2 277.000 277.000 Hovedskydning
104200 Stephanie Grundsøe Gundsølille Sg&if BK 143.000 143.000 Mesterskab
104200 Stephanie Grundsøe Gundsølille Sg&if BK 149.000 149.000 Hovedskydning
69365 Paul Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening VET 135.000 135.000 Hovedskydning
69365 Paul Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening VET 136.000 136.000 Mesterskab
76186 Ken Poulsen Kirke Hyllinge Idrætsforening ÅKL 128.000 128.000 Mesterskab
76186 Ken Poulsen Kirke Hyllinge Idrætsforening ÅKL 128.000 128.000 Hovedskydning
60854 Helle Østergaard Mark Gundsølille Sg&if ÅKL 136.000 136.000 Mesterskab
60854 Helle Østergaard Mark Gundsølille Sg&if ÅKL 135.000 135.000 Hovedskydning
59402 Torben Kaalund-Ramm Gimlinge Skytte- og Idrætsforening VET 134.000 134.000 Hovedskydning
59402 Torben Kaalund-Ramm Gimlinge Skytte- og Idrætsforening VET 132.000 132.000 Mesterskab
60330 Henning Sørensen Kirke Hyllinge Idrætsforening ÅKL 141.000 141.000 Hovedskydning
60330 Henning Sørensen Kirke Hyllinge Idrætsforening ÅKL 141.000 141.000 Mesterskab
104199 Tommy Estrup Sørensen Gundsølille Sg&if BK 144.000 144.000 Mesterskab
104199 Tommy Estrup Sørensen Gundsølille Sg&if BK 139.000 139.000 Hovedskydning
107400 Krzysztof Jurkowski Greve Skytteforening ÅKL 140.000 140.000 Hovedskydning
69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 3 225.000 225.000 Hovedskydning
61619 Marianne Lamhauge Gundsølille Sg&if ÅKL 144.000 144.000 Hovedskydning
61619 Marianne Lamhauge Gundsølille Sg&if ÅKL 145.000 145.000 Mesterskab
106625 Alexander Petersen Ballerup Skytteforening BK 136.000 136.000 Mesterskab
106625 Alexander Petersen Ballerup Skytteforening BK 144.000 144.000 Hovedskydning
69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening 3 270.000 270.000 Hovedskydning
58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening VET 145.000 145.000 Mesterskab
58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening VET 141.000 141.000 Hovedskydning
60081 Søren Madsen Svinninge Skytteforening 1 267.000 267.000 Hovedskydning
68697 Steen K. Pedersen Greve Skytteforening ÅKL 147.000 147.000 Hovedskydning
68697 Steen K. Pedersen Greve Skytteforening ÅKL 146.000 146.000 Mesterskab
68949 Claus Bruun Greve Skytteforening 2 283.000 283.000 Hovedskydning
68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening VET 134.000 134.000 Hovedskydning
68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening VET 142.000 142.000 Mesterskab
61799 Peter Hansen Ballerup Skytteforening ÅKL 145.000 145.000 Hovedskydning
61799 Peter Hansen Ballerup Skytteforening ÅKL 143.000 143.000 Mesterskab

Til toppen