Sommerskydning 2014 2 hovedkreds (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
39087 Thomas Søndergaard Helle Skytteforening ÅK1 195.000 195.000 Hovedskydning
39087 Thomas Søndergaard Helle Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Mesterskab
V2 187.000 187.000 Mesterskab
V2 188.000 188.000 Hovedskydning
39346 Jeppe Brydsø Dammark Helle Skytteforening UNG 197.000 197.000 Mesterskab
39346 Jeppe Brydsø Dammark Helle Skytteforening UNG 194.000 194.000 Hovedskydning
99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening BK1 192.000 192.000 Mesterskab
99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
112909 Jonas Pedersen Helle Skytteforening BK3 172.000 172.000 Mesterskab
112909 Jonas Pedersen Helle Skytteforening BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
97437 Jes Lauridsen Tistrup Skytteforening V2 174.000 174.000 Mesterskab
97437 Jes Lauridsen Tistrup Skytteforening V2 164.000 164.000 Hovedskydning
39291 Kim Dammark Helle Skytteforening ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
39291 Kim Dammark Helle Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Mesterskab
93185 Jimmi Thovtrup Helle Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
93185 Jimmi Thovtrup Helle Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
112913 Casper Jensen Helle Skytteforening BK2 193.000 193.000 Mesterskab
112913 Casper Jensen Helle Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
115098 Caroline Pedersen Helle Skytteforening BK3 195.000 195.000 Mesterskab
115098 Caroline Pedersen Helle Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
115100 Mathias Wobeser Nielsen Helle Skytteforening BK3 162.000 162.000 Hovedskydning
115100 Mathias Wobeser Nielsen Helle Skytteforening BK3 167.000 167.000 Mesterskab
116598 Nicolai Mathiesen Helle Skytteforening BK3 186.000 186.000 Mesterskab
116598 Nicolai Mathiesen Helle Skytteforening BK3 179.000 179.000 Hovedskydning
107054 Pia Meldgaard Jensen Alslev Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
107054 Pia Meldgaard Jensen Alslev Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
38403 Tove Sørensen Tistrup Skytteforening V2 177.000 177.000 Hovedskydning
38403 Tove Sørensen Tistrup Skytteforening V2 181.000 181.000 Mesterskab
39477 Bent Lauridsen Tistrup Skytteforening V2 191.000 191.000 Mesterskab
39477 Bent Lauridsen Tistrup Skytteforening V2 188.000 188.000 Hovedskydning
39485 Annelise Lauridsen Tistrup Skytteforening V2 190.000 190.000 Hovedskydning
39485 Annelise Lauridsen Tistrup Skytteforening V2 185.000 185.000 Mesterskab
94500 Maja Bjerregaard Alslev Skytteforening J1 194.000 194.000 Hovedskydning
94500 Maja Bjerregaard Alslev Skytteforening J1 195.000 195.000 Mesterskab
115964 Tobias Lauge Jeppesen Helle Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
115964 Tobias Lauge Jeppesen Helle Skytteforening BK3 177.000 177.000 Mesterskab
115965 Elisa Lauge Jeppesen Helle Skytteforening BK3 169.000 169.000 Hovedskydning
115965 Elisa Lauge Jeppesen Helle Skytteforening BK3 171.000 171.000 Mesterskab
103367 Mads Thestrup Bertelsen Helle Skytteforening BK1 195.000 195.000 Mesterskab
103367 Mads Thestrup Bertelsen Helle Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
115163 Anne Munk Hansen Alslev Skytteforening ÅK2 187.000 187.000 Hovedskydning
115163 Anne Munk Hansen Alslev Skytteforening ÅK2 193.000 193.000 Mesterskab
39278 Kurt Olsen Tistrup Skytteforening V2 183.000 183.000 Mesterskab
39278 Kurt Olsen Tistrup Skytteforening V2 183.000 183.000 Hovedskydning
39276 Laila Højgaard Tistrup Skytteforening V2 190.000 190.000 Hovedskydning
39276 Laila Højgaard Tistrup Skytteforening V2 191.000 191.000 Mesterskab
107058 Michelle Brun Henningsen Alslev Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
107058 Michelle Brun Henningsen Alslev Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning

Til toppen