Dgi Midtjylland skydning Pistol Terræn Karup 2014 (GrovPistol andre end cal. 32) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
35317 Søren Madsen Trelde Gymnastik- Og Idrætsforening GPA 49.000 41.000 Hovedskydning
21889 Freddy Pedersen Silkeborg Skyttekreds GPA 18.000 15.000 Hovedskydning
40949 Henrik Rasmussen Esbjerg Skyttekreds GPA 60.000 50.000 Hovedskydning
41920 Kaj Kastrup Vejen/Skibelund Skf. GPA 43.000 36.000 Hovedskydning
44032 Henning Dall Aabenraa Skytteforening GPA 23.000 19.000 Hovedskydning
35645 Henning G. Bro Østjydsk Pistolklub GPA 4.000 3.000 Hovedskydning
34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening GPA 42.000 35.000 Hovedskydning
33640 Flemming Skourup Sdr. Omme Skytteforening GPA 33.000 28.000 Hovedskydning
55982 Jens Peter Jensen Holmegaard Skytteforening GPA 54.000 45.000 Hovedskydning
18262 Ivan Jensen Djurslands PistolKlub GPA 32.000 27.000 Hovedskydning
86974 Franck Wagnersen Trelde Gymnastik- Og Idrætsforening GPA 44.000 37.000 Hovedskydning
92513 Henrik Lindegaard RI 98 Skytteforening GPA 48.000 40.000 Hovedskydning
82900 Bruno Nedergaard Pedersen Hobro Egnens Skytteforening GPA 24.000 20.000 Hovedskydning
23219 bent kjeldsen Skytteklubben DSB/ASF GPA 47.000 39.000 Hovedskydning
18474 Bjarne Skibild Djurslands PistolKlub GPA 53.000 44.000 Hovedskydning
132156 Per Fjord Carlsen Varde Skytteforening GPA 31.000 26.000 Hovedskydning
22263 Preben Henriksen Silkeborg Skyttekreds GPA 35.000 29.000 Hovedskydning
13266 Steen Laursen Hobro Egnens Skytteforening GPA 38.000 32.000 Hovedskydning
105678 Kurt Pedersen Hobro Egnens Skytteforening GPA 15.000 13.000 Hovedskydning
GPA 49.000 41.000 Hovedskydning
31414 Ivan Kristensen Engesvang Skyttekreds GPA 42.000 35.000 Hovedskydning
81885 Signe Elbrønd Århus Pistolklub GPA 39.000 33.000 Hovedskydning
114770 Jørgen Steinicke Ølsted Skytteforening GPA 21.000 18.000 Hovedskydning
35319 Søren Døssing Østjydsk Pistolklub GPA 21.000 18.000 Hovedskydning
81518 Casper Berg Kjeldsen Østjydsk Pistolklub GPA 28.000 23.000 Hovedskydning
32357 Knud Erik Sørensen Lind Skytteforening GPA 65.000 54.000 Hovedskydning
GPA 45.000 38.000 Hovedskydning
80150 Dieter Meier Skjern Skytteforening GPA 53.000 44.000 Hovedskydning
106008 Søren Nyborg Hansen Svendborg Skyttekreds GPA 32.000 27.000 Hovedskydning
111684 Tom Fangel Djurslands PistolKlub GPA 33.000 28.000 Hovedskydning
24623 Robert Elbrønd Århus Pistolklub GPA 57.000 48.000 Hovedskydning
20666 Jesper Larsen Ølsted Skytteforening GPA 60.000 50.000 Hovedskydning
15983 Carsten Ullerup Aalborg Skyttekreds GPA 42.000 35.000 Hovedskydning
93329 Kenneth Pedersen Skjern Skytteforening GPA 15.000 13.000 Hovedskydning
31423 Erik A. Christensen Engesvang Skyttekreds GPA 35.000 29.000 Hovedskydning
22736 Allan Nielsen Silkeborg Skyttekreds GPA 34.000 28.000 Hovedskydning
95340 Lars Hansen Lind Skytteforening GPA 20.000 17.000 Hovedskydning
25886 Max Hald Akademisk Skytteforening, Århus GPA 41.000 34.000 Hovedskydning
35286 Verner Isaksen Østjydsk Pistolklub GPA 20.000 17.000 Hovedskydning
101003 Tanja Nielsen Brørup Skyttekreds GPA 30.000 25.000 Hovedskydning
44014 Kay-Werner Jacobsen Aabenraa Skytteforening GPA 33.000 28.000 Hovedskydning
74646 Max Wabbel Aabenraa Skytteforening GPA 6.000 5.000 Hovedskydning
31374 Søren Andersen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafd GPA 44.000 37.000 Hovedskydning
31381 Poul Arne Sørensen Engesvang Skyttekreds GPA 57.000 48.000 Hovedskydning
32361 Knud Jensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafd GPA 16.000 13.000 Hovedskydning

Til toppen