Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
Samsø Ø-Stævne (Riffel, 15m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Midtjylland
DGI Østjylland
DGI Sydøstjylland
DGI Fyn
DGI Midt- og Vestsjælland
DGI Storstrømmen
Alle foreninger
Beder-Malling Skytteforening
Grenå Skyttekreds
Greve Skytteforening
Hinnerup Skytteforening
Horne Skytteforening
Lyngby Skyttekreds
Midtdjurs skytteforening
Næstved Skytteforening
Ornebjerg Skytteforening
Randers Skyttekreds
Ry-Emborg Skytteforening
Rønde Skytteforening
Samsø Skytteforening
Skanderborg-Stilling Skytteforening
Skytteklubben DSB/ASF
Sødinge Skytteforening
Vejle Skytteforening
Viborg Skytteforening
Vissenbjerg Skytteforening
Århus Riffelskytte klub
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
118634
Torben Rechnitzer Eriksen
Hinnerup Skytteforening
ÅK3
184.000
184.000
Mesterskab
118634
Torben Rechnitzer Eriksen
Hinnerup Skytteforening
ÅK3
187.000
187.000
Hovedskydning
25302
Knud Møller
Samsø Skytteforening
V1
199.000
199.000
Mesterskab
25302
Knud Møller
Samsø Skytteforening
V1
200.000
200.000
Hovedskydning
109643
Christine Jacobi
Viborg Skytteforening
J1
187.000
187.000
Hovedskydning
109643
Christine Jacobi
Viborg Skytteforening
J1
190.000
190.000
Mesterskab
88584
Jørn Czaja Kristensen
Midtdjurs skytteforening
ÅK1
197.000
197.000
Mesterskab
88584
Jørn Czaja Kristensen
Midtdjurs skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Hovedskydning
25639
Carsten Hauge
Beder-Malling Skytteforening
1
192.000
192.000
Mesterskab
25639
Carsten Hauge
Beder-Malling Skytteforening
1
190.000
190.000
Hovedskydning
24945
Kim Larsen
Århus Riffelskytte klub
1
193.000
193.000
Mesterskab
24945
Kim Larsen
Århus Riffelskytte klub
1
193.000
193.000
Hovedskydning
48297
Astrid Steffensen
Horne Skytteforening
1
196.000
196.000
Mesterskab
48297
Astrid Steffensen
Horne Skytteforening
1
198.000
198.000
Hovedskydning
135101
Hanne Kirstine Kristensen
Samsø Skytteforening
J1
199.000
199.000
Hovedskydning
135101
Hanne Kirstine Kristensen
Samsø Skytteforening
J1
199.000
199.000
Mesterskab
19571
Ole Nielsen
Viborg Skytteforening
V1
199.000
199.000
Hovedskydning
19571
Ole Nielsen
Viborg Skytteforening
V1
195.000
195.000
Mesterskab
25326
Jan O. Jørgensen
Samsø Skytteforening
V1
195.000
195.000
Hovedskydning
25326
Jan O. Jørgensen
Samsø Skytteforening
V1
196.000
196.000
Mesterskab
47955
Signe Steffensen
Horne Skytteforening
UNG
193.000
193.000
Hovedskydning
47955
Signe Steffensen
Horne Skytteforening
UNG
191.000
191.000
Mesterskab
19654
Knud Erik Holm
Viborg Skytteforening
V1
198.000
198.000
Mesterskab
19654
Knud Erik Holm
Viborg Skytteforening
V1
197.000
197.000
Hovedskydning
25177
John Lund Christensen
Skanderborg-Stilling Skytteforening
ÅK2
196.000
196.000
Mesterskab
25177
John Lund Christensen
Skanderborg-Stilling Skytteforening
ÅK2
196.000
196.000
Hovedskydning
84839
Jan Sønderstgård
Næstved Skytteforening
2
180.000
180.000
Mesterskab
84839
Jan Sønderstgård
Næstved Skytteforening
2
182.000
182.000
Hovedskydning
84818
Maja Petersen
Grenå Skyttekreds
UNG
192.000
192.000
Hovedskydning
84818
Maja Petersen
Grenå Skyttekreds
UNG
191.000
191.000
Mesterskab
23498
Mona Sjørup Jørgensen
Grenå Skyttekreds
ÅK1
193.000
193.000
Mesterskab
111362
Andreas Pedersen
Randers Skyttekreds
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
116952
Jette Hougaard
Samsø Skytteforening
ÅK2
191.000
191.000
Mesterskab
116952
Jette Hougaard
Samsø Skytteforening
ÅK2
193.000
193.000
Hovedskydning
111362
Andreas Pedersen
Randers Skyttekreds
BK1
197.000
197.000
Mesterskab
96039
Mikkel von der Lippe
Samsø Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
96039
Mikkel von der Lippe
Samsø Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
116151
Rene Elgaard
Midtdjurs skytteforening
ÅK2
196.000
196.000
Hovedskydning
116151
Rene Elgaard
Midtdjurs skytteforening
ÅK2
200.000
200.000
Mesterskab
23498
Mona Sjørup Jørgensen
Grenå Skyttekreds
ÅK1
194.000
194.000
Hovedskydning
23760
Ejner Jørgensen
Grenå Skyttekreds
V1
199.000
199.000
Mesterskab
23760
Ejner Jørgensen
Grenå Skyttekreds
V1
194.000
194.000
Hovedskydning
52514
Pia Nielsen
Vissenbjerg Skytteforening
2
190.000
190.000
Mesterskab
52514
Pia Nielsen
Vissenbjerg Skytteforening
2
188.000
188.000
Hovedskydning
48212
Grete Steffensen
Horne Skytteforening
ÅK1
200.000
200.000
Mesterskab
48212
Grete Steffensen
Horne Skytteforening
ÅK1
200.000
200.000
Hovedskydning
116905
Tobias Kaiser
Samsø Skytteforening
BK4
184.000
184.000
Mesterskab
116905
Tobias Kaiser
Samsø Skytteforening
BK4
177.000
177.000
Hovedskydning
88434
Michael Petersen
Grenå Skyttekreds
ÅK1
197.000
197.000
Hovedskydning
88434
Michael Petersen
Grenå Skyttekreds
ÅK1
200.000
200.000
Mesterskab
118417
Daniel Norsgård Vinther
Midtdjurs skytteforening
BK3
195.000
195.000
Hovedskydning
118417
Daniel Norsgård Vinther
Midtdjurs skytteforening
BK3
195.000
195.000
Mesterskab
116951
Preben Andersen
Samsø Skytteforening
V3
192.000
192.000
Hovedskydning
119578
Ida Melvej Larsen
Samsø Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
119578
Ida Melvej Larsen
Samsø Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
120055
Siri Asta Holmquist
Samsø Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
120055
Siri Asta Holmquist
Samsø Skytteforening
BK2
200.000
200.000
Mesterskab
120058
Pernille Christiansen
Samsø Skytteforening
BK3
189.000
189.000
Mesterskab
120058
Pernille Christiansen
Samsø Skytteforening
BK3
187.000
187.000
Hovedskydning
120723
Lindy Larsen
Samsø Skytteforening
ÅK3
191.000
191.000
Hovedskydning
120723
Lindy Larsen
Samsø Skytteforening
ÅK3
191.000
191.000
Mesterskab
106868
Nicolaj Berg Lassen
Randers Skyttekreds
J1
198.000
198.000
Hovedskydning
106868
Nicolaj Berg Lassen
Randers Skyttekreds
J1
199.000
199.000
Mesterskab
117777
Peter Christensen
Randers Skyttekreds
J2
187.000
187.000
Hovedskydning
117777
Peter Christensen
Randers Skyttekreds
J2
187.000
187.000
Mesterskab
25334
Henrik Bertelsen
Samsø Skytteforening
ÅK1
197.000
197.000
Hovedskydning
19746
Erik Skovmand
Viborg Skytteforening
1
194.000
194.000
Mesterskab
19746
Erik Skovmand
Viborg Skytteforening
1
194.000
194.000
Hovedskydning
25334
Henrik Bertelsen
Samsø Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Mesterskab
109469
Linda Ørum
Samsø Skytteforening
ÅK2
195.000
195.000
Mesterskab
109469
Linda Ørum
Samsø Skytteforening
ÅK2
198.000
198.000
Hovedskydning
110764
Villads Sort Larsen
Samsø Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
95984
Amalie Frisk Lindholm
Samsø Skytteforening
J1
198.000
198.000
Hovedskydning
95984
Amalie Frisk Lindholm
Samsø Skytteforening
J1
194.000
194.000
Mesterskab
110764
Villads Sort Larsen
Samsø Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Mesterskab
111320
Gry Mortensen
Samsø Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Mesterskab
111320
Gry Mortensen
Samsø Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
116260
Helle Linddal Pedersen
Samsø Skytteforening
ÅK3
174.000
174.000
Hovedskydning
102816
Maria Hansen
Samsø Skytteforening
J1
193.000
193.000
Hovedskydning
102816
Maria Hansen
Samsø Skytteforening
J1
191.000
191.000
Mesterskab
116260
Helle Linddal Pedersen
Samsø Skytteforening
ÅK3
162.000
162.000
Mesterskab
116951
Preben Andersen
Samsø Skytteforening
V3
187.000
187.000
Mesterskab
101279
Benjamin Lahn Pedersen
Randers Skyttekreds
J2
198.000
198.000
Mesterskab
88524
Bo Sønderstgård
Næstved Skytteforening
J2
198.000
198.000
Hovedskydning
46704
Knud F. Hansen
Sødinge Skytteforening
1
190.000
190.000
Mesterskab
46704
Knud F. Hansen
Sødinge Skytteforening
1
190.000
190.000
Hovedskydning
88524
Bo Sønderstgård
Næstved Skytteforening
J2
196.000
196.000
Mesterskab
77569
Henning Dam
Skytteklubben DSB/ASF
V2
191.000
191.000
Hovedskydning
77569
Henning Dam
Skytteklubben DSB/ASF
V2
192.000
192.000
Mesterskab
91099
Ellen Holm
Samsø Skytteforening
ÅK1
200.000
200.000
Hovedskydning
91099
Ellen Holm
Samsø Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Mesterskab
106522
Anette Andersen
Viborg Skytteforening
ÅK2
198.000
198.000
Hovedskydning
106522
Anette Andersen
Viborg Skytteforening
ÅK2
198.000
198.000
Mesterskab
31062
Matias Faurbye Pedersen
Viborg Skytteforening
UNG
187.000
187.000
Mesterskab
31062
Matias Faurbye Pedersen
Viborg Skytteforening
UNG
182.000
182.000
Hovedskydning
109468
Clara Ida Jensen
Samsø Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
17480
Thomas Boen Flyvbjerg
Århus Riffelskytte klub
1
193.000
193.000
Mesterskab
17480
Thomas Boen Flyvbjerg
Århus Riffelskytte klub
1
194.000
194.000
Hovedskydning
109468
Clara Ida Jensen
Samsø Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
101279
Benjamin Lahn Pedersen
Randers Skyttekreds
J2
198.000
198.000
Hovedskydning
91098
Peder Nedergaard
Samsø Skytteforening
ÅK1
195.000
195.000
Mesterskab
91098
Peder Nedergaard
Samsø Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Hovedskydning
48198
Henning Steffensen
Horne Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Mesterskab
48198
Henning Steffensen
Horne Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Hovedskydning
19750
Elsebeth Kjeldsen
Viborg Skytteforening
V1
194.000
194.000
Mesterskab
19750
Elsebeth Kjeldsen
Viborg Skytteforening
V1
195.000
195.000
Hovedskydning
26192
Birgit Just Borgbjerg
Århus Riffelskytte klub
V3
186.000
186.000
Mesterskab
26192
Birgit Just Borgbjerg
Århus Riffelskytte klub
V3
188.000
188.000
Hovedskydning
115473
Nick Skovsgaard Frandsen
Randers Skyttekreds
BK2
192.000
192.000
Mesterskab
108125
Matias Rechnitzer Eriksen
Hinnerup Skytteforening
J2
197.000
197.000
Hovedskydning
108125
Matias Rechnitzer Eriksen
Hinnerup Skytteforening
J2
196.000
196.000
Mesterskab
80671
Maybritt Sloth Lynggaard
Hinnerup Skytteforening
3
175.000
175.000
Mesterskab
80671
Maybritt Sloth Lynggaard
Hinnerup Skytteforening
3
171.000
171.000
Hovedskydning
117861
Rasmus Jensen
Viborg Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
117861
Rasmus Jensen
Viborg Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
104261
Bjørn Voigt
Hinnerup Skytteforening
J2
199.000
199.000
Hovedskydning
104261
Bjørn Voigt
Hinnerup Skytteforening
J2
197.000
197.000
Mesterskab
55571
Birthe Holm Thomsen
Ornebjerg Skytteforening
2
183.000
183.000
Mesterskab
23116
Jens Roland Jensen
Midtdjurs skytteforening
V1
199.000
199.000
Mesterskab
23116
Jens Roland Jensen
Midtdjurs skytteforening
V1
198.000
198.000
Hovedskydning
55571
Birthe Holm Thomsen
Ornebjerg Skytteforening
2
187.000
187.000
Hovedskydning
25213
Stine Jensen
Samsø Skytteforening
J1
199.000
199.000
Mesterskab
25213
Stine Jensen
Samsø Skytteforening
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
114483
Thomas Marding Thorsen-Poulsen
Midtdjurs skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
114483
Thomas Marding Thorsen-Poulsen
Midtdjurs skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
115473
Nick Skovsgaard Frandsen
Randers Skyttekreds
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
94778
Mihriann Vester
Viborg Skytteforening
J1
194.000
194.000
Mesterskab
96896
Pia Holm-Jensen
Grenå Skyttekreds
2
184.000
184.000
Hovedskydning
96896
Pia Holm-Jensen
Grenå Skyttekreds
2
188.000
188.000
Mesterskab
19544
Rasmus Holm Pedersen
Viborg Skytteforening
2
177.000
177.000
Hovedskydning
19544
Rasmus Holm Pedersen
Viborg Skytteforening
2
184.000
184.000
Mesterskab
81045
Thomas Holm Pedersen
Viborg Skytteforening
3
173.000
173.000
Mesterskab
81045
Thomas Holm Pedersen
Viborg Skytteforening
3
177.000
177.000
Hovedskydning
104486
Eduardo Hansen
Greve Skytteforening
ÅK2
192.000
192.000
Mesterskab
25387
Anders Alexandersen
Samsø Skytteforening
2
184.000
184.000
Hovedskydning
25387
Anders Alexandersen
Samsø Skytteforening
2
187.000
187.000
Mesterskab
104486
Eduardo Hansen
Greve Skytteforening
ÅK2
194.000
194.000
Hovedskydning
19407
Morten De Place Bjørn
Viborg Skytteforening
1
196.000
196.000
Hovedskydning
19407
Morten De Place Bjørn
Viborg Skytteforening
1
188.000
188.000
Mesterskab
19550
Rasmus N. Fisker
Viborg Skytteforening
1
189.000
189.000
Mesterskab
19550
Rasmus N. Fisker
Viborg Skytteforening
1
190.000
190.000
Hovedskydning
110272
Anders Herman Laursen
Randers Skyttekreds
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
110272
Anders Herman Laursen
Randers Skyttekreds
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
26133
Svend Borgbjerg
Århus Riffelskytte klub
V1
195.000
195.000
Mesterskab
26133
Svend Borgbjerg
Århus Riffelskytte klub
V1
199.000
199.000
Hovedskydning
94778
Mihriann Vester
Viborg Skytteforening
J1
194.000
194.000
Hovedskydning
22403
Magnus Bøgely
Viborg Skytteforening
UNG
185.000
185.000
Mesterskab
26368
Marc Thomas Hansen
Skytteklubben DSB/ASF
1
188.000
188.000
Hovedskydning
26368
Marc Thomas Hansen
Skytteklubben DSB/ASF
1
188.000
188.000
Mesterskab
25364
Carsten Buchard
Samsø Skytteforening
V1
200.000
200.000
Hovedskydning
25364
Carsten Buchard
Samsø Skytteforening
V1
196.000
196.000
Mesterskab
94784
Laura Von der Lippe
Samsø Skytteforening
J1
199.000
199.000
Hovedskydning
119577
Emma Melvej Larsen
Samsø Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
119577
Emma Melvej Larsen
Samsø Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
19457
Henrik Kronborg Lyksholm
Viborg Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Hovedskydning
19457
Henrik Kronborg Lyksholm
Viborg Skytteforening
ÅK1
200.000
200.000
Mesterskab
94784
Laura Von der Lippe
Samsø Skytteforening
J1
200.000
200.000
Mesterskab
25221
Sanne Kristensen
Samsø Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Hovedskydning
25221
Sanne Kristensen
Samsø Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Mesterskab
25215
Sonja Bissø
Samsø Skytteforening
ÅK1
200.000
200.000
Hovedskydning
25215
Sonja Bissø
Samsø Skytteforening
ÅK1
200.000
200.000
Mesterskab
25728
Jørgen Mahler
Århus Riffelskytte klub
V1
199.000
199.000
Mesterskab
25728
Jørgen Mahler
Århus Riffelskytte klub
V1
199.000
199.000
Hovedskydning
25369
Bjarne Andersen
Samsø Skytteforening
V1
199.000
199.000
Hovedskydning
25369
Bjarne Andersen
Samsø Skytteforening
V1
197.000
197.000
Mesterskab
87090
Mette Sønderstgård
Næstved Skytteforening
UNG
192.000
192.000
Hovedskydning
87090
Mette Sønderstgård
Næstved Skytteforening
UNG
190.000
190.000
Mesterskab
22403
Magnus Bøgely
Viborg Skytteforening
UNG
182.000
182.000
Hovedskydning
25303
Kirstine Bissø Svoboda
Samsø Skytteforening
J1
196.000
196.000
Mesterskab
25202
Torben Ravn Kristensen
Samsø Skytteforening
2
188.000
188.000
Mesterskab
25202
Torben Ravn Kristensen
Samsø Skytteforening
2
184.000
184.000
Hovedskydning
20732
Anders Kildehøj
Vejle Skytteforening
2
186.000
186.000
Mesterskab
20732
Anders Kildehøj
Vejle Skytteforening
2
185.000
185.000
Hovedskydning
23027
Brit Henriksen
Lyngby Skyttekreds
ÅK1
197.000
197.000
Mesterskab
23027
Brit Henriksen
Lyngby Skyttekreds
ÅK1
200.000
200.000
Hovedskydning
48314
Anders Feldballe Hansen
Horne Skytteforening
2
187.000
187.000
Hovedskydning
113218
Sebastian Vestergaard
Randers Skyttekreds
BK1
195.000
195.000
Mesterskab
113218
Sebastian Vestergaard
Randers Skyttekreds
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
48314
Anders Feldballe Hansen
Horne Skytteforening
2
188.000
188.000
Mesterskab
115764
Benjamin Frisk
Samsø Skytteforening
BK3
193.000
193.000
Hovedskydning
115764
Benjamin Frisk
Samsø Skytteforening
BK3
189.000
189.000
Mesterskab
25303
Kirstine Bissø Svoboda
Samsø Skytteforening
J1
197.000
197.000
Hovedskydning
96548
Rasmus Vej
Skanderborg-Stilling Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
116257
Morten Nørregaard Pedersen
Samsø Skytteforening
J2
189.000
189.000
Mesterskab
116257
Morten Nørregaard Pedersen
Samsø Skytteforening
J2
193.000
193.000
Hovedskydning
78249
Michael Brasch
Midtdjurs skytteforening
ÅK1
197.000
197.000
Hovedskydning
78249
Michael Brasch
Midtdjurs skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Mesterskab
88173
Jacob Laursen
Viborg Skytteforening
J1
199.000
199.000
Hovedskydning
88173
Jacob Laursen
Viborg Skytteforening
J1
199.000
199.000
Mesterskab
116728
Caroline Marie Jacobi
Viborg Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
116728
Caroline Marie Jacobi
Viborg Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
111795
Kristian Johansen
Viborg Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
111795
Kristian Johansen
Viborg Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
25211
Svend Bissø
Samsø Skytteforening
1
187.000
187.000
Hovedskydning
25211
Svend Bissø
Samsø Skytteforening
1
187.000
187.000
Mesterskab
96548
Rasmus Vej
Skanderborg-Stilling Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Mesterskab
25247
Nanna Bissø
Samsø Skytteforening
1
196.000
196.000
Hovedskydning
25247
Nanna Bissø
Samsø Skytteforening
1
192.000
192.000
Mesterskab
92668
Tobias Maarup Pedersen
Rønde Skytteforening
UNG
186.000
186.000
Hovedskydning
99690
Lasse T Andersen
Samsø Skytteforening
2
188.000
188.000
Hovedskydning
99690
Lasse T Andersen
Samsø Skytteforening
2
187.000
187.000
Mesterskab
97868
Kim Nielsen
Vissenbjerg Skytteforening
ÅK3
179.000
179.000
Hovedskydning
97868
Kim Nielsen
Vissenbjerg Skytteforening
ÅK3
186.000
186.000
Mesterskab
98025
Dorte Sønderstgård
Næstved Skytteforening
ÅK1
196.000
196.000
Mesterskab
98025
Dorte Sønderstgård
Næstved Skytteforening
ÅK1
194.000
194.000
Hovedskydning
116730
Alberte Mortensen
Viborg Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
116730
Alberte Mortensen
Viborg Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
96824
Nathali Holmes Jensen
Randers Skyttekreds
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
96824
Nathali Holmes Jensen
Randers Skyttekreds
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
25323
Jenny Bissø
Samsø Skytteforening
V1
200.000
200.000
Hovedskydning
25323
Jenny Bissø
Samsø Skytteforening
V1
199.000
199.000
Mesterskab
92668
Tobias Maarup Pedersen
Rønde Skytteforening
UNG
185.000
185.000
Mesterskab
95218
Jacob Ejby
Samsø Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
99561
Josefine Østergaard Laursen
Viborg Skytteforening
J1
200.000
200.000
Mesterskab
99561
Josefine Østergaard Laursen
Viborg Skytteforening
J1
198.000
198.000
Hovedskydning
17990
Marcus Ranch Rasmussen
Randers Skyttekreds
ÅK1
199.000
199.000
Hovedskydning
17990
Marcus Ranch Rasmussen
Randers Skyttekreds
ÅK1
200.000
200.000
Mesterskab
106870
Kenni Vestergård Henriksen
Randers Skyttekreds
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
121174
Alexander Gade Lind
Samsø Skytteforening
BK4
189.000
189.000
Mesterskab
121174
Alexander Gade Lind
Samsø Skytteforening
BK4
194.000
194.000
Hovedskydning
106870
Kenni Vestergård Henriksen
Randers Skyttekreds
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
118099
Patrik Frly Pustal
Randers Skyttekreds
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
118099
Patrik Frly Pustal
Randers Skyttekreds
BK2
194.000
194.000
Mesterskab
95218
Jacob Ejby
Samsø Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Mesterskab
56183
Martin Behrens Frederiksen
Næstved Skytteforening
1
185.000
185.000
Hovedskydning
56183
Martin Behrens Frederiksen
Næstved Skytteforening
1
182.000
182.000
Mesterskab
114387
Julie H Christiansen
Midtdjurs skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
114387
Julie H Christiansen
Midtdjurs skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
95219
Jonas Ejby
Samsø Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
95219
Jonas Ejby
Samsø Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Mesterskab
120709
Sinuhe Mondrup
Samsø Skytteforening
BK4
195.000
195.000
Mesterskab
120710
Anne Mette Bach
Samsø Skytteforening
BK4
196.000
196.000
Hovedskydning
120710
Anne Mette Bach
Samsø Skytteforening
BK4
196.000
196.000
Mesterskab
107452
Sara Alexis
Viborg Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
107452
Sara Alexis
Viborg Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
120047
Heidi Pedersen
Samsø Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Mesterskab
120047
Heidi Pedersen
Samsø Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
121173
Jeppe Ejby
Samsø Skytteforening
BK4
177.000
177.000
Hovedskydning
121173
Jeppe Ejby
Samsø Skytteforening
BK4
169.000
169.000
Mesterskab
20564
Silas Højfeldt Kildehøj
Vejle Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
20564
Silas Højfeldt Kildehøj
Vejle Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
120060
Maria Nielsen
Samsø Skytteforening
BK4
195.000
195.000
Mesterskab
120060
Maria Nielsen
Samsø Skytteforening
BK4
195.000
195.000
Hovedskydning
120708
Nefer Sofia Mondrup
Samsø Skytteforening
BK3
195.000
195.000
Mesterskab
120708
Nefer Sofia Mondrup
Samsø Skytteforening
BK3
194.000
194.000
Hovedskydning
120709
Sinuhe Mondrup
Samsø Skytteforening
BK4
191.000
191.000
Hovedskydning
118339
Arthur Dixen
Ry-Emborg Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Mesterskab
118339
Arthur Dixen
Ry-Emborg Skytteforening
BK2
191.000
191.000
Hovedskydning
110761
Sofie Elkhøj Bundgaard
Samsø Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
110761
Sofie Elkhøj Bundgaard
Samsø Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Mesterskab
Til toppen