Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
5 Omgang turnerung 1-28 Februar (Standardpistol, 15m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Sydvest
Alle foreninger
Alslev Skytteforening
Bramming Skytteforening
Brørup Skyttekreds
Esbjerg Skyttekreds
Gårde Idræts- og Skytteforening
Helle Skytteforening
Holsted Skyttekreds
Outrup Skytteforening
Skads Skytteforening
Skytteforeningen Vest
Varde Skytteforening
Ølgod Skytteforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
38336
Hans Johnsen
Ølgod Skytteforening
V2
210.000
210.000
Hovedskydning
40015
Steve Lindhardt
Bramming Skytteforening
ÅK1
258.000
258.000
Hovedskydning
40949
Henrik Rasmussen
Esbjerg Skyttekreds
ÅK1
292.000
292.000
Hovedskydning
40345
Arvid Hyldgaard Rasmussen
Esbjerg Skyttekreds
V1
273.000
273.000
Hovedskydning
41446
Henning Lauridsen
Holsted Skyttekreds
2
268.000
268.000
Hovedskydning
38699
Gunnar B. Poulsen
Skytteforeningen Vest
V2
240.000
240.000
Hovedskydning
40479
Villy Nissen
Esbjerg Skyttekreds
V1
281.000
281.000
Hovedskydning
39048
Bjarne Fahnøe
Helle Skytteforening
1
286.000
286.000
Hovedskydning
38618
Holger Østergaard
Outrup Skytteforening
V2
228.000
228.000
Hovedskydning
91088
Niels Nielsen
Gårde Idræts- og Skytteforening
4
249.000
249.000
Hovedskydning
38320
Inger Marie Madsen
Gårde Idræts- og Skytteforening
V1
252.000
252.000
Hovedskydning
92266
Stefan Nielsen
Brørup Skyttekreds
ÅK1
289.000
289.000
Hovedskydning
40096
Michael Rosenlund
Bramming Skytteforening
ÅK2
222.000
222.000
Hovedskydning
4
232.000
232.000
Hovedskydning
38223
Martin Svendsen
Gårde Idræts- og Skytteforening
3
268.000
268.000
Hovedskydning
104087
Kim Tøtrup Pedersen
Gårde Idræts- og Skytteforening
ÅK2
260.000
260.000
Hovedskydning
106654
Gitte Iversen
Varde Skytteforening
ÅK2
254.000
254.000
Hovedskydning
102123
Ulrik Moslund
Skads Skytteforening
V2
149.000
149.000
Hovedskydning
97546
Palle Mose Lund
Skads Skytteforening
ÅK2
250.000
250.000
Hovedskydning
39404
Eva E. Christensen
Varde Skytteforening
ÅK2
242.000
242.000
Hovedskydning
39291
Kim Dammark
Helle Skytteforening
4
235.000
235.000
Hovedskydning
88819
Anni Thovtrup
Helle Skytteforening
UNG
177.000
177.000
Hovedskydning
102463
Henning Carstensen
Helle Skytteforening
3
260.000
260.000
Hovedskydning
107915
Kurt Jensen
Helle Skytteforening
V1
259.000
259.000
Hovedskydning
132163
Ole Grosen
Skytteforeningen Vest
V2
243.000
243.000
Hovedskydning
113084
Josefine Jeppesen
Outrup Skytteforening
ÅK2
212.000
212.000
Hovedskydning
41618
Anders Secher
Brørup Skyttekreds
V2
231.000
231.000
Hovedskydning
41496
Troels Jensen
Brørup Skyttekreds
ÅK2
233.000
233.000
Hovedskydning
38534
Kent Krammer
Skytteforeningen Vest
V2
234.000
234.000
Hovedskydning
39413
Ejlif Christensen
Alslev Skytteforening
V2
258.000
258.000
Hovedskydning
119397
Rob Van den Berg
Gårde Idræts- og Skytteforening
ÅK2
238.000
238.000
Hovedskydning
38329
Heidi Overgaard Svendsen
Gårde Idræts- og Skytteforening
ÅK1
250.000
250.000
Hovedskydning
97436
Jonas Ellegaard Jakobsen
Gårde Idræts- og Skytteforening
BK
272.000
272.000
Hovedskydning
40341
Hans Frahm Rasmussen
Esbjerg Skyttekreds
V2
265.000
265.000
Hovedskydning
39501
Allan E. Christensen
Varde Skytteforening
ÅK2
227.000
227.000
Hovedskydning
101003
Tanja Nielsen
Brørup Skyttekreds
ÅK1
275.000
275.000
Hovedskydning
117890
Per Kristensen
Skytteforeningen Vest
4
279.000
279.000
Hovedskydning
118180
Niels Jørgen Pedersen
Outrup Skytteforening
V2
193.000
193.000
Hovedskydning
119407
Kim Christensen
Outrup Skytteforening
ÅK2
246.000
246.000
Hovedskydning
87735
Nella Benedictus
Holsted Skyttekreds
ÅK2
188.000
188.000
Hovedskydning
120503
Morten Lindhardt Zühlke
Bramming Skytteforening
ÅK2
213.000
213.000
Hovedskydning
120056
Leif Blicher
Skads Skytteforening
V2
207.000
207.000
Hovedskydning
97548
Richard Barlo
Skads Skytteforening
V2
217.000
217.000
Hovedskydning
40976
Erik Therkildsen
Skads Skytteforening
V2
199.000
199.000
Hovedskydning
107555
Ina Frahm
Esbjerg Skyttekreds
ÅK2
234.000
234.000
Hovedskydning
112256
Gert Kjær Jensen
Alslev Skytteforening
ÅK2
239.000
239.000
Hovedskydning
ÅK1
280.000
280.000
Hovedskydning
120291
Jan Severinsen
Skytteforeningen Vest
V2
258.000
258.000
Hovedskydning
38812
Allan Jensen
Skytteforeningen Vest
3
234.000
234.000
Hovedskydning
39347
Jens Peter Sørensen
Varde Skytteforening
3
249.000
249.000
Hovedskydning
93099
Jens Otto Pedersen
Gårde Idræts- og Skytteforening
4
243.000
243.000
Hovedskydning
102480
Per Fjord Carlsen
Varde Skytteforening
ÅK1
247.000
247.000
Hovedskydning
40622
Knud Erik Høgh
Esbjerg Skyttekreds
V1
252.000
252.000
Hovedskydning
2
261.000
261.000
Hovedskydning
101815
Aage Nommensen
Brørup Skyttekreds
V1
276.000
276.000
Hovedskydning
38635
Bjarne Jessen
Outrup Skytteforening
ÅK2
242.000
242.000
Hovedskydning
120290
Tommy Christensen
Skytteforeningen Vest
ÅK2
240.000
240.000
Hovedskydning
Til toppen