Hold tunering riffel 3 omgang (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
55222 Jacob Nielsen Stege Ndr. Skytteforening 2 191.0 191.0 Hovedskydning
53166 Berrit Carlsen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening V1 196.0 196.0 Hovedskydning
54457 Mikael Green Tingsted Skytteforening 2 191.0 191.0 Hovedskydning
54116 Ole Ebbe Væggerløse Skytteforening V1 196.0 196.0 Hovedskydning
55090 Børge Pehrson Stege Ndr. Skytteforening ÅK2 187.0 187.0 Hovedskydning
53091 Line N. With Stege Ndr. Skytteforening 1 194.0 194.0 Hovedskydning
88120 Løkke Pedersen Næstved Skytteforening ÅK1 197.0 197.0 Hovedskydning
114908 Bastian Drøger Næstved Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
54113 Poul Erik Hansen Væggerløse Skytteforening V1 195.0 195.0 Hovedskydning
55123 Preben Villadsen Stege Ndr. Skytteforening 2 174.0 174.0 Hovedskydning
55698 Karsten Larsen Ornebjerg Skytteforening 3 178.0 178.0 Hovedskydning
87090 Mette Sønderstgård Næstved Skytteforening UNG 182.0 182.0 Hovedskydning
54253 Kjeld Noergaard Tingsted Skytteforening V1 196.0 196.0 Hovedskydning
55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening 1 190.0 190.0 Hovedskydning
53137 Hanne Andersen Tingsted Skytteforening 2 190.0 190.0 Hovedskydning
55770 TOVE SØNDERSTGÅRD Næstved Skytteforening V2 191.0 191.0 Hovedskydning
107194 Leif Jepson Væggerløse Skytteforening V3 195.0 195.0 Hovedskydning
54814 Leif Hansen Væggerløse Skytteforening V2 195.0 195.0 Hovedskydning
119233 René Bülow Nykøbing F. Skytteforening ÅK3 189.0 189.0 Hovedskydning
54312 Bjarne Larsen Tingsted Skytteforening V1 196.0 196.0 Hovedskydning
93321 Mikkel Bülow Nykøbing F. Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
97642 Flemming Larsen Nykøbing F. Skytteforening V1 195.0 195.0 Hovedskydning
53134 Hans Helge Løje Sakskøbing Og Omegns Skytteforening V2 195.0 195.0 Hovedskydning
53053 Per Henriksen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening V2 193.0 193.0 Hovedskydning
111806 Rolf Markus Hertzog Ornebjerg Skytteforening BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
109282 Simone Lindhardt Carlsen Nykøbing F. Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
109282 Simone Lindhardt Carlsen Nykøbing F. Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
55884 Martin Christensen Næstved Skytteforening ÅK1 199.0 199.0 Hovedskydning
55571 Birthe Holm Thomsen Ornebjerg Skytteforening 2 185.0 185.0 Hovedskydning
108614 Ida Marie Bülow Næstved Skytteforening BK2 200.0 200.0 Hovedskydning
55178 Lars Nøhr Stege Ndr. Skytteforening 2 179.0 179.0 Hovedskydning
56096 Birthe Skytte Næstved Skytteforening V1 200.0 200.0 Hovedskydning
54808 Lisbeth Pil Nykøbing F. Skytteforening V1 197.0 197.0 Hovedskydning
81811 Betina Petersen Tingsted Skytteforening UNG 188.0 188.0 Hovedskydning
114901 Mads Hoffmann Andreasen Næstved Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
56391 Elisabeth Toftvad Næstved Skytteforening ÅK1 199.0 199.0 Hovedskydning
56691 Kenneth Hansen Ornebjerg Skytteforening 2 183.0 183.0 Hovedskydning
55337 Kenneth Westergaard Stege Ndr. Skytteforening 2 182.0 182.0 Hovedskydning
84839 Jan Sønderstgård Næstved Skytteforening 2 178.0 178.0 Hovedskydning
101748 Robert Petersen Ravnsborg Skytteforening ÅK1 199.0 199.0 Hovedskydning
53865 Belinda B. Nielsen Ravnsborg Skytteforening ÅK1 199.0 199.0 Hovedskydning
54252 Knud Børge Hansen Tingsted Skytteforening V3 197.0 197.0 Hovedskydning
55168 Line P. Bertelsen Stege Ndr. Skytteforening UNG 187.0 187.0 Hovedskydning
92288 Anders Danielsen Stege Ndr. Skytteforening ÅK2 197.0 197.0 Hovedskydning
106128 Sigurd Arnsdorf Dam Stege Ndr. Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
107878 Katrine Kræsing Ornebjerg Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
108983 Sten Færregaard Ornebjerg Skytteforening ÅK2 190.0 190.0 Hovedskydning
81869 Leif Nielsen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening V2 189.0 189.0 Hovedskydning
132483 Svend Erik Reckeweg Næstved Skytteforening V2 189.0 189.0 Hovedskydning
59981 Jørgen Søndergård Næstved Skytteforening V2 190.0 190.0 Hovedskydning
101371 Ben Oliver Sancoeur Næstved Skytteforening V3 185.0 185.0 Hovedskydning
109735 Rasmus Dalgaard Næstved Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
82573 Jette K. Olsen Faxe Skytteforening ÅK2 195.0 195.0 Hovedskydning
55275 Anne Boya Bertelsen Stege Ndr. Skytteforening ÅK1 198.0 198.0 Hovedskydning
102458 Henrik Hansen Faxe Skytteforening ÅK2 197.0 197.0 Hovedskydning
114911 Vita Lorenzen Faxe Skytteforening ÅK3 191.0 191.0 Hovedskydning
84860 Tobias Petersen Nykøbing F. Skytteforening UNG 181.0 181.0 Hovedskydning
55879 Mette Larsen Næstved Skytteforening 1 197.0 197.0 Hovedskydning
108974 Kamilla Schlippe Jakobsen Kongsted Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
86418 Lars Andersen Stege Ndr. Skytteforening 2 183.0 183.0 Hovedskydning
84054 Camilla Anna Kristiansen Næstved Skytteforening ÅK1 200.0 200.0 Hovedskydning
54172 Preben Grubbe Væggerløse Skytteforening V2 194.0 194.0 Hovedskydning
54172 Preben Grubbe Væggerløse Skytteforening V2 195.0 195.0 Mesterskab
56017 Henrik Pedersen Næstved Skytteforening ÅK1 188.0 188.0 Hovedskydning
56183 Martin Behrens Frederiksen Næstved Skytteforening 1 186.0 186.0 Hovedskydning
90251 Jens. V. Henriksen Ornebjerg Skytteforening 2 188.0 188.0 Hovedskydning
104891 Martin Elnebo Ornebjerg Skytteforening ÅK1 197.0 197.0 Hovedskydning
114506 Marius Funck Oddermose Stege Ndr. Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
111324 William Arnsdorf Dam Stege Ndr. Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
115406 Mads Pehrson Nykøbing F. Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
115406 Mads Pehrson Nykøbing F. Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
82574 Arne Olsen Faxe Skytteforening ÅK2 196.0 196.0 Hovedskydning
100140 Mette Hansen Kongsted Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
56001 Jan Mortensen Næstved Skytteforening V1 199.0 199.0 Hovedskydning
54883 Jane Pedersen Nykøbing F. Skytteforening 2 174.0 174.0 Hovedskydning
55911 Leif Johansen Næstved Skytteforening V2 192.0 192.0 Hovedskydning
93566 Jens Frimann Næstved Skytteforening ÅK1 198.0 198.0 Hovedskydning
53644 Miriam K. Nielsen Ravnsborg Skytteforening ÅK1 197.0 197.0 Hovedskydning
101056 Børge Jørgensen Tingsted Skytteforening V1 198.0 198.0 Hovedskydning
55109 Stefan Rasmussen Ornebjerg Skytteforening ÅK2 194.0 194.0 Hovedskydning
55409 Nikolaj Overgaard Ornebjerg Skytteforening BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
55844 Ove Hansen Næstved Skytteforening V2 194.0 194.0 Hovedskydning
109719 Jonas R. Pedersen Næstved Skytteforening BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
108975 Rasmus Caspersen Kongsted Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
53042 Simone Hansen Nykøbing F. Skytteforening UNG 182.0 182.0 Hovedskydning
53119 Jens Peter Hansen Nykøbing F. Skytteforening ÅK1 198.0 198.0 Hovedskydning
117913 Lloyd Nielsen Næstved Skytteforening BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
54928 Erik Andrè Væggerløse Skytteforening V2 195.0 195.0 Hovedskydning
86426 Frederikke Frederiksen Nykøbing F. Skytteforening UNG 187.0 187.0 Hovedskydning
90155 Mikkel Pedersen Næstved Skytteforening ÅK1 200.0 200.0 Hovedskydning
54902 Hans Pil Nykøbing F. Skytteforening V1 199.0 199.0 Hovedskydning
109745 Valdemar Jakobsen Næstved Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
54186 Tønnes Koch Nykøbing F. Skytteforening V1 197.0 197.0 Hovedskydning
53738 Martin Villadsen Ravnsborg Skytteforening ÅK1 200.0 200.0 Hovedskydning
115821 Andreas Capion Stege Ndr. Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
54267 Jacob Høegh Tingsted Skytteforening 2 184.0 184.0 Hovedskydning
54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening ÅK1 199.0 199.0 Hovedskydning
54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening ÅK1 199.0 199.0 Mesterskab
54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening ÅK1 199.0 199.0 Finale
108973 Tobias Ellehøj Kongsted Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
116986 Anja M. Johansen Nykøbing F. Skytteforening ÅK2 198.0 198.0 Hovedskydning
54168 Allan Bruun Væggerløse Skytteforening V2 196.0 196.0 Mesterskab
54168 Allan Bruun Væggerløse Skytteforening V2 196.0 196.0 Hovedskydning
104892 Søren Gammeljord Stege Ndr. Skytteforening ÅK2 191.0 191.0 Hovedskydning
55908 Leif Klausen Næstved Skytteforening ÅK1 198.0 198.0 Hovedskydning
54180 Finn Munksbo Væggerløse Skytteforening V2 187.0 187.0 Hovedskydning
55532 Gitte Overgaard Ornebjerg Skytteforening ÅK1 193.0 193.0 Hovedskydning
114905 Frederik Lauenberg Næstved Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
115454 Malte Jensen Ornebjerg Skytteforening BK3 188.0 188.0 Hovedskydning

Til toppen