Fjends Stævne (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
114541 Sigrid Laier Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
114541 Sigrid Laier Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
BK2 198.000 198.000 Mesterskab
BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
BK3 194.000 194.000 Mesterskab
BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
109008 Rico Henrik Andreasen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 188.000 188.000 Hovedskydning
109008 Rico Henrik Andreasen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 194.000 194.000 Mesterskab
108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
102884 Marica Clausen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
102884 Marica Clausen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
82711 Louise K. R. Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening UNG 186.000 186.000 Hovedskydning
82711 Louise K. R. Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening UNG 192.000 192.000 Mesterskab
27992 Jan Schmidt Skive skytteforening 3 179.000 179.000 Mesterskab
27992 Jan Schmidt Skive skytteforening 3 178.000 178.000 Hovedskydning
16688 Hanne Otte Jensen Postens Skyttelaug, Ålborg 2 184.000 184.000 Mesterskab
16688 Hanne Otte Jensen Postens Skyttelaug, Ålborg 2 178.000 178.000 Hovedskydning
27408 Villy Pedersen Fjends Skytteforening V2 193.000 193.000 Hovedskydning
27408 Villy Pedersen Fjends Skytteforening V2 190.000 190.000 Mesterskab
27794 Ruth Schmidt Skive skytteforening ÅK2 182.000 182.000 Hovedskydning
90533 Kaja Laursen Viborg Skytteforening ÅK2 197.000 197.000 Hovedskydning
90533 Kaja Laursen Viborg Skytteforening ÅK2 198.000 198.000 Mesterskab
117658 Victoria Knudsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 179.000 179.000 Hovedskydning
117658 Victoria Knudsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 180.000 180.000 Mesterskab
109643 Christine Jacobi Viborg Skytteforening J1 197.000 197.000 Mesterskab
109643 Christine Jacobi Viborg Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
113123 Emilie Louise Rasmussen Kjellerup Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
113123 Emilie Louise Rasmussen Kjellerup Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
28096 Benny Pedersen Fjends Skytteforening ÅK3 185.000 185.000 Hovedskydning
28096 Benny Pedersen Fjends Skytteforening ÅK3 188.000 188.000 Mesterskab
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J1 198.000 198.000 Mesterskab
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J1 195.000 195.000 Hovedskydning
98722 Joachim Buk Lauritsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J1 188.000 188.000 Hovedskydning
98722 Joachim Buk Lauritsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J1 189.000 189.000 Mesterskab
19779 Bjarne Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ÅK2 198.000 198.000 Mesterskab
19779 Bjarne Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ÅK2 195.000 195.000 Hovedskydning
107530 Flemming G. Nielsen Hem Skytteforening ÅK3 183.000 183.000 Mesterskab
107530 Flemming G. Nielsen Hem Skytteforening ÅK3 179.000 179.000 Hovedskydning
19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 2 186.000 186.000 Mesterskab
19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 2 184.000 184.000 Hovedskydning
BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
BK2 196.000 196.000 Mesterskab
92378 Tobias Noppenau Hansen Hem Skytteforening J2 190.000 190.000 Mesterskab
92378 Tobias Noppenau Hansen Hem Skytteforening J2 188.000 188.000 Hovedskydning
107867 Bente Jensen Fjends Skytteforening 3 154.000 154.000 Hovedskydning
107867 Bente Jensen Fjends Skytteforening 3 155.000 155.000 Mesterskab
19552 Rasmus Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening UNG 186.000 186.000 Mesterskab
19552 Rasmus Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening UNG 183.000 183.000 Hovedskydning
92377 Pernille Noppenau Hansen Hem Skytteforening J2 192.000 192.000 Mesterskab
92377 Pernille Noppenau Hansen Hem Skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
J2 189.000 189.000 Hovedskydning
J2 181.000 181.000 Mesterskab
27405 Åge Knudsen Fjends Skytteforening V2 195.000 195.000 Mesterskab
27405 Åge Knudsen Fjends Skytteforening V2 189.000 189.000 Hovedskydning
27461 Frede H Jensen Fjends Skytteforening V3 175.000 175.000 Hovedskydning
27461 Frede H Jensen Fjends Skytteforening V3 191.000 191.000 Mesterskab
110948 Klaus Reflund Fjends Skytteforening V3 179.000 179.000 Hovedskydning
118095 Frederik Danielsen Fjends Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
118095 Frederik Danielsen Fjends Skytteforening BK3 195.000 195.000 Mesterskab
BK3 187.000 187.000 Mesterskab
BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
116082 Magnus Brandt Hem Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
116082 Magnus Brandt Hem Skytteforening BK3 182.000 182.000 Mesterskab
19352 Henrik Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 2 191.000 191.000 Mesterskab
19352 Henrik Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 2 190.000 190.000 Hovedskydning
19466 Finn Karlsson Skals Skytteforening ÅK1 196.000 196.000 Mesterskab
19466 Finn Karlsson Skals Skytteforening ÅK1 195.000 195.000 Hovedskydning
19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening 1 193.000 193.000 Mesterskab
19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening 1 195.000 195.000 Hovedskydning
98723 Emil Kronholm Søvsø Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J1 200.000 200.000 Mesterskab
98723 Emil Kronholm Søvsø Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
27987 Jan Thesbjerg Skive skytteforening 1 187.000 187.000 Mesterskab
27987 Jan Thesbjerg Skive skytteforening 1 194.000 194.000 Hovedskydning
27947 Jørn Jensen Hem Skytteforening 3 181.000 181.000 Mesterskab
27947 Jørn Jensen Hem Skytteforening 3 179.000 179.000 Hovedskydning
19543 Raúl Ricardo Christiansen Fjends Skytteforening V1 195.000 195.000 Mesterskab
19543 Raúl Ricardo Christiansen Fjends Skytteforening V1 196.000 196.000 Hovedskydning
83507 Kristian K. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J1 198.000 198.000 Mesterskab
83507 Kristian K. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
112955 Sebastian H. Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
112955 Sebastian H. Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
118655 Sara W. Storm Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 187.000 187.000 Mesterskab
118655 Sara W. Storm Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
119041 Jakob Krogsgaard Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 197.000 197.000 Mesterskab
119041 Jakob Krogsgaard Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
107868 Niels Odgaard Fjends Skytteforening V3 175.000 175.000 Hovedskydning
107872 Lucas Meissner Fjends Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
107872 Lucas Meissner Fjends Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
116728 Caroline Marie Jacobi Viborg Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
116728 Caroline Marie Jacobi Viborg Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
117987 Anne Jacobi Viborg Skytteforening ÅK2 196.000 196.000 Hovedskydning
117987 Anne Jacobi Viborg Skytteforening ÅK2 196.000 196.000 Mesterskab
19407 Morten de Place Bjørn Viborg Skytteforening 1 196.000 196.000 Mesterskab
19407 Morten de Place Bjørn Viborg Skytteforening 1 187.000 187.000 Hovedskydning
79881 Jesper K. R. Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ÅK3 191.000 191.000 Mesterskab
79881 Jesper K. R. Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ÅK3 189.000 189.000 Hovedskydning
22034 Preben Kallegaard Kjellerup Skytteforening 1 192.000 192.000 Hovedskydning
22034 Preben Kallegaard Kjellerup Skytteforening 1 187.000 187.000 Mesterskab
BK2 198.000 198.000 Mesterskab
BK2 189.000 189.000 Hovedskydning
17184 Flemming B. Frederiksen Postens Skyttelaug, Ålborg 2 179.000 179.000 Mesterskab
17184 Flemming B. Frederiksen Postens Skyttelaug, Ålborg 2 183.000 183.000 Hovedskydning
112614 Melanie Husted Thøgersen Skive skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
112614 Melanie Husted Thøgersen Skive skytteforening J1 200.000 200.000 Mesterskab
99561 Josefine Østergaard Laursen Viborg Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
99561 Josefine Østergaard Laursen Viborg Skytteforening J1 195.000 195.000 Mesterskab
113732 Søren Ellegaard Fjends Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
113732 Søren Ellegaard Fjends Skytteforening BK1 196.000 196.000 Mesterskab
120772 Oliver B. Larsen Hem Skytteforening BK4 178.000 178.000 Mesterskab
120772 Oliver B. Larsen Hem Skytteforening BK4 174.000 174.000 Hovedskydning
86818 Simone T. Jensen Hem Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
86818 Simone T. Jensen Hem Skytteforening BK2 199.000 199.000 Mesterskab
94293 Kaj Sørensen Hem Skytteforening V3 188.000 188.000 Hovedskydning
94293 Kaj Sørensen Hem Skytteforening V3 190.000 190.000 Mesterskab
113001 Mikkel Jepsen Hem Skytteforening BK3 177.000 177.000 Mesterskab
113001 Mikkel Jepsen Hem Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
117015 Kasper Kristiansen Viborg Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
117015 Kasper Kristiansen Viborg Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning

Til toppen