Sommer Luft 4 (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening VÅ1 197.000 197.000 Hovedskydning
39476 Bent Christensen Varde Skytteforening VS3 174.000 174.000 Hovedskydning
39346 Jeppe Brydsø Dammark Helle Skytteforening US1 198.000 198.000 Hovedskydning
110320 Heidi Henningsen Helle Skytteforening VÅ1 198.000 198.000 Hovedskydning
38320 Inger Marie Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening J2 199.000 199.000 Hovedskydning
122150 Tobias Chaiboon Jacobsen Alslev Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening VÅ2 192.000 192.000 Hovedskydning
92672 Lonnie Hirtz Nielsen Ølgod Skytteforening VÅ2 194.000 194.000 Hovedskydning
104815 Niels Peder Bech Jensen Alslev Skytteforening SE2 182.000 182.000 Hovedskydning
119770 Lisbeth Sjørup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening VÅ2 191.000 191.000 Hovedskydning
122218 Flemming S. Burkarl Alslev Skytteforening SE2 179.000 179.000 Hovedskydning
93056 Jytte Sørensen Alslev Skytteforening VÅ2 198.000 198.000 Hovedskydning
119462 Mathilde Nørby Jensen Alslev Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
143455 Liva Braagaard Nielsen Alslev Skytteforening BK3 160.000 160.000 Hovedskydning
38516 Carina Damkier Jørgensen Helle Skytteforening UÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
116598 Nicolai Mathiesen Helle Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
125887 Nanna Mathiesen Helle Skytteforening BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
123217 Xenia Sønderby Gesten Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
127460 Emma Falck Lauridsen Bramming Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
113675 Lisbeth Meldgaard Helle Skytteforening VÅ1 196.000 196.000 Hovedskydning
119544 Daniel Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening BK3 175.000 175.000 Hovedskydning
39413 Ejlif B. Christensen Alslev Skytteforening SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
122585 Ole Brix Esbjerg Skyttekreds VÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
119465 Christian Offersgaard Hansen Alslev Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening US1 192.000 192.000 Hovedskydning
117070 Signe Wobeser Nielsen Helle Skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
88843 Signe B. Andersen Gesten Skytteforening UÅ2 199.000 199.000 Hovedskydning
126607 Chris Brinch Østergaard Esbjerg Skyttekreds VÅ2 195.000 195.000 Hovedskydning
126719 Gaia Kim Brix Alslev Skytteforening BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
127804 Gustav Vong Vagtborg Alslev Skytteforening BK3 175.000 175.000 Hovedskydning

Til toppen