Turnering 50 m runde 6 17-8-2017 (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
115232 Julie Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen J2 193.000 193.000 Hovedskydning
126100 Jens Falkenstrøm Aakirkeby Skytteforening VÅ2 196.000 196.000 Hovedskydning
61310 Svend Erik Pihl Nyvest Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
124819 Rebecca Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
115728 Theis Kofod Hounsgaard Nyvest Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
119284 Otto Olsen Aakirkeby Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
92318 Sebastian Oines Østerlars Skytteforening US1 187.000 187.000 Hovedskydning
61312 Sven Holm Jensen Nyvest Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
128168 Oscar Lund-Hansen Nyvest Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
61094 Bent Knudsen Østerlars Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
61302 Ulla Madsen Nyvest Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
112107 Sebastian Groth Nyvest Skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
130024 Matias Villi Lyngby Jørgensen Klemensker IF, Skytteafdelingen BK3 156.000 156.000 Hovedskydning
112101 Nicolai Dam Andersen Nyvest Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
61510 Karl Dahl Nyvest Skytteforening SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
115681 Martin Frederiksen Nyvest Skytteforening J2 187.000 187.000 Hovedskydning
61077 Finn Marcher Østerlars Skytteforening VS3 191.000 191.000 Hovedskydning
125253 Filucca Ager Höy Østerlars Skytteforening BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
110384 Lasse Hansen Østerlars Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
92317 Allen Oines Østerlars Skytteforening SE2 181.000 181.000 Hovedskydning
61483 Lene Pihl Nyvest Skytteforening VÅ1 196.000 196.000 Hovedskydning
125251 Christoffer Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
61333 Oliver Munkholm Kjær Nyvest Skytteforening UÅ2 194.000 194.000 Hovedskydning
VÅ2 193.000 193.000 Hovedskydning
122036 Marcus Van der Weij Aakirkeby Skytteforening UÅ2 184.000 184.000 Hovedskydning
126098 Benjamin Falkenstrøm Aakirkeby Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
126099 Iben Falkenstrøm Aakirkeby Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
111089 Sanne Cordua Nyvest Skytteforening VÅ1 196.000 196.000 Hovedskydning
104662 Ofelia Jørgensen Nyvest Skytteforening J1 194.000 194.000 Hovedskydning
61275 Emil Rasmussen Aakirkeby Skytteforening VÅ1 196.000 196.000 Hovedskydning
92383 Rasmus Hansen Østerlars Skytteforening US2 189.000 189.000 Hovedskydning
122617 Bente Ørum Aakirkeby Skytteforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
120036 Rasmus Nissen Østerlars Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
61287 Bent Nielsen Aakirkeby Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
61314 Susanne Pihl Nyvest Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
61035 Rene T. Nielsen Østerlars Skytteforening SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
61017 Jørgen Jensen Østerlars Skytteforening SE2 188.000 188.000 Hovedskydning
114306 Victoria Ager Höy Østerlars Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
128836 Oliver Hjort-Nielsen Klemensker IF, Skytteafdelingen BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
129872 Noah Beyer Aakirkeby Skytteforening BK3 169.000 169.000 Hovedskydning
124241 Andreas Kristoffersen Nyvest Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
61028 Susanne Ager Höy Østerlars Skytteforening VS2 194.000 194.000 Hovedskydning
61078 Eva Knudsen Østerlars Skytteforening SE2 188.000 188.000 Hovedskydning
126195 Jesper Langskov Østerlars Skytteforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
111025 Elmer Rasmussen Aakirkeby Skytteforening SE2 184.000 184.000 Hovedskydning
129913 Alfred Kristoffersen Nyvest Skytteforening BK3 111.000 111.000 Hovedskydning
130023 Anker Erthmann Østerlars Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
61144 Bent Clausen Østermarie Skytteforening VS2 193.000 193.000 Hovedskydning
89816 Steffen Koefoed Nyvest Skytteforening UÅ2 193.000 193.000 Hovedskydning
108153 Valdermar Pedersen Klemensker IF, Skytteafdelingen VÅ1 192.000 192.000 Hovedskydning
61211 Bente K. Rasmussen Aakirkeby Skytteforening SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
61544 Helge Dahl Østerlars Skytteforening SE2 183.000 183.000 Hovedskydning
128402 Bettina Hammer Nielsen Klemensker IF, Skytteafdelingen VÅ2 190.000 190.000 Hovedskydning
61492 Knud A. Marcher Østerlars Skytteforening SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
119540 Rasmus Johansen Østerlars Skytteforening J2 188.000 188.000 Hovedskydning
103509 Gitte Skov Aakirkeby Skytteforening VÅ2 193.000 193.000 Hovedskydning
61133 Ejvind Dahl Østerlars Skytteforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
126102 Mads freiesleben Nyvest Skytteforening UÅ2 191.000 191.000 Hovedskydning
128171 Laura Hansen Aakirkeby Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning

Til toppen