Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
Vester Hassing Nytårsstævne riffel 2016 (Riffel, 15m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Nordjylland
DGI Vestjylland
DGI Midtjylland
DGI Østjylland
DGI Midt- og Vestsjælland
Alle foreninger
Boddum-Ydby Skytteforening
Frederikshavn Skyttekreds
Hobro Egnens Skytteforening
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
Lindholm Sports Skytte Klub
Løgstør Sportsskytteklub
Mou og Omegns Skytteforening
Randers Skyttekreds
Skytteforening Kimbrerne
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
Ulsted Skytteforening
Vadum Skytteforening af 1970
Vester Hassing Skytteforening
Viborg Skytteforening
Videbæk Skytteforening
Vilsted Skytteforening
Vodskov Skytteforening
Aalborg Skyttekreds
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
14658
Louise Pedersen
Vester Hassing Skytteforening
VÅ1
198.000
198.000
Mesterskab
14658
Louise Pedersen
Vester Hassing Skytteforening
VÅ1
198.000
198.000
Hovedskydning
11768
Ruby Larsen
Vilsted Skytteforening
SE3
188.000
188.000
Hovedskydning
11768
Ruby Larsen
Vilsted Skytteforening
SE3
193.000
193.000
Mesterskab
15852
Mariann H. Weinreich
Ulsted Skytteforening
VÅ1
197.000
197.000
Hovedskydning
37355
Niels Hybholt
Videbæk Skytteforening
VS3
181.000
181.000
Mesterskab
37355
Niels Hybholt
Videbæk Skytteforening
VS3
177.000
177.000
Hovedskydning
15402
Per Schultz
Vester Hassing Skytteforening
VS3
173.000
173.000
Hovedskydning
15402
Per Schultz
Vester Hassing Skytteforening
VS3
177.000
177.000
Mesterskab
107342
Emma-Sofie Petersen
Lindholm Sports Skytte Klub
J2
196.000
196.000
Mesterskab
107342
Emma-Sofie Petersen
Lindholm Sports Skytte Klub
J2
199.000
199.000
Hovedskydning
115741
Susanne Svendsen
Vester Hassing Skytteforening
VÅ1
196.000
196.000
Hovedskydning
124284
Emma Stæhr Madsen
Løgstør Sportsskytteklub
BK4
197.000
197.000
Hovedskydning
124284
Emma Stæhr Madsen
Løgstør Sportsskytteklub
BK4
198.000
198.000
Mesterskab
116012
Kaj Haulrich
Vodskov Skytteforening
SE2
191.000
191.000
Mesterskab
116012
Kaj Haulrich
Vodskov Skytteforening
SE2
190.000
190.000
Hovedskydning
103892
Kasper Schultz
Aalborg Skyttekreds
US2
189.000
189.000
Hovedskydning
103892
Kasper Schultz
Aalborg Skyttekreds
US2
187.000
187.000
Mesterskab
102415
Jens Nielsen
Vodskov Skytteforening
VÅ1
199.000
199.000
Hovedskydning
102415
Jens Nielsen
Vodskov Skytteforening
VÅ1
198.000
198.000
Mesterskab
17244
Birgit Prior
Lindholm Sports Skytte Klub
SE1
200.000
200.000
Hovedskydning
109643
Christine Jacobi
Viborg Skytteforening
J1
197.000
197.000
Mesterskab
109643
Christine Jacobi
Viborg Skytteforening
J1
197.000
197.000
Hovedskydning
103695
Bent Andersen
Vodskov Skytteforening
VÅ1
199.000
199.000
Mesterskab
103695
Bent Andersen
Vodskov Skytteforening
VÅ1
198.000
198.000
Hovedskydning
14776
Inger Marie Rasmussen
Vadum Skytteforening af 1970
VÅ3
196.000
196.000
Hovedskydning
14776
Inger Marie Rasmussen
Vadum Skytteforening af 1970
VÅ3
197.000
197.000
Mesterskab
17163
Hans Jørgen Madsen
Lindholm Sports Skytte Klub
SE3
184.000
184.000
Mesterskab
13483
Bodil Abildgaard
Hobro Egnens Skytteforening
VÅ1
199.000
199.000
Hovedskydning
17242
Birgitte Kort Jørgensen
Aalborg Skyttekreds
VÅ1
199.000
199.000
Hovedskydning
17242
Birgitte Kort Jørgensen
Aalborg Skyttekreds
VÅ1
200.000
200.000
Mesterskab
13483
Bodil Abildgaard
Hobro Egnens Skytteforening
VÅ1
198.000
198.000
Mesterskab
17033
Lars Ørum Pedersen
Aalborg Skyttekreds
VS1
196.000
196.000
Mesterskab
17033
Lars Ørum Pedersen
Aalborg Skyttekreds
VS1
195.000
195.000
Hovedskydning
VS2
184.000
184.000
Hovedskydning
SE3
196.000
196.000
Hovedskydning
SE3
199.000
199.000
Mesterskab
99527
Lisbeth Stricker Jensen
Vodskov Skytteforening
VÅ1
200.000
200.000
Mesterskab
99527
Lisbeth Stricker Jensen
Vodskov Skytteforening
VÅ1
200.000
200.000
Hovedskydning
VS2
185.000
185.000
Mesterskab
14706
Katja Rasmussen
Vadum Skytteforening af 1970
UÅ1
195.000
195.000
Hovedskydning
14706
Katja Rasmussen
Vadum Skytteforening af 1970
UÅ1
195.000
195.000
Mesterskab
14845
Christian Ottesen
Vadum Skytteforening af 1970
UÅ1
199.000
199.000
Hovedskydning
14845
Christian Ottesen
Vadum Skytteforening af 1970
UÅ1
199.000
199.000
Mesterskab
11933
Lars P. M. Jakobsen
Vilsted Skytteforening
VÅ1
198.000
198.000
Mesterskab
11933
Lars P. M. Jakobsen
Vilsted Skytteforening
VÅ1
195.000
195.000
Hovedskydning
117917
Jacob Nielsen
Løgstør Sportsskytteklub
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
117917
Jacob Nielsen
Løgstør Sportsskytteklub
BK2
193.000
193.000
Mesterskab
119841
Kasper Kajberg Christensen
Løgstør Sportsskytteklub
BK2
198.000
198.000
Mesterskab
119841
Kasper Kajberg Christensen
Løgstør Sportsskytteklub
BK2
199.000
199.000
Hovedskydning
119843
Sebastian Johansen
Løgstør Sportsskytteklub
BK2
195.000
195.000
Mesterskab
119843
Sebastian Johansen
Løgstør Sportsskytteklub
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
124268
Lars Riisgaard Jensen
Løgstør Sportsskytteklub
BK4
198.000
198.000
Mesterskab
124268
Lars Riisgaard Jensen
Løgstør Sportsskytteklub
BK4
200.000
200.000
Hovedskydning
17163
Hans Jørgen Madsen
Lindholm Sports Skytte Klub
SE3
182.000
182.000
Hovedskydning
98709
Pernille Holst Andersen
Skytteforening Kimbrerne
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
98709
Pernille Holst Andersen
Skytteforening Kimbrerne
J1
197.000
197.000
Mesterskab
102087
Jens Peter Niss
Mou og Omegns Skytteforening
VÅ2
195.000
195.000
Mesterskab
102087
Jens Peter Niss
Mou og Omegns Skytteforening
VÅ2
188.000
188.000
Hovedskydning
118344
Emil Hedemann
Vester Hassing Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
118344
Emil Hedemann
Vester Hassing Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
121465
Camilla Lund Ravnsbæk
Ulsted Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Mesterskab
121465
Camilla Lund Ravnsbæk
Ulsted Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
121240
Mira R. Hansen
Ulsted Skytteforening
BK3
182.000
182.000
Hovedskydning
121240
Mira R. Hansen
Ulsted Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Mesterskab
15501
Birgith Bendtsen
Ulsted Skytteforening
SE1
197.000
197.000
Hovedskydning
15501
Birgith Bendtsen
Ulsted Skytteforening
SE1
200.000
200.000
Mesterskab
124293
Cecilia Völker Johansen
Mou og Omegns Skytteforening
BK4
187.000
187.000
Hovedskydning
124293
Cecilia Völker Johansen
Mou og Omegns Skytteforening
BK4
186.000
186.000
Mesterskab
113369
Dirch Pedersen
Løgstør Sportsskytteklub
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
113369
Dirch Pedersen
Løgstør Sportsskytteklub
J2
192.000
192.000
Mesterskab
119712
Helle Sletting
Mou og Omegns Skytteforening
VÅ3
189.000
189.000
Hovedskydning
119712
Helle Sletting
Mou og Omegns Skytteforening
VÅ3
192.000
192.000
Mesterskab
117542
Morten Frost
Lindholm Sports Skytte Klub
VÅ3
185.000
185.000
Mesterskab
117542
Morten Frost
Lindholm Sports Skytte Klub
VÅ3
193.000
193.000
Hovedskydning
124162
Mikkel Sloth Dahl
Vester Hassing Skytteforening
BK4
186.000
186.000
Mesterskab
124162
Mikkel Sloth Dahl
Vester Hassing Skytteforening
BK4
190.000
190.000
Hovedskydning
13407
Jens Arne Abildgaard
Hobro Egnens Skytteforening
VÅ1
198.000
198.000
Hovedskydning
13407
Jens Arne Abildgaard
Hobro Egnens Skytteforening
VÅ1
196.000
196.000
Mesterskab
15894
Kaj Madsen
Vester Hassing Skytteforening
VS3
181.000
181.000
Hovedskydning
112246
Anne Lise Herskind
Vodskov Skytteforening
VÅ1
199.000
199.000
Hovedskydning
112246
Anne Lise Herskind
Vodskov Skytteforening
VÅ1
199.000
199.000
Mesterskab
111294
Nikoline Svendsen
Vester Hassing Skytteforening
UÅ1
195.000
195.000
Hovedskydning
111294
Nikoline Svendsen
Vester Hassing Skytteforening
UÅ1
196.000
196.000
Mesterskab
119692
Morten Bols Pedersen
Vester Hassing Skytteforening
BK3
196.000
196.000
Hovedskydning
119692
Morten Bols Pedersen
Vester Hassing Skytteforening
BK3
186.000
186.000
Mesterskab
117987
Anne Jacobi
Viborg Skytteforening
VÅ2
197.000
197.000
Mesterskab
115980
Asger Bech
Lindholm Sports Skytte Klub
BK2
196.000
196.000
Mesterskab
115980
Asger Bech
Lindholm Sports Skytte Klub
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
115268
Nicklas Lykke Møller
Lindholm Sports Skytte Klub
BK2
194.000
194.000
Mesterskab
115268
Nicklas Lykke Møller
Lindholm Sports Skytte Klub
BK2
190.000
190.000
Hovedskydning
108494
Simon Key Hald
Vilsted Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
104261
Bjørn Voigt
Randers Skyttekreds
J1
199.000
199.000
Mesterskab
104261
Bjørn Voigt
Randers Skyttekreds
J1
199.000
199.000
Hovedskydning
101636
Anton Christensen
Frederikshavn Skyttekreds
J1
198.000
198.000
Mesterskab
101636
Anton Christensen
Frederikshavn Skyttekreds
J1
199.000
199.000
Hovedskydning
108494
Simon Key Hald
Vilsted Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
108492
Nicklas Petersen
Vilsted Skytteforening
FRI
192.000
192.000
Mesterskab
108492
Nicklas Petersen
Vilsted Skytteforening
FRI
193.000
193.000
Hovedskydning
120948
Gunnar Jensen
Løgstør Sportsskytteklub
SE3
193.000
193.000
Mesterskab
120948
Gunnar Jensen
Løgstør Sportsskytteklub
SE3
187.000
187.000
Hovedskydning
111624
Lærke Abildgaard Zaar Lassen
Ulsted Skytteforening
UÅ1
200.000
200.000
Mesterskab
111624
Lærke Abildgaard Zaar Lassen
Ulsted Skytteforening
UÅ1
200.000
200.000
Hovedskydning
123831
Nicolai Tvorup Trampedach
Vester Hassing Skytteforening
BK4
199.000
199.000
Hovedskydning
123831
Nicolai Tvorup Trampedach
Vester Hassing Skytteforening
BK4
198.000
198.000
Mesterskab
123820
Emma Hejlesen Kristensen
Vester Hassing Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
123820
Emma Hejlesen Kristensen
Vester Hassing Skytteforening
BK2
193.000
193.000
Mesterskab
92905
Kaj Mørk
Vester Hassing Skytteforening
US1
188.000
188.000
Hovedskydning
106985
Lotte Bredahl
Frederikshavn Skyttekreds
VÅ2
194.000
194.000
Hovedskydning
106985
Lotte Bredahl
Frederikshavn Skyttekreds
VÅ2
195.000
195.000
Mesterskab
98921
Brian Rubæk
Skytteforening Kimbrerne
VÅ1
195.000
195.000
Mesterskab
98921
Brian Rubæk
Skytteforening Kimbrerne
VÅ1
191.000
191.000
Hovedskydning
122037
Sebastian Engesgaard
Vodskov Skytteforening
BK4
198.000
198.000
Hovedskydning
122037
Sebastian Engesgaard
Vodskov Skytteforening
BK4
194.000
194.000
Mesterskab
117987
Anne Jacobi
Viborg Skytteforening
VÅ2
200.000
200.000
Hovedskydning
92905
Kaj Mørk
Vester Hassing Skytteforening
US1
188.000
188.000
Mesterskab
112342
Ole Pedersen
Lindholm Sports Skytte Klub
VÅ2
195.000
195.000
Mesterskab
111795
Kristian Johansen
Viborg Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
111795
Kristian Johansen
Viborg Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
14878
Andy Petersen
Vester Hassing Skytteforening
VS1
189.000
189.000
Hovedskydning
14878
Andy Petersen
Vester Hassing Skytteforening
VS1
190.000
190.000
Mesterskab
15485
Dennis Nielsen
Ulsted Skytteforening
VS2
189.000
189.000
Mesterskab
15485
Dennis Nielsen
Ulsted Skytteforening
VS2
190.000
190.000
Hovedskydning
58174
Peter Witthøft Rasmussen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
VÅ2
193.000
193.000
Hovedskydning
58174
Peter Witthøft Rasmussen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
VÅ2
197.000
197.000
Mesterskab
19352
Henrik Strand
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
US1
187.000
187.000
Mesterskab
19352
Henrik Strand
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
US1
187.000
187.000
Hovedskydning
19746
Erik Skovmand
Viborg Skytteforening
VS1
190.000
190.000
Hovedskydning
19746
Erik Skovmand
Viborg Skytteforening
VS1
193.000
193.000
Mesterskab
115469
Magnus Sørensen
Løgstør Sportsskytteklub
BK1
197.000
197.000
Mesterskab
115469
Magnus Sørensen
Løgstør Sportsskytteklub
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
102409
Magnus Larsen
Vodskov Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
102409
Magnus Larsen
Vodskov Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
112342
Ole Pedersen
Lindholm Sports Skytte Klub
VÅ2
195.000
195.000
Hovedskydning
124285
Jesper Levin Larsen
Vester Hassing Skytteforening
BK4
196.000
196.000
Hovedskydning
123285
Lucas Mani Mortensen
Lindholm Sports Skytte Klub
BK4
183.000
183.000
Hovedskydning
123285
Lucas Mani Mortensen
Lindholm Sports Skytte Klub
BK4
192.000
192.000
Mesterskab
123348
Laurits Arboe
Vester Hassing Skytteforening
BK4
177.000
177.000
Hovedskydning
123994
Anna Christine Dalgaard
Vodskov Skytteforening
BK4
194.000
194.000
Hovedskydning
123994
Anna Christine Dalgaard
Vodskov Skytteforening
BK4
195.000
195.000
Mesterskab
15890
Karsten Vestergaard
Vester Hassing Skytteforening
VS3
179.000
179.000
Hovedskydning
110810
Helena Petersen
Lindholm Sports Skytte Klub
VÅ3
194.000
194.000
Mesterskab
110810
Helena Petersen
Lindholm Sports Skytte Klub
VÅ3
189.000
189.000
Hovedskydning
112343
Noah Frost
Lindholm Sports Skytte Klub
BK2
199.000
199.000
Hovedskydning
112343
Noah Frost
Lindholm Sports Skytte Klub
BK2
199.000
199.000
Mesterskab
124374
Michelle Thomasen
Mou og Omegns Skytteforening
BK4
184.000
184.000
Mesterskab
124374
Michelle Thomasen
Mou og Omegns Skytteforening
BK4
184.000
184.000
Hovedskydning
112387
Ole Søholm
Lindholm Sports Skytte Klub
VÅ3
190.000
190.000
Mesterskab
112387
Ole Søholm
Lindholm Sports Skytte Klub
VÅ3
194.000
194.000
Hovedskydning
15953
Flemming Larsen
Vester Hassing Skytteforening
SE3
185.000
185.000
Hovedskydning
92807
Nikolaj Lund Nymann
Vester Hassing Skytteforening
US2
181.000
181.000
Hovedskydning
92807
Nikolaj Lund Nymann
Vester Hassing Skytteforening
US2
179.000
179.000
Mesterskab
121676
Axel Aaes Christensen
Vodskov Skytteforening
BK2
199.000
199.000
Hovedskydning
121676
Axel Aaes Christensen
Vodskov Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Mesterskab
85492
Martin Jensen
Løgstør Sportsskytteklub
US1
184.000
184.000
Hovedskydning
85492
Martin Jensen
Løgstør Sportsskytteklub
US1
191.000
191.000
Mesterskab
103697
Jens Ingerslev Larsen
Vodskov Skytteforening
VÅ1
195.000
195.000
Hovedskydning
103697
Jens Ingerslev Larsen
Vodskov Skytteforening
VÅ1
195.000
195.000
Mesterskab
124285
Jesper Levin Larsen
Vester Hassing Skytteforening
BK4
198.000
198.000
Mesterskab
97825
Frederik Hedemann
Vester Hassing Skytteforening
J1
200.000
200.000
Mesterskab
97825
Frederik Hedemann
Vester Hassing Skytteforening
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
122952
Marie Guldbæk Larsen
Vodskov Skytteforening
BK4
180.000
180.000
Hovedskydning
122952
Marie Guldbæk Larsen
Vodskov Skytteforening
BK4
187.000
187.000
Mesterskab
124045
Andreas Völker Johansen
Mou og Omegns Skytteforening
BK4
189.000
189.000
Hovedskydning
124045
Andreas Völker Johansen
Mou og Omegns Skytteforening
BK4
186.000
186.000
Mesterskab
124046
Cecilie Laustsen
Mou og Omegns Skytteforening
BK4
186.000
186.000
Mesterskab
124046
Cecilie Laustsen
Mou og Omegns Skytteforening
BK4
183.000
183.000
Hovedskydning
108748
Kathrine Jakobsen
Vester Hassing Skytteforening
J2
197.000
197.000
Mesterskab
108748
Kathrine Jakobsen
Vester Hassing Skytteforening
J2
200.000
200.000
Hovedskydning
103890
Hanna Houen Jensen
Vester Hassing Skytteforening
J1
199.000
199.000
Hovedskydning
103890
Hanna Houen Jensen
Vester Hassing Skytteforening
J1
200.000
200.000
Mesterskab
103696
Louise Karstoft
Vodskov Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
113910
Michael Larsen
Mou og Omegns Skytteforening
VÅ2
193.000
193.000
Hovedskydning
121475
Emil Mogensen
Ulsted Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Mesterskab
121475
Emil Mogensen
Ulsted Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
117916
Morten Nielsen
Løgstør Sportsskytteklub
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
117916
Morten Nielsen
Løgstør Sportsskytteklub
J2
188.000
188.000
Mesterskab
113910
Michael Larsen
Mou og Omegns Skytteforening
VÅ2
195.000
195.000
Mesterskab
103696
Louise Karstoft
Vodskov Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
113586
Christian Bols Pedersen
Vester Hassing Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
115981
Asger Lund Enevoldsen
Lindholm Sports Skytte Klub
BK3
195.000
195.000
Mesterskab
115981
Asger Lund Enevoldsen
Lindholm Sports Skytte Klub
BK3
196.000
196.000
Hovedskydning
15206
Maria Nørregaard
Ulsted Skytteforening
VÅ1
200.000
200.000
Mesterskab
15206
Maria Nørregaard
Ulsted Skytteforening
VÅ1
199.000
199.000
Hovedskydning
15758
Trine Weinreich Klit Andersen
Vester Hassing Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
15758
Trine Weinreich Klit Andersen
Vester Hassing Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
98051
Jonas Brix Kristensen
Vester Hassing Skytteforening
J1
198.000
198.000
Mesterskab
93828
Magnus Dahl
Vester Hassing Skytteforening
US2
185.000
185.000
Mesterskab
93828
Magnus Dahl
Vester Hassing Skytteforening
US2
181.000
181.000
Hovedskydning
98051
Jonas Brix Kristensen
Vester Hassing Skytteforening
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
109398
Nicoline Holm Pedersen
Ulsted Skytteforening
J2
197.000
197.000
Hovedskydning
15404
Ole M. Nielsen
Ulsted Skytteforening
SE1
200.000
200.000
Hovedskydning
15404
Ole M. Nielsen
Ulsted Skytteforening
SE1
199.000
199.000
Mesterskab
109398
Nicoline Holm Pedersen
Ulsted Skytteforening
J2
198.000
198.000
Mesterskab
113843
Nina Guldbæk Larsen
Mou og Omegns Skytteforening
BK2
199.000
199.000
Hovedskydning
113843
Nina Guldbæk Larsen
Mou og Omegns Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Mesterskab
113840
Nicoline V. Knapp
Mou og Omegns Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Mesterskab
113840
Nicoline V. Knapp
Mou og Omegns Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
96824
Nathali Holmes Jensen
Randers Skyttekreds
J1
197.000
197.000
Mesterskab
96824
Nathali Holmes Jensen
Randers Skyttekreds
J1
197.000
197.000
Hovedskydning
113586
Christian Bols Pedersen
Vester Hassing Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
122863
Oscar Laustsen
Løgstør Sportsskytteklub
BK4
194.000
194.000
Mesterskab
122864
Tobias Hjort
Løgstør Sportsskytteklub
BK4
192.000
192.000
Hovedskydning
19407
Morten De Place Bjørn
Viborg Skytteforening
US1
195.000
195.000
Hovedskydning
119630
Kasper Rosenmeier Jensen
Vester Hassing Skytteforening
BK2
199.000
199.000
Hovedskydning
119630
Kasper Rosenmeier Jensen
Vester Hassing Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Mesterskab
19407
Morten De Place Bjørn
Viborg Skytteforening
US1
189.000
189.000
Mesterskab
120622
Emil Rimer
Ulsted Skytteforening
BK3
191.000
191.000
Hovedskydning
120622
Emil Rimer
Ulsted Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Mesterskab
120304
Lukas Haldrup
Løgstør Sportsskytteklub
BK2
197.000
197.000
Mesterskab
120304
Lukas Haldrup
Løgstør Sportsskytteklub
BK2
190.000
190.000
Hovedskydning
122863
Oscar Laustsen
Løgstør Sportsskytteklub
BK4
190.000
190.000
Hovedskydning
122123
Tobias Holm Hansen
Vodskov Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
122123
Tobias Holm Hansen
Vodskov Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Mesterskab
123879
Freja Storm Christensen
Vodskov Skytteforening
BK4
197.000
197.000
Hovedskydning
122865
Amina Poskovic
Løgstør Sportsskytteklub
BK4
191.000
191.000
Mesterskab
122865
Amina Poskovic
Løgstør Sportsskytteklub
BK4
198.000
198.000
Hovedskydning
124266
Nikolaj Gatten
Løgstør Sportsskytteklub
BK4
192.000
192.000
Mesterskab
124266
Nikolaj Gatten
Løgstør Sportsskytteklub
BK4
195.000
195.000
Hovedskydning
108503
Evan Petersen
Vilsted Skytteforening
VÅ2
192.000
192.000
Hovedskydning
108503
Evan Petersen
Vilsted Skytteforening
VÅ2
191.000
191.000
Mesterskab
123284
Peter Mortensen
Lindholm Sports Skytte Klub
VÅ3
188.000
188.000
Mesterskab
123284
Peter Mortensen
Lindholm Sports Skytte Klub
VÅ3
190.000
190.000
Hovedskydning
10470
Ole Hans Madsen
Frederikshavn Skyttekreds
SE1
197.000
197.000
Mesterskab
10470
Ole Hans Madsen
Frederikshavn Skyttekreds
SE1
196.000
196.000
Hovedskydning
99349
Lilli Dahl
Mou og Omegns Skytteforening
BK4
195.000
195.000
Mesterskab
99349
Lilli Dahl
Mou og Omegns Skytteforening
BK4
190.000
190.000
Hovedskydning
107943
Britta Kristensen
Vester Hassing Skytteforening
VÅ2
192.000
192.000
Hovedskydning
107943
Britta Kristensen
Vester Hassing Skytteforening
VÅ2
190.000
190.000
Mesterskab
114684
Mads Lynge
Vester Hassing Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
114684
Mads Lynge
Vester Hassing Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
117765
Peter A. Sørensen
Aalborg Skyttekreds
BK2
199.000
199.000
Mesterskab
117765
Peter A. Sørensen
Aalborg Skyttekreds
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
121919
David Rønn
Aalborg Skyttekreds
J2
193.000
193.000
Mesterskab
119786
Lucas Hoff Derosche
Vester Hassing Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Hovedskydning
119786
Lucas Hoff Derosche
Vester Hassing Skytteforening
BK3
181.000
181.000
Mesterskab
121919
David Rønn
Aalborg Skyttekreds
J2
197.000
197.000
Hovedskydning
117040
Sebastian C. Bonde
Vodskov Skytteforening
BK2
192.000
192.000
Mesterskab
117040
Sebastian C. Bonde
Vodskov Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
118294
Nikolai Mou Nielsen
Vodskov Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
118294
Nikolai Mou Nielsen
Vodskov Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Mesterskab
108955
Silja Francoise Nielsen
Vester Hassing Skytteforening
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
108955
Silja Francoise Nielsen
Vester Hassing Skytteforening
J2
198.000
198.000
Mesterskab
123879
Freja Storm Christensen
Vodskov Skytteforening
BK4
198.000
198.000
Mesterskab
113903
Tom Lyng
Boddum-Ydby Skytteforening
VÅ2
194.000
194.000
Mesterskab
113903
Tom Lyng
Boddum-Ydby Skytteforening
VÅ2
193.000
193.000
Hovedskydning
104886
Emil Lindholt Nielsen
Aalborg Skyttekreds
US2
183.000
183.000
Hovedskydning
104886
Emil Lindholt Nielsen
Aalborg Skyttekreds
US2
181.000
181.000
Mesterskab
103315
Magnus Kristensen
Vodskov Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
103315
Magnus Kristensen
Vodskov Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
108110
Tobias Bøgh Jensen
Ulsted Skytteforening
BK3
194.000
194.000
Hovedskydning
108110
Tobias Bøgh Jensen
Ulsted Skytteforening
BK3
194.000
194.000
Mesterskab
102102
Magnus Mikkelsen
Randers Skyttekreds
J2
200.000
200.000
Mesterskab
102102
Magnus Mikkelsen
Randers Skyttekreds
J2
200.000
200.000
Hovedskydning
103891
Simon Houen Jensen
Vester Hassing Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
103891
Simon Houen Jensen
Vester Hassing Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
93637
Bent Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
SE1
198.000
198.000
Mesterskab
93637
Bent Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
SE1
196.000
196.000
Hovedskydning
Til toppen