Divisionsskydning ude runde 5 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
108564 Gustav Andersen Tuse Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
60819 Jytte Kristoffersen Gundsølille Sg&if SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
57498 Carsten Iversen Svinninge Skytteforening SE3 192.000 192.000 Hovedskydning
62299 Karin Iversen Svinninge Skytteforening VS1 185.000 185.000 Hovedskydning
60777 Leif Mikkelsen Gundsølille Sg&if SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
60400 Gitte Kjep Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
87993 Bente Hansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
58230 Hans Rubi Klausen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening VS1 192.000 192.000 Hovedskydning
69524 Sanne Kjær Gundsølille Sg&if VÅ1 191.000 191.000 Hovedskydning
69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening VÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
60818 Jørgen Jensen Roskilde Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
68878 Elan Hansen Greve Skytteforening VS2 185.000 185.000 Hovedskydning
59536 Johnny Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening VS1 188.000 188.000 Hovedskydning
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS2 189.000 189.000 Hovedskydning
69461 Inge Rusbjerg Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VS2 184.000 184.000 Hovedskydning
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening VS1 195.000 195.000 Hovedskydning
57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
60136 Lisbeth Iversen Svinninge Skytteforening VS1 187.000 187.000 Hovedskydning
60025 Morten Kleffel Petersen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening VS1 186.000 186.000 Hovedskydning
118762 Tobias Dyrby Nielsen Kirke Hyllinge Idrætsforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
75149 Maja Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds US2 174.000 174.000 Hovedskydning
60716 Pernille Lohmann Mikkelsen Greve Skytteforening VS1 191.000 191.000 Hovedskydning
69365 Paul Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening J1 195.000 195.000 Hovedskydning
95606 Helge Johnson Reerslev Skytteforening SE3 185.000 185.000 Hovedskydning
69622 Peter B. Frandsen Ballerup Skytteforening VS1 188.000 188.000 Hovedskydning
96807 Sara Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening J1 196.000 196.000 Hovedskydning
111112 Zakarias Perk Valtrup Roskilde Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
60621 Henrik Carlé Zabel Gundsølille Sg&if VÅ1 194.000 194.000 Hovedskydning
105670 Bent Jacobsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ3 185.000 185.000 Hovedskydning
123982 Bo Tommerup Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 VS3 158.000 158.000 Hovedskydning
108389 Otto Nielforss Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 VÅ3 185.000 185.000 Hovedskydning
60081 Søren Madsen Svinninge Skytteforening VS1 191.000 191.000 Hovedskydning
69462 Henrik Pangel Fløng-Hedehusene Skytteforening VS2 190.000 190.000 Hovedskydning
60615 Johnny Hvidtfeldt Gundsølille Sg&if VÅ1 198.000 198.000 Hovedskydning
86956 Frederik Bagger Greve Skytteforening US1 183.000 183.000 Hovedskydning
111113 Andreas Rasmussen Roskilde Skytteforening J1 196.000 196.000 Hovedskydning
111809 Jonas H. Sørensen Roskilde Skytteforening J2 190.000 190.000 Mesterskab
111809 Jonas H. Sørensen Roskilde Skytteforening J2 188.000 188.000 Hovedskydning
118082 Simon Buhl Ziska Greve Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
118928 Tobias Melchert Greve Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
122511 Laura Pedersen Greve Skytteforening BK4 191.000 191.000 Hovedskydning
32378 Kim Laurberg Ballerup Skytteforening VS1 192.000 192.000 Hovedskydning
59562 Jakob Jensen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening VS2 194.000 194.000 Hovedskydning
57295 Poul Kristensen Tuse Skytteforening VS1 191.000 191.000 Hovedskydning
104318 Gustav Nielsen Svinninge Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
105095 Frederik Christensen Svinninge Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
57469 Kaj Egebro Jensen Svinninge Skytteforening SE2 189.000 189.000 Hovedskydning
80735 Vivi Nielsen Svinninge Skytteforening SE3 190.000 190.000 Hovedskydning
58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
94117 Mads Faarborg Tuse Skytteforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
101459 Mikkel Larsen Tuse Skytteforening US2 184.000 184.000 Hovedskydning
110953 Frederikke Storm Ballerup Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
107611 Mikkel Schiødt Kirke Hyllinge Idrætsforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
118167 Magnus Nicolai Dalen Gundsølille Sg&if BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
103541 Erik Jensen Roskilde Skytteforening SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
69344 Signe Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS1 192.000 192.000 Hovedskydning
110841 Erik Godsk Reerslev Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening VS2 190.000 190.000 Hovedskydning
112527 Carmen Bograd Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
117039 Katrine Mittå Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 199.000 199.000 Hovedskydning
119757 Annika Håkansson Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
77161 Jan Aarestrup Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 VS2 183.000 183.000 Hovedskydning
123770 Kasia Zarucka Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 VÅ2 188.000 188.000 Hovedskydning
58227 Johannes Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE2 197.000 197.000 Hovedskydning
58213 Anne Sørensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
104923 Nikolaj Esbensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 197.000 197.000 Hovedskydning
111622 Andreas Jensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
69303 Anders Sode Ballerup Skytteforening VÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Idrætsforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
26495 Steffen Halfdan Olsen Ballerup Skytteforening VS1 196.000 196.000 Mesterskab
26495 Steffen Halfdan Olsen Ballerup Skytteforening VS1 196.000 196.000 Hovedskydning
60856 Helle Lindorff Jensen Gundsølille Sg&if VÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
83204 Julie Bruun-Jensen Tuse Skytteforening US1 187.000 187.000 Hovedskydning
58192 Lisbeth Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ3 194.000 194.000 Hovedskydning
68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS2 189.000 189.000 Hovedskydning
60617 Jens Kristian Andreasen Gundsølille Sg&if SE2 197.000 197.000 Hovedskydning
110723 Jakob Bjerager Roskilde Skytteforening J1 196.000 196.000 Hovedskydning
68949 Claus Bruun Greve Skytteforening VS1 188.000 188.000 Hovedskydning
69532 Ole Kjenner Greve Skytteforening SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
108388 Jørgen Larsen-Ledet Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 VÅ3 182.000 182.000 Hovedskydning
68224 Nicolai Espersen Ballerup Skytteforening UÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
118274 Jannie Kjeldgaard Drews Riemer Knabstrup Skytteforening VÅ3 171.000 171.000 Hovedskydning
94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 191.000 191.000 Hovedskydning
58174 Peter Witthøft Rasmussen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 193.000 193.000 Hovedskydning
90190 Mikkel Adam Warrer Ballerup Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
99942 Nicolai R. Jacobsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 196.000 196.000 Hovedskydning
105940 Jørgen Sørensen Gundsølille Sg&if SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
113065 Sarah Rasmussen Gundsølille Sg&if BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
118031 Ibi Wendelbo Toft Gundsølille Sg&if BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
123836 Malthe Ribergaard Blak Gundsølille Sg&if BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
59650 Allan Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening VS1 188.000 188.000 Hovedskydning
106580 Leif Jensen Knabstrup Skytteforening SE3 97.000 97.000 Hovedskydning
121710 Chriatian Cranil Knabstrup Skytteforening VS3 154.000 154.000 Hovedskydning
121711 Sean Hughes Knabstrup Skytteforening US2 116.000 116.000 Hovedskydning
105094 Katrine Christensen Svinninge Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
57543 Leif Nielsen Svinninge Skytteforening VS2 185.000 185.000 Hovedskydning
57255 Kurt Møller Pedersen Tuse Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
90829 Jonas Olsen Tuse Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
100019 Patrick Schønberg Ballerup Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
104568 Mads Edvardsen Fløng-Hedehusene Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Idrætsforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
56488 Torben Andersen Reerslev Skytteforening SE3 196.000 196.000 Hovedskydning
60675 Søren Christiansen Roskilde Skytteforening SE3 190.000 190.000 Hovedskydning
60775 Leif Gulholm Roskilde Skytteforening SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
56494 Pia Eriksen Reerslev Skytteforening VÅ2 193.000 193.000 Hovedskydning
60731 Niels Jørgen Petersen Reerslev Skytteforening SE3 189.000 189.000 Hovedskydning
69336 Stefan Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS3 178.000 178.000 Hovedskydning
88037 Palle Andersen Reerslev Skytteforening SE3 191.000 191.000 Hovedskydning
102499 Lasse Andersen Reerslev Skytteforening SE3 191.000 191.000 Hovedskydning
69333 Susanne Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS2 183.000 183.000 Hovedskydning
69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening VÅ1 197.000 197.000 Hovedskydning
104570 Mikkel Kjær Hansen Fløng-Hedehusene Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
109619 Stella Bograd Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
111338 Silje Ubbesen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
111339 Maria Andersen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
121434 Nils K. Håkansson Fløng-Hedehusene Skytteforening VÅ3 191.000 191.000 Hovedskydning
79010 Brian Pedersen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 VS3 176.000 176.000 Hovedskydning
60811 Karl Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE3 196.000 196.000 Hovedskydning
58160 Victor Straus Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J1 196.000 196.000 Hovedskydning
58163 Susanne Jørgensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ1 194.000 194.000 Hovedskydning
58183 Mogens Dalsgaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VS3 171.000 171.000 Hovedskydning
95283 Laila B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 195.000 195.000 Hovedskydning
106275 Marianne Munch Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 194.000 194.000 Hovedskydning
110486 Joakim Marwood Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
113109 Mohammed Salmon Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
116689 Sebastian Frøslev Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
76771 Joachim Espersen Ballerup Skytteforening UÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
110396 Frida Vangsgaard Tuse Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
119217 Yasmin Hansen Kirke Hyllinge Idrætsforening BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
122409 Casper Nørgaard Kirke Hyllinge Idrætsforening BK4 164.000 164.000 Hovedskydning
122788 Nadia Dyrby Nielsen Kirke Hyllinge Idrætsforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
123647 Daniel Preheim Kirke Hyllinge Idrætsforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
119623 Karia Madsen-Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
122743 Jakob Hvidberg Pedersen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
60678 Sv. Erik Rasmussen Reerslev Skytteforening SE3 189.000 189.000 Hovedskydning

Til toppen