Puljeskydning 15 gevære BK & JUN C omg. (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
SE3 182.000 182.000 Hovedskydning
121141 Anders Ploug Sørensen Ollerup Skytteforening BK3 198.000 198.000 Hovedskydning
46813 Christian Hansen Sødinge Skytteforening J2 197.000 197.000 Mesterskab
46813 Christian Hansen Sødinge Skytteforening J2 199.000 199.000 Hovedskydning
50797 Oliver Møller Hansen Bullerup Skyttekreds J1 200.000 200.000 Hovedskydning
110044 Laura Højris From Petersen Fjelsted/Harndrup Skytteforening J2 199.000 199.000 Mesterskab
110044 Laura Højris From Petersen Fjelsted/Harndrup Skytteforening J2 199.000 199.000 Hovedskydning
48838 Mogens Henriksen Kullerup/Refsvindinge If. SE3 195.000 195.000 Hovedskydning
112920 Sif Gorm Hansen Bullerup Skyttekreds BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
50845 Jørgen Mortensen Bullerup Skyttekreds SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
109289 Sebastian Joe Larsen Horne Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
119560 Laura Jørgensen Tommerup Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
122941 Helene Eckardt Horne Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
122828 Victor Holmegaard Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
101634 Adam H. L. Christensen Faaborg Skytteforening BK1 192.000 192.000 Hovedskydning
112034 Marc Lykke Kjellmann Horne Skytteforening BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
117318 Joakim Steffensen Otterup Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
118379 Jeppe Frederiksen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
120072 Casper Christensen Faaborg Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
120607 Kristian Henningsen Otterup Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
124272 Anna Krogsgaard Tommerup Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
82836 Line Soelberg Andersen Vissenbjerg Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
114033 Trine Pedersen Lunde Sg&I BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
112072 Emil Højmark Hyldahl Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
108170 Benjamin Hansen Vissenbjerg Skytteforening J2 184.000 184.000 Hovedskydning
116266 Mikkel Padkær Haugan Vissenbjerg Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
120426 Esther Friss Poulsen Vissenbjerg Skytteforening J2 183.000 183.000 Hovedskydning
121198 Nanna Madsen Vissenbjerg Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
121202 Lærke Hansen Vissenbjerg Skytteforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
122922 Aleksander Djelby Vissenbjerg Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
119557 Anna Christensen Tommerup Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
122397 Nicolaj Nielsen Tommerup Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
46236 Bent Hansen Kullerup/Refsvindinge If. SE3 182.000 182.000 Hovedskydning
48837 Mogens Hedager Kullerup/Refsvindinge If. SE3 188.000 188.000 Hovedskydning
81581 Hans Peter Clausen Kullerup/Refsvindinge If. SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
117681 Nicklas Bendixen Jensen Faaborg Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
123747 Kian Rasmussen Herrested Skytteforening BK4 188.000 188.000 Hovedskydning
123748 Lærke Zacho Herrested Skytteforening BK4 165.000 165.000 Hovedskydning
100962 Maria Pedersen Horne Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
112910 Sara Kirstine Jensen Horne Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
119911 Jonas Riis Jensen Nyborg Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
119911 Jonas Riis Jensen Nyborg Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
119716 Marius Jensen Rudkøbing Skyttekreds BK2 188.000 188.000 Hovedskydning
119761 Christian Pedersen Rudkøbing Skyttekreds BK3 178.000 178.000 Hovedskydning
120731 Viktor Gjersen Rudkøbing Skyttekreds BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
123740 Mikkel Johansen Rudkøbing Skyttekreds BK4 176.000 176.000 Hovedskydning
117004 Patrich Tromborg Ryslinge Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
117005 Linea Tromborg Ryslinge Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
124073 Julie Larsen Ryslinge Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
97182 Andreas Hansen Sødinge Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
113885 Kresten Soelmark Sødinge Skytteforening BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
114222 Jacob Nielsen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
110395 Nicklas Johansen Paarup Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
118298 Mike Palm Lund Paarup Skytteforening BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
122878 Conrad Ejsing Sørensen Paarup Skytteforening BK4 189.000 189.000 Hovedskydning
122880 Toby Giesmann Paarup Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
123047 Hjalte Balslev Paarup Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
124594 Noah Vejle Jensen Paarup Skytteforening BK4 196.000 196.000 Hovedskydning
48751 Henrik Trolle Bullerup Skyttekreds SE1 192.000 192.000 Hovedskydning
97085 Signe Henneberg Busk Bullerup Skyttekreds J2 194.000 194.000 Hovedskydning
101907 Trine Røigaard Bullerup Skyttekreds BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
117896 Frederik Hanfgarn Bullerup Skyttekreds BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
122679 Madeleine Liv Larsen Bullerup Skyttekreds BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
124665 Louise Hanfgarn Bullerup Skyttekreds BK4 197.000 197.000 Hovedskydning
110225 Nino Balsby Otterup Skytteforening BK4 181.000 181.000 Hovedskydning
110226 Nico Balsby Otterup Skytteforening BK3 198.000 198.000 Hovedskydning
120013 Anine Aagren Jensen Otterup Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
99667 Kenneth Hoffmann Lumby Skytteforening VÅ3 193.000 193.000 Hovedskydning
115024 Christopher Bo Clemmensen Lumby Skytteforening BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
119034 Amalia Hedelund Lumby Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
119036 Frederik Eggert Jørgensen Lumby Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
119039 Viktor Eggert Jørgensen Lumby Skytteforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
124462 Liva Stenholm Sørensen Lumby Skytteforening BK4 189.000 189.000 Hovedskydning
124868 Mathias Bovmudt Lumby Skytteforening BK4 188.000 188.000 Hovedskydning
89769 Henrik Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
112824 Victoria Conradsen Særslev Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
110050 Amalie Schacht Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
113869 Christian Larsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
116724 Martin Holmegaard Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
112188 Karl William Klausen Bullerup Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
109881 Annika Stokkebro Hansen Lumby Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
109881 Annika Stokkebro Hansen Lumby Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
124501 Magnus Hynmejer Maaiøv Nyborg Skytteforening BK4 189.000 189.000 Hovedskydning
106828 Martin Rasmussen Nyborg Skytteforening BK2 189.000 189.000 Hovedskydning
121140 Mikkel Adamsen Ollerup Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
121142 Oliver Ploug Sørensen Ollerup Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
90304 Christian Larsen Sødinge Skytteforening J2 197.000 197.000 Mesterskab
90304 Christian Larsen Sødinge Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
117934 Tobias Bai Larsen Vissenbjerg Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
51379 Lis Olsen Lumby Skytteforening VÅ3 190.000 190.000 Hovedskydning
118387 Magnus Hviid Lindø Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
115367 Kian Nykjær Nyborg Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
104491 Marius Bendixen Særslev Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
114413 Louise Djelby Vissenbjerg Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
105804 Casper Risum Breum Andersen Horne Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
120920 Emma Klinck Horne Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
91453 Rasmus Algren Pedersen Horne Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
91842 Silke V. Thomsen Faaborg Skytteforening BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
106107 Jeppe Frosch Petersen Nyborg Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
115636 Johanne petra Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening BK2 186.000 186.000 Hovedskydning
115755 Mie Povelsen Otterup Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
119559 Matilde Hermann Tommerup Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
120299 Magnus Povelsen Otterup Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
119561 Anna Jacobi Lunde Sg&I BK2 198.000 198.000 Mesterskab
119561 Anna Jacobi Lunde Sg&I BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
123784 Sine Marie Uglebjerg Nielsen Lunde Sg&I BK4 196.000 196.000 Hovedskydning
115846 Mikkel Højmark Feder Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
96642 Thor Dallerup Vissenbjerg Skytteforening BK1 192.000 192.000 Hovedskydning
105139 Alberte Sibbesen Vissenbjerg Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
114383 Laura Maagaard Vissenbjerg Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
115635 Ann-Mai Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
99779 Erik Møller-Knudsen Rudkøbing Skyttekreds BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
119170 Nanna Degn Herrested Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
119172 Anton Degn Herrested Skytteforening BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
86191 Sofus Helding Andersen Horne Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
86200 Andreas Algren Pedersen Horne Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
123917 Sebastian Benkjer Henriksen Nyborg Skytteforening BK3 191.000 191.000 Mesterskab
123917 Sebastian Benkjer Henriksen Nyborg Skytteforening BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
121143 August Bauermand Ollerup Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
119539 Nicolas Kofod Rudkøbing Skyttekreds BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
119715 Kristian Henriksen Rudkøbing Skyttekreds BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
123741 Tobias Rasmussen Rudkøbing Skyttekreds BK4 178.000 178.000 Hovedskydning
124072 Cecilie Limbrecht Ryslinge Skytteforening BK4 191.000 191.000 Hovedskydning
124423 Halfdan Weber Svendborg Skyttekreds BK4 190.000 190.000 Hovedskydning
90303 Rasmus Larsen Sødinge Skytteforening J2 195.000 195.000 Mesterskab
90303 Rasmus Larsen Sødinge Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
119371 David Espersen Sødinge Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
119371 David Espersen Sødinge Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
123212 Tobias Ellegaard Frederiksen Sødinge Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
124273 Zander Frydensberg Groih Sødinge Skytteforening BK4 183.000 183.000 Hovedskydning
98483 Rune B. Pedersen Paarup Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
100217 Christoffer Tinggaard Nielsen Paarup Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
109970 Jonas Ravn Glintborg Paarup Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
113088 Emil Rose Paarup Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
122876 Frederik Lind Knabe Paarup Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
124595 Laura Hansen Paarup Skytteforening BK4 183.000 183.000 Hovedskydning
96356 Daniel Madsen Bullerup Skyttekreds J2 194.000 194.000 Hovedskydning
114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
121959 William Skov Jensen Bullerup Skyttekreds J2 186.000 186.000 Hovedskydning
94796 Mathias S. Christensen Særslev Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
119037 Liv Smith Bøvig Lumby Skytteforening BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
95601 Anna Falck Grony Særslev Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
102794 Emil R. Olesen Særslev Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
102795 Rasmus R. Olesen Særslev Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
113435 Jonas Elfang Særslev Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
110279 Claudia Ravnsbæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening J2 195.000 195.000 Mesterskab
110279 Claudia Ravnsbæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
111558 Nicolas Tauber Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
113871 Oliver Holm Fjelsted/Harndrup Skytteforening J2 190.000 190.000 Mesterskab
113871 Oliver Holm Fjelsted/Harndrup Skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
114405 Laura Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
114781 Laurits Schmidt Sigaard Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
119582 Markus Dukynas Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
124405 Sara Aerin Rasmussen Svendborg Skyttekreds BK4 192.000 192.000 Hovedskydning
123750 Casper Jensen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling BK4 196.000 196.000 Hovedskydning
122396 Karoline Ejlersen Tommerup Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
116812 Malou Elisabeth Bjælkerup Larsen Lunde Sg&I BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
116394 Julian Kniep Svendborg Skyttekreds BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
113945 Niclas Holmberg Bullerup Skyttekreds BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
124559 Sofia Pedersen Svendborg Skyttekreds BK4 192.000 192.000 Hovedskydning
99403 Simone Larsen Otterup Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
119910 Jeppe Riis Jensen Nyborg Skytteforening BK3 195.000 195.000 Mesterskab
119910 Jeppe Riis Jensen Nyborg Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
119914 Nicolai Andersen Nyborg Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
116028 Antoni Thessen Nyborg Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
116817 Sabrina Klara Christensen Horne Skytteforening BK3 198.000 198.000 Hovedskydning

Til toppen