Puljeskydning 15 m luftgevær ØVRIGE C omg. (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening VS2 188.000 188.000 Hovedskydning
49614 John Guld Særslev Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
49614 John Guld Særslev Skytteforening SE1 198.000 198.000 Mesterskab
112325 Dorthe Vanggaard Særslev Skytteforening VÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
50922 Rasmus Larsen Bullerup Skyttekreds SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
49316 JOHN iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
46904 Sv. Aa. Sparrewath Faaborg Skytteforening SE2 189.000 189.000 Hovedskydning
39069 Torben Skovgaard Særslev Skytteforening VÅ1 197.000 197.000 Hovedskydning
50413 Lotte Knudsen Særslev Skytteforening VÅ2 188.000 188.000 Hovedskydning
49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
90133 Freddy Johansen Faaborg Skytteforening SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
90133 Freddy Johansen Faaborg Skytteforening SE2 181.000 181.000 Mesterskab
47043 Karen Sparrewath Faaborg Skytteforening SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
47043 Karen Sparrewath Faaborg Skytteforening SE2 195.000 195.000 Mesterskab
50342 Simone Christiansen Særslev Skytteforening UÅ1 198.000 198.000 Hovedskydning
45810 Brita Johannesen Herrested Skytteforening SE2 183.000 183.000 Hovedskydning
47955 Signe Steffensen Horne Skytteforening US1 196.000 196.000 Hovedskydning
49668 Christina Rasmussen Særslev Skytteforening VÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
51383 Kurt Knudsen Bullerup Skyttekreds SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
48350 Leif Hansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
88373 Ulla Iversen Særslev Skytteforening VÅ2 190.000 190.000 Hovedskydning
50995 Jens Nørregaard Bullerup Skyttekreds SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
48012 Niels Hansen Faaborg Skytteforening VS3 165.000 165.000 Hovedskydning
48012 Niels Hansen Faaborg Skytteforening VS3 165.000 165.000 Mesterskab
101634 Adam H. L. Christensen Faaborg Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
113089 Helle Christoffersen Faaborg Skytteforening VÅ2 186.000 186.000 Hovedskydning
113089 Helle Christoffersen Faaborg Skytteforening VÅ2 191.000 191.000 Mesterskab
113089 Helle Christoffersen Faaborg Skytteforening VÅ2 186.000 186.000 Finale
120072 Casper Christensen Faaborg Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
98797 Louise Hvid Hansen Særslev Skytteforening VS3 187.000 187.000 Hovedskydning
43006 Esben Egeskov Jakobsen Særslev Skytteforening VS1 197.000 197.000 Hovedskydning
48212 Grete Steffensen Horne Skytteforening VÅ1 198.000 198.000 Hovedskydning
103669 Emil Agergaard Søllested Højby Skytteforening UÅ2 188.000 188.000 Hovedskydning
99667 Kenneth Hoffmann Lumby Skytteforening VÅ2 195.000 195.000 Hovedskydning
45956 Laura Buch Særslev Skytteforening VS1 195.000 195.000 Hovedskydning
49348 Helle Jørgensen Særslev Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
49569 Marie Frederiksen Særslev Skytteforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
49569 Marie Frederiksen Særslev Skytteforening SE2 196.000 196.000 Mesterskab
49569 Marie Frederiksen Særslev Skytteforening SE2 196.000 196.000 Finale
50391 Mie Petersen Særslev Skytteforening US1 193.000 193.000 Hovedskydning
52481 Torben S. Nielsen Særslev Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
94795 Anna Skade Nielsen Særslev Skytteforening US2 199.000 199.000 Hovedskydning
105011 Mads Bendixen Særslev Skytteforening VÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
112816 Bernhard Hansen Særslev Skytteforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
101988 Frank Durand Særslev Skytteforening VÅ1 193.000 193.000 Hovedskydning
104191 Kirsten Simonsen Faaborg Skytteforening VÅ2 193.000 193.000 Hovedskydning
104191 Kirsten Simonsen Faaborg Skytteforening VÅ2 194.000 194.000 Mesterskab
48198 Henning Steffensen Horne Skytteforening VÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
90487 Søren Thor Munkholm Horne Skytteforening US2 194.000 194.000 Hovedskydning
49486 Vang Jarl Særslev Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
49486 Vang Jarl Særslev Skytteforening SE1 200.000 200.000 Mesterskab
51379 Lis Olsen Lumby Skytteforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
81197 Nanna Bryld Pedersen Højby Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
51545 Steen Andersen Højby Skytteforening VÅ2 183.000 183.000 Hovedskydning
46704 Knud Hansen Horne Skytteforening VS1 189.000 189.000 Hovedskydning
45812 Bjerne Schneider Johannesen Herrested Skytteforening VS3 179.000 179.000 Hovedskydning
47939 Susanne Trolle Pedersen Horne Skytteforening VÅ1 198.000 198.000 Hovedskydning
48231 Erling Jørgensen Faaborg Skytteforening SE2 188.000 188.000 Hovedskydning
48231 Erling Jørgensen Faaborg Skytteforening SE2 195.000 195.000 Mesterskab
119170 Nanna Degn Herrested Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
119172 Anton Degn Herrested Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
48190 Irene Larsen Horne Skytteforening VÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
119033 Emil Holst Hansen Højby Skytteforening J2 185.000 185.000 Hovedskydning
52205 Bent Johansen Bullerup Skyttekreds SE1 193.000 193.000 Hovedskydning
50345 Signe Knudsen Særslev Skytteforening US1 195.000 195.000 Hovedskydning
47940 Stine Nielsen Særslev Skytteforening US1 199.000 199.000 Hovedskydning
49581 Lise Larsen Særslev Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
50324 Torben Christiansen Særslev Skytteforening VÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
52737 Jesper Lyck Hansen Særslev Skytteforening VS2 190.000 190.000 Hovedskydning
53723 Mikkel Villadsen Særslev Skytteforening UÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
110371 Ove Guldager Pedersen Særslev Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
110371 Ove Guldager Pedersen Særslev Skytteforening SE1 198.000 198.000 Mesterskab

Til toppen