15 m riffelturnering 3. runde ungdom (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
112069 Martin Svendsen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
110231 Carl Monk Vangsgård Boddum-Ydby Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
108491 Mille Frederiksen Vilsted Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
123035 Freja Nørbjerg Gregersen Boddum-Ydby Skytteforening BK4 193.000 193.000 Hovedskydning
15604 Marie Katrine Sørensen Ulsted Skytteforening BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
122900 Mads Rømer Hjørring Skytteforening BK4 180.000 180.000 Hovedskydning
102935 Victor B. Nielsen Aalborg Skyttekreds J1 199.000 199.000 Hovedskydning
102711 Sofie Møller Frantsen Bjergby SGI&U J1 198.000 198.000 Hovedskydning
106053 Jonathan Larsen Frederikshavn Skyttekreds J2 195.000 195.000 Hovedskydning
123908 Lasse Abildgaard Frederikshavn Skyttekreds BK4 168.000 168.000 Hovedskydning
113442 Lars Padfield Hjørring Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
122902 Anine Marie Lilholt Madsen Hjørring Skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
88024 Nanna Lynggaard Kristensen Boddum-Ydby Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
103890 Hanna Houen Jensen Vester Hassing Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
120874 Emil Gade Søe Thisted Skyttekreds J2 194.000 194.000 Hovedskydning
124162 Mikkel Sloth Dahl Vester Hassing Skytteforening BK4 183.000 183.000 Hovedskydning
96845 Frederik H. Andersen Skytteforening Kimbrerne J2 195.000 195.000 Hovedskydning
123961 Mie Nielsen Vilsted Skytteforening BK4 193.000 193.000 Hovedskydning
123013 Julie Haahr Vilsted Skytteforening BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
108494 Simon Key Hald Vilsted Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
93030 Magnus Bisgaard Larsen Vilsted Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
115598 Thais Olesen Sindal Skyttekreds BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
122899 Oscar Alon Hjørring Skytteforening BK4 188.000 188.000 Hovedskydning
121536 Jacob Ingvardsen Hjørring Skytteforening J2 187.000 187.000 Hovedskydning
118537 Morten Christian Pedersen Hjørring Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
116735 Jolan Lade Hjørring Skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
113444 Nicklas Poulsen Hjørring Skytteforening J2 187.000 187.000 Hovedskydning
112148 Lucas Friberg Hjørring Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
122057 Markus Dam Sæby og omegns skytteforening BK4 179.000 179.000 Hovedskydning
118643 Nocolai Axelsen Sæby og omegns skytteforening J2 175.000 175.000 Hovedskydning
123015 Esben Kilde Johansen Hjallerup Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
105787 Niklas Pedersen Aalborg Skyttekreds BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
101919 Lonnie Heby Pedersen Aalborg Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
98454 Rasmus Greth Sørensen Skytteforening Kimbrerne J2 187.000 187.000 Hovedskydning
123831 Nicolai Tvorup Trampedach Vester Hassing Skytteforening BK4 199.000 199.000 Hovedskydning
123820 Emma Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening BK4 198.000 198.000 Hovedskydning
108748 Kathrine Jakobsen Vester Hassing Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
114356 Josephine M. Holm Skytteforening Kimbrerne BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
110309 Jeppe Dahlgaard Skytteforening Kimbrerne BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
104849 Laura Svavarsdottir Skytteforening Kimbrerne J2 193.000 193.000 Hovedskydning
114544 Jacob Evans Jensen Skytteforening Kimbrerne BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
122545 Victor K. Skov Skytteforening Kimbrerne BK4 183.000 183.000 Hovedskydning
121240 Mira R. Hansen Ulsted Skytteforening BK4 188.000 188.000 Hovedskydning
121465 Camilla L. Ravnsbæk Ulsted Skytteforening BK4 196.000 196.000 Hovedskydning
123313 Hans-Christian Jonstad-Møller Ulsted Skytteforening BK4 192.000 192.000 Hovedskydning
118344 Emil Hedemann Vester Hassing Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
119692 Morten Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
102409 Magnus Larsen Vodskov Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
119022 Louise Krogsgaard Vodskov Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
121676 Axel Aaes Christensen Vodskov Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
123878 Caroline Andreasen Vodskov Skytteforening BK4 197.000 197.000 Hovedskydning
108452 Victoria Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening J2 188.000 188.000 Hovedskydning
110732 Emil Grud Boddum-Ydby Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
117764 Nicklas Christensen Aalborg Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
119474 Sarah Frankfurth Aalborg Skyttekreds BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
119475 Silas Frankfurth Aalborg Skyttekreds BK2 188.000 188.000 Hovedskydning
121511 Mathias Christensen Aalborg Skyttekreds BK4 192.000 192.000 Hovedskydning
122615 Victor Gerner Nielsen Aalborg Skyttekreds BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
122266 Rasmus Hou Jensen Frederikshavn Skyttekreds BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
122267 Magnus Neist Frederikshavn Skyttekreds BK4 178.000 178.000 Hovedskydning
122270 Lukas Blankensteiner Frederikshavn Skyttekreds BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
106222 Marc Lund Jensen Bjergby SGI&U J1 200.000 200.000 Hovedskydning
123078 Nanna Maria Haparandez Bjergby SGI&U J2 196.000 196.000 Hovedskydning
123079 Sanne Ellegaard Therkildsen Bjergby SGI&U J2 198.000 198.000 Hovedskydning
102579 Niels Kristian Christiansen Sjørring Skytteforening BK1 188.000 188.000 Hovedskydning
108063 Jonathan Kjeldsen Thorhauge Sjørring Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
118982 Jonas Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
120593 Rasmus Holm Sjørring Skytteforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
122760 Maia Bloch Sjørring Skytteforening BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
123042 Daniel Ravn Søndergaard Boddum-Ydby Skytteforening BK4 178.000 178.000 Hovedskydning
123081 Bastian Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening BK4 187.000 187.000 Hovedskydning
123083 Lykke Laursen Boddum-Ydby Skytteforening BK4 191.000 191.000 Hovedskydning
123444 Mathias Harry Bagge Nørgaard Boddum-Ydby Skytteforening BK4 190.000 190.000 Hovedskydning
123445 Kasper Søgaard Henriksen Boddum-Ydby Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
123791 Tobias Vangsgaard Boddum-Ydby Skytteforening BK4 179.000 179.000 Hovedskydning
112683 Jesper Østergaard Karby Skyttekreds BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
93561 Mogens Kappel Boddum-Ydby Skytteforening J2 199.000 199.000 Hovedskydning
108405 Asker Hougs Jensen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
113897 Frederik Eliassen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 189.000 189.000 Hovedskydning
113901 Johan Vilhelmsen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
114505 Søren Nørbjerg Larsen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
115285 Nikolaj Eliassen Boddum-Ydby Skytteforening BK3 179.000 179.000 Hovedskydning
118318 Magnus Spetzler Boddum-Ydby Skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
118320 Noah Strand Salling Boddum-Ydby Skytteforening BK3 179.000 179.000 Hovedskydning
118322 Sebastian Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening BK4 172.000 172.000 Hovedskydning
118558 Jonas Tilsted Boddum-Ydby Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
122449 Marcus Roursgaard Larsen Boddum-Ydby Skytteforening BK4 189.000 189.000 Hovedskydning
123031 Magnus Overgaard Boddum-Ydby Skytteforening BK4 179.000 179.000 Hovedskydning
123032 Emilie Smed Sørensen Boddum-Ydby Skytteforening BK4 191.000 191.000 Hovedskydning
113586 Christian Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
123037 Rasmus Tved Overgaard Boddum-Ydby Skytteforening BK4 190.000 190.000 Hovedskydning
123040 Emilia Spetzler Boddum-Ydby Skytteforening BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
95599 Frederik Knudstrup Nykøbing Mors Skyttekreds BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
109339 Sofie Heise Nykøbing Mors Skyttekreds BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
120645 Gabriel Korsgaard Nykøbing Mors Skyttekreds BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
120646 Clara Korsgaard Nykøbing Mors Skyttekreds BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
113690 Kristian Toft Andersen Thisted Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
103169 Lars Eggerstedt Karby Skyttekreds J2 197.000 197.000 Hovedskydning
118221 Casper Gregersen Karby Skyttekreds BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
118918 Benjamin Jensen Karby Skyttekreds BK4 184.000 184.000 Hovedskydning
124285 Jesper Levin Larsen Vester Hassing Skytteforening BK4 194.000 194.000 Hovedskydning
123018 Fie L. Vinter Karby Skyttekreds BK4 187.000 187.000 Hovedskydning
115934 William Hyldgaard Christensen Boddum-Ydby Skytteforening BK4 177.000 177.000 Hovedskydning
123019 Jeppe Serup Karby Skyttekreds BK4 181.000 181.000 Hovedskydning
123020 Johanne K. Jepsen Karby Skyttekreds BK4 192.000 192.000 Hovedskydning
123059 Esajas Hvorvarp Vilsted Skytteforening BK3 198.000 198.000 Hovedskydning
111789 Alexander Dolleris Billing Bjergby SGI&U J1 196.000 196.000 Hovedskydning
123036 Niklas Maul Sørensen Boddum-Ydby Skytteforening BK4 193.000 193.000 Hovedskydning
118196 Elena Snedker Karby Skyttekreds BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
108410 Rasmus Nicolajsen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
98709 Pernille Holst Andersen Skytteforening Kimbrerne J1 197.000 197.000 Hovedskydning
105786 Jonas Ø. Pedersen Aalborg Skyttekreds J1 200.000 200.000 Hovedskydning
92382 Nana Bloch Christensen Sjørring Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
93142 Andreas Vølker Aalborg Skyttekreds J2 195.000 195.000 Hovedskydning
101636 Anton Christensen Frederikshavn Skyttekreds J1 196.000 196.000 Hovedskydning
105160 Frederik Krog Bjergby SGI&U BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
123030 Mads Johansen Boddum-Ydby Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
85621 Rasmus Immersen Sjørring Skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
97825 Frederik Hedemann Vester Hassing Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
98051 Jonas Brix Kristensen Vester Hassing Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
103891 Simon Houen Jensen Vester Hassing Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
108955 Silja Francoise Nielsen Vester Hassing Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
114536 Jonas Søe Thisted Skyttekreds J2 190.000 190.000 Hovedskydning
83672 Emil Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds J2 197.000 197.000 Hovedskydning
109760 Kristoffer Kold Sindal Skyttekreds BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
104375 Freja Pedersen Aalborg Skyttekreds J1 199.000 199.000 Hovedskydning
109762 Mads Toldbod Hjallerup Skytteforening J2 189.000 189.000 Hovedskydning
121507 Benjamin Brandi Enager Hjallerup Skytteforening BK4 189.000 189.000 Hovedskydning
123016 Lasse Juhl Nielsen Hjallerup Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
123457 Jonas Jensen Hjallerup Skytteforening BK4 192.000 192.000 Hovedskydning
110437 Victoria Severinsen Sæby og omegns skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
115864 Christian Kjeld Sæby og omegns skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
118641 Pernille Rasmussen Sæby og omegns skytteforening J2 181.000 181.000 Hovedskydning
122056 Kasper Dahl Christensen Sæby og omegns skytteforening BK4 190.000 190.000 Hovedskydning
123144 Peter Lunden Sæby og omegns skytteforening BK4 171.000 171.000 Hovedskydning
95631 Mathias Haugaard Mikkelsen Hjørring Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
109398 Nicoline Holm Pedersen Ulsted Skytteforening J2 186.000 186.000 Hovedskydning
118535 Victor D. Mortensen Hjørring Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
121533 Frederik Jensen Hjørring Skytteforening J2 183.000 183.000 Hovedskydning
106568 Nicklas Olesen Sindal Skyttekreds BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
144931 Janus Kellin Sindal Skyttekreds BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
121475 Emil Mogensen Ulsted Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
114431 Rasmus M. Nielsen Vilsted Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
118658 Liva Møller Vilsted Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
101585 Jonas N. Rasmussen Skytteforening Kimbrerne J2 197.000 197.000 Hovedskydning
122783 Alexander Andersen Skytteforening Kimbrerne BK4 178.000 178.000 Hovedskydning
15629 Frederik Kristian Sørensen Ulsted Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
108110 Tobias Bøgh Jensen Ulsted Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
120622 Emil Rimer Ulsted Skytteforening BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
123978 Marcus Hviid Brix Nielsen Ulsted Skytteforening BK4 162.000 162.000 Hovedskydning
114684 Mads Lynge Vester Hassing Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
119628 Daniel Larsen Vester Hassing Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
119630 Kasper Rosenmeier Jensen Vester Hassing Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
119786 Lucas Hoff Derosche Vester Hassing Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
117040 Sebastian C. Bonde Vodskov Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
118294 Nikolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
121974 Nicklas Frankfurth Vodskov Skytteforening BK4 193.000 193.000 Hovedskydning
122123 Tobias Holm Hansen Vodskov Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
123879 Freja Storm Christensen Vodskov Skytteforening BK4 197.000 197.000 Hovedskydning
117765 Peter A. Sørensen Aalborg Skyttekreds BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
121919 David Rønn Aalborg Skyttekreds J2 192.000 192.000 Hovedskydning
114946 Elias Erbs Frederikshavn Skyttekreds BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
120441 Phillip M. L. Gade Frederikshavn Skyttekreds BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
122268 Mads Trangeled Christensen Frederikshavn Skyttekreds BK4 172.000 172.000 Hovedskydning
122618 Lærke Iversen Frederikshavn Skyttekreds BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
97848 Theis Hvidbjerg Mikkelsen Bjergby SGI&U BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
97740 Malthe H. Mikkelsen Bjergby SGI&U BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
97871 Peter Josefsen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
109766 Johan Erbs Bjergby SGI&U BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
93472 Anne Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
115450 Christian Filtenborg Brogaard Thisted Skyttekreds BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
115451 Magnus Sønderskov Nielsen Thisted Skyttekreds BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
106756 Malthe O.K. Mogensen Sjørring Skytteforening J2 187.000 187.000 Hovedskydning
109638 Mathias Jacobsen Sjørring Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
112020 Emil Skaarup Nilsen Sjørring Skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
117189 Karl Guldhammer Sjørring Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
118000 Jesper Larsen Sjørring Skytteforening BK2 187.000 187.000 Hovedskydning
121720 Jens Guldhammer Mikkelsen Sjørring Skytteforening BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
122757 Johannes Bak Nielsen Sjørring Skytteforening BK4 182.000 182.000 Hovedskydning
122759 Ida B. K. Jensen Sjørring Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
123344 Mathilde Kristensen Sjørring Skytteforening BK4 189.000 189.000 Hovedskydning
93650 Hjalte Morthorst Jensen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
106220 Kasper Hjorth Lousdal Boddum-Ydby Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
106376 Sixten Thomsen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
108407 Lau Hougs Jensen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
108411 Rune Hougs Jensen Boddum-Ydby Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
110961 Kasper Jensen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
111532 Magnus Johansen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
115933 Lauge Vangsgaard Boddum-Ydby Skytteforening BK4 176.000 176.000 Hovedskydning
116697 Mathias Moldrup Larsen Boddum-Ydby Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
118319 Nicolaj Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
118349 Laura Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
118559 Patrick Kiel Løvenkrands Boddum-Ydby Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
118761 Ebbe Grud Boddum-Ydby Skytteforening BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
122616 Sebastian Torstensen Boddum-Ydby Skytteforening BK4 179.000 179.000 Hovedskydning
122777 Jeppe Madsen Boddum-Ydby Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
123027 Lærke Ninn Boddum-Ydby Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
113511 Amanda M. Kongensgaard Boddum-Ydby Skytteforening BK1 190.000 190.000 Hovedskydning
113531 Hanne L. Johannesen Boddum-Ydby Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
113576 Martin D. Riis Boddum-Ydby Skytteforening BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
113577 Mathias N. Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
113899 Frederik Nicolajsen Boddum-Ydby Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
123028 Camilla Lodahl Johannesen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
123034 Kasper Vestergaard Pedersen Boddum-Ydby Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
123792 Daniel Højriis Boddum-Ydby Skytteforening BK4 195.000 195.000 Hovedskydning
108363 Anders Birk Dysted Sørensen Karby Skyttekreds BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
112684 Jonas Nørgård Karby Skyttekreds BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
118917 Kasper Futterup Søndergaard Karby Skyttekreds BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
123022 Ditlev Andresen Preuss Karby Skyttekreds BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
123023 Kevin Hansen Karby Skyttekreds BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
123024 Steven Hansen Karby Skyttekreds BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
124384 Jeppe Skårup Kristiansen Karby Skyttekreds BK4 177.000 177.000 Hovedskydning
95321 Amalie Birk D. Sørensen Karby Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
97738 Christina Glöss Karby Skyttekreds J2 195.000 195.000 Hovedskydning
101420 Mads Larsen Glöss Karby Skyttekreds BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
104299 Jacob Heise Nykøbing Mors Skyttekreds BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
116671 Gustav Molnit Nykøbing Mors Skyttekreds BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
102410 Mikkel Gjøderum Jørgensen Vodskov Skytteforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
116674 Siwakon Nawaphit Nykøbing Mors Skyttekreds BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
118737 Kasper Nørgaard Nykøbing Mors Skyttekreds BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
103696 Louise Karstoft Vodskov Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
103315 Magnus Kristensen Vodskov Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
122614 Jonas W. Pedersen Aalborg Skyttekreds BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
115361 Caroline H. Madsen Thisted Skyttekreds J2 191.000 191.000 Hovedskydning

Til toppen