DGI Midt- og Vestsjællands Pistol LDM 2016 (Luftpistol, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
59374 Carsten Samuelsen Korsør Skytteforening V1H3 264.0 264.0 Hovedskydning
86383 Ralf Køhler Nielsen Nykøbing F. Skytteforening S2H 275.0 275.0 Mesterskab
86383 Ralf Køhler Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H 255.0 255.0 Hovedskydning
118744 Tina Røbel Ballerup Skytteforening V2H 259.0 259.0 Hovedskydning
57506 Uffe Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H 271.0 271.0 Mesterskab
57506 Uffe Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H 281.0 281.0 Hovedskydning
60777 Leif Mikkelsen Gundsølille Sg&if V1H2 273.0 273.0 Hovedskydning
90346 Jan Oster Pedersen Brøndby Skytte Forening V1H3 265.0 265.0 Hovedskydning
60703 Rasmus Jensen Gundsølille Sg&if V1H2 272.0 272.0 Mesterskab
60703 Rasmus Jensen Gundsølille Sg&if V1H2 259.0 259.0 Hovedskydning
60615 Johnny Hvidtfeldt Gundsølille Sg&if V1H1 277.0 277.0 Hovedskydning
60615 Johnny Hvidtfeldt Gundsølille Sg&if V1H1 289.0 289.0 Mesterskab
104195 Helle R. Jacobsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds V1H3 247.0 247.0 Hovedskydning
105193 Jan Laursen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds V1H3 267.0 267.0 Hovedskydning
104195 Helle R. Jacobsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds V1H3 250.0 250.0 Mesterskab
60714 Peter Scheffel Roskilde Skytteforening V2H 275.0 275.0 Mesterskab
60714 Peter Scheffel Roskilde Skytteforening V2H 268.0 268.0 Hovedskydning
88413 Rene Loholt Korsør Skytteforening V1H3 262.0 262.0 Hovedskydning
60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds V1H3 273.0 273.0 Hovedskydning
60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds V1H3 269.0 269.0 Mesterskab
59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening S2H 276.0 276.0 Hovedskydning
59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening S2H 279.0 279.0 Mesterskab
88413 Rene Loholt Korsør Skytteforening V1H3 246.0 246.0 Mesterskab
57562 John Bønnicke Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening V1H2 280.0 280.0 Mesterskab
57562 John Bønnicke Jensen Nykøbing F. Skytteforening V1H2 271.0 271.0 Hovedskydning
101992 Jacob Larsen Nykøbing Sj. Skytteforening V2H 281.0 281.0 Mesterskab
101992 Jacob Larsen Nykøbing F. Skytteforening V2H 278.0 278.0 Hovedskydning
59376 Børge Christensen Korsør Skytteforening S2H 266.0 266.0 Hovedskydning
59376 Børge Christensen Korsør Skytteforening S2H 269.0 269.0 Mesterskab
59476 Michael Frederiksen Slagelse Skytteforening V1H2 267.0 267.0 Mesterskab
59476 Michael Frederiksen Slagelse Skytteforening V1H2 269.0 269.0 Hovedskydning
114081 Thomas Trebbien Nykøbing F. Skytteforening BK 288.0 288.0 Mesterskab
114081 Thomas Trebbien Nykøbing Sj. Skytteforening BK 289.0 289.0 Hovedskydning
104486 Eduardo Hansen Greve Skytteforening V1H3 262.0 262.0 Mesterskab
69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening V1H3 253.0 253.0 Mesterskab
69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening V1H3 261.0 261.0 Hovedskydning
104486 Eduardo Hansen Greve Skytteforening V1H3 264.0 264.0 Hovedskydning
67889 Jan Guldbrandsen Ballerup Skytteforening V2H 275.0 275.0 Hovedskydning
57577 Gert Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H 280.0 280.0 Hovedskydning
58380 Henrik Bendtsen Nykøbing F. Skytteforening S2H 245.0 245.0 Hovedskydning
57577 Gert Hansen Nykøbing F. Skytteforening S2H 291.0 291.0 Mesterskab
100794 Michelle Leth Wehage Nykøbing Sj. Skytteforening BK 299.0 299.0 Hovedskydning
100794 Michelle Leth Wehage Nykøbing F. Skytteforening BK 299.0 299.0 Mesterskab
113996 Jens Skov Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H 269.0 269.0 Hovedskydning
113996 Jens Skov Hansen Nykøbing F. Skytteforening S2H 270.0 270.0 Mesterskab
69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening V1H3 241.0 241.0 Hovedskydning
68863 Jan Christiansen Karlslunde Skytteforening V1H3 273.0 273.0 Hovedskydning
68863 Jan Christiansen Karlslunde Skytteforening V1H3 257.0 257.0 Mesterskab
118747 Kim Overgaard Ballerup Skytteforening V2H 261.0 261.0 Hovedskydning
103737 Kristina Svenstrup Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening FRI 285.0 285.0 Hovedskydning
103737 Kristina Svenstrup Jensen Nykøbing F. Skytteforening FRI 291.0 291.0 Mesterskab
59263 Povl Nissen Korsør Skytteforening S2H 273.0 273.0 Hovedskydning
59263 Povl Nissen Korsør Skytteforening S2H 265.0 265.0 Mesterskab
57192 Lars Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening V1H1 278.0 278.0 Mesterskab
57192 Lars Jensen Nykøbing F. Skytteforening V1H1 281.0 281.0 Hovedskydning
103840 Henrik Lerfeldt Nykøbing Sj. Skytteforening V2H 286.0 286.0 Hovedskydning
103840 Henrik Lerfeldt Nykøbing F. Skytteforening V2H 285.0 285.0 Mesterskab
59362 Dennis Samuelsen Korsør Skytteforening V1H1 288.0 288.0 Mesterskab
75089 Marcus Grosen Poulsen Ballerup Skytteforening U1H 264.0 264.0 Hovedskydning
92122 Karina Hvid Lund Ringsted Skytteforening V2H 262.0 262.0 Mesterskab
83306 Bjarne Christian Lund Hansen Brøndby Skytte Forening S2H 263.0 263.0 Hovedskydning
88490 Jan Agerbo Brøndby Skytte Forening V1H3 251.0 251.0 Hovedskydning
81630 Hans-Jørgen Mortensen Korsør Skytteforening S2H 279.0 279.0 Mesterskab
81630 Hans-Jørgen Mortensen Korsør Skytteforening S2H 268.0 268.0 Hovedskydning
86053 Jimmy Larsen Korsør Skytteforening V1H1 279.0 279.0 Hovedskydning
86053 Jimmy Larsen Korsør Skytteforening V1H1 282.0 282.0 Mesterskab
69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening V1H2 271.0 271.0 Hovedskydning
69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening V1H2 263.0 263.0 Mesterskab
69328 Søren Smith Rasmussen Fløng-Hedehusene Skytteforening V1H3 258.0 258.0 Hovedskydning
69328 Søren Smith Rasmussen Fløng-Hedehusene Skytteforening V1H3 262.0 262.0 Mesterskab
57749 Finn Hallø Nykøbing Sj. Skytteforening V1H1 276.0 276.0 Hovedskydning
117231 Jimmi Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening V2H 264.0 264.0 Hovedskydning
68367 Flemming Haagensen Ballerup Skytteforening V2H 266.0 266.0 Hovedskydning
92122 Karina Hvid Lund Ringsted Skytteforening V2H 270.0 270.0 Hovedskydning
68657 Niels Dalhoff Andersen Karlslunde Skytteforening V1H1 279.0 279.0 Mesterskab
68657 Niels Dalhoff Andersen Karlslunde Skytteforening V1H1 286.0 286.0 Hovedskydning
75089 Marcus Grosen Poulsen Ballerup Skytteforening U1H 242.0 242.0 Mesterskab
57546 Kurt Bonde Rasmussen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H 273.0 273.0 Mesterskab
57546 Kurt Bonde Rasmussen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H 275.0 275.0 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening V2H 273.0 273.0 Mesterskab
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening V2H 282.0 282.0 Hovedskydning
117231 Jimmi Nielsen Nykøbing F. Skytteforening V2H 268.0 268.0 Mesterskab
59362 Dennis Samuelsen Korsør Skytteforening V1H1 286.0 286.0 Hovedskydning
81407 Christa Rassow Ballerup Skytteforening V2H 271.0 271.0 Hovedskydning
122285 Izabela Duracova Ballerup Skytteforening BK 270.0 270.0 Mesterskab
122285 Izabela Duracova Ballerup Skytteforening BK 267.0 267.0 Hovedskydning
68245 Jim Poulsen Ballerup Skytteforening V2H 265.0 265.0 Hovedskydning
98208 Kasper Andersen Nykøbing Sj. Skytteforening JUN 274.0 274.0 Mesterskab
98208 Kasper Andersen Nykøbing F. Skytteforening JUN 266.0 266.0 Hovedskydning
119248 Erik Larsen Slagelse Skytteforening V1H3 281.0 281.0 Mesterskab
119248 Erik Larsen Slagelse Skytteforening V1H3 269.0 269.0 Hovedskydning
57359 Johnny Ole Larsen Nykøbing Sj. Skytteforening V1H2 271.0 271.0 Mesterskab
57359 Johnny Ole Larsen Nykøbing F. Skytteforening V1H2 268.0 268.0 Hovedskydning
105938 Dan Christiansen Karlslunde Skytteforening V1H3 256.0 256.0 Mesterskab
105938 Dan Christiansen Karlslunde Skytteforening V1H3 263.0 263.0 Hovedskydning

Til toppen