Højmarkstævne 2016 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
36987 Holger Kold Højmark Skytteforening VÅ1 195.000 195.000 Hovedskydning
36987 Holger Kold Højmark Skytteforening VÅ1 195.000 195.000 Mesterskab
37843 Jørn Jørgensen Skjern Skytteforening SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
37843 Jørn Jørgensen Skjern Skytteforening SE2 190.000 190.000 Mesterskab
30213 Janus Haahr Trehøje Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
30213 Janus Haahr Trehøje Skytteforening SE1 197.000 197.000 Mesterskab
37355 Niels Hybholt Videbæk Skytteforening VS3 174.000 174.000 Mesterskab
37355 Niels Hybholt Videbæk Skytteforening VS3 175.000 175.000 Hovedskydning
36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening VÅ2 188.000 188.000 Mesterskab
36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening VÅ2 192.000 192.000 Hovedskydning
123271 Minik Villadsen Struer Skyttekreds, foreningen BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
123271 Minik Villadsen Struer Skyttekreds, foreningen BK3 183.000 183.000 Mesterskab
114363 Jacob Mortensen Trehøje Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
114363 Jacob Mortensen Trehøje Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
124786 Sean Poulsen Højmark Skytteforening BK4 199.000 199.000 Hovedskydning
124786 Sean Poulsen Højmark Skytteforening BK4 195.000 195.000 Mesterskab
114708 Jens Bendesen Trehøje Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
114708 Jens Bendesen Trehøje Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
120018 Jeppe Agger Højmark Skytteforening BK3 192.000 192.000 Mesterskab
120018 Jeppe Agger Højmark Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
36616 Henry Kirkeby Stadil-Vedersø Skytteforening VÅ2 195.000 195.000 Mesterskab
36616 Henry Kirkeby Stadil-Vedersø Skytteforening VÅ2 190.000 190.000 Hovedskydning
114703 Casper Boel Ørnhøj Skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
114703 Casper Boel Ørnhøj Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
108624 Andreas Grosmann Højmark Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
108624 Andreas Grosmann Højmark Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
94670 Thea Korsholm Højmark Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
94670 Thea Korsholm Højmark Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
35895 Lene F. Høegsberg Holstebro Skytteforening VÅ1 200.000 200.000 Mesterskab
35895 Lene F. Høegsberg Holstebro Skytteforening VÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
121912 Helene Lauridsen Struer Skyttekreds, foreningen BK3 195.000 195.000 Mesterskab
121912 Helene Lauridsen Struer Skyttekreds, foreningen BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
118945 Cathrine Sørensen Trehøje Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
118945 Cathrine Sørensen Trehøje Skytteforening BK3 199.000 199.000 Mesterskab
123160 Freya Engel Kaspersen Stadil-Vedersø Skytteforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
123160 Freya Engel Kaspersen Stadil-Vedersø Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
122119 Jannik Heiberg Struer Skyttekreds, foreningen BK4 177.000 177.000 Mesterskab
122119 Jannik Heiberg Struer Skyttekreds, foreningen BK4 183.000 183.000 Hovedskydning
120019 Tobias Agger Højmark Skytteforening BK3 186.000 186.000 Mesterskab
120019 Tobias Agger Højmark Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
29765 Frits R. Larsen Trehøje Skytteforening SE1 194.000 194.000 Mesterskab
29765 Frits R. Larsen Trehøje Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
107890 Mads-Emil Mogensen Trehøje Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
107890 Mads-Emil Mogensen Trehøje Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
111941 Marco Hedegaard Andersen Trehøje Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
111941 Marco Hedegaard Andersen Trehøje Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
118153 Liva Nielsen Trehøje Skytteforening BK2 199.000 199.000 Mesterskab
118153 Liva Nielsen Trehøje Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
118941 Thais Aabjerg Johansen Trehøje Skytteforening BK3 198.000 198.000 Hovedskydning
118941 Thais Aabjerg Johansen Trehøje Skytteforening BK3 193.000 193.000 Mesterskab
118946 Magnus Helleskov Trehøje Skytteforening BK3 185.000 185.000 Mesterskab
118946 Magnus Helleskov Trehøje Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
122967 Nanna Nielsen Trehøje Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
122967 Nanna Nielsen Trehøje Skytteforening BK3 192.000 192.000 Mesterskab
37705 Morten Kjærside Højmark Skytteforening UÅ2 194.000 194.000 Mesterskab
37705 Morten Kjærside Højmark Skytteforening UÅ2 195.000 195.000 Hovedskydning
123382 Simon Jensen Højmark Skytteforening BK4 162.000 162.000 Mesterskab
123382 Simon Jensen Højmark Skytteforening BK4 165.000 165.000 Hovedskydning
123386 Emil Jensen Højmark Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
123386 Emil Jensen Højmark Skytteforening BK3 188.000 188.000 Mesterskab
124785 Nicolai Dahl Nielsen Højmark Skytteforening BK4 188.000 188.000 Hovedskydning
124785 Nicolai Dahl Nielsen Højmark Skytteforening BK4 186.000 186.000 Mesterskab
88088 Marie Bæk Pagaard Skjern Skytteforening BK1 195.000 195.000 Mesterskab
88088 Marie Bæk Pagaard Skjern Skytteforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
105673 Ann-Cathrine J.M Kristensen Skjern Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
105673 Ann-Cathrine J.M Kristensen Skjern Skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
115992 Andrea Anthonisen Skjern Skytteforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
115992 Andrea Anthonisen Skjern Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
117775 Rasmus Frederiksen Skjern Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
120848 Peter Møller Kristensen Skjern Skytteforening BK4 148.000 148.000 Hovedskydning
120848 Peter Møller Kristensen Skjern Skytteforening BK4 166.000 166.000 Mesterskab
123287 Naja Anthonisen Skjern Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
123287 Naja Anthonisen Skjern Skytteforening BK3 179.000 179.000 Mesterskab
123159 juliane Marie Bak Kaspersen Stadil-Vedersø Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
123159 juliane Marie Bak Kaspersen Stadil-Vedersø Skytteforening J2 189.000 189.000 Mesterskab
123162 Arend Johan Nymeier Stadil-Vedersø Skytteforening BK2 191.000 191.000 Mesterskab
123162 Arend Johan Nymeier Stadil-Vedersø Skytteforening BK2 188.000 188.000 Hovedskydning
123163 Michelle Nygaard Pedersen Stadil-Vedersø Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
123163 Michelle Nygaard Pedersen Stadil-Vedersø Skytteforening BK3 186.000 186.000 Mesterskab
123833 Emma Baden Lindell Stadil-Vedersø Skytteforening BK3 186.000 186.000 Mesterskab
123833 Emma Baden Lindell Stadil-Vedersø Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
124696 Freja Kviesgaard Sørensen Ørnhøj Skytteforening BK4 171.000 171.000 Hovedskydning
98014 Mikkel Madsen Lemvig Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
98014 Mikkel Madsen Lemvig Skytteforening J2 192.000 192.000 Mesterskab
116855 Thor van den Berge Lemvig Skytteforening J2 189.000 189.000 Hovedskydning
116855 Thor van den Berge Lemvig Skytteforening J2 187.000 187.000 Mesterskab
119925 Anna Kirk Lemvig Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
119925 Anna Kirk Lemvig Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
104696 Leander Ørts Ulfborg Bys Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
104696 Leander Ørts Ulfborg Bys Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
120211 Martin Vandborg Madsen Ulfborg Bys Skytteforening BK2 199.000 199.000 Mesterskab
120211 Martin Vandborg Madsen Ulfborg Bys Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
124366 Pernille Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening BK4 187.000 187.000 Mesterskab
124366 Pernille Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
124830 Felix Holst Nørmark Ulfborg Bys Skytteforening BK4 189.000 189.000 Hovedskydning
124830 Felix Holst Nørmark Ulfborg Bys Skytteforening BK4 190.000 190.000 Mesterskab
101691 Mads Esager Høgh Holstebro Skytteforening J2 194.000 194.000 Mesterskab
101691 Mads Esager Høgh Holstebro Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
114188 Tais Christensen Vinderup Skytteforening BK3 191.000 191.000 Mesterskab
114188 Tais Christensen Vinderup Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
119160 Daniel Pedersen Vinderup Skytteforening BK3 193.000 193.000 Mesterskab
119160 Daniel Pedersen Vinderup Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
29627 Erland Wøjcik Struer Skyttekreds, foreningen VÅ3 187.000 187.000 Hovedskydning
29627 Erland Wøjcik Struer Skyttekreds, foreningen VÅ3 186.000 186.000 Mesterskab
94376 Kasper Rørstrøm Struer Skyttekreds, foreningen J2 196.000 196.000 Hovedskydning
94376 Kasper Rørstrøm Struer Skyttekreds, foreningen J2 198.000 198.000 Mesterskab
106798 Morten Rørstrøm Struer Skyttekreds, foreningen J2 193.000 193.000 Hovedskydning
106798 Morten Rørstrøm Struer Skyttekreds, foreningen J2 191.000 191.000 Mesterskab
114148 Mads Troelsen Struer Skyttekreds, foreningen J2 191.000 191.000 Mesterskab
114148 Mads Troelsen Struer Skyttekreds, foreningen J2 193.000 193.000 Hovedskydning
114345 Carsten Rørstrøm Struer Skyttekreds, foreningen VÅ3 186.000 186.000 Mesterskab
114345 Carsten Rørstrøm Struer Skyttekreds, foreningen VÅ3 185.000 185.000 Hovedskydning
123270 Jonas Munk Hansen Struer Skyttekreds, foreningen BK3 186.000 186.000 Mesterskab
123270 Jonas Munk Hansen Struer Skyttekreds, foreningen BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
123506 Leif Nielsen Struer Skyttekreds, foreningen VÅ3 192.000 192.000 Mesterskab
123506 Leif Nielsen Struer Skyttekreds, foreningen VÅ3 188.000 188.000 Hovedskydning
90091 Svend Bang Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. VÅ2 188.000 188.000 Hovedskydning
90091 Svend Bang Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. VÅ2 190.000 190.000 Mesterskab
104024 Rasmus Hansen Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
104024 Rasmus Hansen Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. BK3 196.000 196.000 Mesterskab
106579 Bent Kiilerich Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. VÅ2 190.000 190.000 Hovedskydning
106579 Bent Kiilerich Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. VÅ2 190.000 190.000 Mesterskab
123513 Ida Jacobsen Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
123513 Ida Jacobsen Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. BK3 188.000 188.000 Mesterskab
123517 Jonas Sørensen Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. BK4 182.000 182.000 Mesterskab
123517 Jonas Sørensen Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. BK4 188.000 188.000 Hovedskydning
123518 Mads Andersen Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
123518 Mads Andersen Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. BK3 194.000 194.000 Mesterskab
98925 Maria Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening UÅ2 195.000 195.000 Hovedskydning
98925 Maria Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening UÅ2 194.000 194.000 Mesterskab
123288 Jakob Steiner Simonsen Skjern Skytteforening BK3 194.000 194.000 Mesterskab
123288 Jakob Steiner Simonsen Skjern Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
106864 Mathilde Madsen Lemvig Skytteforening BK1 191.000 191.000 Hovedskydning
106864 Mathilde Madsen Lemvig Skytteforening BK1 189.000 189.000 Mesterskab
19352 Henrik Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening US1 189.000 189.000 Mesterskab
19352 Henrik Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening US1 190.000 190.000 Hovedskydning
98544 Lucas Røjkjær Erlandsen Ørnhøj Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
113024 Søren Steiner Simonsen Skjern Skytteforening BK2 200.000 200.000 Mesterskab
113024 Søren Steiner Simonsen Skjern Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
105385 Palle Løkken Lemvig Skytteforening J2 188.000 188.000 Hovedskydning
105385 Palle Løkken Lemvig Skytteforening J2 186.000 186.000 Mesterskab
98883 Lars Andersen Videbæk Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
98883 Lars Andersen Videbæk Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
119773 Jakob Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
119773 Jakob Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening BK3 182.000 182.000 Mesterskab
94240 Knud Nohns Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. VÅ2 196.000 196.000 Mesterskab
94240 Knud Nohns Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. VÅ2 195.000 195.000 Hovedskydning
19407 Morten De Place Bjørn Viborg Skytteforening US1 194.000 194.000 Hovedskydning
19407 Morten De Place Bjørn Viborg Skytteforening US1 191.000 191.000 Mesterskab
110170 Peter A. A. Nielsen Trehøje Skytteforening BK3 192.000 192.000 Mesterskab
110170 Peter A. A. Nielsen Trehøje Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
98934 Cecilie Madsen Trehøje Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
98934 Cecilie Madsen Trehøje Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
101728 Jan Grünberger Trehøje Skytteforening SE1 192.000 192.000 Hovedskydning
101728 Jan Grünberger Trehøje Skytteforening SE1 191.000 191.000 Mesterskab
118942 Sebastian Hedegaard Frederiksen Trehøje Skytteforening BK3 182.000 182.000 Mesterskab
118942 Sebastian Hedegaard Frederiksen Trehøje Skytteforening BK3 181.000 181.000 Hovedskydning
118943 Magnus Mohr Vesterblaae Trehøje Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
118943 Magnus Mohr Vesterblaae Trehøje Skytteforening BK2 200.000 200.000 Mesterskab
119189 Filippa Ørskov Nielsen Trehøje Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
119189 Filippa Ørskov Nielsen Trehøje Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
122962 Mads Dahl Andersen Trehøje Skytteforening BK4 170.000 170.000 Hovedskydning
122962 Mads Dahl Andersen Trehøje Skytteforening BK4 171.000 171.000 Mesterskab
123780 Lise Nielsen Trehøje Skytteforening BK4 184.000 184.000 Mesterskab
123780 Lise Nielsen Trehøje Skytteforening BK4 179.000 179.000 Hovedskydning
88487 Rune Christensen Højmark Skytteforening J2 184.000 184.000 Mesterskab
88487 Rune Christensen Højmark Skytteforening J2 183.000 183.000 Hovedskydning
108877 Kathrine Grosmann Højmark Skytteforening BK3 190.000 190.000 Mesterskab
108877 Kathrine Grosmann Højmark Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
123387 Laurids Grosmann Højmark Skytteforening BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
123387 Laurids Grosmann Højmark Skytteforening BK4 184.000 184.000 Mesterskab
37620 Søren Madsen Skjern Skytteforening SE3 184.000 184.000 Hovedskydning
37620 Søren Madsen Skjern Skytteforening SE3 185.000 185.000 Mesterskab
37692 Niels Ivanhoe Skjern Skytteforening SE3 191.000 191.000 Mesterskab
37692 Niels Ivanhoe Skjern Skytteforening SE3 189.000 189.000 Hovedskydning
107135 Per Møller Kristensen Skjern Skytteforening VS3 176.000 176.000 Mesterskab
107135 Per Møller Kristensen Skjern Skytteforening VS3 184.000 184.000 Hovedskydning
110659 Mikkel Frederiksen Skjern Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
123534 Mathias Aaes Thomsen Skjern Skytteforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
36104 Chris Ahlers Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening US2 180.000 180.000 Hovedskydning
36104 Chris Ahlers Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening US2 175.000 175.000 Mesterskab
97390 Karl-Aage Kidmose Stadil-Vedersø Skytteforening VÅ2 192.000 192.000 Mesterskab
97390 Karl-Aage Kidmose Stadil-Vedersø Skytteforening VÅ2 192.000 192.000 Hovedskydning
97391 Jonas Kidmose Stadil-Vedersø Skytteforening J1 196.000 196.000 Hovedskydning
97391 Jonas Kidmose Stadil-Vedersø Skytteforening J1 196.000 196.000 Mesterskab
102137 Louise Kidmose Stadil-Vedersø Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
102137 Louise Kidmose Stadil-Vedersø Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
112486 Klaus Kristensen Stadil-Vedersø Skytteforening VÅ2 192.000 192.000 Mesterskab
112486 Klaus Kristensen Stadil-Vedersø Skytteforening VÅ2 194.000 194.000 Hovedskydning
123834 Nanna Baden Lindell Stadil-Vedersø Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
123834 Nanna Baden Lindell Stadil-Vedersø Skytteforening BK3 186.000 186.000 Mesterskab
120283 Thomas Sukkel Ørnhøj Skytteforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
120283 Thomas Sukkel Ørnhøj Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
120284 Wilco Sukkel Ørnhøj Skytteforening VÅ3 191.000 191.000 Hovedskydning
120284 Wilco Sukkel Ørnhøj Skytteforening VÅ3 182.000 182.000 Mesterskab
124053 Jack Sukkel Ørnhøj Skytteforening BK3 190.000 190.000 Mesterskab
124053 Jack Sukkel Ørnhøj Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
124695 Nicklas Kviesgaard Sørensen Ørnhøj Skytteforening BK4 187.000 187.000 Mesterskab
124695 Nicklas Kviesgaard Sørensen Ørnhøj Skytteforening BK4 187.000 187.000 Hovedskydning
94180 William Nørgård Lemvig Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
94180 William Nørgård Lemvig Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
98011 Kasper Farbricius Lemvig Skytteforening J2 194.000 194.000 Mesterskab
98011 Kasper Farbricius Lemvig Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
124388 Simon O.H. Kleist Lemvig Skytteforening BK4 195.000 195.000 Hovedskydning
124388 Simon O.H. Kleist Lemvig Skytteforening BK4 195.000 195.000 Mesterskab
87140 Oliver Dyremose Ulfborg Bys Skytteforening J2 190.000 190.000 Mesterskab
87140 Oliver Dyremose Ulfborg Bys Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
90300 Camilla Marhauer Lauritsen Ulfborg Bys Skytteforening J2 197.000 197.000 Mesterskab
90300 Camilla Marhauer Lauritsen Ulfborg Bys Skytteforening J2 200.000 200.000 Hovedskydning
98956 Mathilde Andersen Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. J2 191.000 191.000 Hovedskydning
98956 Mathilde Andersen Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. J2 193.000 193.000 Mesterskab
99614 Frederik Bager Jahnsen Ulfborg Bys Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
99614 Frederik Bager Jahnsen Ulfborg Bys Skytteforening BK3 193.000 193.000 Mesterskab
104027 Nanna Lynggaard Ulfborg Bys Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
104027 Nanna Lynggaard Ulfborg Bys Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
104694 Jeppe K Viborg Ulfborg Bys Skytteforening BK3 194.000 194.000 Mesterskab
104694 Jeppe K Viborg Ulfborg Bys Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
132790 Jens Valther Ørts Ulfborg Bys Skytteforening VÅ1 199.000 199.000 Mesterskab
132790 Jens Valther Ørts Ulfborg Bys Skytteforening VÅ1 198.000 198.000 Hovedskydning
116857 Nikoline Fleng Jensen Ulfborg Bys Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
116857 Nikoline Fleng Jensen Ulfborg Bys Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
120835 Gregers Ørts Ulfborg Bys Skytteforening BK3 192.000 192.000 Mesterskab
120835 Gregers Ørts Ulfborg Bys Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
123166 Rune Søgaard Ertmann Ulfborg Bys Skytteforening BK4 186.000 186.000 Mesterskab
123166 Rune Søgaard Ertmann Ulfborg Bys Skytteforening BK4 190.000 190.000 Hovedskydning
104554 filip Dantoft Vinderup Skytteforening BK1 194.000 194.000 Mesterskab
104554 filip Dantoft Vinderup Skytteforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
123545 Lucca Nørregård Boel Vinderup Skytteforening BK3 193.000 193.000 Mesterskab
123545 Lucca Nørregård Boel Vinderup Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
112087 Tobias Thiel Struer Skyttekreds, foreningen BK2 188.000 188.000 Hovedskydning
112087 Tobias Thiel Struer Skyttekreds, foreningen BK2 192.000 192.000 Mesterskab
114300 Carsten Troelsen Struer Skyttekreds, foreningen VÅ3 191.000 191.000 Mesterskab
114300 Carsten Troelsen Struer Skyttekreds, foreningen VÅ3 187.000 187.000 Hovedskydning
120028 Benjamin Møller Struer Skyttekreds, foreningen BK2 194.000 194.000 Mesterskab
120028 Benjamin Møller Struer Skyttekreds, foreningen BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
121910 Thomas Jensen Struer Skyttekreds, foreningen VÅ3 185.000 185.000 Mesterskab
121910 Thomas Jensen Struer Skyttekreds, foreningen VÅ3 184.000 184.000 Hovedskydning
122118 Morten Nielsen Struer Skyttekreds, foreningen BK4 181.000 181.000 Hovedskydning
122118 Morten Nielsen Struer Skyttekreds, foreningen BK4 177.000 177.000 Mesterskab
115338 Noah Toft Vedsted Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
115338 Noah Toft Vedsted Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. BK2 194.000 194.000 Mesterskab
119442 Lea Nielsen Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. BK3 185.000 185.000 Mesterskab
119442 Lea Nielsen Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. BK3 184.000 184.000 Hovedskydning

Til toppen