LDT 2 luft 2015 (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
42922 Kaj Christensen Sønderborg Skyttekreds V2 191.000 191.000 Hovedskydning
42693 Hans Hansen Nordals Skyttekreds 3 180.000 180.000 Mesterskab
42693 Hans Hansen Nordals Skyttekreds 3 173.000 173.000 Hovedskydning
42992 Gunnar Holm Rasmussen Sønderborg Skyttekreds V2 194.000 194.000 Hovedskydning
43337 Poul Clausen Grænseegnens Skytteforening 3 182.000 182.000 Hovedskydning
43337 Poul Clausen Grænseegnens Skytteforening 3 179.000 179.000 Mesterskab
118678 Maria Zingel Sønderborg Skyttekreds J2 195.000 195.000 Hovedskydning
118383 Rasmus Frederik Duus Haderslev Skyttekreds BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
98154 Sonja Valentin Sundeved Skytteforening ÅK2 196.000 196.000 Hovedskydning
110922 Simon Graversen Sundeved Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
110922 Simon Graversen Sundeved Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
111757 Mads Weidemann Bruhn Haderslev Skyttekreds BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
42757 Tom Petersen Broagerlands Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
43491 Dan Larsen Broagerlands Skytteforening V2 189.000 189.000 Hovedskydning
43491 Dan Larsen Broagerlands Skytteforening V2 190.000 190.000 Mesterskab
83333 Roman Damm Sundeved Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
119621 Markus Jensen Sundeved Skytteforening BK3 177.000 177.000 Mesterskab
119621 Markus Jensen Sundeved Skytteforening BK3 181.000 181.000 Hovedskydning
42834 Ole Hansen Sønderborg Skyttekreds V2 191.000 191.000 Hovedskydning
42869 Mathias Iversen Sønderborg Skyttekreds 3 168.000 168.000 Hovedskydning
101936 Jonas Hviid Skov Sønderborg Skyttekreds J2 189.000 189.000 Hovedskydning
114058 Magnus Mosby Madsen Sønderborg Skyttekreds BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
118672 Mathilde M. Madsen Sønderborg Skyttekreds BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
103663 Ida R. Frederiksen Grænseegnens Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
116386 Lucas Hammerich Grænseegnens Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
42676 Jan Sørensen Nordals Skyttekreds 3 180.000 180.000 Hovedskydning
42699 Frank Hansen Nordals Skyttekreds 1 187.000 187.000 Hovedskydning
42699 Frank Hansen Nordals Skyttekreds 1 188.000 188.000 Mesterskab
43346 Marianne Clausen Grænseegnens Skytteforening 2 185.000 185.000 Hovedskydning
107379 Hans-Peder Graversen Sundeved Skytteforening ÅK2 196.000 196.000 Hovedskydning
43003 Eva E Rasmussen Grænseegnens Skytteforening 2 189.000 189.000 Hovedskydning
43003 Eva E Rasmussen Grænseegnens Skytteforening 2 189.000 189.000 Mesterskab
94000 Anna Jensen Nordals Skyttekreds BK1 195.000 195.000 Mesterskab
94000 Anna Jensen Nordals Skyttekreds BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
44155 Morten Haa Haderslev Skyttekreds 3 190.000 190.000 Hovedskydning
98532 Signe Frits Nielsen Haderslev Skyttekreds BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
119452 Tristan Jørgensen Haderslev Skyttekreds BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
84635 Hans Jørgen Nissen Broagerlands Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
85128 Horst Clausen Broagerlands Skytteforening ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
117996 Laura E. Petersen Nordals Skyttekreds BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
93209 Cecilie Nielsen Sundeved Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
113811 Jonas Hvid Sundeved Skytteforening BK2 200.000 200.000 Mesterskab
113811 Jonas Hvid Sundeved Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
119618 Emma Lorenzen Sundeved Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
119619 Tobias Jensen Sundeved Skytteforening BK3 188.000 188.000 Mesterskab
119619 Tobias Jensen Sundeved Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
83010 Erik Dall Sønderborg Skyttekreds V2 189.000 189.000 Hovedskydning
99879 Mathias N Blankschøn Sønderborg Skyttekreds J2 166.000 166.000 Hovedskydning
107380 Oliver Illner Sønderborg Skyttekreds BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
103661 Signe K. Frederiksen Grænseegnens Skytteforening J2 199.000 199.000 Hovedskydning
107183 Sebastian Petersen Grænseegnens Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
104165 Bjørn Bär Grænseegnens Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
43009 Erik Thomsen Sønderborg Skyttekreds 3 153.000 153.000 Hovedskydning
42805 Rasmus Dall Sønderborg Skyttekreds UNG 159.000 159.000 Hovedskydning
43501 Børge Paulsen Broagerlands Skytteforening V2 191.000 191.000 Hovedskydning
43501 Børge Paulsen Broagerlands Skytteforening V2 189.000 189.000 Mesterskab
117266 Mads S. Vosny Grænseegnens Skytteforening J2 183.000 183.000 Hovedskydning
3 180.000 180.000 Mesterskab
3 175.000 175.000 Hovedskydning
116493 Laura Quast Sundeved Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
116493 Laura Quast Sundeved Skytteforening BK3 193.000 193.000 Mesterskab
43067 Anders Ottobrøker Sundeved Skytteforening ÅK2 195.000 195.000 Hovedskydning
102592 Anders Blankschøn Lorenzen Sundeved Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
101767 Egon Johansen Vojens Skytteforening V1 194.000 194.000 Mesterskab
116496 Kenneth Quast Sundeved Skytteforening ÅK2 185.000 185.000 Hovedskydning
101767 Egon Johansen Vojens Skytteforening V1 197.000 197.000 Hovedskydning
98290 Connie Valentin Sundeved Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
44389 William Kjær Vojens Skytteforening V1 198.000 198.000 Mesterskab
44389 William Kjær Vojens Skytteforening V1 197.000 197.000 Hovedskydning
111707 Rasmus Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
117673 Jonas Ottobrøker Sundeved Skytteforening BK3 178.000 178.000 Mesterskab
117673 Jonas Ottobrøker Sundeved Skytteforening BK3 178.000 178.000 Hovedskydning
107378 Mads Lunde Graversen Sundeved Skytteforening BK3 191.000 191.000 Mesterskab
107378 Mads Lunde Graversen Sundeved Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
88384 Anette Lauritzen Broagerlands Skytteforening ÅK1 200.000 200.000 Hovedskydning
116834 Christine Rasmussen Haderslev Skyttekreds BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
109034 Mads Mandau Haderslev Skyttekreds BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
112943 Thomas Chr. Hansen Antzack Vojens Skytteforening V2 193.000 193.000 Hovedskydning
109680 Karl Jon Hansen Vojens Skytteforening V1 196.000 196.000 Mesterskab
109680 Karl Jon Hansen Vojens Skytteforening V1 196.000 196.000 Hovedskydning
107866 Christian Bonefeld Nordals Skyttekreds BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
43471 Jan Poulsen Broagerlands Skytteforening V2 191.000 191.000 Hovedskydning
43471 Jan Poulsen Broagerlands Skytteforening V2 194.000 194.000 Mesterskab
117969 Kristian Radby Haderslev Skyttekreds BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
85923 Noa N. Grunske Jepsen Sønderborg Skyttekreds J2 191.000 191.000 Hovedskydning
42764 Thomas Brokholm Sønderborg Skyttekreds 2 191.000 191.000 Hovedskydning
112837 Anna Bonefeld Nordals Skyttekreds BK3 192.000 192.000 Mesterskab
112837 Anna Bonefeld Nordals Skyttekreds BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
113810 Martin Hansen Sundeved Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
113810 Martin Hansen Sundeved Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
42336 Karin Rudebeck Vojens Skytteforening V1 200.000 200.000 Hovedskydning
42839 Niklas Ottobrøker Sundeved Skytteforening ÅK2 187.000 187.000 Mesterskab
42839 Niklas Ottobrøker Sundeved Skytteforening ÅK2 190.000 190.000 Hovedskydning
44303 Camilla Buthmann Paulsen Grænseegnens Skytteforening 1 194.000 194.000 Mesterskab
44303 Camilla Buthmann Paulsen Grænseegnens Skytteforening 1 190.000 190.000 Hovedskydning
117675 Christina Hansen Sundeved Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning

Til toppen